Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Laura un..., Avanterras noslēpums, u.c.
Nihil
iesūtīt 30.12.2003 16:12
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Tā, ir iznākusi vēl viena fantasy grāmata latviešu valodā ar HP fanu kluba uzlīmi. Man patika. Ļoti. smile.gif Labs gabals. Manuprāt. Bet man nav laika tagad drukāt tālāk, mans laiks Kurbijkurnē ir ļoti ierobežots, tāpēc tie, kuri ir izlasījuši, izsakiet savus komentārus par grāmatu arī bez manis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Vēja dvēsele
iesūtīt 11.11.2005 15:23
Raksts #61


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Man patika, tomēr Artēmijs patika labāk. Izrāvu cauri ļoti ātri. Kaut kur jau redzēju izteikumu par to, ka nepatīk tas bruņinieks. Pievienojos. Vispār grāmata brīžiem ir baigi nežēlīgā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bremze...
iesūtīt 31.12.2005 22:28
Raksts #62


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.05



domaaju ka TAA NU GAN NAW....pirmkaart... laura un kaja ir meitenes....luukass ir zeens newis meitene!! mezhaa bija kapenes.... BET taas nu galiigi bija sawaadaakas nekaa harijaa poteraa...gaismas glabaataajs, tam es piekriitu...Tumsas glabaataajs... silent.gif winju tur newiens taa nesauca!!! winjs bija wnk ljaunais Borborons...
Mirushi vecaaki... hmm.. naw gan..teews ir dziiws.....un naw tikpat kaa miris... unj maate....taa weel arii dziiwo otrajaa daljaa... winja atdziiwojas bildees.... arii pirmajaa daljaa winja pasmaidiija...un tas wiss naw ljooti saistiiti...lauwinja...paukoshanaas un jaashana ir wieniigais kas winjai padodas labi.... mad.gif tu padomaa par skolu... unj tur wienmeer kautkas noiet greizi... taapat kaa ar Apskaidriibas kausa wiltojumu...unj citiem... par to ka liidziigi GP... naw ne runas!! GP wiss saakaas ar gredzenu... bet lauraa ir pa wisam cits saakums...
un wispaar... laurai patiik GP un winjai uz dzimeniiti uzdaawinaaja HP graamatu... taa kaa... tas naw shpikojums... unj par to ko kaads te muld ka shii graamata ir pakaljdarinaajums... lai tur muti!! liidz widum weel nekas nebija saacies... bet peec widus... wisiem winja lielaakoties nepatiik jo winja ir bieza... bet winja atri lasaas...un juus nenozheelosiet ja izlasiisiet... unj tie kas domaa ka ir sakritiiba ar burvju skolu... tur naw burwju skola.... taa ir internaatskola... tur weel newienam nemaaca burvestiibas.... laurai nemaacaas burvji skolaa... winja maacaas parastaa skolaa... tas ka winja maacaas burvju speejas ir pawisam kas cits...winjai wieniigajai maaca burvju speejas.... citiem ne... un ja jau taa buutu burvju skola.... tad jau burwestiibas maaciitu wisiem... graamata ir MANA MIILJAAKAA...unj neiesaku lai kaads te man baaztos wirsuu... tongue.gif

Šo rakstu rediģēja bremze...: 31.12.2005 22:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 19.01.2006 21:27
Raksts #63


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Artēmijs Fauls ir labāks, taču Lauta ir labāka par Moniku... ai sapinos, diez vai kaads vispaar kko saprata!!! blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 29.01.2006 20:24
Raksts #64


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



Grāmata man patika! Tikai žēl ka otrā daļa likās ļoti līdzīga pirmajai un vispār nekādu lielo skaidrību tā neieviesa! Ceru ka būs arī trešā daļa, kurā viņa ar brāli izglābs savu tēvu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 19.05.2006 09:40
Raksts #65


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



Man šī grāmata likās ļoti forša, un ir viena no manām mīļākajām grāmatām. Un es neuskatu, ka tā būtu kāda pakaļdarinājums!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 21.05.2006 14:46
Raksts #66


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Interesanta grāmata. nepatika vien, ak tur iepina Gredzena pavēlnieka vārdu. A viņiem nav autortioesību tač! Mna patik, protams, vāci - nekas spīdošs nav. Ak... Skalas 1-10 apmērā es grāmatu novērtētu uz7. Bija trūkumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kmn
iesūtīt 04.06.2006 21:24
Raksts #67


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.06
Kur: printerī. ( ><) bāc. jau atkal.



peee... man gan nepatika - paaraak baisi prieks tādas grāmatas grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 07.06.2006 10:12
Raksts #68


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Jauka grāmatiņa. Diez gan interesanta un saistoša. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Molina
iesūtīt 16.06.2006 11:10
Raksts #69


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.03.06



Vismaz tobrīd kad izlasīju, viņa bija kaut kas savādāks nekā parējā sastopamā literatūra.. Tā ka'laikam Laura ieņems zināmus plusus manā gaumē... Tomēr pēdējā grāmatiņa bija labākā.. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Molina: 16.06.2006 11:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 13.08.2006 15:51
Raksts #70


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Nav ne vainas patiesībā. Taču, ja man būtu jāizvēlas starp Poteru un Lauru, tad priekšroku dotu pirmajam. Es ceru, ka drīzumā Jumava izdos arī trešo grāmatu par Lauru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 23.12.2006 15:07
Raksts #71


