Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paranormālības, Mēs viņus dzirdam un redzam... dažreiz
Vai jus ticat paranormalam lietam???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 176
Viesi nevar balsot. 
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 11:38
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Visā pasaulē cik nav dzirdēts par visvisādām neizskaidrojamām paradībam, tās var notikt jebkurā brīdī, jebkurā vietā…
Es pagājušnakt ļoti vēlu vakarā gāju gulēt. Jau ielīdu gultā, kad pēkšņi kaut ko sadzirdēju: Griestos skanēja klusa vaimanāšana un ūjināšana? Kas gan tas varēja būt? Vai jūs ticat paranormālām parādībām? Vai ar jums kaut kas tāds ir gadījies? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
anhela
iesūtīt 18.05.2006 20:22
Raksts #41


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



jūs mani sabiedējāt! mani ļoti interesē šādas mistiskas lietas! tas ir nežēlīgi aizraujoši! ar mani pašu gan nekas tāds mistisks nav noticis, bet iztēle tāda, ka ja salasos spoku stāstus, tad viss liekas baisi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 06.06.2006 11:15
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Dažreiz notiek daudz kas dīvains...es jau laikam ticu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 11.07.2006 19:02
Raksts #43


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Protams,ka ticu!
Nē,man jau laikam vajadzētu ticēt, jo ar pašu tā ir gadījies...
Nu viens gadījums:
Es atnāku mājās un izrādās,ka esmu palikusi viena! Uz veselām 2 dienām! Man atstāta zīmīte: ''Mēs visi aizbraucām uz laukiem,jo tu 21.00 nebiji mājās!Negribējām braukt pa galīgu nakti! Atpakaļ būsim svētdien,kā jau vienmēr!''
Nu tiktāl jau man galīgi pie vienas vietas! Bet..
Tad viens ņem un zvana pie durvīm! Es nekur nesteidzoties pieeju pie durvīm,atveru-tur neviena nav! Nu loģiski! Nevarēja sagaidīt! Aizgāja!
Bet atlika man aiziet tālāk no durvīm kāds atkal zvanīja!
Tagad es pieskrēju un atrāvu tās vaļā bez vilcināšanās! Atkal neviena nav!
Aiztaisīju tās ciet un skatoties pa''actiņu'' gaidīju,kas notiks. Nekā! Pagriezos un zvana! Apskatījos.Atkal nekā!
Kad zvanīja nākamo reizi es vairs nelikos ne zinis,bet ļoti gribēju paskatīties,ja nu paveicas? Tomēr nocietos neskatījusies un pēc tam vairs nekas tāds nenotika.

Tikai tas ir atstājis pēdas līdz šai dienai... blush.gif
Vienk. es vairs ar pirmo durvju zvana reizi neeju tās atvērt.. blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 02.08.2006 16:01
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



es ticu, ka vairākumam paranormālo parādību var rast izskaidrojumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 02.08.2006 17:42
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



tādas lietas gan mani ļoti interesē..taču es tām neticu...visam ir atrodams loģisks izskaidrojums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 02.08.2006 18:44
Raksts #46


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Ja jau ļoti, ļoti tādas lietas interesē, tad var tā vairāk pacensties un pastudēt parapsiholoģiju. Tas gan nav parāk veselīgi, jo pēc kāda laika tavi murgi bezmaz jaucas ar realitāti, ar tevi runā gleznas un tevi gandrīz visulaik pārņem tāda sajūta, ka kāds tevi novēro.
Pašam gan ir gadījies tikai, ka kāds soļo pa dārza namiņu (2-stāvīgs). Es guļu 2. stāvā un viss stāvs ir kā 1 istaba. Guļu, jau gandrīz iemidzis un dzirdu, ka kāds klusu cenšas uzlīst augšā pa tepēm. Paņemu kabatas bateriju un nazi (abi stāv pie gultas, jo dažreiz patīk paceļot pa tumsu) un eju lūkoties (Tautasmeitas smile.gif) ). Bet protams tur nekā nav. Visu nakti bija grūti aizmigt...
Un vēl vienreiz sapnī man parādījās kāda tumša ēna un teica, ka viņai vajag manas rokas un man tās norāva... Es uzreiz pamodos. Bija jau rīts (ap 6.00). Pēkšņi jūtu, ka nejūtu savas rokas. Tā iebļāvos, ka pamodināju visu stāvu (Vismaz man tā liekas smile.gif ). Bet rokas bija tikai baigi nogulētas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 06.08.2006 15:57
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Es neticu tādām lietām un, kamēr nekas mistisks nebūs noticis ar mani, līdz tam brīdim arī neticēšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chilla
iesūtīt 10.08.2006 13:50
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.08.06
Kur: Vieta, kur mani gaida.



