Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kur beidzas Visums?
Eridāna
iesūtīt 20.11.2003 16:34
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Nu tā ļautiņi! Šķiet šī tēma vēl nav apspriesta, lai nu kā, mani šis jautājums moka jau diezgan ilgi... Tātad jūsu versijas par to, kur beidzas Visums un kā tur varētu izskatīties?!?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Yume
iesūtīt 12.02.2004 16:59
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



vienkaarshi man gadaas ka es safilosofeeju, un peectam pat pati sevi nesaprotu...es tur jau biju gatava metofiziku piepiit klaat...bet shaubos ka lielaakai daljai forumieshi shis vaards kautko izsaka ! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 13.02.2004 18:21
Raksts #22


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Man likas, ka VISUMU tāpēc arī sauc par visumu, ka tam nav malas un tas nebeidzas.............

Vai kāds spēj iedomāties to, kas būtu ārpus visuma..........ja jūs domājat, ka spējat tas nozīmē, ka Jūs joprojām iedomājaties to pāšu veco labo visumu..............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 15.02.2004 17:25
Raksts #23





Viesi




Visums radās eksplozijas rezultātā, no tā radās arī galaktikas un planētas. Zinātnieki ar milzīgiem teleskopiem ir izpētījuši, ka tālāk visumā galaktiku paliek arvien mazāk un mazāk, kamēr ir tikai tukšums. Vai šis tukšums arī ir visums? Vai aiz tā kas slēpjas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 15.02.2004 17:42
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



hmm..es labpraat iebilstu, bet nezinu kam...jo guestu mums te var buut daudz un paarsvaraa vinji ir inkognoto..
Zinaatnieki ar lieliem teleskopiem ir izpeetiijushi tikai dalju no visuma, jo visu izpeetiit nav iespeejams... jo vinsh ir bezgaliigs.
Bet melnie laukumi, kurus mineeji, ir taa saucamaiz starpzvaigzhnu tukshums, kuram ir vismazaakaiz iespeejamsais bliivums... bet tas nebuut nav visuma gals.. getlost.gif
Es par melnajiem caurumiem referaatu raxtiiju, taapeec tici man es par vinjiem zinu vairaak nekaa dazhs labs astronomijas studens 3 kursaa...
Un runaajot par starpgalaktiku tikshumu es domaaju tieshi to par ko tu ieprieksh raxtiiji.
Un veel viena lieta...
muusu zinaatnieki nevar noveerteet objektiivi notiekosho visumaa, jo nokave uz paaris tuukstoshiem gadu jaur skatoties uz tuvaako galaktiku

Šo rakstu rediģēja Reiki: 28.05.2004 19:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_TM_*
iesūtīt 15.02.2004 18:11
Raksts #25





Viesi




Jep, tas par to nokavēšanu ir taisnība. Baigi interesanti vispār, ka tu redzi to, kas notika sen atpakaļ. Bet es nerunāju par melnajiem caurumiem, kuri rodas zvaigznēm uzsprāgstot or something, bet gan par to teritoriju, kur galaktiku ir mazak, nekā centrā, kur notika lielā eksplozija.

Hey- tā ir tikai hipotēze!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 15.02.2004 19:29
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Es saprotu ka taa ir hipoteeze, bet pat tai ir jaabuut zinaatniskam skaidrojumam, tu taa nedomaa?
Un viena piebilde tajaa vietaa kura atrodaas vistuvaak teoretiskajam spraadziena centram pashlaik ir vispiesaatinaataakaa materija, tas ir tur ir materiaals lai izveodotos jaunas galaktikas, un cik es atceros tur ir miglaaji.. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_TM_*
iesūtīt 15.02.2004 21:44
Raksts #27





Viesi




Jā, bet ko tur pamatot, ja tas jau ir pierādīts? Zinātnieki ar saviem super teleskopiem atklāja, cik tālu tās galaktikas sniedzās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
She_Elf
iesūtīt 16.02.2004 16:19
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



it has no begin and it has no end...
taadas i mee domas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 25.02.2004 12:34
Raksts #29


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



CITĀTS(She_Elf @ 16.02.2004 16:19)
it has no begin and it has no end...
taadas i mee domas

piekrītu wink.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 01.03.2004 20:23
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



bet cienijamie, padomaasim logiski... viss tachu kautkur saakas un kautkur beidzaas, vai tad nee? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 02.03.2004 12:28
Raksts #31


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Afkos. Ja Visumam nebūtu sākuma,tad visuma vienkārši nebūtu. Visums izplešas ar desmitiem miljonu kilometru ātrumu stundā. Tapēc tā mala ar katru stundu arvien vairāk attālinās, bet mala tam ir
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 02.03.2004 15:01
Raksts #32


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Nu re.. tagad mees nonaacaam pie topika teemas.. kas atrodaas aiz shiis malas.. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 02.03.2004 15:22
Raksts #33


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Nekas tur nav. Tukšums, absolūts vakums. Pilnīgi nekā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 02.03.2004 18:19
Raksts #34


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Un kur tad beidzaas vakums? Tas tachu peec logikas arii kutkur beidzaas... kas ir aiz vakuma? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 02.03.2004 18:41
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



neaptverams temats. Aiz visuma malas vareetu buut 'nekas'. nedomaaju ka tas ir cilveeka uztverei saprotams termins. tapeec arii ir visai bezjeedziigi par to diskuteet... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 02.03.2004 18:50
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Sigfa gudrs..happy.gif es arii domaaju ka shis ir ljoti plashs temats..
Un nepatverams vinhs ir viennoziimiigi, jo noteita teorija nav nevienam, taapeec viedoklu arii ir milzum daudz.
Manupraat visums ir bezgaliigs, tur nevar balstiities uz logikas noteikumiem, ko es izmantoju provokaacijai augstaak.. *evil me*
Vaardu sakot, shis temats laij varu fantaazijai, un tur var buut pilniibi viss, ko var iedomaties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alish
iesūtīt 02.03.2004 19:03
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03



Es domāju ka viss izbeidzas... Visums nav nemz tik bezgalīgs... tak kautkut tam visumam ir jābeidzās... Iedomājies ka lido un lido un lido.... Kautkur jau tā mala ir bet mēs clvēki nevaram to uzzināt jo esam pārāk sīciņi wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eily
iesūtīt 02.03.2004 19:07
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.03
Kur: hmm... te, kaut kur, visur, nekur



tieshaam liekas, ka visums ir bezgaliiba un ja nu tomeer beidzas, tad varbuut taadaa mistiskaa vietaa kaa paradiize un otraa pusee elle... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 02.03.2004 19:10
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Visums esot bezgaliigs? Ko es riitdien vislabpraataak eestu brokastiis un, sekojossi, kas ssovakar maajup ejot jaanopeerk veikalaa? (Jaaiet aatraak, kameer veel laiks ir) Ak jaa, visums esot bezgaliigs. Jogurtu vai tomeer labaak kefiiru? Laikam gribeesies abus. Visums bezgaliigs. Nedriikst aizmirst nopirkt sviestu. Smuki apelsiini, varbuut pannemt kaadu? Nee, paaraak mazinni. Bezgaliigs. Pie kaseem rinda. Divi lati ccetrdesmi astonni. (Vai paliek siiknauda tramvajam?) Kas bija bezgaliigs? Visums. Vai, zzeel, ka mans zemennu jogurts ir tik galiigs. Bet vienalga garssiigi. Un visums? Lai jau ir bezgaliigs. Man vienalga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 07.03.2004 09:37
Raksts #40


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



Visums nebeidzas, tas ir bezgaliigz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:47