Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Sliktākā HP filma? Kāpēc?
Tavuprāt sliktākā HP filma!
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 56
Viesi nevar balsot. 
rivchiks
iesūtīt 09.05.2006 18:50
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Latvija



Kur filma jums nepatika un (man ļoti interesē) kāpēc???

Man visvairāk nepatika uguns biķeri jo tur tik daudz kas nebija parādīts, dažas ļoti svarīgas ainas, spridzekļmūdži, visi elfi, tusiņi cūkmiestiņā, buboņbumbuļi un tā trakās Knisles vēstules!!!



Lūdzu, izsakieties tikai tie, kam kāda filma nepatika, paskaidrojot to, kas nepatika. Pārējie, kam patika filmas patika, varu to šeit neteikt, jo to neprasa pavediena tēma!
Noveau


Šo rakstu rediģēja Noveau: 13.06.2007 00:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
JusticeKid
iesūtīt 10.05.2006 08:28
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Manuprāt,visas filmas bija labas un nevar taču vienmēr gribēt visu.Vajag prast novertet tā jau labas lietas un nevaukšķēt par niekiem.Manuprāt ja filma atklātu visus gramatas knifiņus tad grāmatai zustu sava rozinite un noslēpumainiba!

Šo rakstu rediģēja Miss Apoka Lipse: 10.05.2006 08:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 10.05.2006 15:05
Raksts #3


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Man kaut kā nepatika Uguns Biķeris. Tur bija TIK ļoti maz maģijas. Grāmatā taču tas viss tika skaidri un gaiši pieminēts. Elfi, Spridzekļmūdži, Atprātotāji. Bet Avada Kedavra Lāsts filmā bija skaļš, bet ne iespaidīgs. Kaut kāda zaļa gaismiņa, un aktieris nokrīt pie zemes. Un, kad Tārpastis nogrieza sev roku, neizskatījās, ka tā viņam īpaši sāpētu. huh.gif
Taču es nobalsoju par visas labas. Nāvēžu pirmais uzbrukums bija varens. Voldemorta atdzimšana ne sliktāka. Un pārējās filmas ir vienkārši ideālas! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 10.05.2006 15:15
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Man arī vismazāk patika UB. Pietrūka vietas, lai visu attēlotu? HA! pilnīgi nevajadzīgo pārspīlējumu (piem, cīņa ar pūķi) vietā, varēja ielikt kādu sīkumiņu. Visvairāk man žēl, ka viņi atmeta Hermiones karu ar Knisli.. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 10.05.2006 15:19
Raksts #5


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Nezinu kāpēc, bet man drausmīgi nepatika AG. ES pat nemāku pateikt kāpēc. paga nē man visvis vairķ nepatīka NK. Oppps bet nobalsoju pa AG. AI nu labi.

NU man nepatik, jo, manuprāt, tā filma bija absolūts mudžeklis un savārstījums. TIk murgaina, ka ja godīgi es VISPĀR neatceros, kas tur vispār bija... ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 10.05.2006 15:39
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



nu, es saku, ka visas bij labas, jo ir taču diezgan grūti no tik biezām grāmatām izveidot tikai 2as vai 3h garu filmu!!!! ohmy.gif Malači tie, kas piedalās filmas veidošanā!!! sorcerer.gif
bet vislabākā no visām bija pati pēdējā - Uguns biķeris, kļūst interesantāk, jo wisi jau ir diezgan paaugušies un jau pārauguši savas lomas, bet 5aa, kura tiek filmēta pašlaik, ganjav būs vēēēēl labāka..... :Dviszemāk novērtētu pašu 1. filmu, bet nesaku, ka tā bij slikta un man nepavisam nepatiktu, vnk pārējās labākas... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 10.05.2006 16:31
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Uguns bikjera filma bija vissšvakaakaa, daudz kas bija izgriezts, un taads graamatu nelasiitaajs noteikti pilniigi neko nevareetu saprast. Manupraat filmas veidotaaji nemaz nav izlashiijushi graamaatu. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 10.05.2006 20:46
Raksts #8


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



CITĀTS(Miss Apoka Lipse @ 10.05.2006 09:28) [snapback]627924[/snapback]

Manuprāt,visas filmas bija labas un nevar taču vienmēr gribēt visu.Vajag prast novertet tā jau labas lietas un nevaukšķēt par niekiem.Manuprāt ja filma atklātu visus gramatas knifiņus tad grāmatai zustu sava rozinite un noslēpumainiba!

lai gan es piekriitu arii shim viedolkim, man tomeer nesevishkji patika NK, jo tas bija kkads mudzeklis un savaarstiijums. Nu es nezinu, vienkaarshi nepatika un viss. Bet nav jau arii taaa, ka vispaariibaa nepatika, bet nebija taa, kaa gribeetos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scarlet
iesūtīt 26.05.2006 15:13
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



