Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> par Baznīcu, vēsture un noslēpumi
Nestors Grems
iesūtīt 07.01.2005 21:30
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Kā jūs domājat, kādi ir vislielākie noslēpumi saistībā ar Baznīcu kā organizāciju.[Nu apmēram tādā garā]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Nestors Grems
iesūtīt 04.02.2005 16:15
Raksts #21


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



CITĀTS(Prue @ 04.02.2005 16:06)
phe... bazniicas... nepatiik man... tikai deelj taa, ka tur wiss ir saistiits ar Diewu...

wienu reizi tikai tur esmu bijusi - 5 gadi man bija, wecaaki piespieda braukt - & tajaa pashaa wienaa reizee es aizmigu & wisu noguleeju happy.gif
*

ak laimīgā, kaut es būtu varējis aizmigt. Man pat piespieda iet svētdienas skolā-pusgadam brīvdienas izčakarētas mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 04.02.2005 16:18
Raksts #22


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



CITĀTS(alohamora @ 04.02.2005 16:09)
manupraat bazniica nekaadus dizhos nosleepumus neglabaa. taa ir vienkaarshi eeka, kuraa kristieshi luudz Dievu.
par to nekjiitro un negodiigo maaciitaju lietu...vinji ir tikai cilveeki, kas apnjeemushies kalpot Dievam. vinji nau ideaali. pie tam, buut par maaciitaaju manupraat ir ljoti gruuti, nau briinums, ka vinji saiet sviestaa. smile.gif
*

tu runā par baznīcu kā ēku, bet mēs(vismaz es ) par Baznīcu kā, piemēram, Microsoft-organizāciju, kompāniju utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 04.02.2005 16:23
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(alohamora @ 04.02.2005 16:09)
manupraat bazniica nekaadus dizhos nosleepumus neglabaa. taa ir vienkaarshi eeka, kuraa kristieshi luudz Dievu.
par to nekjiitro un negodiigo maaciitaju lietu...vinji ir tikai cilveeki, kas apnjeemushies kalpot Dievam. vinji nau ideaali. pie tam, buut par maaciitaaju manupraat ir ljoti gruuti, nau briinums, ka vinji saiet sviestaa. smile.gif
*

Jaa buut par maaciitaju ir gruuti ...tad skaidrs kaapeec vinji saak draazt un slepkavot visus peec kaartas!!!!

Protams daudzi netic tai maaciitaaju lietai, jo vinji tachju ir iisti sveetie innocent.gif + vinji ir lieliski aktieri, miiljaakie un veel nezin kas....

Šo rakstu rediģēja Sbafulo: 04.02.2005 16:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Misis Strupa
iesūtīt 04.02.2005 16:23
Raksts #24


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05
Kur: Rīga



unsure.gif bazniica..............taa ir vieta,kur cilveex var rast mieru, var atpuustes no aarpasaules, bet vai tai ir veerts un galvenais, vai tai vispaar var veltiit dziivi?!.......vai cilveex var veltiit dziivi Dievam.........nezinu,jaabuut iipasham....ljoti iipasham, taapeec jau arii tik biezhi paraadaas zinjas presee par bazniicas netaisniibu, par visaadaam perversiibaam un pretekliibaam,jo katrs otrais cilveex nevar to dariit sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 04.02.2005 16:31
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Misis Strupa @ 04.02.2005 16:23)
unsure.gif  bazniica..............taa ir vieta,kur cilveex var rast mieru, var atpuustes no aarpasaules, bet vai tai ir veerts un galvenais, vai tai vispaar var veltiit dziivi?!.......vai cilveex var veltiit dziivi Dievam.........nezinu,jaabuut iipasham....ljoti iipasham, taapeec jau arii tik biezhi paraadaas zinjas presee par bazniicas netaisniibu, par visaadaam perversiibaam un pretekliibaam,jo katrs otrais cilveex nevar to dariit sad.gif
*

Zinjas presee paraadaas, taapeec, ka taa ir patiesiiba, nevis ''netaisniiba pret bazniicu''....
BAZNIICA IR PERVERSA, NEKJIITRA, NOSLEEPUMAINA UN BIEZJI SLEPKAVO
Bazniica var atljauties daudz, jo taa ir varena un vinji veltiigi cer, ka nekad netiks atmaskoti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 04.02.2005 16:40
Raksts #26


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



......un gāzti no saviem valdīšanas augstumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 04.02.2005 17:58
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Baznīcai noteikti bija vai ir, visādas slepenas sektas, biedrības un tādā garā....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.05.2005 12:30
Raksts #28


