Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Citplanētieši, ir vai nav?
Citplanētieši:
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 332
Viesi nevar balsot. 
FiKi
iesūtīt 09.03.2004 18:18
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.04



Nu, kā citiem liekas? Man pašam neticās, ka Zeme ir vienīga planēta ar puslīdz inteliģentām dzīvības formām. Pārāk daudz ufo ir piefiksēti, pārāk daudz cilvēku apgalvo ka ir šamējos redzējuši...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Nestors Grems
iesūtīt 03.03.2005 20:08
Raksts #61


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



CITĀTS(Shadowstalker @ 03.03.2005 20:02)
Nav runa par formu, bet par aizņemto telpu. Kāda populārzinātniska grāmata varētu līdzēt.
*

ja tu domā zvaigžņu u.c. vielu izplatību, tad jā, bet vusums arī ir telpa un tā nu ir bezgalīga
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.03.2005 20:10
Raksts #62


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Nestors Grems @ 03.03.2005 20:08)
ja tu domā zvaigžņu u.c. vielu izplatību, tad jā, bet vusums arī ir telpa un tā nu ir bezgalīga
Nav, jo kur nav nekādas matērijas, telpas nav. Tātad - Visums ir galīgs. Vieta, kur varētu ieplesties gan ir bezgalīga. Bet tas vairs nav Visums. Pats visums reiz beidzas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 03.03.2005 20:12
Raksts #63


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



CITĀTS(Shadowstalker @ 03.03.2005 20:06)
Katrā ziņā, to, kuri uzskata, ka nav bezgalīgs, ir krietni vairāk par tiem pārējiem. smile.gif
*


Tu esi tāds, kurš neatsakās no sava viedokļa un cenšas to uzspiest citiem. smile.gif Bet kā tu iedomājies, kā beidzas Visums, ja saki, ka tas ir galīgs?

Mūsu planēta ir visai jauna un par cilvēku rašanos vispār nemaz nerunājot. Tāpēc piekrītu Artanis, varētu būt DAUDZ attīstītākas civilizācijas par mūsējo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 03.03.2005 20:14
Raksts #64


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



neesmu dzirdējis, ka tukšums sastāv no matērijām
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.03.2005 20:17
Raksts #65


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Nestors Grems @ 03.03.2005 20:14)
neesmu dzirdējis, ka tukšums sastāv no matērijām
Ko? :blink:

CITĀTS(Afēriste)
Tu esi tāds, kurš neatsakās no sava viedokļa un cenšas to uzspiest citiem. smile.gif Bet kā tu iedomājies, kā beidzas Visums, ja saki, ka tas ir galīgs?
Manas personības attēlojums te nav būtisks. Kā beidzas? Vienkārši tālāk par to nosacīto robežu ( tā vislaik mainās ) nekā nav. Visu garo penteri par Visuma malu gan rakstīt negribas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 03.03.2005 20:54
Raksts #66


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



K-kā neticu visiem tiem zaļajiem cilvēciņiem. Vai nu pašam jāredz vai kā, bet neticu. Un viss īstenībā ir atkarīgs no tā kā mēs formulējam mazos zaļos cilvēciņus , t.i. vai tie ir k-kādi lidojošie iebrucēji, kas vēlas visu iekarot, vai arī viņi ir vnk k-kas dzīvs uz citas planētas.
1. variantam es īsti neticu, lai gan ir redzētas dokumentālas filmas, kur lidmašīna ielido mākonī, bet no mākoņa izlido cita lidmašīna, vai: kur ir k-kādas atlūzas no citplanētiešu kuģiem utt. Bet tas viss mani k-kā nepārliecina, ka vienu dienu pie manis atlidos zaļie un aizvedīs uz laboratoriju. smile.gif Un nekas tāds "uz laboratoriju" nav noticis - vismaz neesmu dzirdējis.
2. variants ir daudz maz ticams, ja jau uz citām planētām ir atklāts ūdens. unsure.gif Tam es vēl varu noticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tirkiiZza
iesūtīt 03.03.2005 21:27
Raksts #67


