Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> sarunas par tēmu
kaiva
iesūtīt 18.08.2017 13:35
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



mazā omulīgā pačalošana- apakšvirsraksts

varbūt tas drīzāk der gondorai bet gan jau aizvirzīsimies kaut kur arī prom no literatūras

paklau- vai tev tā krāsu tēma arī ir kaut kā pārsūtāma pa e pastu?
man ienāca prātā arī ko tev nosūtīt, gaidi!

nu skaidrs- tu esi ideālā tulkotāja! nopietni. bet tam jābūt baigi grūti ja grib tulkot īstas grāmatas. valoda ir ģeoloģijas slāņi svītas un epohas.
ko tu piemēram lasi lai apgūtu konkrētu stilu? un ko tu piemēram vēlies tulkot?
domāju ir ļoti derīgi ar tulkotāja aci lasīt Zanes Rozenbergas tulkojumus. arī hobits ir viņas darbs. (bail iedomāties par ko to padarītu mūsdienās) un protams lm montgomerija

un loģiski belševicas- arī alise brīnumzemē bet tu to noteikti visu zini pati

vai mācies tikai pati vai attiecīgi studē kaut kur angļu filologos?

man jau liekas ka vajadzētu pieņemt likumu, ka neko nedrīkst tulkot nepārbaudīts tulkotājs. reizumis tas noteikti varētu būt autodidakts bet tam vienalga būtu jānoliek eksāmens kā braukšanas tiesības

lasu pēdējā laikā latvju tekstus. un sajutu pilnīgi literāro procesu kādā mirklī. tagadnes iespaidu. it kā literatūra latvijā notiktu mūsdienās un es tajā būtu iesaistīta. :>> proti gadījās izlasīt pirms dažiem mēn bereļa fragmentu no topošās grāmatas par rakstīšanu- un pēc tam ievas melgalves komentāru par to- viņa pateica tieši to ko es domāju. rādās tiem tajās augstajās sfērās ir vajadzīgs kāds kas atgādina pašsaprotamo. tad vēl recenzija par monstriem un metaforām- droši vien esi lasījusi?- arī gluži manas domas
un dažus vecos karogus- tur izrādās ir visādas interesantas lietas- un daudz vairāk nekā mūsdienās- varbūt tu zini kādu, kam tādus nav kur likt?
vakar piedzīvoju dzīves mācību. lūk kāda tā ir:
klausi savai intuīcijai!
maijā man skolas biblenē lasītavā paziņoja ka viss arhīvs ir izmests laukā un es šokā nezināju ko darīt. gribēju iet pārjautāt biblotekārei, bet ko man tur jautāt- negribēju dzirdēt vēlvienu apstiprinājumu- jā jā vajdzēja atnākt pirms dažām dienām.
un tagad izrādās ka tieši karogi tobrīd vēl nebija izmesti. un neviens neiedomājās arī man pateikt kaut arī es tur gorījos ik pēc nedēļas. tāds rūgtums zini dvēselē...
crying.gif

nu labi :>> bet tu gan tā nedari. mirkli apdomājies un eskrien prom ja iekšējā balss kaut ko saka (protams var gadīties ka tā iesaka lasīties prom- piemēram ja esi nočiepis kādu žurnālu vai tādā garā)
ps- man vnk skolā ir blats

lasu šobrīd čempionu brokastis. varbūt to var pamanīt
vonnegūts visu raksta tādā garā?

tu noteikti esi labāk pazīstama ar lit klasiku :> apelsīns un skrūves pagrieziens un tādā garā man vēl gaida sarakstā
bet vienlaikus vakar līdz rītam lasīju arī vulfu- uz bāku. pēc satura ļoti līdzīga airisai mērdokai (to gan esmu pavairāk lasījusi. bet taupu un marinēju) pēc stila arī bet ar savu rokrakstu
nesaprotu kāpēc "autors voice" nevar tulkot kā rokraksts. tas jau sen ir tik pašsaptotams vārds
"balss" izklausās de.bīli. (ievēro, ka es nesaku "manuprāt") hahaha

methods of rationality ir bieži citēts tv tropes- to tu arī noteikti zini
es sāku sazināties ar amāliju bet tad viņa kaut kur pazuda- pēdējais ko viņai pajautāju- vai lasi tv tropes?
iespējams ka viņa ir pazudusi tropu džungļos...
lai nu kā- ja tu to iztulkosi būs baigi baigi super! novēlu visu kas tam vajadzīgs!


nu jā krēslā ir tā lieta par mitoloģiju- vairāk tas kas tur nav pateikts bet domāts- uguns un ledus, pūstošie vampīri par nāvi un siltie vilkači par dzīvību. bellas izteiciens- ejiet ieskrieties ar savu dvēseli, man to nevajag. voltūru vēture. vampīru "dzīves spēlēšana" piem alises modīgums. nemirstīgie bērni un izdzimteņi un jaukteņi jeb svētie bērni. viņas gaidību ainas bija visšaušalīgākās un fascinējošākās. tāpēc to tomēr var pieskaitīt pie šausmu lit. un voltūru gļēvulība. īstenībā viņi redzot pretestību nemaz neuzzsāka cīņu. viņi bija pieraduši pie visvarenības. un kur nu vēl pats āro- tas nu tiešām ir literatūras un arī kino gardumiņš. kā viņš viņu notēloja! turklāt filmā vēl bija pielikts klāt un uzlabots. nu tādas lietas
protams daudz kas no tā ir citās grām vnk pie mums tās nav tulkotas


