Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Homo spp. nākotne, Kas sekos aiz Homo sapiens???
Tumshiba
iesūtīt 25.03.2004 23:08
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



smile.gif Šorīt no manas zemapziņas izsprāga jautājumu virtene, kas sevī ietvēra idejas gan no sen un ne tik sen lasītām fantastikas grāmatām, gan skatītām skatītām populārzinātniskām filmām, gan cita veida zināšanām.

Šajā sadaļā ir pārdomas (un daudzas gana interesantas) par bijušiem laikiem, bet es domāju,ka lielāks Noslēpums mūs gaida nākotnē. Kas notiks ar cilvēku kā sugu? Par ko tas attīstīsies, kādas jaunas īpašības iegūs? Vai tagadējā suga Homo sapiens izzudīs tāpat kā daudzas citas cilvēku sugas, atdodot eksistences nišu citai? Kāda būs šī nākotnes cilvēku suga? Vai tā radīsies tepat uz Zemes, vai tikai tad, kad sāksies citu pasauļu kolonizācija????
Vai tas nav pagaidām neizpaudies Noslēpums??? wink.gif

Šo rakstu rediģēja Palpatins: 25.03.2004 23:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
shary
iesūtīt 03.11.2004 20:06
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



man liekas ka mūsu suga tik ātri neizmirs. cilvēki valdīs pār pasauli vēl ilgi. bet kas zin. man liekas ka aiz mums nesekos. nu nezinu tādas ir manas domas :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Severina
iesūtīt 11.12.2004 00:47
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.11.04
Kur: Drūmkakte 13



Pašreiz parādās uzskati, ka ir jau parādījusies 6. rase (pēc ezotēriķu rēķiniem) - tie ir cilvēki ar īpašām spējām - ekstrasensi. Vairumā tie dzimst apmēram pēdējo 15-20 gadu laikā un tos sauc par Indigo bērniem. sorcerer.gif Nosaukums tāds dots pēc to auras krāsas. Aura - cilvēka bioenerģetiskais starojums, kuru var nofotografēt ar speciālu aparātu - t.s. Kirliāna efekts. Varbūt daļa no tiem, kas šajā forumā piedalās un ir jaunāki par 20 gadiem, jau ir citas, augstāk attīstītas rases pārstāvji. whistling.gif sorcerer.gif unsure.gif Īpašas pazīmes - agrā bērnībā redz auras, var redzēt cilvēkiem iekšējos orgānus un diagnosticēt slimības, noņemt sāpes, ir gaišredzīgi, apveltīti ar lielu iespaidošanas spēku, ir nepakļāvīgi, mērķtiecīgi, apveltīti ar lielu taisnīguma izjūtu, talantīgi. Pēdējās īpašības pirmie pamanīja skolotāji, pie tam visā pasaulē!!!, jo šie bērni viņiem traucēja. Tagad tādu ir daudz un sākti pētījumi. Izrādās, ka Indigo bērniem ir citāds ģenētiskais kods vai kā nu to sauc - ja normāli cilvēkam pie viena gēna ir piesaistīti trīs citi gēni, tad Indigo bērniem - četri. Tā ka pārmaiņas notiek. Pie tam šie cilvēki ir orientēti uz garīgumu, līdz ar to var cerēt, ka viņi pasaules attīstību pavērsīs uz labo pusi. Hei, tas ir jūsu uzdevums - citādi, kāpēc jūs interesējaties par mistiku, burvestību utt.? wink.gif rolleyes_a.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 11.12.2004 02:29
Raksts #43


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Viss par tiem indigo bērniem pēc manām domām ir muļķibas, bet nu ok - katram cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli... par kādām piecām rasēm tu runā - ir tikai trīs dažādas ādas krāsas un to sajaukumi ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 11.12.2004 04:04
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Sestā rase pec ezotēriķu aprēķiniem, te jau laikam netiek runāts par parastajām (antropoloģiskajām /?/) rasēm. Vismaz es tā saprotu. Kaut man par šito tēmu nav pārāk spēcīgas zināšanas.