Vārds paranormāls, jau pasaka priekšā- lietas, kuras cilvēks nav izpētijis, nezināmas parādības.... un tādas, protams, notiek.
Paranormālas lietas ir pavisam reālas, vienkārši cilvēkiem tas liekas kaut kas pretdabisks un nedabīgs, tikai tāpēc, ka neesam šīs lietas atklājuši.
Es uzskatu, ka paranormālas lietas ir paša par sevi saprotama parādība!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 16.08.2006 14:33
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Visādā ziņā- paranormālības pastāv. Bet kādas? huh.gif Visādas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 16.08.2006 14:34
Raksts #50


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Principā es tam ticu, bet pa īstam noticēšu tikai tad, kad ieraudzīšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Miss Apoka Lipse_*_*
iesūtīt 10.11.2006 14:58
Raksts #51





Viesi




Ek,ar mani viskautkas ir noticis un man nav pamata tam visam neticēt, whistling.gif kad esmu savā istabā viena man liekas ka mani vēro lampa, es zinu ka tas skan sasodīti muļķīgi blush.gif , bet šī lampa atgādina kādas radības seju huh.gif kaut arī tā ir vecolaiku lampa ar dažādiem rakstiem un ornamentiem no ģipša. Šī sajūta mani nepamet jau kopš mazotnies.Turklāt reizēm lampai mainās sejas izteiksme kad es kautko domāju, tā it kā parāda savu viedokli par attiecīgo manu domu.Reizēm vakaros ja gadās palikt vienai lampa vienkārši blenž uz mani un tas mani šausmīgi biedē un pat tagad kad rakstu šo man liekas ka varbūt nevajadzētu... unsure_a.gif.Turklāt kad biju sīka, reiz biju ļoti slima un gulēju visu dienu ar baigo temperatūru, man bija kādi 4 gadi, blenžu uz sienu, kas ir blakus un pēkšņi tajā vietā kur skatos kā ar adatu izdurti sāk parādīties sīki balti punktiņi.Kur skatos tur šie parādās.Visus šos gadus tie dīvainie punktiņi tur ir stāvējuši.neviens nekad tiem nav īpaši pievērsis uzmanību pat tad kad es pastāstīju kā tie tur radušies.Nesen mamma nomainīja tapetes dēļ tiem punktiņiem, žēl, jo man vēl joprojām nav skaidrs kā tas varēja notikt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 17.11.2006 16:36
Raksts #52


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Jā,ticu.un kā lai netic?Visu mūžu esmu saskārusies ar visādām dīvainām lietām ko racionāli izskaidrot nevaru..
Vismaz pāris reižu esmu redzējusi kautko ko var saukt par spoku vai citplanētieti un daudz lietu kas tiek dēvētas vnk par ektoplazu,jo nav noteiktas kontūras.
HP ir aprakstītas Sarkanās beretes,kas ievilina cilvēkus purvā ar savu lukturu gaismu.Ir redzēts kautkas līdzīgs,tikai ar pozitīvu attieksmi pret klātesošiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 02.12.2006 23:24
Raksts #53


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Man ptīk visu izskaidrot, piemēram es neticu ka cilvēks var izdzīvot ja viņu sasper zibens un viņš nav saņēmis palīdzību.Tas nav iespējams!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 03.02.2007 19:35
Raksts #54


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Es nemēdzu daudz domāt par paranormālām lietām. Ir bijuši mistiski atgadījumi,bet tie ir bijuši tik sīki un neievērojami,ka tos itin viegli var izskaidrot ar sakritību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_elīna_*_*
iesūtīt 10.04.2007 13:59
Raksts #55





Viesi




tiešām liekas ka visam var atrast izskaidrojumu
man bija taa vakar pa nakti pamodos un itkā dzīrdēju klauvējienus taču neesmu īsti pārliecināta vai biju kārtigi pamodusies, jo manaa sapnī tiesi tad klauvēja pie durvīm. tad kad ģerbos es dzirdēju isus skapstus.tacu tas varēja būt kaīs gaitenii jo vinja istabaa nebija.sākumaa jau loti nobijos bet tad jau likās ka vissam ir izskaidrojums bet pirmā doma kad gultā pamodos bija "'vo taa.. arii mani tagad mociis kautkaads neradiiijums '' domāju ka nevareesu ieiet savaa istabaa ... nez kaa buus kad aizbrauksu majaas.