UB man patika vismazāk, vērtējot ne tikai kā poterfilmu, bet kā filmu vispār. Nepatika daudzie pārspīlējumi, kamēr daudzas svarīgas un *grāmatā esošas* lietas bija izmestas. Piemēram - tā aina, kurā Harijs atgriezās ar mirušo Sedriku, burtiski cari sitās, ka tas nebaga Redklifs tur nabadziņš mokās, lai notēlotu emocijas tik izspīlētā veidā.
Bija jau iecerējuši veidot filmai savdabīgu nokrāsu un stilu, (kas savukārt bija labi izdevies AG) bet tajā visā mišungā un action, kas tur bija pārlieku saspīlēts, šīs lietas vienkārši paslīd garām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 26.05.2006 22:47
Raksts #10


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



AG bija pat ļoti laba, UB nu tā - so,so. Bet pirmās divas gan diezgan neizdevušās. Vnk neesmu ģimenes filmu cienītājs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 27.05.2006 07:17
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Man nepatika Azkabanas gūsteknis, jo tur bija ļoti daudzi notikumi mainīti vietām, turklāt daudzu vispār nebija. Savukārt Uguns biķeris nemaz nebija tik slikts. Ļoti gribējās redzēt kaut ko vairāk no Pasaules Kalambola kausa izcīņas, kā arī no tā labirinta, kurā pārbaudījumu vispār nebija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 27.05.2006 16:27
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Viennozīmīgi ceturtā filma. Pamatojums:
*neatbilstība grāmatai [daudz kas izlaists]
*Dumidors uztaisīts kā varmāka
*Voldijs bija paŗlieku mierīgs, neriktīgs ar
*Vatsone nav izraustījusi uzacis[jorpojām]
*Redklifam mati ir fuj.
Utt-utj.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 01.06.2006 18:06
Raksts #13


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Ne diez ko man patika 1.daļa.. smile.gif tur viņi bija vēl bērni grin.gif nebija tik daudz kā aizraujoša, aizkustinoša kā citās filmas.. smile.gif Nebija ko pārciest un priecāties .. smile.gif Bet ja tomēr es dievinu UB, tur viss bija labi..! Bet kopumā visas filmas ir super! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 28.11.2006 13:59
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



Neviena filma nebija ideāla, bet īpaši man nepatika tieši ceturtā Harija Potera sērijas filma.
Pirmām kārtām nomāca jau tas, ka Dumidors parādīts kā psihopātisks vecs kraķis - skraida, rausta, grūsta, kliedz... pārspīlēti kaut kā.
Un Harijs tā kā lupata - ar visām viņa izteiksmēm, kā viņš klūp, kā tiek grūstīts, utt.
Un tā balle bija fuj - man nepatika tērpi, turklāt, Hermione atgādināja burunduku vairāk, kā citkārt.
Nu jā. Plusā visas tās aktieru nepilnvērtības - Daniela mati, Vatsones uzacis, Grinta tukšās acis... Hehe.
Un žēl, ka tik daudz izlaists. Tieši tas, ko man visvairāk kārojās būt redzams filmā. man nebija ne jausmas, kā tie spridzekļmūdži izskatās, lasot grāmatu. Un režisors nolēmis arī atstāt neziņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 16.12.2006 10:52
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



HP un uguns biķeris...
viss nebija tā kā būtu gribējies to filmu redzēt(pati gan esmu noskatījusies)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 02.04.2007 11:54
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Pirmajā filmā Daniela tēlojums bija tik briesmīgs,ka pat tagad skatīties negribas. Skaidri varēja redzēt,ka viņam prāts tukšs un viņš tikai nolasa savu tekstu. glare.gif Azkabanas gūsteknis arī bija sviestaina,darbība visu laiku mainjās un no notikumu pārbagātības skatītājs jau sāk nogurt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 02.04.2007 12:15
Raksts #17


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



Nesaprotu, kas tik daudziem ir pret UB huh.gif Man tā filma likās tīri sakarīga.
Pirmās divas manuprāt bija visdraņķīgākās. Aktieri vēl bija ļoti nepieredzējuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 18.04.2007 17:41
Raksts #18


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Man vismazāk patikās pirmās divas filmas, bet nobalsoju par NK. Nezinu, bet nepatikās. Kaut kas nesaistīja. Nepatikās kā tika izveidodas, bet vismaz bija filmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SobEr-miNdeD
iesūtīt 19.04.2007 06:46
Raksts #19


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07



Man šķiet ka vissliktākā bija Azkabanas Gūsteknis...
Nepārdomāti sataisīta.. sākumā visi notikumi velkās ka tu gandrīz vai aizmiedz.. un beigās sanāk kkāda putra..
No Action.. unsure.gif
Bija vēl jāsataisa normālas beigas un tad jau būtu normāli.. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 20.04.2007 21:00
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Man vissliktak patika Uguns biķeris. Filma pārāk drūma, Dumidors nekam neder, ari Harijs ne pec kā neizskatās. Es nezinu kāpēc, bet man tieši vislabāk patika Azkabanas gūsteknis. sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:07