Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> sapnji, ..apraxti..
anti blinke
iesūtīt 15.07.2004 22:10
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



peedeejaa laikaa es esmu saakusi no riitiem skatiities sapnju skaidrojuma graamataa..es laikam tiem ticu,bet juus? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Elepele
iesūtīt 02.08.2004 20:55
Raksts #21


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Sapnju skaidrojumiem ticu, bet "Avenee" vienaa diskusijaa par sapnjiem meitene teica: "Mana mamma vienu nakti nosapņoju ka pie viņas gultas stāv vectēvs baltā uzvalkā ar vāku rokā. Nākamajā dienā uzzinājām ka viņš ir miris." Citreiz pat labaak nezinaat ko kursh sapnis noziimee unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 23.08.2004 20:08
Raksts #22


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Jup, es arī ticu, ka naktī, pārdomājot notikušo, mūsu smadzeītes rada sapņus, esmu parbaudījusi. Var jau būt, ka, apcilajot notikumus, mūsu galviņās rodas skaidrojumi un pat paredzējumi, ko nomoda laikā mēs nezinam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nessie
iesūtīt 24.08.2004 09:07
Raksts #23


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Antarktīda
Pasakzine 2007



Nezinu, vai es ticu sapņu skaidrojumam, jo iespējams, nemāku pati sev pareizi tos izskaidrot, turklāt bieži es atduros pret sienu, tā teikt, jo sapņu grāmatā rakstīts, ka jātulko, pirmkārt, galvenie tēli un notikumi, bet manā sapņu grāmatā tik bieži nav to lietu, kuras es nosapņoju!
Pareģošanai sapņos es mazliet ticu, jo ir gadījes nokļūt vietās, kas šķiet dīvaini redzētas... sapnī...

middle-earth, kādas lietas Tev grāmata palīdz saprast?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 24.08.2004 09:19
Raksts #24


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Manupraat tas, ka kaads tic sapnju tulkojumam nau nekas slikts...wienkaarshi warbuut tas cilweex grib zinaat ko noziimee winja sapnji...es jau nesaku ka wiss wareetu buut taisniiba, bet ko war zinaat.... whistling.gif
un runaajot par sapnjiem...man ljoti patiik mani sapnji, jo tie katru nakti ir par winu un to pashu cilweecinju.... rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Paipera: 24.08.2004 09:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 26.08.2004 17:29
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



CITĀTS(Martins @ 15.07.2004 23:07)
Nē. Tādas grāmatas ir vistīrākās muļķības. Cilvēki ir līdzīgi, tomēr arī ļoti atšķirīgi. Ticēt sapņu tulka grāmatai būtu tas pats kā visus cilvēkus mēģināt iespīlēt pilnīgi vienādas drēbes. Ne tās derēs, ne piestāvēs. Sapņi vispār ir smalka lieta. Es pat savus nespētu tā vienkārši ņemt un tulkot. Kur nu vēl svešus.

Nepiekriitu Martinam. Jo es jau teicu ieprieksheejaa savaa rakstaa par to meiteni unsure.gif crying.gif Tieshaam zheel vinjas. Es gan ticu sapnjiem, man tie neraadaas paaraak biezhi. Vismaz parasti neatceros. Kad kautko redzu, paskatos sapnju tulkaa.

Šo rakstu rediģēja AstiitE: 26.08.2004 17:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 31.08.2004 08:54
Raksts #26


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Sapņu skaidrojumu grāmatas? Kuras tad nu tieši? Viņas ir tik daudz un tie skaidrojumi ir tik dažādi, ka, gribot, negribot nākas secināt, ka tieši tulkot sapnī redzēto nevar.
Katram cilvēkam sapņi ir individuāli, katram tas vai kas cits sapnī redzēts var nozīmēt pavisam ko citu. Mana mamma vienmēr, kad nupat, nupat taisās slimot (teiksim, ir saaukstējusies, bet vēl tā īsti to nejūt), sapnī redz, ka krāmē malku. Tā ir viņas, un tikai viņas asociācija. Es sapņos varu ņemties ar malku cik gribu - man tas neizsaka - "nu tā - rīt tu būsi slima".
Sapņojot nav tik svarīgi, ko tieši tu redzi, bet tas, kādas emocijas, sajūtas pie tā rodas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vejgraabsle
iesūtīt 19.09.2004 20:30
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.04



