Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Cūkkārpa, atvērta vai nē?
Magonīte
iesūtīt 13.04.2006 23:26
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Nu, protams, visi no jums ir pamanījuši papildu spriedzi, kas tiek uzlikta grāmatas varoņiem vēl pēc visucienījamā Dumidora nāves, kad nākas domāt par Cūkkārpas patāvēšanu. Jautājums ir vai skolas darbību turpināt vai nē. pasniedzēju domas dalās. Pieļauju, ka dalās arī sabiedrības domas, jo šķiet, ka pēdējo, teiksim ~40 gadu laikā, skola nebija iedomājama, bez dumidora. man pašai Cūkkārpa asociējas tieši ar Dumidoru, likās pat, ka skolas panākumu atslēga daudzos jautājumos ir tieši direktora personības nopelns.
Un kas notiks tālāk? ja skolu aivērs, vai burvju sabiedrība nesāks degradēties?Un galu galā, kā tas būtu - aizvērt skolu, kas pastāvējusi jau tik ilgus gadus? Kurš maz atceras, kā burvji dzīvoja un izglītojās pirms skolas atvēršanas. Bet, ja skola tomēr paliks atvērta, vai tā būs tāda pati un vai profesore Minerva Maksūra spēs pildīt savus direktores pienākumus, ņemot vērā to, cik uzticīga viņa bija Dumidoram? 139
varbūt uz mirkli varam iztēloties sevi kaut vai Trilonijas lomā un pafantazēt, kas ar skolu notiks nākotnē.
ļoti vēlētos dzirdēt jūsu viedokli, jo kā teicis Dumidors: "man ir daudzi pieņēmumi, un katrs no tiem ir tik pat neticams kā pārējie."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Kaķurēgs
iesūtīt 14.04.2006 06:04
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Mjā... Kad es izlasīju sesto grāmatu es arī nedaudz aizdomājos, kas varētu notikt ar Cūkkārpu. Es stipri šaubos vai pēc notikušā starpgadījumā jauno burvju vecāki vēlēsies sūtīt savas atvases uz Cūkkārpu. Viņu attieksmi varēja manīt HJP beigās - pāc iespējas ātrāk dabūt prom savus bērnus. Cūkkārpa ir tādā pašā situācijā kā jebkura cita maģiska vieta. Tajā vairs nav šīs maģiskās aizsardzības. Kamēr vien Voldemorts turpinās pastāvēt, Cūkkārpu vaļā nevērs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Subjektiņš
iesūtīt 14.04.2006 12:08
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05
Kur: Bleidu un Tomasu ciltsrakstos...



nu jā... unsure.gif es pat nezinu... nu daudzi noteikti jau nesūtīs savus bērnus uz Cūkkārpu, jo tā bija drošākā vieta tieši Dumidora dēļ... bet tagad kad viņš ir miris... varbūt kāds tomēr gribēs mācīties, un skola viņu dēļ pastāvēs un būs atvērta... lai gan pat Harijs tur vairs nepaliks crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kari:)
iesūtīt 14.04.2006 14:03
Raksts #4


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.06



Njā es arī aizdomājos, kas notiks tālāk... Un varbūt nākošjā grāmatā Cūkkārpa nemaz nebūs tik nozīmīga, jo Harijs dodas prom. Un vai viņa draugi dosies viņam līdzi. Tad jau redzēs, atliek vien gaidīt nākošo grāmatu un jācer, ka ar Cūkkārpu viss būs kārtībā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alienz
iesūtīt 14.04.2006 16:16
Raksts #5


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06



Cūkkārpai IR jāpaliek!!! Manuprāt, pat bez Dumidora Cūkkārpa ir viena no drošākajām vietām, kur palikt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 14.04.2006 16:38
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Ja godīgi es tikai tagad kad izlasīju šo topiku aizdomājos par to...es domāju ka tā pat Cūkkārpa darbosies ar Dumidoru vai bez viņa....Cūkkārpu vadīs Maksūra..ļoti atbildīga,prasīga un spējīga sieviete..protams prestats Dumidoram..Bet esmu pilnīgi pārliecināta ka Cūkkārpa palix...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 14.04.2006 20:10
Raksts #7


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Domaaju ka Cuukaarpa noteikti tiks atveerta arii naakamgad... Jo vieniigais kas iisti vieno visus graamatas varonjus ir - Cuukkaarpa....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 14.04.2006 20:25
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



man ar liekas, ka pastaavees gan... visas graamatas tachu ir bijushas par maaciibu gadiem. Nevareetu buut, ka shitaa nebuus. man liekas, ka roulinga tachu teica, ka nedomaa rexstiit par to, kas notiks peec skolas... vinja tak tagad nedariis taa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 14.04.2006 21:03
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Cūkārpu netaisīs ciet.Jo tam nebūtu nekāda jēga.Jo kāds tam labums ka to aiztaisītu.Jo kā jau tika minēts, Cūkārpa ir un paliek drošākā vieta uz ''Zemes virsmas''.Lai g tongue.gif an Dumidors ir miris.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 15.04.2006 09:32
Raksts #10