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.02.05



Jāpiemin vēl,ka Visumā ir vismaz pāris tūkstoši galaktiku, varbūt pat vairāki miljoni_"Piena ceļs"ir mūsējā(daļu no tām var apskatīt astronomijas lapās).
Tā kā katrā galaktikā ir miljoniem zvaigžņu,un gandrīz ap katru no tām visdrīzāk riņķo planētas(līdzīgi kā ap sauli),tas būtu vienkārši absolūti nereāli,ja šai milzīgajā plašumā nebūtu nevienas planētas,uz kuras pastāvētu dzīvība.
Tā kā šādu zvaigžņu sistēmu ir ļoti,ļoti daudz,ir iespējams pat tāds variants,ka kaut kur(kaut vai citā galaktikā) pastāv cilvēkiem ļoti līdzīgas būtnes_un kāpēc gan ne(?) Visums taču ir tik bezgalīgi plašs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.03.2005 21:45
Raksts #68


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(tirkiiZza @ 03.03.2005 21:27)
Jāpiemin vēl,ka Visumā ir vismaz pāris tūkstoši galaktiku, varbūt pat vairāki miljoni_"Piena ceļs"ir mūsējā(daļu no tām var apskatīt astronomijas lapās).
Tā kā katrā galaktikā ir miljoniem zvaigžņu,un gandrīz ap katru no tām visdrīzāk riņķo planētas(līdzīgi kā ap sauli),tas būtu vienkārši absolūti nereāli,ja šai milzīgajā plašumā nebūtu nevienas planētas,uz kuras pastāvētu dzīvība.
Tā kā šādu zvaigžņu sistēmu ir ļoti,ļoti daudz,ir iespējams pat tāds variants,ka kaut kur(kaut vai citā galaktikā) pastāv cilvēkiem ļoti līdzīgas būtnes_un kāpēc gan ne(?)
Nedaudz jāprecizē. Zināmo galaktiku skaits ir vairāki miljoni. Ap katru zvaigzni planētas neriņķo, patiesībā riņķo ap nelielu daļu no visām. Bet ar visu to pietiek, lai tas būtu nereāli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 04.03.2005 01:01
Raksts #69


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



huh.gif

nu :blink: kā man patīk, ka Shadows noargumentē savus faktus labāk par opozīcijā esošajiem, bet jamie vienalga bļauj, ka viņam nav pietiekami laba pamatojuma happy.gif viss līmenī smile.gif

ibitīt matos -- Visums ir galīgs. Pirms Lielā Sprādziena (nu tam tak jūs vēl ticat? vai arī esat kreacionisti? :/) Visuma nebija. vismaz tāda ir izplatītākā teorija. iespējams, ka bija ārkārtīgi blīva un mikroskopiska matērija. Vai -- vēl viens ticams variants -- enerģija. Un apkārt bija viens liels -- nekas. un tagad klausamies -- tas bezgalīgais nekas NAV Visums sorcerer.gif Visums arvien izplešas un paliek lielāks, jā, bet tam apkārt joprojām ir tas bezgalīgais nekas. (neko jaunu nepateicu gan smile.gif)

ir pat iespēja, ka tajā lielajā nekurienē ir pat vairāki visumi. nu bet tas tā.
un, ja nu ir tāda vajadzība, tad vēlāk biš mb varēšu iemest pāris references uz zinātnieku teikto.

kas par citplanētiešiem... jā, es ticu, ka tādi pastāv. es ticu, ka tādi ir pastāvējuši un jau izmiruši daudzviet. tikai, nu, tie nav tie pusdievi, vismaz pēc manām domām ne, kas esot radījuši dzīvību uz zemes no lemuriem un tā huh.gif
jā, ja Visumā ir miljardiem zvaigžņu un zvaigžņu kopu, un ap lielu daļu no viņām riņķo daudz planētu... (un planētu pavadoņi tak arī teorētiski būtu skaitāmi, ne smile.gif ) noteikti, un noteikti pat uz daudzām ir radušies piemēroti apstākļi dzīvošanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elbereth Gilthon...
iesūtīt 04.03.2005 10:04
Raksts #70


