Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Rona tēls filmās
Trusite
iesūtīt 27.12.2003 18:39
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



Manuprāt Rons filmās ir uztaisīts par kautkādu memmesdēliņu, bet grāmatā šķiet tas nav tik ļoti jūtams. Kādas ir jūsu domas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Goldberry
iesūtīt 27.12.2003 18:51
Raksts #2


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Man liekas ka Rons ir viens no vispreciizaak atveidotajiem teeliem filmaa (gan peec izskata, gan rakstura). Vinjsh vienkaarshi ir bailiigias/mazliet komiskais teels. Rons vieniigias (no Potera trio) ir no burvju gjimenes - arii tas vinju padara par raksturaa mazliet atshkjiriigu teelu.
Neatceros ka graamataas Rons buutu bijis iipashi paardroshs vai drosmiigs teels (ja neskaita ainu ar salauzto zizli un Malfoju otrajaa graamataa). Taapat vinjsh liekas taads vienkaarsh un vismazaak izceltais teels (atkl ju var skatiities uz Nosleepumu kambari - kur Poters - nosaciiti zeens kursh izdziivoja, Hermione - labaaa skolniece savaa gadaa un Rons - tas kursh atlidojaa ar mashiinu jeb tas kuram atsuutija kaucekli ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 27.12.2003 19:35
Raksts #3


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



rons mūsu varonis , no miskastes tas nācis grin.gif tā bija laba dziesma laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 28.12.2003 14:33
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Man kaut kā netīk tas aktieris, kas viņu tēlo! Lasot grāmatas biju iedomājusies viņu pavisam citādu... ne ar tik muļķīgu sejas izteiksmi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 28.12.2003 16:14
Raksts #5


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



Man šķiet, ka tas aktieris nemāk uztisīt normālu sejas izteiksmi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
odzina
iesūtīt 28.12.2003 16:18
Raksts #6


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



man gan patīk Ruperts Grints, es domāju, ka viņš ir piemeklēts ļoti līdzīgs īstajam Ronam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 28.12.2003 17:53
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Man gan liekas, ka visprecīzāk ir attēlota Hermija...bet ne jau par viņu iet runa...
Salīdzinot ar Danielu viņš vismaz nebija tāds koka klucis Konstantīns un tas ir labi, bet tik un tā viņš nebija tāds kā biju iedomājusies... Tā viņa sejas izteiksme man liek domāt, ka viņš kaut ko nesaprot, tātad sanāk, ka viņš visu laiku kaut ko nesaprot...

Bet nu, priekš jaunā aktierīša viņš tēlo ok!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 28.12.2003 18:29
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Man Rons patīk aptuveni par 50% vairāk nekā Harijs. Gan grāmatās, gan filmās (tas aktieris ir baigi foršais ^^). Manuprāt, Rona personība un izpausmes ir spilgtākas nekā Harijam, kurš bieži vien šķiet tāds diezgan papelēks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
odzina
iesūtīt 28.12.2003 18:32
Raksts #9


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



CITĀTS(Nimloth @ 28.12.2003 18:29)
Man Rons patīk aptuveni par 50% vairāk nekā Harijs. Gan grāmatās, gan filmās (tas aktieris ir baigi foršais ^^). Manuprāt, Rona personība un izpausmes ir spilgtākas nekā Harijam, kurš bieži vien šķiet tāds diezgan papelēks...

Nu filmā Harijs tiešām ir diez gan pelēcīgs u Rons ir parādīts spilgtāks, bet grāmatā gan ne... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 28.12.2003 18:36
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Nu jā, tā gan ir...Bet mani dažkārt tracina Harija neizlēmība un tāds minimāls bremzīgums. Arī tas, ka visādām bīstamām situācijām viņš tiek cauri ar vairāk vai mazāk veselu ādu tikai laimīgas sagadīšānās dēļ getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 28.12.2003 18:43
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Rons nav parādīts spilgtāk, vienkārši aktieris, kas viņu tēlo ir spilgtāks un noteikti talantīgāks par Danielu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita
iesūtīt 29.12.2003 23:31
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



aktieris ir lloti labs, nezinu kaa saskan ar manu pirmo iespaidu(lasot graamatu),jo jau esmu pieradusi pie aktiera
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tonksa
iesūtīt 29.12.2003 23:35
Raksts #13


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03



Domaju ka filma vins ir loti labi paradits ka ir rakstits gramataa (raksturs, izskats) grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 30.12.2003 11:33
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man patīk Rons filmā. Aktieris tēlo labi un tēls atbilstošs. Es viņu biju iztēlojusies garāku un tievāku, bet arī šitā ir OK.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
!Good_Charlo...
iesūtīt 30.12.2003 20:06
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



CITĀTS(Eridāna @ 28.12.2003 15:33)
Man kaut kā netīk tas aktieris, kas viņu tēlo! Lasot grāmatas biju iedomājusies viņu pavisam citādu... ne ar tik muļķīgu sejas izteiksmi...

Pat tad kad viņš (aktieris) ir nopietns, izskatās tizls! Biju iedomājusies mazliet smukāku!!!!

Šo rakstu rediģēja !Good_Charlotte_girl!: 30.12.2003 20:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 01.01.2004 18:34
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Jā, es arī! Nevaru pie viņa pierast! Liekas, ka kaut kas nav riktīgi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 01.01.2004 21:15
Raksts #17


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Nu viņš ļoti labi attēlots. Tikai pārāk daudz šķobās un tāpēc arī viņam bija vissreālākais feiss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 17.01.2004 00:18
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Man liekas, ka aktieris preciizi atbilst Rona teelam. Apmeeram taadu es vinju biju iedomaajusies. Aktieris ir OK! Nav ne vainas! thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kjiegjelis
iesūtīt 17.01.2004 01:09
Raksts #19


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



IIsteniibaa Harijs nemaz filmaa neizkataas tik tievs un izstiidzeejis kaa par vinju bija staastiits graamataa, bet ne par to ir runa.... Rona teelam vienkaarsi nav kur piesieties rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 17.01.2004 18:16
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Man patiik kaa akrieris kas teelo Ronu teelo, viņš ir taads nedaudz muļķiigaaks tomeer man šķiet ka viņam vajadzeeja buut garaakam nezinu!

Runaajot par trešo filmu taa veel tik driiz neiznaaks un es paskatiijos dažas bildes no jaunaas filmas neteikšu ka man patika jo taa nebija tagad esot nomainiijies režisors jo iepriekšeejajam apnicis un nu šitais paņeema un piemeeram Hermionei iešķieba rozaa jaciņu, bet Harijam nu nezinu taadu melnu jaku vai džemperi nezinu kaa lai to nosauc, bet graamataa bija rakstiits ka viņam ir drebes kas ir stipri parlielu jo taas taču ir Duudija un šeit taas dreebes viņam dereeja kaa uzlietas skolas formas vareeja redzeet reti un Rons arii taads diivains nu nezinu man šķiet ka man nepatiks taa filma kas tagad buus, bet jaaaiziet noskatiities gan buus!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 13:37