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Domāju, ka skolu jau neaizslēgs, jo skolotāji, izņemot Strupu, joprojām var pildīt savus pienākumus. Maksūru, visticamāk, iecels direktores amatā. Bet vispār, neesmu droša, ka 7. grāmatas darbība maz norisināsies skolā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sibilla
iesūtīt 15.04.2006 22:29
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.06.04
Kur: Jelgava



Sveika Magoniit!! Manuprat, skola pastaavees. Arii bez Dumidora, jo ta skola ir taads kaa sava veida burvju pasaules simbols (graamataa). Iespeejams, ka septiitajaa graamataa skola buus sleegta, bet peec tam, viss buus kaartiibaa!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 16.04.2006 14:49
Raksts #12


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nju es domaaju ka pastaavees gan piennemu vieniigi ka tiks vaiktas daudzas reformas un ka pilniigu kontroli paar skolu paarnnems burvestiibu ministrija jo dumidora vairs nav taccu kaa taada skola tiks atveerta un straadaas protams skoleenu buus mazaak dalla aizpluudiis uz citaam skolaam taccu domaaju ka buus pietiekami daudz uzticiigo cuukkaarpai...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 16.04.2006 15:03
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu gan jau ka pastaavees! kaapeec gan ne? Un es domaaju ka Maksuura tiks galaa ar skolas vadiibu utt. ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.04.2006 16:04
Raksts #14


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es uzskatu, ka nav lielas jēgas slēgt skolu, jo tā ir vēl drošāka vieta nekā visu to burvju mājas, lai gan es esmu vairāk kā pārliecināta, ka 7 gadā skolā būs ļoti maz skolēnu, ja jau 6 to skaits krietni samazinājās, jo daudzus gada vidū izņēma no skolas un tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 18.04.2006 13:11
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu jaa interesants pavediens....

Domaaju, ak skola vareteu turpinaat pastaaveet, protams bez Dumidora, tur viss jau ir pavisam savaadaak, bet tomeer skola ir skola - pirms Dumidors bija direktors skola pastaaveeja un cik zinaams ieguva labus burvjus....es domaaju skola arii tagad turpinaas pastaaveet, protams daudzi varbuut peec taada shausmiiga notikuma nelaidiis beernus, tachu daudzi arii laidiis un varbuut skola buus tukshaaka, bet taa joprojaam buus....es eveleetos lai Cuukkkaarpa turpina savu darbiibu, jo taa ir cool skolina!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 23.04.2006 20:57
Raksts #16


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



CITĀTS(xbloodyangelx @ 14.04.2006 21:25) [snapback]610813[/snapback]

man ar liekas, ka pastaavees gan... visas graamatas tachu ir bijushas par maaciibu gadiem . Nevareetu buut, ka shitaa nebuus. man liekas, ka roulinga tachu teica, ka nedomaa rexstiit par to, kas notiks peec skolas ... vinja tak tagad nedariis taa...



vispār loģisks arguments. no vienas puses visas grāmatas ir mācību gada garumā, un būtu neloģiski, ja tas mainītos.... no otras puses, sen, sen atpakaļ bija tādas baumas, ka būšot astoņas grāmatas. Ja (un tikai - ja) mēs pieļaujam varbūtību, ka būs 8, varētu būt, ka nākošā (7.) ir ārpus Cūkkārpas un 8. savukārt ir atkal Cūkkārpā. bet nez, tas liekas bišku stulbi un bezjēdzīgi, jo par ko tad Roulinga rakstītu astoto grāmatu?


CITĀTS(kalamboliste @ 18.04.2006 14:11) [snapback]613513[/snapback]

Nu jaa interesants pavediens....

Domaaju, ak skola varetu turpinaat pastaaveet, protams bez Dumidora, tur viss jau ir pavisam savaadaak, bet tomeer skola ir skola - pirms Dumidors bija direktors, skola pastaaveeja un cik zinaams ieguva labus burvjus.... es domaaju skola arii tagad turpinaas pastaaveet, protams daudzi varbuut peec taada shausmiiga notikuma nelaidiis beernus, tachu daudzi arii laidiis un varbuut skola buus tukshaaka, bet taa joprojaam buus....es veleetos lai Cuukkkaarpa turpina savu darbiibu, jo taa ir cool skolina!!!!


tik tiešām! šim nu gan jāpiekrīt. Arī pirms Dumidora laika Cūkkārpa bija tā pati Cūkkārpa - slavena burvju skola Lielbritānijā, kur mācījās ievērojami un mazāk ievērojami burvji un raganas... esmu visnotaļ pozitīvi noskaņota un domāju, ka skola pastāvēs. galugalā - arī prof. Maksūrai ir sava reputācija, un viņa noteikti nesalūzīs Ministrijas spiediena ietekmēta. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 24.04.2006 12:27
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Hmm, es tikaiiedomaajos, ar ko domātu burvju pasaule, ja cūkkārpu aizvērtu? Nu ne jau ar galvu. Voldemorts un nāvēži ir ļoti izglītoti, prasmīgi burvji, tad kāpēc turēt savus bērnu mājās, ja skolā vismaz ir DADA?