(mājiens ar neuzkrītošu sētas mietu)

ļoti interesanti- man 4. poters tā patīk ka neesmu baigi daudz kļūdu manījusi, kaut arī izlasīts apm 46x
klau- vai e bukā teorētiski var labot? man jau sen interesē

klauss. jā, man šai sakarā nenormāli riebjās tā blondā, aizmirsu kā sauc. tik paštaisnu personu reti gadās redzēt! pat šinī fikšonlandē kur tādas vien mīt. un tas ka viņa beigās saiet ar stefanu! pfffff... vismaz tikpat bezsakarīgi kā Harijs un dž.
jā par boniju tev pilnīgi piekrītu. bet viņa tur ir drausmīgi pazemota. bez viņas tur neviens neizdzīvotu, bet viņa skaitās gandrīz kā 3. plāna tēls
laikam tāpēc ka melnā. un tāpēc ka nenoliedzami visskaistākā persona starp abiem dzimumiem visās sērijās. baltajiem vnk tas skauž. jau gadsimtiem. tas arī visu izskaidro. arī iekšēji visskaistākā- kopā ar savu grandma
arī blondā, nu klausa māsa ir baigi forša un arī ļaunā ketrīna tā neko
bet vnk vnk neatvairāms ir elaidža... rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
tik kārtīgs un godīgs...
ak...

grin.gif nē tiešām
labi esmu rdzējusi tikai 2 sezonas?- 2 un 3? un īsti neiebraucu pamatproblēmā kāpēc viņiem ir tās problēmas. bet zini literatūra tāpec ir literatūra ka simboliska. plus vēl kaut kā izjūtu cieņu pret tiem kam jāsabūvē tik ietilpīgs sižets tik īsā laikā un vēl jāuzfilmē. (tāpat kā once upon time.)
esmu piedalījusies par statisti- laikam ar to pietiek lai izjustu uz savas ādas cik sarežģīta lieta ir filmēšana. jo vairāk tāpēc ka pašai nav jāatskaitās nekādiem termiņiem- kā rakstu tā rakstu. un no otras puses sāku arvien vairāk izjust kāds lāsts rakstniekam ir laiks... :> ka viņam jāiekļauj sava iztēle tomēr realitātē
bet protams faniem ir jāsaredz muļķības
vienīgais domāju ka jāizšķiro par ko vērts besīties vairāk- stulbiem tēliem vai fantastisku sižetu. galu galā pastāv rule of cool.. * čukst* (tropi)

ok
pagaidām

Šo rakstu rediģēja kaiva: 18.08.2017 13:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
28 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Hermaine
iesūtīt 09.09.2017 11:15
Raksts #21


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Pareizi ir 'zapte' grin.gif - Tas pats baltvācisms jau ir, tikai maigā kurzemnieku mērcē.

Apsolos intereses pēc paskatīties ko tas fanfiction.net tev neļauj. smile.gif Šitādas lietas man vienkārši nedrīkst teikt, jo varu ar tādām bezjēdzīgi nočakarēties visu dienu. grin.gif

Tailera tēls it kā sākumā ir skaidrs - pārbagātais puisītis, kurš cenšas valdīt pār visiem, kā nekā tēvs ir mērs, tad nu arī viņam ir jābūt varenam un, tā teikt, jātur kanti. Protams, izrādās, ka pusaudzim tas ir grūti un tā tālāk, bet pēc tam tā draudzēšanās ar tiem vilkačiem un vampīriem. Nu viņa loma tur tā īsti pazuda. Manuprāt, kā tēls viņš vispār kļuva bezjēdzīgs, un, protams, uz pārējo fona ne tik glīts.

Par Aladinu un Drošsirdi neko vēl neesmu redzējusi. Tu jau atkal mani kārdini - man jau šobrīd ir vajadzīgas vairāk nekā 24 stundas dienā! grin.gif Laikam jākļūst par ugunsdzēsēju - joko, ka viņi mākot dienā izmantot 26 stundas. grin.gif

Nu excelis spēj izvest no pacietības pat visrūdītākos mieramikus, tai skaitā arī mani. grin.gif Bet es uz exceli esmu apvainojusies daudz mazāk, kopš atklāju, ka tur var rakstīt macrosus, tad vismaz varu kaut ko piedabūt exceli darīt, kā man vajag. grin.gif
Vēl principā neciešu klēpjdatorus un viedtālruņus. Ar laptopiem vienkārši nav iespējams ātri parakstīt nemērkaķa pozā - bšķdš dators!. Bet viedtālrunis vispār ir domāts tikai priekš tam, lai ražotājiem ienestu baiso piķi..

Man ir aizdomas, ka viena mana draudzene arī lasīja "Mīlestības vēstules" un viņa par tām atsaucās diezgan labi.

Nu par Bībeles psiholoģiskajiem līkločiem vispār varētu mēnešiem diskutēt. Katrā ziņā, kad es izlasīju Bībeli, es guvu pilnīgu 100% pārliecību, ka Dievam nav jātic, ja tu to nevēlies. Vispār Bībele ir sarakstīta neparasti veiksmīgi, ka tā der jebkuram domāšanas līmenim. Tāpēc arī tajā ir tik daudz pretrunu ar visiem brīnumiem un Dieva vārdiem un atbalstiem. Kam vajadzēs - tas ticēs brīnumam, kas būs gudrāks, tas sapratīs, ka viņš pats ir brīnums. wink.gif

Vispār es gribētu paplašināt tavu izteikumu par viduvēju zinātnieku, ka jebkura viduvējība ir sliktāka par jebkuru virsotni jebkādā jomā. Laba blondīne noteikti ir labāk derīga sabiedrībai nekā viduvējs zinātnieks. grin.gif Tāpēc es arī nevēlos būt viduvēja zinātniece (blondīne gan ne tik neesmu grin.gif) un cenšos sevī attīstīt arī citas jomas, lai iegūtu vispārīgu skatu uz pasauli.