Šo rakstu rediģēja pelmeniC: 11.12.2004 04:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 11.12.2004 18:25
Raksts #45


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Pēc homo sapiens sekos tikai un vienīgi iznīcība un no tās izrietošās sekas un lietas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Severina
iesūtīt 11.12.2004 19:56
Raksts #46


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.11.04
Kur: Drūmkakte 13



CITĀTS(Nestors Grems @ 11.12.2004 19:25)
Pēc homo sapiens sekos tikai un vienīgi iznīcība un no tās izrietošās sekas un lietas
*

Ja jau Tu tā uzskati, kāpēc interesējies par aurām? Mūsu zināšanas, spēja tās redzēt utt. liek domāt arvien lielākam skaitam cilvēku un tā ir domāšana ne-iznīcības virzienā. Senatnē auras redzēja garīgi augsti attīstīti un tikumiski tīri cilvēki - piemēram svētie. ja tagad cilvēki var iemācīties tās redzēt, varbūt ar cilvēci tik slikti nemaz nav? Vienkārši dažas novecojušas idejas (piemēram, par cilvēka pārākumu dabas priekšā) tiks nomainītas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 11.12.2004 20:31
Raksts #47


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Par to, ka auras senāk spēja redzēt tikai garīdznieki, es arī biju lasījis. Laikam tagad vainīgs gaisa piesārņojums! laughing.gif Es domāju, ka pēc kromanjonas cilvēka tālāk nāks vēl kaut kas, tagad jau to nepateikšu. Pēdējo 3000 gadu laikā gan lielas izmaiņas evolūcijā nav, bet gan jau kas notiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 12.12.2004 02:09
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Es turpretii tomeer uzskatu, ka notiek kaut kaads uz pasaules relatiivs progress. Un te es nedomaaju tehnologjisko, bet domaashanas progressu. Taa kaa ir attiistiijushaas izgliitiibas sisteemas, tad cilveeki (protams, ne visi) ir speejiigi domaat plashaak.
Galu galaa nesen atklaajaam, ka sievietes ir vienliidziigas ar viirieshiem. Nesen uzzinaajaam, ka miesas kraasa nenosaka obligaati personiibas kvalitaati vai piederiibu cilveeku dzimumam vispaar. Pieaugoshais globaalisms, lai arii apdraud tjipa nacionaalo identitaate, no otras puses paraada, ka to, cik tu esi normaals cilveeks nenosaka tava piederiiba konkreetai naacijai.

Protams, tas viss veel ir gauzhaam jauns un beernu autinjos. Cilveeki veel joprojaam ir stulbi un aizspriedumu pilni, neiecietiigi un nezheeliigi, bet es tomeer domaaju, ka progress notiek.

Cita lieta, ka muusdienaas attiistoties tehnologjijaam, plashsazinju liidzekljiem utt., paveras plashaakas iespeejas ideologjismam, demagogjijai, populismam un politiskai manevreeshanai. Bet fakts, ka taa vispaar notiek, vien liecina, ka varas viiriem (un nu jau arii sievaam) ir jaareekjinaas ar parastajiem mirstiigajiem.

Vieniigais dazhubriidi bail, vai naakotnes cilveeks nebuus paarveerties par pilniigi komerciaalismaa iesliigushu kustoni. Seno laiku pilis un katedraales nu muusdienaas aizstaaj lielveikalu cietoksnji un mauzuleji, kas briizham ir pretiigi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 22.12.2004 12:27
Raksts #49


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Jautājums tikai - vai evolūcija notiek arī gadījumā, ja nav jāpielāgojas videi, bet ir piejami lieli pārtikas krājumi - kā zināms labos apstākļos palielinās vairošanās apjomi (un vecas tantiņas vēl brīnās kāpēc visur tik daudz runā par seksu laughing.gif ), kas nozīmē, ka evolūcijai būtu iespēja noritēt ātrāk, lai gan iespējams ka vairošanās ir evolūcijas paveids
*

[/quote]


Šitā ir ļoti interesanta tēze. grin.gif
Nezinu gan, vai vairošanās intensificēšanās būs evolūcijas paveids, kas ļautu attīstīties jaunam cilvēkam. ja nu vienīgi - arī jaunajam ir jāpiedzimst no kaut kā grin.gif
Es gan domāju, ka pārāk masveidīga vairošanās izsauks kādu mehānismu palaišanu, kas būs vērsti uz cilvēku skaita samazināšanu.

