Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Spārnotā čūska"
Red-haired Zora
iesūtīt 24.04.2004 19:55
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Šī ir leģenda...
Mūžveca kā pasaule....

Šī ir leģenda par "Spārnoto čūsku"

----------------------------------

Tēla vārds, vai iesauka: Rudā Zora (iesauka)
(norādiet, kurš)
Izskats: Rudi mati, gandrīz dzelteneas acis, nēsā bikses, ka sir visai dīvaini lēdijai.
Dzīvesvieta: Londona

Šo rakstu rediģēja Red-haired Zora: 24.04.2004 20:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
27 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
earnella
iesūtīt 25.04.2004 14:21
Raksts #21


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Es atgriezīšos pēc pusstundas. Gaidiet mani." Sīra atteica un pazuda tikpat nemanāmi, kā bija parādījusies. Viņas papagailis apmeta pāris lokus ap kuģi un arī aizlidoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 14:23
Raksts #22


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Sonja satvēra pasniegto trauku un aizgūtnēm dzēra vēso ūdeni. Izdzērusi to tukšu viņa noslaucīja roku piedurknē un patiecās. "Paldies tev, miledij..." viņa teica un sniedza trauku atpakaļ. "tagad nu es varetu pastastit par to kas es ir... Mans vārds ir Sonja Kortesa un reiz man piederēja spāņu galeona "Mokate"" balsī varēja manīt skumjas, bet acī rūgtumu. "Bet kā gadījās kā ne mana apkalpe sadumpojās... nolādētais Dorens... viņš vadīja sacelšanos... mani iesēdināja šajā laivā un atstāja Atlantijas okeāna vidū... ilgi es peldēju... kamēr satiku šiten to kuģi" viņa ar rokas mājienu norādīja uz kuģi. "Mani Spānijā un visā tās piekrastē sauca par Melno Sātanu... he hee..." viņa atceroties to nosmējās. "Jā... bet par pirātiem mēs kļuvām jau sen... kur tie gadi... bet paliek fakts - mana komanda sadumpojas un izsedinaja mani okeāna vidū"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 14:27
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans iegāja savos apartamentos, kur gulēja nepazīstamā. Viņa sāka atgūties. Morgans apsēdās uz gultas malas un ar savām zaļajām acīm vērās meitenē un gaidijā, ko viņa teiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 14:31
Raksts #24


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



(nu es jau visu it ka pateicu)

Sonja pabeidza savu sakāmo un aidomīgi nopētīja tiko ienākušo vīrieti. Viņa apzinājās, ka izskatās briesmīgi, bet pēc nedēļām ilgas gulēšanas laivā neko citu gaidīt nevarēja. Sonja samiedza acis un stingri vērās vīrietī. Atbalstījusies uz elkoņa viņa gribēja parādīt to ka ir gana stipra, bet elkonis nodevīgi trīcēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 14:53
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Laipni lūgta uz "Spārnotās čūskas", noteica Morgans, jūs izskatāties nedaudz saburzīta. Jums tiks ierādīti apartamenti un jūs varēsiet sakopties. protams, ja vēlaties šeit palikt. bet vispirms, pastāstiet par sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 15:02
Raksts #26


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Protams paldies... un man nebūs kur palikt... būs japaliek šeit... man nepatīk atkārtoties..." viņa īdzīgi teica, kaut ar to centās slēpt mulsumu. "Mans vārds ir Sonja Kortesa... man reiz piederēja galeona "Mokate", bet mana komanda sadumpojās un mani izsedinaja laivinas okeana vidū..." Sonja skimji teica. "Pateicos ka mani izglābāt... savādāk es būtu... nu jā... nebūtu.." viņa vārgi pasmaidīja un pateicīgi uzlūkoja vīrieti. "Saburzīta... nu tā vare'tu būt..." viņa teica nopētot sevi, tad samulsdama aizklāja sev prieksā roku. Krekls tajā vietā bija pamatīgi sapluinīts. "Atvainojos..." Sonja nosarkusi bilda pavelkot uz augšu apsega materiālu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.04.2004 15:25
Raksts #27


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Tēla vārds, vai iesauka: Nii (iesauka)
Izskats:
Dzīvesvieta: Francija

OOC: es tikai nerubiiju kur juus esat un kaa lai iesaistaas huh.gif ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 25.04.2004 15:46
Raksts #28


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Tēla vārds: Dorians Grejs
Izskats: Pusgari, melni mati skaistas ūsas un neliela bārda. Labs augums. Ģērbies melnās biksēs, baltā kreklā un melnā vestē. Pie sāniem špaga-tievs zobens. Dzīvesvieta: Anglija, Londona.
____________________________________________________________________

Pa bruģēto ceļu kuģim tuvojās pievilcīgs, glīti ģērbts vīrietis. Viņa vārds bija Dorians Grejs...viņš bija viens no pazīstamākajiem, cienījamākajiem un ietekmīgākajiem vīriešiem Anglijā. Vairāki paukotāju un kungu klubiņi bija viņa īpašumā. Daudzi Dorianu Greju pazina kā piedzīvojumu meklētāju kā arī lielu mīlnieku un džentlmeni. Viņš apstājās netālu no kuģa un pavērās uz augšu. Viņš pamanīja uz kuģa nosaukumu ''Spārnotā čūska''. ''Jā! Šis ir manējais kuģis.'' Viņš mierīgi uzkāpa pa trapu uz kuģa. Kuģis bija liels un labā stāvoklī, lai dotos tālos ceļojumos. Lai gan vecs, tūkstošiem jūdžu noceļojis, bet joprojām labs.
''HEI,'' nobļāvās Dorians, ''vai kāds šeitan ir? Es nākdams meklēt piedzīvojumus.''Dorians stalti izslējies stāvēja un gaidīja, kad kāds viņam pievērsīs uzmanību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 16:20
Raksts #29