Nu man jau patīk tavi prātojumi! smile.gif Interesanti!

Uz drīzu tikšanos!

Šo rakstu rediģēja Hermaine: 09.09.2017 11:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 10.09.2017 14:59
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012








šis būs garš

nu tu jau nevari būt viduvēja by default tāpēc ka esi kurbelē

resp to Dižumu rada tas ka cilvēkam ir plašāks skats vai viņš būtu fizmats vai filologs

rets gadījums- Adrians ar secīšiem aizvests pirmoreiz uz zoo- tapēc ir kādu brīdi mieriņš un iespēja padrukāt. vakar visu dienu tika vārītas zaptes un ķopķēži. prptams ka ir zapte un tikpat nepareizi kā zafte. un mēs pat biežāk sakām ievārījums. bet tā bloņdiņka tajā rakstā uzskatīja ka visā valstī saka tikai zapte bet nemāk pateik zaFte- kas esot īsts rīgas iedzimto vārds...pfffff.... dura vot!

Nu ja. Tailers ir sabojāts tēls. (uzrakstījās vispirms “teļš”...) gan sižeta gan aktiera un/vai režispra dēļ

ā visp gribēju precizēt- man diezgan vienaldzīgas tās krēslas "dziesmiņas" bet patīk tieši instrumentālie gabali tie kas skan kā normāla gandrīz simfoniskā mūz
izņ baigi laba ir- a nova vida- bet tur jau arī nav vārdu

turpinot par mūziku- vnk DIEVINU Agnesi Rakovsku. redzēji kur viņa ar paulu uz 80. jubileju? skan pilnīgi savādāk nekā diskā. un apm 100x labāk. kaut gan arī disks ir ģeniāls. man viņš nav protams. no jūtubes tik zinu. ja tev ir kādi ārzemju draugi un gadās moments- iesaki un inficē viņus! :> uzskatu ka viņa ir vienā līmenī ar šainedu okonoru. nepārspīlējot. un visp eiropā ir tikai 3 solistes tādā klasē- un viena no tām ir Latvijā!!!! pārējās ir Austumos tuvajos un tālajos. amerikā vispār nav nekā. izņ dažus kantrī bet tas ari nav TIK

aaaaw tu nu gan esi labs cilvēks! :> nu vnk vajadzētu iedabūt wordā lai var izprintēt. nevaru iedomāties ko tur vel varētu izmēģināt. toreiz man izdevās ar dažiem klikšķiem. bet pilnīgi kaine ānung. Bet nepārcenties

jā viedos es nesaprotu bet īstenībā praktiski visu tev te esmu rakstījusi pie laptopa. nez man ir gan daudz ērtāk.

latv alfabēts garumzīmes ir aizguvis no čehu. tikai viņiem ir slīpās. viņiem tāpat kā mums visi uzsvari ir uz pirmās zilbes, un latvietim ļoti viegli iemācīties viņu akcentu jo tas skan līdzīgi latv tikai mīkstāks- bet tāds plūstoši mīksts. protams pa vidu ir daudz no vietas līdzskaņu bet ari tas nav tik traki. un latvietis noteikt var izrunāt rž vai rš skaņu- viņiem ir sajūta ka neviens pasaulē to nevar. tas arī bij pieminēts tai grāmatā. :> bet visp lasot čehu autorus ir tāda ļoti mājīga sajūta. domāju vairāk nekā poļu vai tml. no tās grām ari uzzināju ka viņi esot visateistiskākā tauta eiropā. kas pamatīgi kontrastē ar trakajiem poļu katoļiem. bet poļi drausmīgi labi baro viesnīcās un benzīntankos. lēti garšīgi un daudz! :>

ir arī satori.lv un punktum.lv iesaku, kad ir laiks. gan raksti gan recenzijas. punktumā arī teksti

jā pēc literatūras atsaucēm var saprast ka tā bībele ir ļoti dažāda. tāpēc arī montgomerija no viņas ir pratusi radīt tādu mūsdienīgu ticības iespaidu. vāl mazliet senāk un viņa būtu notiesāta par ķecerību. starp citu tu taču kaut ko esi no viņas lasījusi? tas tieši ir viens gadījums ko angliski nav iespējams izjust. ir saprotams bet pilnīgi nav nekādas noskaņas. bez maz vai rodas sajūta ka latviski viņa skan objektīvi vēl labāk nekā ang. protams daudz ir tie izteicieni un izteiksmes kas rodas no visu to mazo vārdiņu savienojumiem ko mēs vnk neizjūtam un kas arī veido ang val un kas arī padara viņu tik kaitinošu. grrrrr :>>>

tāda doma ka vislabākā vispasaules valoda būtu itāļu. pietiekami universāla un saprotama eiropiešiem- un tik muzikāla protams! spāņu būtu pārāk ugunīga, bet franču vajag palikt exluzīvai. vairāk arī nav variantu. skandināvu arī pieder reģionam bet vācu ir nereāli sarežģīta. piem vāceni esmu mācījusies skolā bet kad lasu uzrakstus uz precēm itāļu tekstu var saprast gandrīz visu bet vācene arī elementārus vārdus padara par šluss :>> īstenībā itāļu vārdnīcu gandrīz nav vērts pirkt. teju katrs vārds tik precīzi atbilst angļu. toties izrunājas daudz skaistāk. un skaidrāk!