-> Andza Arrdh
Palasoties Tavas domas, es iedomājos nākotnes cilvēku 2 veidos:
1) ar pilnībā izzudušām nacionālām un rasu pazīmēm (manuprāt, tāds veids varētu pastāvēt kādu periodu pirms masveida kosmosu kolonizācijas grin.gif kā man sagribējās pazantazēt grin.gif ), jo pēc kolonizācijas un eksistences dažādos apkārtējas vides diktētos apstākļos, var rasties interesanti pārsteigumi;
2) sabiedrība, kurā viss tiek absolūti kontrolēts - gan ģenētiski, gan sociāli. No vienas puses indivīdam droša, jo šajā barā par visu kāds parūpējas, no otras puses - attīstību bremzējoša.

->Severina!
par tiem gēniem lūdzu atsauci uz zinātnisku rakstu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 23.12.2004 09:46
Raksts #50


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Nu re, Palpatin - tad jau būs iemesls sajaukties rasēm, jo cik es esmu dzirdējusi Ķīnā bija kaut kāds likums, ka var būt tikai viens bērns tad nu daži ķīnieši devās turp kur tāda likuma nebija un ja tas nelīdzēs sāks kolonizēt kosmosu un tad jau būs iemesls evolūcijai
P.S. ar evolūcijas paveidu es gribēju teikt, ka varbūt vairošanās laikā nekas cits neattīstās un enerģija koncentrējas uz vairošanos, lai atkal nonākot grūtos apstākļos sugai būtu lielāka iespēja neizmirt

Šo rakstu rediģēja saule pazare: 23.12.2004 09:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 24.12.2004 11:59
Raksts #51


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



[quote=saule pazare,23.12.2004 09:46]
Nu re, Palpatin - tad jau būs iemesls sajaukties rasēm, jo cik es esmu dzirdējusi Ķīnā bija kaut kāds likums, ka var būt tikai viens bērns tad nu daži ķīnieši devās turp kur tāda likuma nebija un ja tas nelīdzēs sāks kolonizēt kosmosu un tad jau būs iemesls evolūcijai


Emmm... rasu saujakšanās tāpat notiek un notiek aizvien intensīvāk. Kosmosa kolonizācijas sākums tikai to visu paātrinās, jo papildus visam nāks klāt vēl ļoti stipri un gan genotipu, gan fenotipu ietekmējoši faktori.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 20.05.2005 14:30
Raksts #52


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



CITĀTS(saule @ 01.11.2004 04:51)
Darvins evolūcijas teoriju attīstīja pētot putnu pielāgošanos dažādai barībā - evolūcijas pamatā ir pielāgošanās un attīstība
Varbūt, ja visas rases turpinātu dzīvot nekontaktējoties savā starpā no tām attīstītos cita suga...

Jautājums tikai - vai evolūcija notiek arī gadījumā, ja nav jāpielāgojas videi, bet ir piejami lieli pārtikas krājumi - kā zināms labos apstākļos palielinās vairošanās apjomi (un vecas tantiņas vēl brīnās kāpēc visur tik daudz runā par seksu laughing.gif ), kas nozīmē, ka evolūcijai būtu iespēja noritēt ātrāk, lai gan iespējams ka vairošanās ir evolūcijas paveids
*


Dabiskajai izlasei ir daudzas sejas. Skarbos apstākļos mazpiemērotie vispār vairākumā gadījumu nenodzīvo līdz reproduktīvajam vecumam, pēcnācējus atstāj izdzīvotāji. Mazāk drakoniskos apstākļos sāk darboties dzimumizlase (pie gana attīstītiem radījumiem) tie sāk izvēlēties partneri pēc dažādiem kritērijiem (košākas spalvas, skaļāka rīkle, fizisks spēks) Itkā šim pašam principam vajadzētu darboties arī pie cilvēkiem, bet... Nu nav tajā sistēmā kārtības. Cilvēki mēdz vadīties pēc neatbilstošajiem kritērijiem. Rezultāts- rodas visādi tizleņi.
Glābiņš- eigēnika
(Diemžēl tā esot neētiska) huh.gif
Godīgi sakot es gan šaubos, vai ražot kaudzēm nelaimīgo tizleņu arī ir īpaši jauki un cilvēcīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 20.05.2005 14:55
Raksts #53