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Nestors Grems @ 07.01.2005 21:30)
Kā jūs domājat, kādi ir vislielākie noslēpumi saistībā ar Baznīcu kā organizāciju.[Nu apmēram tādā garā]
*

Ja Tev ļoti gribas zināt, tad ir grāmata par vatikānu... whistling.gif
Vislielākais baznīcas noslēpums, protams, aprakstīts Da Vinči kodā, takā, iesaku to izlasīt.
Bet, visumā, baznīca pārsvarā slēpj dažādus atentātus un tās ietvaros notikušas arī daudzas slepkavības(ja neskaitam krusta karus...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 22.05.2005 12:32
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Viņi paši taču zin , ka Dieva nav , viņu uzdevums ir likt citiem ticēt , ka tomēr ir ! Tāpēc es jau 6 gadu vecumā negribēju iet uz svētdienas skolu , jo man palika nelabi tur būt ... Un tad pastāstiet īsumā kas tur bija Da Vinči Kodā !

Šo rakstu rediģēja i`m_GriM&EviL: 22.05.2005 12:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 22.05.2005 13:34
Raksts #30


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Da Vinči kodā ir pilnīgs sviests un nepatiesi fakti.
Baznīca ilgus gadsimtus bija ļoti ietekmīga un kā katrai ietekmīgai organizācijai tai bija savi noslēpumi tāpat kā mūsdienās pastāv valsts noslēpumi šaubos vai bez fakta, ka baznīca grib atgūt ietekmi mūsdienu pasaulē tai mūsdienās ir kādi baisi noslēpumi izņemot ja viņi glabā kādus jau pagājušo gadsimtu noslēpumus, tomēr par to es šaubos, jo tas vairs nav būtiski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Severina
iesūtīt 22.05.2005 14:20
Raksts #31


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.11.04
Kur: Drūmkakte 13



grin.gif Mani vienmēr ir sajūsminājuši cilvēciņi, kas izlasa vienu DAIĻLITERATŪRAS - T.I. AUTORA IZDOMĀTU sacerējumu un ir absolūtā pārliecībā, ka zina visu par kādu tēmu. Baznīca, īpaši katoļu, ir tik sarežģīta tēma, ka D.Brauna vai kāda cita rakstnieka sacerējums nekad nespēs dot pietiekami daudz informācijas un vēl mazāk - VIENNOZĪMĪGU PATIESĪBU. Kā jebkurā CILVĒKU veidotajā organizācijā, arī baznīcā ir gan labais, gan ļaunais. Noslēpumus ieskaitot. Un to būtība ne vienmēr ir saistīta tieši ar Dieva esamību vai neesamību. Piemēram - seno kuršu, latgaļu, zemgaļu, prūšu raksti, kuri IT KĀ esot noslēpti Vatikānā. Jo Baznīcu ne tik daudz uztrauktu tieši jautājums par Dieva esamības pierādīšanu, cik jautājums par tās nepieciešamību, lai tuvotos Dievam. Tas Vatikānu uztrauktu daudz vairāk par jebko citu. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 22.05.2005 14:47
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



kas tie vēl par senbaltu rakstiem ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 22.05.2005 19:03
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



kam tad nav noslepumu...
piem. krusta kari cilveki(!) izmantoja baznicu ka iemeslu kara sakumam... ja ari baznica pateiktu ka Jezus bija precejies, tas mani mulsinatu, bet es tik un ta ticetu ka vinsh nebija...
man ljoti patik aizbraukt uz laukiem un iet uz savu miljo baznicu! kadreiz es vienmer guleju un man likas garlaicigi, bet tagad es varu ljoti ilgi but baznica, klausities macitaja un parasti es izeju ar asaram acim (gandriz vienmer). Lai arī izklausas muļķīgi bet es gribu, kad būšu veca skaitīt katru dienu rožukroni un nomirt ar grēku nožēlu un ticību ka nonākšu paradīze, lai mani mācītājs iesvēta un rokas ir svētbilde ar rožukroni...

bet patiesiba es neticu da Vinchi un enģeļu dēmonos aprakstītajam... tas ir viņa domas! lai arī paliek! Bet es tam neticu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 22.05.2005 19:12
Raksts #34