HA! tikko ieraudzūju ka Rītausmu ieskaņo Prāgas somfoniskais orķestis!
QUED
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 11.09.2017 14:59
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Vispār par tām viduvējībām mums arī pašos Fizmatos jau pirmajā dienā teica - ka mēs nevarot būt ar viduvēju intelektu, ja jau esam šeit. grin.gif

Ak, skaidrs, kāpēc Zaft-e bija tik svarīga! smile.gif Jā, man šogad ir sanācis savārīt tikai 3 plūmju zaptsburkas. Gaužām maz, tagad ir atlikusi tikai viena. Diez līdz Ziemassvētkiem izvilksim? laughing.gif
Varbūt zini, kā pareizi iztvaicēt rīsus? Man ir pavisam prastākais elektriskais tvaicējamais katls, bet tur vienkārši saberot sanāca cieti. Izlasījos visgudrajā tantē Googlē, ka vajagot likt vēl kādā bļodā, kur ir pieliets vismaz divtik ūdens.

"Teļš"! grin.gif Sabojāts teļš, nu jā, diezgan precīzi.

Jā, nu Rakovska ir spēcīga. Tur ir ko dzirdēt.

Man laptopam nenormāli tracina tas skārienjūtīgais ekrāns; tas ir tik traucējošā vietā! Vienmēr to kursoru pats aizbīda, nevaru ar abām rokām parakstīt, tad rokas jāķinķerē kaut kā aiz ausīm.

Diemžēl Montgomerija man vēl ir priekšā, nav sanācis palasīties. unsure_a.gif

Kā tad ar vispasaules valodu Esperanto? Vācu valodu es mācījos skolā, tāpēc man grūti tev piebalsot, jo šobrīd ir tāda sajūta, ka vāciski neko nezinu, bet kaut kā puslīdz saprotu runāto un rakstīto tekstu. Kad pašai jārunā, tad grūtāk.

Par fanfiction, paskatījos kodā, ka viņi ielikuši <div class="storytext xcontrast_txt nocopy" id="storytext"><p>...</p></div> --> redzi - nocopy
Tad tikai varēju nodaļu dabūt tīrā tekstā turpat no tā paša koda (Labais peles klikšķis, Inspect -> Copy -> Copy element; šitā es mēdzu reizēm kopēt bildes, kuras it kā neļauj kopēt, Hehe). Tad vēl darbojas arī parastais interneta pārlūka printeris. Labais peles klikšķis -> Print...

Piedod, ka šoreiz tāda īsāka vēstule, bet tagad man galvā tik daudz praktisku domu, ka iedvesmai nav sanācis tik daudz laika.
Uz tikšanos - joprojām ar vislielāko prieku un patiku lasu tavus spriedumus un domas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 17.09.2017 20:25
Raksts #24


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jā man ar ikreiz kad tu man pretī nāc ir svētku dienā!

ko es vispār aizmirsu pateikt:
1. punkts
izlasīju sinderu. tik pēc vairākām lpp sapratu ka tas ir cindarella. dura
kā tev patika? ceru ka pārējās daļās iepriekšējās varones nepazudīs

2. punkts
neatceros vairs

3. punkts
pamēģināsim... taaa
labi pāriesim pie jaunākajām ziņām
izlasīju troņu spēles 1.d. lūdzu nespoilo. kā tev patika?

4. punkts
esperanto ir visnepopulārākā no izdomātajām val tā esmu dzirdējusi. un es tomēr gribētu lai kopvaloda ir dabīgā. arī tolkīna sindarin es nepiekristu piem. (ņemot vērā ka visi noteikti gribētu zināt manu atbildi vispirms... silent.gif )

5. punkts
kas tev no geimena vivarāk tīk? man Anansi zēni un nekadne. nu vismaz no tulkotā
(man ir good omens nenormāli krutā jubilejas izddevumā cool.gif cool.gif cool.gif )

6. punkts
dritvaikociņ neatceros
teiksim tā. kāda intresanta maģ ir tajā zemkupola pasaulē? un vēl arī Unnatural, tā laikam saucās

8. punts
starp citu visas pas mitoloģijas ir tādas kā nupat padomāju tsk latvju dainas. katra saprašanai

9. puns
neee nezinu gan par tvaicēšanu
hmmm... šķiet ka neizvilksiet gan

10. putns. balodis
* čukst* kā tev iet ar to pierakstīšanu?