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.10.04



Alchemy, no kādiem gan lemuriem??? Es esmu daudz par to teoriju lasījusi, tur ir daudz vāji pamatotu pieņēmumu un tā, bet tādas muļķības gan nebija dzirdētas!
Es, ja kas nedomāju, ka cilvēkus radīja no lemuriem! drīzāk no kāda cilvēka priekšteča(kā homo habilis)
Nu, ja tie pusdievi nebija viņi, tad kas tie bija? Ja arī pieņem, ka tas viss ir tikai leģendas un pasakas, tad kāpēc gan tās radās vienādas visām tautām, civilizācijām? kāpēc savstarpēji nepazīstamām tautām radās vienādi mīti par dieviem, kas nonākuši no debesīm vai no ugunīgos ratos, vai nu ar troksni, uguni utt.?iemācījuši cilvēkiem daudzko, tie aizlaidās atpakaļ debesīs, solot atkal atgriezties.kas tad tie bija?+vēl daudzviet stāstīts arī, ka dievi šos cilvēkus radījuši. es nemaz tik simtprocentīģi neticu, ka cilvēku būtu radījuši citpl., jo tam ir pārāk maz pierādījumu, un ja ir, tad tikai netieši, bet esmu pārliecināta, ka senatnē viņi uz Zemes bijuši. tam ir milzumdaudz pierādījumu gan senajā literatūrā, gan mūslaikos - piemēram,Āfrikas Džungļos mīt dogonu cilts. Reiz to apmeklēja misionāri, un dzirdēja neparastu stāstu par viņu reliģijas izveidi. Tas bijis sen atpakaļ, kad pie viņiem no Siriusa sistēmas ieradušies dievi, visādi apmācījuši un devušies atpakaļ, solot atgriezties. Viņi atstājuši arī sīku informāciju par Siriusa sistēmu. misionāri paziņojuši par šo informāciju zinātniekiem, un vēlāk pēc pētījumiem tā apstiprinājusies kā patiesa. dogonu zināšanas bija vēl priekšā zinātnei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 04.03.2005 15:17
Raksts #71


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Elbereth, ir, ir tādas pasakas par lemuriem arī smile.gif ne jau velti viens no nogrimušajiem kontinentiem par Lemūriju nosaucams -- tur jamie esot pie tam pielūgti... un pastāv pat tādas runas, ka citplanētiešu eksperimentu rezultātā lemurs par neandertālieti pārtaisīts. meh. sviests :>
atceries taču, ka kādreiz uz pasaules bija superkontinents. Tas viens. un cilvēki ir cēlušies no vienas vietas. ka viņiem ir viena dzimtene. tātad arī vienas, nu, kā lai pasaka... hmm. vieni mīti? jā... nu lūk. tā arī izskaidrojams, kāpēc dažādām tautām ir atsauces par pusdieviem. lūk, a kā zinātnieki apstiprināja šo informāciju? un, ja varētu, es gribētu atsaucīti uz konkrēto rakstu, lai varētu pati tikt klāt un izlasīt smile.gif tad arī varēšu kaut ko izsecināt. no pārstāstiem parasti gan neko daudz nevar teikt, nevar jau zināt, vai tos sacerējis zilākalna martas prototips vai izanalizējis un apstāstījis Stīvens Hokings wink.gif un, kā jau zināms, tad pat Hokings kļūdījās attiecībā uz melnajiem caurumiem, bet tas tā wink.gif

turklāt -- hm. uz zemes reiz dzīvojuši citplanētieši. mēs takš paši esam citplanētieši smile.gif proti, tiem radījumiem, kas kaut kur Visumā dzīvo smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elbereth Gilthon...
iesūtīt 04.03.2005 18:22
Raksts #72


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.10.04



Šitas priekš Alchemy - Larss A. Fišingers "Dievu laiki - Zemes sen pagājusī nākotne". 6.nodaļa - aizmirstās zināšanas (226.-229.lpp.).dabūjama bibliotēkās, iesaku izlasīt visu grāmatu. Nopietni.
un es patiesi nebiju iedomājusies par to vienoto kontinentu blush.gif kauns man! Bet tik un tā, no kaut kurienes tiem mītiem reāls pamats ir, un senos rakstos ir ļoti daudz kā, kas to apstiprina.Un ne tikai tajos vien. Īsāk sakot - izlasi grāmatu. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 04.03.2005 19:04
Raksts #73


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



EG, iespējams, ka maldos, jo lasījusi to grāmatu neesmu, bet vai Fišingeram gadījumā nepiederēja arī idejas par to, ka galīgā patiesība pieder visa radītājam un cilvēces atklājumi tikai pietuvojas tam? un viņš gadījumā nebija Hartviga Hausdorfa domubiedrs, kurš ir pazīstams ar savu grāmatu par to, kā citplanētieši ienāca Tālajos Austrumos kaut kad sen pagātnē, un ka izdzīvojušie citplanētieši katastrofā, šķiet, Ķīnā, joprojām ir palikuši dzīvi? ja nē, tad atvaino, vnk pirmās asociācijas smile.gif /nēnujā, respekts Hausdorfam, bet es viņu vienalga necienu kā zinātnieku :/ un sitietmaninost, bet nav mana autoritāte, un nemaz nevajag censties tagad man pierādīt, cik gudrs un saprātīgs viņš ir tongue.gif /

kad braukšu uz bibliotēku, apjautāšos smile.gif

starp citu, visa novelšana uz citplanētiešiem izklausās aizdomīgi līdzīga seno cilvēku metodei visu novelt uz dieviem ;DD no offence ;D