KKADS MURGS... sad.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_elīna_*_*
iesūtīt 10.04.2007 14:00
Raksts #56





Viesi




tiešām liekas ka visam var atrast izskaidrojumu
man bija taa vakar pa nakti pamodos un itkā dzīrdēju klauvējienus taču neesmu īsti pārliecināta vai biju kārtigi pamodusies, jo manaa sapnī tiesi tad klauvēja pie durvīm. tad kad ģerbos es dzirdēju isus skapstus.tacu tas varēja būt kaĶIs gaitenii jo vinja istabaa nebija.sākumaa jau loti nobijos bet tad jau likās ka vissam ir izskaidrojums bet pirmā doma kad gultā pamodos bija "'vo taa.. arii mani tagad mociis kautkaads neradiiijums '' domāju ka nevareesu ieiet savaa istabaa ... nez kaa buus kad aizbrauksu majaas.


KKADS MURGS... sad.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 22.04.2007 15:37
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Ha - hā, Hwo, labs! grin.gif
Baisi jau vispār, bet pēdējais vienalga bija smieklīgs. laughing.gif
Man bija līdzīgi divi atgadījumi. Pirmo nosapņoju, kad bija vēl kaut kādi 5 gadiņi. Sapņoju, ka vecmamma mazgā grīdu laukos, bet es guļu uz gultas malas un vienkārši runājos ar viņu un pēkšņi skatos no gultas apakšas izkaras manas mātes roka, ļengana un mazliet iepuvusi. Es jau gribēju lēkt kājās, bet te pēkšņi tā sakustējās un es izgrūdu skaļu kliedzienu. Dīvainākais bija tas, ka es sapņoju, ka atmostos un izrādās, ka mans sapnis ir īstenība, bet kad kliedzu otreiz, tad pamodos pa īstam un žigli iededzu gaismu. Ilgi gulēju, kamēr nomierinājos, bet te pēkšņi sajutu zem sevis kaut ko cietu un kustīgu. Aizspiedu muti un lēcu augšā un ieraudzīju.... ka guļu uz savas vecmammas rokas. laughing.gif

Bet, runājot nopietni, esmu piedzīvojusi daudzas parādības, kuras izskaidrot nevarēja. Atceros, ka vienreiz sēdēju laukos uz dīvāna un skatījos televīzoru. Pēkšņi dzirdu tieši virs manis, mājas bēniņos, atskan smagi soļi it kā kāds staigātu pa tiem. Paraustīju plecus un skatījos TV tālāk, jo nospriedu, ka tas bija vectēvs. Soļi bija tādi paši kā viņējie un mazums kas viņu uzdzinis augšā. Soļi pamīcijās virs dzīvojās istabas un, tad aizdipēja prom.
Bet tas nebija viss. Dzirdu atveras durvis, atkal pazīstu nācēju pēc soļiem - vectēvs, tāpēc nepaskatos uz ienācēja pusi (p.s. mums dzīvojamā mājas daļa ir savienota kopā). Dzirdu kā soļi aizdun gar krāsni un, ka kāds ar vaidu iekrīt gultā.
Dažas minūtes pasēžu un ceļos kājās, lai ietu ārā. Pieceļos, eju un pēkšņi skatos, ka vectēva gultā nav! Bt viņš taču vēl tikai pirms pāris minūtēm te bija! Aizdomīga izeju ārā un tieši kā sastopu vectēvu. Apjautājos kur viņš bija un viņš atbild, ka visu šo laiku tīrījis kūti un, ka jau vairākas stundas nav bijis istabā un, ka arī istabas augšā nav bijis. Paprasīju vecmammai, bet arī viņa teica, ka nav bijusi bēniņos un, ka nav gājusi istabā....
Bet tas bija sen. Un labi, ka tā. unsure_a.gif