11. un galvenais PALDIES!


vēl tajā rakstā bija pieminēts vārds emotikonas sick.gif
un ka mūsdienās jau neviens nemākot izteikties bez tām vien ar vārdiem parādot teksta nokrāsu ermm.gif
it kā nevarētu vnk teikt emocijikonas vai pat sejiņas mad.gif
kas tas vispār ir- e- Motīvs? draud.gif cool.gif (Kruti un draud- krimināldrāma)
un autore it kā aizstāv latviešu valodu medieval.gif

ai nē, Velns! devil.gif
tas īstenībā bij citā rakstā. melgalves. fear.gif
kurš atkal pats par sevi bija gluži mīlīgs happy.gif

bet ir tiesa patiesi ka daži raksti man traumēja trauslo dvēseli wacko_a.gif
ko es gribēju pateikt teatrals.gif
Adrians kid.gif paliek arvien smieklīgāgs un slīpētāks laughing.gif smartass.gif

sveicinati.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 18.09.2017 21:56
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Tavas emocijikonas mani patiesi sasmīdināja! cool.gif

Šobrīd man ir tāda sarežģīta lieta, ka man joprojām vēl ir mikroskopiski maz brīvā laika - vēl bez visiem bērniem, jaunākajam tagad paliek gads, tāpēc jāgatavojas ir uz darbu, un vēl piedevām arī tam mēs šobrīd cenšamies iekārtoties pēc pārvākšanās. smile.gif Tagad mums ir 3 istabas!
Jēj, rīsus iemācījos tvaicēt! Tiešām bija jālej virsū daudz karsta ūdens. laughing.gif

Troņu spēles? Tāā, paskatīsimies, kā tad tur bija? Hm, hm...
Ļoooooooooooooooooooti patika - tas būtu maigi izsakoties. Nu, visticamāk aiz Potera, šī ir mana nākamā mīļākā grāmata. smile.gif Man nenormāli patīk tas viņa čakars un un neskaitāmie apakšsižeti. Tu vari pārlasīt kaut 5 reizes, bet katru reizi, it kā lasītu citu stāstu!
Es jau arī vēl sevi spīdzinu ar to, ka man ir kaut kāda ataviska cerība reiz latviski izlasīt Pūķu dejas 2. daļu. Bet iespējams, ka tā drīz būs jāatmet un jāķeras klāt angliskajai versijai.

Par kopvalodu - reāli jau angļu valoda sāk kalpot par pasaules kopvalodu. Tā kā pārējās valodas ir tikai šifriem un izklaidēm. tongue.gif

Unnatural? Vai nedomāji Supernatural? Vienubrīd lasīju, ka 'visi' neprātīgi fano par Supernatural un arī, saprotama lieta, sadomāju paraudzīties uz šamiem čaļiem. Nez, man jau likās, ka sižets ir absolūti nejēdzīgs un uz ekrāna arī figūras bija redzētas smukākas. tongue.gif
Zemkupolu tik esmu redzējusi pāris epizodes pa TV, nepiesaistīja tik ļoti, lai es pielīmētos arī vakaros pie datora.

Ar to pierakstīšanu šobrīd man vispār nekā neiet, jo man nav pat šobrīd laika tev godīgi atbildēt. Uz vienu mazmazītiņu brīdi man saradās atkal iedvesma adīt, bet netiku tālāk par trešo rindiņu. grin.gif Bet neeekaaas - nāk rudens (tas ir, šamais ir jau atlīdis), un nu man beidzot būs īstais laiks sev, vēl tikai jānokārto visas neskaidrās lietas un tad ceru, ka kaut kas paliks mierīgāk, un būs laika ir pierakstīt, ir paadīt. Pagājušā gadā vispār saadīju bez maz katram pa zeķu pārim un vēl šo to.

Par to, ka neviens nemāk bez tām izteikties - zini, bail iedomāties puslīdz nopietnu literatūru, kur katra teikuma galā pa sejiņai. grin.gif Vari iedomāties, piemēram, to pašu bēdīgi slaveno Krēslu?

//**Rudens kā rudens, biezie un gājputni laižas uz Nīlu... sorcerer.gif
(Piedošanu - pēkšņi vienkārši sāka skanēt galvā! - Tā, un vanna man arī gatava! Tā, tā, līdz vēlākam.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 25.09.2017 10:10
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



tātad vispār nav iztulkots pēdējais? ... nu nezinu tiešām kāpēc tas mani vēl pārsteidz.
ko darīsim ar gp 3.d? ai vnk izmetīsim tos pelikumus un ignorēsim! *histēriski smiekli*

gribēju zināt vnk kāda tajās filmās maģija un settings
pārdabiskie, nedabiskie... viena šlaka

es ar varēšu mierīgāk rakstīt biblenē. tagad man vislaik jābaidās no bratona jo tas viņa kompis...

tā ka davai
:>

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 26.09.2017 21:07
Raksts #27


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Urrā, urā, urā!
Saņēmu no tevis atbildi! smile.gif

Jā, iedomājies - nav iztulkots! Nu neraža!

Gredzenu pavēlniekam jau tekoši laikam bija kaut kāda blakusstāstu aizmetņi, kas nedz tiek stāstīsti, nedz kā citādi attīstās un ietekmē gaitu. Patiesībā stipri sen neesmu lasīju GP, varbūt šamo ir vērts atkal pārcilāt atmiņā? Vismaz pasaule tur ir grandioza. smile.gif

Kas tad tur palika ar to Unnatural? Bija tas kaut kas atšķirīgs no Supernatural? Un kādi settingi? Kādi varoņi? Kādas smieklīgas fīčas?

Uj - bratoni? Man tikai ir mazā māšele, bet es vienmēr biju tas baisais datortārps. Hihi.

Tad jau uz tikšanos!