Šo rakstu rediģēja Alchemy: 04.03.2005 19:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pārsliņa
iesūtīt 16.03.2005 16:08
Raksts #74


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



Noteikti ir! Droši vien, ka ne Saules sistēmā, varbūt pat ne mūsu galaktikā, bet visā Visumā.... Tas jau nenozīmē, ka viņiem ir jābūt zaļiem, lielām galvām un mazām acīm. Varbūt pat, ka mēs viņus nekad neastapsim.... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 20.04.2005 11:59
Raksts #75


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Izlasiet graamatu Eerihs fon Deenikens "Ziimes un veestiijumi no visuma", es neticu, ka eksistee mazi zalji cilveecinji, bet citplaneetu buutnes gan. (Es ceru, ak vinji nav mazi un zalji...), uz Zemes ir daudz pieraadiijumu vinju existencei.
Taa luuk! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 21.04.2005 20:51
Raksts #76


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



kaa no taa, ka kaadam liekas, ka visums ir galiigs, var izsecinaat, ka taa tieshaam ir, un to taa aizstaaveet? neviens tachu to nezin...

es domaaju, ka alieni pastaav gan... un kaadeelj gan nee? saules sisteema, uz kuras taalaakajaam planeetaam mees pat neesam bijushi, ir tikai ljoti nieciiga daljinja no muusu galaktikas, un galaktika tak taada nav vieniigaa... nu padomaajiet... pat ja visums ir galiigs, tas tikuntaa ir vnk neaptverams... es domaaju, ka taadi ir pilniigi noteikti, bet nesaku, ka cilvji vinjus kaadreiz sastaps...
tas protams ir pilniigi iespeejams, bet ja vinji ir paaraak taalu, un ir tikpat atiistiijushies kaa mees, tad gandriiz nav ceriibu shiim raseem kaadreiz sastapties aci pret aci...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 22.04.2005 16:06
Raksts #77


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Es saku, ka tomēr ir. Varbūt citplanētieši nenāk no Marsa vai Saturna, bet visdrīzāk tie nāk no zemes dzīlēm. Iespējams, ka visi redzētie citplanētieši ir no iepriekšējām civilizācijām. Jums neliekas aizdomīgi, ka visās bildēs, kur redzams kāds citplanētietis, viss, fakti, ārējais izskats utt, sakrīt ar citiem citplanētiešiem, kuri ir redzēti citās bildēs? Vajag sekot līdzi, ko mēs redzam. Ja bildēs redzētais ir patiesība, tad sanāk, ka zemi apciemo viena veida citplanētieši, bet no kurienes viņi nāk? No citām planētām vai tomēr no zemes dzīlēm, tad jau viņi varētu saukties nevis CITPLANĒTIEŠI, bet ZEMIENIEŠI grin.gif

Es ceru, ka tomēr citplanētieši pastāv un mēs neesam vienīgi šajā Saules sistēmā un visā visumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 01.06.2005 07:57
Raksts #78


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



protams, ka citplaneetieshi ir! tas nav reaali, ka mees esam vieniigaas sapraatiigaas buutnes visumaa, tas vnk nav reaali!!! padomaajat, cik kosmoss ir liels un tur jau jaabuut veel kaadai planeetai ar kaadiem sapraatiigiem iedziivotaajiem. kaadiem-taa ir miikla. varbuut vinji ir liidziigi mums, varbuut vinji ir pretiigi, varbuut vinjiem nevajag elpot, eest, utt. BET KAUT KUR KAUT KAM IR JAABUUT
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 01.06.2005 08:19
Raksts #79


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



es nezinu...manuprāt citplanētieši nepastāv....es ticu tikai maģiskām būtnēm un citplanētieši nav no tiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 02.06.2005 16:50
Raksts #80


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



wink.gif Man liekas ka ir tie labie...Tikmēr mūs nav novākuši....Hmm..Laikam planēta par mazu mad.gif Bet labi ka tā.Labāk neuzprasīšos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:53