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Bet ja tizleņiem notiek gēnu mutācija un viņi pārveidojas par ūbercilvēkiem ? Nevienai citai sugai dabā it kā nav tieksme rūpēties par tizleņiem - maybe cilvēki kaut ko no tā iegūs. Eigēnika tikai noplicina genofondu - suņiem un kaķiem taču ir sava veida eigēnika, lai saglabātu tīru šķirni un tomēr šķirnes dzīvnieki it kā esot slimīgāki par bezšķirnes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 22.05.2005 14:54
Raksts #54


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Mēs jau esam saprātīgas būtnes - homo sapiens . Būtu jautri , ja mēs slīdētu atpakaļ uz to pirmo civlēku , nezinu nosaukumu , bū blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 22.05.2005 16:32
Raksts #55


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



i`m griM&EviL - Mēs esam Homo Sapiens Sapiens tongue.gif Un pirmais cilvēks (ja nemaldos) bija Homo Erectus vai kaut kas tamlīdzīgs.

Es gan negribētu, ka mēs ietu atpakaļ. Tas nebūtu pārāk jautri un arī jauki ne...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 30.07.2005 10:23
Raksts #56


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Varbūt pēc Homo s.s ies kautkas līdzīgs garam laughing.gif vai arī nesekos nekas, paliks tas pats Homo sapiens sapiens laughing.gif

Pirmais cilvēks bija Austrolopiteks huh.gif (kautkas tml - pērtiķim līdzīgs...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
deniss
iesūtīt 17.08.2005 12:10
Raksts #57


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Domu lidojumā



Kutkur lasiiji,ka kaads pravietojis,ka peec pavisam neilga laika cilveekam piemitiis levitaacijas,telekineezes,u.t.t. speejas,ja nemaldos,tad(!!??)2012.gadaa... blink_a.gif jokaini,ne? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 17.08.2005 12:30
Raksts #58


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



CITĀTS(saule @ 11.12.2004 03:29)
Viss par tiem indigo bērniem pēc manām domām ir muļķibas, bet nu ok - katram cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli... par kādām piecām rasēm tu runā - ir tikai trīs dažādas ādas krāsas un to sajaukumi ?
*

Pr indigo bērniem latvijā ir aprakstīts 10. augusta IEVAS numurā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.08.2005 20:10
Raksts #59


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



kā tad silent.gif un man atbilda vismaz puse no tām ''jūsu bērns varētu būt indigo'' pazīmēm... getlost.gif tie indigo bērni ir muļķības, kas daudz neatpaliek no sektantisma, okultisma un tamlīdzīgiem pasākumiem IMHO diezgan bīstama tendence, ja tajā iesaista bērnus no četru gadu vecuma...


Šķiet, ka kādā gudrā grāmatā lasīju, ka mūsdienu cilvēks ir homo sapiens sapiens, bet pirmais cilvēks homo sapiens unsure.gif anyway - homo erectus, astrolopiteks un citi drīzāk būtu uzskatāmas par primātu sugām, kas pastāfvēja dažādos evolūcijas posmos nevis par cilvēkiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kanea
iesūtīt 27.09.2005 21:22
Raksts #60


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: Nr.322.
Labākās miniatūras autore



Mees pat *droshi* nezinaam, kas notiks riit (vismaz es noteikti nee tongue.gif ), un prognozeet naakotni vispaar ir slidena padariishana. Arii ja peec homo sapiens kaut kas buus (kaada garantija, ka neuzsperam savu planeetu gaisaa?), mees to tik un taa neuzzinaasim, jo pashi tachu esam homo sapiens.

Vienaa rakstaa bija taada vaardu speele (zheel, ka nevaru to uzdot par savu glare.gif ) - homo sapinies... manupraat, tas ir atbilstoshaaks termins nekaa homo sapiens grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 00:17