Šo rakstu rediģēja Hermaine: 26.09.2017 21:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 28.09.2017 18:39
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



nē nē nav nekāda unnaturals vismaz nebija pirms es neizdomāju
tagad iespējams kādā realitētē plivinās apm 12 sezonas...

pe gp es vienmēr pēc kāda laika atgriežos. nepārlasu visu no sākuma līdz beigām bet kādas sadaļas vai epizodes kas tajā brīdī kaut kādā veidā zemapziņā tiek pieprasītas.

labi nav laika vairs tagad, čau
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 03.10.2017 15:24
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Ē - nu rekur arī izaicinājums: Unnatural! wink.gif

Man no gp spilgtākais tēls kā visu visu visums ir palicis Toms Bombadils. Nu tāda riktīga Bomba! Un, manuprāt, viņam gp grāmatas ir daudz par zemu, viņš vispā ir pelnījis savu sāgu, mazākais 7 grāmatās - vēl viens izaicinājums, he. grin.gif

Sākās skola?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 04.10.2017 14:23
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jā tur jau katrs dzejas gabaliņš ir sava grāmata- kā tas dziedājums par gilgaladu
ļoti īpatnējs ir children of hurin. pēdējais ko kristofers tolkīns sastādījis, ar alana lī bildēm. viens no maniem laimīgākajiem pirkumiem :>
iedomājies tās troņu spēles varēja stāvēt biblenē gadiem un tagad kad man točna vajag- vēl kāds arī lasa! tieši nākošās 2 gr. BĀA
lūdzu nespoilo ja- atceries ka zinu tikai 1.d.
bet intresanti ka tur maģijas gandrīz nav. pašā sākumā un beigās. pat pūķu tēmai biloģijā pārāk neizglītots cilv varētu noticēt.
ceru ka tālāk tomēr būs vairāk brīnumu :>
lai tev arī!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 04.10.2017 20:48
Raksts #31


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Urina bērni - tas būs kaut kas par rūķiem, pareizi?
Manā obligātās literatūras sarakstā noteikti ir arī Silmarilions, vispār jau dikti kādreiz gribētos nopirkt Hobitu, esmu lasījusi tikai angļu variantu, gribētos arī latviski izlasīt. smile.gif

Parādās, parādās tālāk vairāk tie brīnumi. smile.gif 5. grāmata vispār ir gandrīz tikai vieni vienīgi brīnumi. Bet vispār interesanti ir tas, ka neprātīgi daudzas Mārtina idejas ir no visdažādākajiem vēstures laikmetiem. Kad lasīsi tālāk un tiksi līdz kādai 3. grāmatai, tad paralēli iesaku izlasīt Turms - nemirstīgais. Tad man tapa skaidrs, no kurienes tas R'Lors ievazājies. cool.gif
Un man neeenormāli interesē, kas tajā Senpilsētā notiek, tā pūķu tēma un visas tās arhimagu slepenās zināšanas, kaut kas tur nav tīrs! Eh, laikam jau būs jāmet cerības pie malas sagaidīt 5. grāmatas otru daļu latviski un jāņem novilkt grāmatu angliski...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 10.10.2017 13:05
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



esmu biblenė
hååhåå h'a'a. nau nekåds urīns tongue.gif tongue.gif tongue.gif
sheme on you- (kā naktī muzejā teica direktors)
Hūrina bērni un nav nekāds rūķis bet cilvēks kā cilvēks.
stāsts ir ietverts sillā bet te salikts viss kopā.
šausmiiiiigi bēdīgs un drūms bet nezinkāpēc pavelk :>
atšķirībā no mārtina ko es vnk izmocīšu jo jāzin ta ir. nevaru izturēt to nožēlojamību, bišķu par daudz. cerams ka tālāk būs cerīgāk.
tiku galā ar 2.d. patika tās daļas par pūķiem brenu un visvairāk protams par džonu. bet tagad rādās arī tur būs drūmi.
protams tīrions kopā ar varīsu mazliet atsvaidzina- tur gan dažus gabalus var izgaršot :>>

(to es sacu vienk par loru- kā ausu ārsts.
bet b** to K*** sarkanajās drēbēs gan vajadzētu ******* pēc visas pilnās mārtina programmas. reti neciešams radījums- tieši tās vārīšanās dēļ visvairāk)

ok labiņi :>>>
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 12.10.2017 13:31
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Pati sasmējos par savu dumjību - bet, re, vismaz sanāca jautri! grin.gif

Tur turpmāk man arvien vairāk paliek žēl Ārijas - nu to tiešām ir grūti izturēt. Vispār jau tā ir tāda fantāzijas pasaule, kur tu vari būt priecīgs, ka mūsdienās un konkrēti tev nav ne drusciņas no tā neka jāpiedzīvo.
//Un - to Serseju tev negribētos slānīt ar naglainu mietu?//
Bet tā nožēlojamība arī ir kaut kas tāds, ko vajag izjust, jo mūsdienu literatūrā parasti tu jūti to nožēlojamību, tā teikt - ir sū**, jūti, ka tur varonis brauc iekšā baigākajos mē**** un viss būs vairāk nekā slikti, bet tajā pašā laikā, paskatoties uz grāmatas biezumu, tu zini, ka visas tās nelaimes nevar būt līdz galam nenovēršamas - jo citādi jau par to nebūs stāsts. Tad Mārtina daiļradē man tieši tas arī patīk, ka viss ir reāli. Ja tas varonis tur ir nonācis bezizejā, tad ir pavisam lielas iespējas, ka viņš vienkārši dabūs galu, nevis viņu nez kurš nez kā tūlīt izglābs.
Nu Tīrions vienkārši ir pērle. cool.gif

Es šobrīd ļoti aktīvi turpinu darbu pie Lips-Tulliana. Nāk uz beigām, palikušas pēdējās 70 lapas, paliek jau nenormāli interesanti, kā tur viss beigsies. Pa lielam stāsts traģisks, bet varbūt tomēr autors būs atvēlējis dažiem otrā plāna tēliem tomēr laimīgas beigas. Lūk, šito ma riktīgi gribētos seriāla formātā skatīties!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 16.10.2017 12:49
Raksts #34