Kaut kā neliekās ka šis ir skolas gals un pat ne gala sākums, es neticu, ka Voldemortam būtu izdevies atriebties Dumidoram, nu neticu, esmu pārliecināta, ka Dumidors mirsot ir izdarījis savu gājienu ar šaha zirdziņu, un esmu pilnīgi pārleicināta, ka skola pastāvēs mūžam.

P.S. Maksūra būs leliska direktore, vismaz pretēji Dumidoram viņa visus spēkus vēltīs mācību darbam, nevis ļauno burvju izdzīšanai smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 24.04.2006 23:17
Raksts #18


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



Hagrids teica ja cukkarpaa buus kaut vien beernels kursh gribees pier vinja maaciities vinjsh sho maaciis, taatad cuukkaarpa buus valjaa pat tad ja tajaa gribees paaciities pat tikai viens skoleens?

taa vareetu buut, ko gan citu dariitu skolotaaji!? vinjiem tachu arii kautkaa jaanopelna sava alga un jaauztur pils kaartiibaa. turklaat Cuukkaarpa ir sena magjijas citadele un to nevar pamest, kaut vai taapeec lai voldemorts tur nevareetu parakaaties!

Un vismaz viens beerns kursh gribees maaciities noteikti atradiisie.interesanti vai arii tad ja skolaa maaciisies 5 skoleeni izmantos namu galdus un atsevishkjas tornju koptelpas?

iisi sakot es par to ka cuukkaarpa buus valjaa!
CITĀTS

Maksūra būs leliska direktore, vismaz pretēji Dumidoram viņa visus spēkus vēltīs mācību darbam, nevis ļauno burvju izdzīšanai


pirmkaart nekur nav teikts ka maksuura buus direktore, kaut gan tas ir ljoti iespeejams un vinja manupraat vareetu buut vieniiga kura vareetu kandideet uz sho amatu.
Vai tad tumsho burvju izdziishana ir slikta? tas notiek arii skola attiistiibas labaa, turklaaat ir mazaaka iespeeja ka tie meegjinaas uzbrukt cuukkaarpai (tas domaats naakotnee, jo vienreiz vinji jau to izdariija, nu naaveezhi).


CITĀTS
Cūkārpu netaisīs ciet.Jo tam nebūtu nekāda jēga.Jo kāds tam labums ka to aiztaisītu.Jo kā jau tika minēts, Cūkārpa ir un paliek drošākā vieta uz ''Zemes virsmas''.Lai g tongue.gif an Dumidors ir miris.


kopsh voldemorta atgrieshanaas droshi vairs nav neur! vinjsh var uzbruk jebkuraa vietaa un jebkluraa laikaa, protams cuukkaarpaa vinjam buus to izdariit gruutaak! Tur gan ir speeciigas aizsardziibas burvestiibas un daudzi speeciigi burvji, tachu itkaa tikai viens no vinjiem vinju var uzveikt (ar vienu noteikumu - ja harijs paliks cuukkaarpaa), pat ja vionjsh tur nepaliks, tas nebuus tragjiski, vinji vismaz vareetu aizraut liidzi chupu naaveezhu.

vaijjj, aizraavos... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 25.04.2006 17:02
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



---> Meilai

Maksūra būs cūkkārpas direktrise two_handed.gif un kaut kas liek man domāt, ka viņa jau par tādu tapa, vai tad nē?

Skola ir mācību iestāde, kur primārais ir mācības nevis fēniska ordeņa ģenerālštābs laughing.gif Lai ciks svētīgu darbu nedarīja Dumidors vinš tomēr nebija izdarījis visu līdz galam, vai ne? Pēdējā laikā skolā viņa prakstiski nebija, un viņš to vien darīja kā dzenāja Voldemortu rokā, es tomēr uzskatu, ka herboloģija un aizsardzība pret tumšajām zintēm ir daudz svarīgāka. Vienkārši viņam ir citas prioritātes nekā Maksūrai! wink.gif

Intresantāks jautājums, kas būs FO ģenērālintendants, varbūt Tramdāns, varbūt Mahorka laughing.gif tā noteikti nebūs Maksūra whistling.gif Un kas tad sūtīaj visas tās vēstules vecākiem - nu nezinu, man liekas, ka Maksūra būs stingra un laba direktore, kaut gan Dumidors kā personība bija daudz ievērojamāka un intresantāka. Un man viņa pietrūks ataa_a.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 27.04.2006 16:27
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



diemzel man bus jaapbedina si posta autore pazinjojot ka cukarpa nebija vieniga burvju skola (tas ka varenākā jau ir cis jautjums) un manas personigas domas ir tadas ka Maksuru uz bridi iecels par direktori un tikoka tiks atrasts/a jauns/a direktors/-rise vinja dos vietu jaunajai vadībai. taču piekritu. šīs divas lietas bija gandriz neskiramas. tiko ka izlasiju pavediena virsrakstu prata pazibeja Dumidora tels.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:07