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



baznīca slēpj visu, kas nesaskan ar pašu izveidoto teoriju par Dievu(ja tā var teikt) - lietas, kas saistās ar Jēzus Kristus dzīvi, piemēram, jūs zinājāt, ka viņš bija precējies un, ka viņš mācījās pie Bonpo lamas? tad vēl slēpj informāciju par to, ka patiesībā oriģinālajā Bībelē ir minēts nevis "Dievs", bet gan "Dievi" un tā tālāk rolleyes_a.gif

un kāpēc jūs ticiet tam, kas aprakstīts Da vinči kodā? tā taču ir tikai grāmata un pats rakstnieks ir atzinis, ka tas viss ir viņa izdomājums blink_a.gif

Šo rakstu rediģēja spāre: 22.05.2005 19:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 22.05.2005 22:07
Raksts #35


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Neaizmirsiisim, ka bazniica bija visgudraakie ljaudis t. i. muuki, priesteri utt. un tur jau skolojaas visi beerni, kuri vareeja to atlauties, tamdelj no turienes var sagaidiit visko.
Kautgan es uzskatu, ka uzskats par to,ka muuki bija slepkavas utml. lietas ir parspileetas. Nejau visi. Varbuuviens no 1000 .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 23.05.2005 13:46
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



taapeec jau tie ir nosleepumi - taapeec ka tos parastie mirstiigiem tik aatri un vienkaarshi nauzzin ...

muusdienaas bazniica pavisam, noteikti nav tik nosleepumaina vai skarba instance kaa agraak ... tagad taas vara ir mazaaka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.05.2005 13:51
Raksts #37


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Zanete @ 23.05.2005 14:46)
taapeec jau tie ir nosleepumi - taapeec ka tos parastie mirstiigiem tik aatri un vienkaarshi nauzzin ...

muusdienaas bazniica pavisam, noteikti nav tik nosleepumaina vai skarba instance kaa agraak ... tagad taas vara ir mazaaka.
*

...bet Vatikāna arhīviem pētnieki tāpat tikt klāt nevar tongue.gif un ne jau vienmēr tāpēc, ka tur kādi īpašie noslēpumi būtu... vienkārši - nevienam negribas zaudēt savu autoritāti.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 23.05.2005 13:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 29.05.2005 10:58
Raksts #38


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Tie mācītāji jau interesantas fiškas stāsta. Ja tas vis nebūtu caur to sasodīto kristietību, pat varētu klausīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 29.05.2005 11:03
Raksts #39


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(ancfiend @ 22.05.2005 22:07)
Neaizmirsiisim, ka bazniica bija visgudraakie ljaudis t. i. muuki, priesteri utt. un tur jau skolojaas visi beerni, kuri vareeja to atlauties, tamdelj no turienes var sagaidiit visko.
Kautgan es uzskatu, ka uzskats par to,ka muuki bija slepkavas utml. lietas ir parspileetas. Nejau visi. Varbuuviens no 1000 .
*

Taada varbuutiiba ir nieciiga. No 1000 muukiem minimaali 100 muuki kaut ko sleepa. Vinji dziivoja vienmulji, pildiija mazsvariigus uzdevumus bazniicas labaa(rakstiija graamatas; sludinaaja). Domaajams, ka dziivojot shaadu dziivi vinjiem naacaas dzirdeet daudz neveelama, tamdeelj arii vinji bija tik nosleegti..
Gariidznieki uzskata, ka ir augstaakstaavoshi, taapeec uz vinjiem nekas neattiecas un vinjus sakraalu iemeslu deelj neapvaino!.
Zinaams, ka agraak pat tika izdotas indulgences, jeb greeku atlaishana. Tu samaksaa noteiktu naudas summu bazniicai un tavi nezjeeliigie un asinjainie greeki tiks atlaisti. Un ko tas pieraada par bazniicu!?

Šo rakstu rediģēja Sbafulo-The Lost Vampire: 29.05.2005 11:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 31.05.2005 14:00
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(Nestors Grems @ 07.01.2005 22:30)
Kā jūs domājat, kādi ir vislielākie noslēpumi saistībā ar Baznīcu kā organizāciju.[Nu apmēram tādā garā]
*

Bazniicu un likumus [ bazniicas] kaa taadu neatziistu.Vislielaakie nosleepumi ? Kaa dievs tevi ljoti miil wink.gif laughing.gif Nu visas shiis Krustu Karu netziishanas... piemeeram Paavesta padomes jautaajums prezhu jautaajumps utt.... ui tur ir daudz... ka muuki nedriikst miities ar sievieteem utt....ar katoljiem daudzi sviesti... kristietiiba kaa religija vispaar ir sviests....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:28