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Nekliedz." Sīra nomurmināja, nostādamās viņam blakus. Viņa bija sagādājusi pilnu mugursomu ar mantām, bet nevarēja zināt, kādas tās ir. "Par piedzīvojumiem te skaļi nerunā. Bandīti ar Asiņaino Vārnu priekšgalā slapstās tuvumā. Tiem pat pret tevi nebūs respekta... Tu taču mani atceries, vai ne, Dorian?" Meitene pēkšņi piebilda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.04.2004 16:28
Raksts #30


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nii klusi sliideeja pa pilseetas ( huh.gif ) ielu. Vinja piesliideeja pie kaada kugja un to nopeetiija.. " nee.. shis nav tas..." vinja noteica un devaas taalaak. Vinja beidzot piegaaja pie kaada kugja, kur sarunaajaas kaada sieviete un viirietis. "Paklau.. vai shii ir "Spaarnotaa chuuska ?"" vinja nedroshi vaicaaja un nonjeema no pleciem mugureni. Vinja no taas izvilka kaadu fotograafiju un paraadiiija to meitenei. " Man teica ka pievienojoties shim kugjim man vairs nebuus jaamuk no Shii viira. Vinju vaardaa es netaisos saukt. mani vajaa jau vairaakus gadus."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 25.04.2004 16:36
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo stingri parāva zirga pavadu. no mugursomas izvilkusi fotogrāfiju, viņa mirkli to appētīja, tad palūkojās uz kuģi. '' spārnotā čūska, '' viņa klusi nočukstēja un noleca no zirga. Flo sāka plānot kā lai pievērš kuģa apkalpes uzmanību, kad to izdarīja zirgs - tas skaļi iezviedzās. Flo nogaidoši palūkojās uz kuģi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 16:50
Raksts #32


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Labāk nesauc." Sīra atteica. "Nāc droši, bet ar šī kuģa vārdu neplāties, un vispār es jūs abus aizvestu pie kapteiņa vai kuīpašnieces, ja viņi nebūut kaut kur aizgājuši. Vai jūs aptuveni šo leģendu zināt?" Meitene pavīpsnāja. "Dorian, Dorian... Nav labi tā meklēt piedzīvojumus tavā amatā..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.04.2004 17:05
Raksts #33


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



" Kugja legjenda ? ... nezinu... bet man galvenais ir tikt prom.. taalu prom... " Nii noteica un paluukojaas atpakalj, jo vinjai bija sajuuta, ka kaac vinjus veero
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 25.04.2004 17:47
Raksts #34


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Piesakos!!!

Tēla vārds, vai iesauka: Anete
Izskats:meitene, kurai ir tumši brūni mati līdz krūtīm. Izskatīga.
Dzīvesvieta: Šveice
********************************************

Anete gāja pa ielu uz drīz nonāca pie kuģa. Laikam šis būs īstais Viņa nodomāja un uzkāpa uz kuģa klāja. "Šeit kāds ir?" viņa skaļi jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 17:51
Raksts #35


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans uznāca uz klāja. Es te esmu, viņš uzsauca un uzsmaidīja atnācējiem. Viņš panāca pretī atnācējiem un apskatīja visus pēc kārtas.
Es esmu kapteini Luiss Morgans.

Šo rakstu rediģēja Dark Knight: 25.04.2004 17:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 25.04.2004 17:53
Raksts #36


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



OOC:Ievēro 130 zīmju limitu!!!

Anete apgriezās un ātri noteica:"Ā, sveiki. Mani sauc Anete. Jums laikam pieder šis kuģis, vai ne?" Anete teica un tad mierīgi paskatījās uz cilvēku. "Kā starp citu jūs sauc?" viņa jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 18:03
Raksts #37


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Sveiki. Morgan, te divi griba pieteikties. Un viņi kliedz. Man liekas, ka visiem nav jāzina, ko mēs meklējam." Sīra nicinoši paziņoja, nomesdama mantas uz klāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.04.2004 18:05
Raksts #38


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



" Atvaino, bet es nekliedzu" Nii aizvainota noteica. Vinja bija ljoti klusa un vinjai bija bail ka vinju neatrod - kaapeec lai vinja veel aurotu? " Un jaa... es veeleejos pieteikties kugjot ar jums, jo man teica... nu es jau vinjiem pateicu... negribu atkaartot ja nu kaads noklausaas unsure.gif"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 18:07
Raksts #39


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Labi... Bet viņš gan, ne, Dorian? Mēs esam pazīstami." Sīra paskaidroja. Meitenei te sāka patikt. Vismaz komanda bija interesanta... Jauki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 18:43
Raksts #40


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Pēc divām stundām mēs izejam atklātā jūrā, noteica Morgans, iekārtojieties. Sīra jums parādīs, kur ir kajītes. Pirmā pietura būs Marseļā, Francijā. Tur mēs uzņemsim vēl kādu pasažieri, pēc tam dosimies uz Karību jūru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

27 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:01