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



pagaid'am nevaru atbild'et deguns asnjo ;>>>
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 18.10.2017 16:44
Raksts #35


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Tiešām Mārtins tev tā ieblieza pa seju? grin.gif

Es pat nevaru aprakstīt savas šā brīža sajūtas - iedomājies, es šodien iemācījos izdarīt ko tādu, ko sen jau bija nodoms kādreiz pamēģināt! ohmy.gif Man izdevās uzstādīt vienai bērnības spēlei multiplayer režīmu! Varēsim visu vakaru spēlēties! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 25.10.2017 11:42
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



nu tas ir nobela prēmijas cienīgs sasniegums :>>

izrādās biblenē ir vel mazāk laika postot. tagad esmu nolaupījusi uz brīdi atkal. labi ka šis nelasa kurbeli un nezin manu niku... unsure_a.gif

nu jā- šaubos vai tu lasi tāda iemesla dēļ. lai priecātos ka neiet sliktāk... khmmm. ārkārtīgi savdabīgs iemesls
bez tam viens no iemesliem kāpēc tik smagi šie ķieģeļi arī ir tas ka tas visu laiku atgādina par to ka "realitātē" iet vēl trakāk
bet galvenais ir tas smagnējais rakstības stils- plus vel tulkojums- lai arī citādi labs, ir lietas ko tas pampers vai josts konsekventi tulko "nepareizi" kā es to saucu. lieki sarežiti. šai sakarā- es jau tev sen aizsūtīju epastā to rakstu, vienmēr aizmirstu atgādināt.
un tad ir pārāk daudz liekas info. esmu no tiem kam patīk saprast katru sīkumu bet šeit tas būtībā ir lieki. tie neko jaunu nepavēsta. vai arī ja pavēsta, tas ir kā rakties sagrābto lapu kaudzē un meklēt vienu neparastāku. paldies! tev šausmīgi gribas zināt kā tur ir ar džeimiju un tīvinu bet pa vidu vesela vienība ar sīriem un statistiem pilnīgā bezpriģelī... :>> paldies!
un vēl man nav nekādas vēlēšanās nepārtaukti atrasties galīgi nožēlojamu indivīdu prātiņos, kam turklāt nav reālas nozīmes sižetā. teons arī ir tādā ziņā nožēlojams- ar to es domēju viņu visu iedomības. taču viņam ir nozīme un viņš ir tikai pa pusei nožēlojams. un īstenībā viņa visu laiku ir žēl- kas ir pavisam citas jūtas- nevis nicinājums. lanisteri ir iedomīgi bet tikuntā nav tādā ziņā nožēlojami kā visas tās "padibenes". viņi ir reāli interesanti. arī serseja- dažbrīd viņu gribējās žmiegt bet kopumā- arī viņas ir žēl. pretstats ir džons sniegs- viņa nav žēl jo viņš ir vērtīgs kā cilvēks- tu jūti līdz bet tas nav žēlums.
nu jā- arī tas ka neīstajā laikā- kad gribēju kāds jau bija paņēmis un kad tiku pie nākamājām daļām, man vnk gribējās ātrāk izraut cauri un ķerties pie savām lietām. tas mani vnk nomocīja un pa daļai tāpēc arī es saslimu un kādām 5 d- tāpēc tas asiņojošais deguns un savā ziņā tur ir konekšons... :>
gan jau kādreiz paņemšu un palsīšos vēl. ja kāds iedotu man tādu aizkrāsotu izregiģētu variantu es būtu baigi priecīga :>> jo tur kur viņš runā par tēmu ir vnk super.
bet kas mani šokēja- vēl esot 2 daļas!!! neuzrakstītas??? a man galvenā motivācija ir zināt galējo atrisinājumu- kāda tam visam bija jēga. un ko viņš darīs ar to ziemas pienākšanu- kā izskatīsies visa tā zeme ar desmitiem pēdu biezo sniegu... kad visi šie notikumi būs aprakti kā lapas zem simtiem gadu... kā viduszemes 1 laikmets. tikai par to varbūt nebūs vairs ne dziesmu... tikai mēs caur mārtina maģiju kaut kā būsim pie tā tikuši. varbūt viņš ir viens izdzīvojušais krauklis kas šinī pasaulē pārvērties par rakstnieku. un sarakstījis kraukļa krājumus... rolleyes_a.gif
atceries to raidījumu? grin.gif

bet tagad tu esi laipni aicināta spoilot pēc sirds patikas :>>

// joprojām uz taviem tekstiem par lipu tuliānu skatos šitādām acīm blink.gif
grin.gif sorī nebij laika apskatīt tavu linku. man šausmīgi daudz jāvāc imfo saviem eposiem :>

// ē klau- paspēlējam šito?
http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php...p;#entry1489386

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 27.10.2017 16:51
Raksts #37


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Sveiciens aizgājušajā vārda dienā! sorcerer.gif

Tev sanāca izraut cauri visas latviski iztulkotās daļas Dziesmai par ledu un uguni? Tad mēs tagad drīkstam sākt spoilot, kas tur varētu notikt uz priekšu? :B

Nu tas Lips-Tullians arī ir kaut kas 115 gadus vecs, bet aizrauj vājprātā. Šodien tieši pabeidzu drukāt pēdējās lapas, tā kā var izlasīt to līdz galam. smile.gif Vēl pati gribu pārlasīt 2. daļu un tad sakopot visu pdf failiņus vienā smukā 2. daļā. smile.gif Un jēj, bija arī viens pikucītis laimes tajās beigās, kur gandrīz visi dabūja galu.