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



ļoti patika. izlasīju ļoti ātri, jo nespēju nolikt šo grāmatu malā grin.gif ēdu ar grāmatu rokās, to labi atceros.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 12.01.2007 14:48
Raksts #72


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Man patika, taču nekāds šedevrs nebija.
Sižets nav no orģinālajiem (Labais -->ļaunais, kāds ievainots, kādam miruši vecāki ūtētē), bet tam par spīti grāmata laba un interesanta.
Man ir abas - gan Avanterras noslēpums, gan Septiņu Mēnešu Zīmogs. It kā nopratu pēc beigām ("cīņa vēl nav beigusies," nodomāja Laura. un tā), ka jābūt vēl kādai grāmatai no šīs sērijas, bet turpinājumu nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 21.01.2007 22:25
Raksts #73


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Man nepatika silent.gif Nekādu garīgo baudījumu nesajutu lasot šo grāmatu,arī nebija arī nekā oriģināla,pārsteidzoša-viss vecais tikai jaunā vākā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 21.08.2007 08:29
Raksts #74


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Nu jau zināms, ka Laurai ir piektais turpinājums vācu valodā. Ceru sagaidīt to arī latviešu valodā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 21.08.2007 09:08
Raksts #75


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Piektais?
Eu,kurš man mācīs vācu valodu???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 03.10.2007 19:39
Raksts #76


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



Esmu lasījusi pirmās 2 daļas.

Nedaudz bērnišķīgi, škiet ka mēģina uzvilkt līdz minimālam potera standartam (maģija+skola), bet neizdodas.

Var lasīt, bet labāk nepaliks.- nav domāts kā apvainojums

Vērtējums 6 no 10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.10.2007 13:49
Raksts #77


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



man tā grāmata diezgan patika, jo arī mani sauc Laura (suprize!) lai gan sižets nebija tas pats aizgrābjošākais un atgādināja poteru, tomēr ir pietiekamilabs laika kavēklis, ja nav ko darīt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 13.12.2007 16:27
Raksts #78


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



CITĀTS(bremze... @ 31.12.2005 23:28) *
domaaju ka TAA NU GAN NAW....pirmkaart... laura un kaja ir meitenes....luukass ir zeens newis meitene!! mezhaa bija kapenes.... BET taas nu galiigi bija sawaadaakas nekaa harijaa poteraa...gaismas glabaataajs, tam es piekriitu...Tumsas glabaataajs... silent.gif winju tur newiens taa nesauca!!! winjs bija wnk ljaunais Borborons...
Mirushi vecaaki... hmm.. naw gan..teews ir dziiws.....un naw tikpat kaa miris... unj maate....taa weel arii dziiwo otrajaa daljaa... winja atdziiwojas bildees.... arii pirmajaa daljaa winja pasmaidiija...un tas wiss naw ljooti saistiiti...lauwinja...paukoshanaas un jaashana ir wieniigais kas winjai padodas labi.... mad.gif tu padomaa par skolu... unj tur wienmeer kautkas noiet greizi... taapat kaa ar Apskaidriibas kausa wiltojumu...unj citiem... par to ka liidziigi GP... naw ne runas!! GP wiss saakaas ar gredzenu... bet lauraa ir pa wisam cits saakums...
un wispaar... laurai patiik GP un winjai uz dzimeniiti uzdaawinaaja HP graamatu... taa kaa... tas naw shpikojums... unj par to ko kaads te muld ka shii graamata ir pakaljdarinaajums... lai tur muti!! liidz widum weel nekas nebija saacies... bet peec widus... wisiem winja lielaakoties nepatiik jo winja ir bieza... bet winja atri lasaas...un juus nenozheelosiet ja izlasiisiet... unj tie kas domaa ka ir sakritiiba ar burvju skolu... tur naw burwju skola.... taa ir internaatskola... tur weel newienam nemaaca burvestiibas.... laurai nemaacaas burvji skolaa... winja maacaas parastaa skolaa... tas ka winja maacaas burvju speejas ir pawisam kas cits...winjai wieniigajai maaca burvju speejas.... citiem ne... un ja jau taa buutu burvju skola.... tad jau burwestiibas maaciitu wisiem... graamata ir MANA MIILJAAKAA...unj neiesaku lai kaads te man baaztos wirsuu... tongue.gif


Jā, ir vēl viena tāda atšķirība, ka HP vienā grāmatā darbība noris 1 gada ietvaros, bet "Laurā" - gada ceturksnī (vismaz pagaidām pirmajās 2 grāmatās).smile.gif

Un es dzirdēju, ka "Jumava" šīs sērijas grāmatas vairāk neizdošot zemā pieprasījuma dēļ.sad.gif(

Šo rakstu rediģēja Ariana: 13.12.2007 16:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 13.12.2007 16:49
Raksts #79


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



CITĀTS(Ariana @ 13.12.2007 16:27) *
Un es dzirdēju, ka "Jumava" šīs sērijas grāmatas vairāk neizdošot zemā pieprasījuma dēļ.sad.gif(


ceru, ka tā nenotiks, jo patiešām saistoša un interesanta grāmata. tiešām gribētu lasīt arī turpinājumus latviski, jo vairāk kā lamāties es vāciski neprotu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kniepiņa
iesūtīt 16.12.2007 03:31
Raksts #80


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.07
Kur: Kaut kur starp debesīm un elli



CITĀTS
nepatika vien, ak tur iepina Gredzena pavēlnieka vārdu

Man gan tieši tas piesaistījauzmanību un pacēla grāmatas vērtējumu, turklāt tika pieminēts arī Dumidors
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 06:42