Un vēl... Pavisam nesen. Pirms divām nedēļām. Kārtīgi pārbijāmies ar draudzeni. No manām mājām iznesāmies burtiski skriešus.
Mazgāju traukus, skanēja mūzika. Draudzene grozījās pa viesistabu.
Uzspiedu mazliet vairāk trauku mazgājamā līdzekļa uz kāda īpaši netīra šķīvja, noliku trauku mazgājamā pudeīti uz pilnīgi taisnas virsmas. Pudele ne pret ko nestutējās un virsma nebija slīpa - tas bija galds!
Pēkšņi skatos, pudelīte pati no sevis apgriežās ap savu asi.
Nobijos, protams, taču pabeidzu mazgāt traukus un ātri devos prom no virtuves. Draudzenei neko neteicu. Iegāju tualetē. Dzirdu, ka kāda no dziesmām, kas skan tiek patīta uz priekšu un tiek pārslēgta cita.
Izeju no tualetes un jautāju kāpēc draudzene tā darīja. Iepriešējā dziesma taču bija tik normāla, bet viņa uz mani skatās lielām acīm un izskatās nobijusies.
"Bet es to neizdarīju! Es vispār biju tavā istabā, pie datora!" viņa man atbild. ''Man likās, ka to dari tu!''
Aizejam uz viesitabu. It kā nekādu manāmu spoka pazīmju. Protams, dabūju kāvienu par to, ka atkal krāmējos ar okultismu. Bet tikai mazliet un es neko pat nelasīju un neskaitīju. Vienkārši pārkārtoju uz citu vietu ar pirkstiem pārbraucot pār lapām, bet nelasot. Laikam, man jau pat tas ir bīstami...
Aizeju uz savu izstabu. Viņa paliek viesistabā. Pēkšņi atkal dzirdu, ka dziesma pārslēdzas. Un te jau manā istabā ienesas mana draudzene un ieķeras man rokā, saukdama, ka viņai ir bail.
Dziesma atkal pārslēdzas, bet es ar draudzeni pie rokas eju uz viesistabu. Bail - šausmīgi. Iegājām vieistabā. Atkal nekā. Pults neaiztikta, pogas pašas no sevis nespiežas un tikai dziesmas pašas pārtinās. Žigli visu izslēdzu un sataisāmies un tinamies prom. Apdomāju iespēju, ka disks ir sabojājies.
Tad nu vēlāk pārradāmies, saņēmām drosmi un paklausījāmies disku vēlreiz. Protams! Bojāts!
Bet... Ir viens bet. Šodien atcerējos, ka vēl nesen to disku klausījos un tas skanēja tikpat labi kā visi citi un nekādas miņas no bojājumiem. Palika neomulīgi. Galu galā tajā dienā pārbaudīju vairākas reizes un skanēja vienādi. Dziesma pati patinās uz priekšu un pārslēdzās cita.

Tas nu būtu no mana klāsta. tongue.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.05.2007 20:26
Raksts #58


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



es nesaprotu kāpēc cilvēki negrib tādām lietām ticēt. ja jau tās ir tikai paskas, tad no kurienes tiek izdomāti pasaku tēli. nav pierādīs ka tie ir, bet nav pierādīts ka tie arī nav!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 23.11.2007 11:44
Raksts #59


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Jā, protams ticu!
Vispār daudzām pananormālām lietām ir savi izskaidrojumi! Piemēram, ģeoloģiski lūzumi, nu kaut kā tā, bet mūsu zinātne nav sasniegusi tādu līmeni, lai visu saprastu! Bet visam ir savi izskaidrojumi! Mums vienkārši vēl vajag mācīties un pētīt, lai saprastu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.11.2007 11:57
Raksts #60


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Samāra. @ 23.11.2007 11:44) *
Jā, protams ticu!
Vispār daudzām pananormālām lietām ir savi izskaidrojumi! Piemēram, ģeoloģiski lūzumi, nu kaut kā tā, bet mūsu zinātne nav sasniegusi tādu līmeni, lai visu saprastu! Bet visam ir savi izskaidrojumi! Mums vienkārši vēl vajag mācīties un pētīt, lai saprastu!

grin.gif
Ja tam eksistē vai ir iespējams izskaidrojums, tad tā, pēc definīcijas, NAV paranormālība. Tad tas ir normāli, tikai vēl nav izskaidrots.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:54