Diemžēl turpināšu izrādīt savu neandertālisko neizglītotību un atzīšos, ka neko nezinu par krauklīgiem rakstniekiem... sad.gif

//Un man drīz atkal sāksies darbs, tad nu mājās vaļošanās būs daļēji beigusies un bezjēdzīgi daudzo hobiju bīdīšanai būs pavisam maz laika -> bet tev par prieku varu sacīt, ka kaut kas tajā burtnīcā man paskribelējās. whistling.gif Mazums, beigās kaut kas interesants sanāks, ko kādreiz Kurbijkurnes daiļdarbos ielikt pēc kādiem 10 gadiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 29.10.2017 19:02
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



ak jē tas jau bij tik mana filozofēšana
nē es tiku apm pa diagonāli lidz tai vietai kur džeimij izbēg un iet bojā bet tā arī nesapratu kā. ļoti gribas zināt. un tīvins? un džofrijs?
sākumā es tā gaidīju to brīdi bet tad tā kā palika žēl... :>

he- nupat atklāju ka leiōs ražots papīrs ļauj arī šausmīgi lielai ūdens peļķei izžūt neatstājot ts akvareļa ziedu. patīkams pārsteigums

lēnītiņām čubinu savu rakstu darbu...

cerams tev vismaz sanāks te kaut ko iepostot. tev darbā ir iespējams?

tieši šodien iedomājos par tavu kladīti. jāaa... kaut varētu nokārtot tev exkluzīvu atvaļinājumu un tajā pēc tam ielūrēt... ^^

//starp citu palasīji to spēles lapu no sākuma? tur sākumā bij diezgan asprātīgāk. tolaik es vnk biju starā par visiem un rēcu bez apstājas :>
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 30.10.2017 17:59
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Nē, vēl spēles lapu nepalasiju. Bet ar to es tieši varētu nodarboties šovakar. smile.gif

tongue.gif Nē, nē, nē, kladītē tiešām vēl nav nekas rādīšanas vērts. Tas ir kaut kāds melnraksta, melnraksta melnraksts. Teiksim blāvais pelēkraksts. grin.gif Un pierakstītas idejas, kuras es gribu īstenot stāstā. Pagaidām manas smadzenes veiksmīgi apmēram ik pārnedēļas generē pa nodaļai.
Lūk, re, tavu darbu gan es gribētu redzēt!

Jā, darbos man ir brīvais režīms. Varu postoties, cik negribās, bet brīžam jau kaut kas arī būs jādara. Lielākoties jau atbildēt tev man visvairāk sagadā tas, ka ir pārāk daudz notikumu vienlaikus, un tad liekas, ka ir tik daudz domu, un ka tu vienkārši tādu spamu neesi pelnījusi. smile.gif

Paga, paga, Džeimijs izbēg un iet bojā? Es tikai atceros, ka viņš palika bez rokas... Tīvins un Džofs gan nolika karoti.

Šobrīd esmu sajūsmā - izlasīju svaigo latviešu rakstnieces Karīnas Račko Saplēstās mežģīnes. Lieliska valoda, lieliskas pārdomas, un vienreiz par visām reizēm, beidzot, galu galā tiešām galvenā varone nav stulba, un autore ir lieliski paskaidrojusi, kāpēc tik inteliģenta meitene rīkojas tik vājprātīgi. Un tur viss iznāk absolūti loģiski. Nevis kā tās pēdejā laikā modernajā "sieviešu" literatūrā notiek, kur viena švilpaste-pamuļķe nogrābj bagāto/izskatīgo/supermīlnieku, kas viņai dāvā mūžīgu laimi.

Edit:
//Palasījos - Akcionārs. Tāds, kas izlīmē veikalos akcijas uzlīmes.
Par šito tā sāku smieties, ka gandrīz savu mazuli samodināju. grin.gif

Šo rakstu rediģēja Hermaine: 30.10.2017 18:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 06.11.2017 11:21
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



sorry jā džofrijs. bet kā tad KĀ? kas viņu noindēja? ārija vai? un vai viņa satika vēlāk savu slepkavdraugu?

tā grāmata ir no nesen iznāušajām? nav manīts

ak jēziņ- tu vari rakstīt pilnīgi jebko, man būs ļoti interesanti ienirt inteliģenta cilvēka murmulējumos, tāds jau ir mērķis šim pavedienam. te daudz kas savādāks ienāk prātā nekā ikdienā jo nav jālaiž caur cenzūru. attīsta pelēko vielu

bet jā es zinu- ir tā ka gribās izteikt visu neizsakāmo un tas arī kā aisberga liela daļa ir palicis zem ūdens, vairs pat nevar atcerēties. runājot par titāniku- vakar noskatījos raidījumu kur viss bija paskaidrots par bermudu 3stūri- visi tie kuģi iegrimuši tādā kā mariannas dziļvagā un nekādas mistikas nav...
aaaa.... sad.gif

(tikai tā saucās puertoriko grava)

kad tu saki ģenerē pa nodaļai tas ir uz papīra? tādā gadījumā apsveicu, tas ir tiešām ļoti labi un labi ka ir ritms. priecājos par tevi !!!

//bezē- kaut kas tāds kas ir bez E
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

28 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
5 lietotāji/s lasa šo pavedienu (5 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:13