Man reizeem uznaak. Tad es kaadu nedeelju, reizeem vairaak katru nakti redzu ljoti spilgtus sapnjus, parasti ar kaadu kopiigu motiivu. Parasti tie, kad stāsta vai pieraksta, izklausaas briesmiigi vai biezjaak pretiigi, bet man vinji ir shausmiigi miilji un svariigi. blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 20.09.2004 21:13
Raksts #28


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



TAD VARBUUT IR VEERTS TOEER PASKATIITies ko shie sapnji noziimee,jo iespeejam tajaa ir kautkas apsleepts!!!
nu uzskaties mani par traku,bet tas nu ir mans mazais vidokliitis!1
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 21.09.2004 07:52
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



tiem, kas aktiivi nodarbojas ar sapnju tulkosanu.. man nav gadiijies ieguut savaa iipasumaa taadu graamateli tomeer juusu paliidziba man vareetu nodereet -

ja es cetras dienas (vai naktis, nemaaku iisti formuleet, bet tas notika naktii katraa zinjaa) pirms matemaatikaseksaamena redzu sapnii sevi reekinaam integraalus, vai tas noziimee, ka man piekdien ir ceriibas to eksaamenu arii nolikT??? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 21.09.2004 09:09
Raksts #30


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Eredia @ 21.09.2004 08:52)
tiem, kas aktiivi nodarbojas ar sapnju tulkosanu.. man nav gadiijies ieguut savaa iipasumaa taadu graamateli tomeer juusu paliidziba man vareetu nodereet -

ja es cetras dienas (vai naktis, nemaaku iisti formuleet, bet tas notika naktii katraa zinjaa) pirms matemaatikaseksaamena redzu sapnii sevi reekinaam integraalus, vai tas noziimee, ka man piekdien ir ceriibas to eksaamenu arii nolikT??? wink.gif

Nē! smile.gif Tas tikai nozīmē, ka tu esi bišku tos integrāļus pārmācījusies.
Nu, tas ir tāpat kā pēc pamatīgas melleņu lasīšanas redzēt mētras ar mellenēm, līdzko aizver acis.
Tavas smadzenes vienkārši kārto integrāļus pa plauktiņiem, bet daži paliek pāri laughing.gif
Ej mierīgi uz eksāmenu un nesatraucies, atļauj atmiņai strādāt pašai, tad jau gan atcerēsies, gan noliksi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vaidu_Vairas rad...
iesūtīt 11.12.2004 17:09
Raksts #31


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04
Kur: Latvija...Riiga...Purvciems...,bet taalaak lai paliek nosleepums ;]



taas gramatas ir peedeejais m**** ... es vienreiz gribeeju pirkt bet draudzene man pateica ka vinjai jau ir un var man iedot es vinju palasiiju un neko ticamu neatradu...

P.S. piedodiet par zvaigzniiteem...

Šo rakstu rediģēja Vaidu_Vairas radiniece: 11.12.2004 17:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 11.12.2004 17:58
Raksts #32


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



man pašam nav iemesla par tādu parādību uztraukties (pagaidām), jo es sapņus vai nu neredzu vispār, vai arī neatceros un viss. Vienmēr tumša bilde.
Domā/Laikam pārāk daudz spņoju un fantazēju ar acīm vaļā un naktij vairs nepietiek/ha-ha!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aliisija
iesūtīt 25.12.2004 20:37
Raksts #33


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.12.04



Es nezinu kaapeec,bet ticu.....It iipashi vienmeer paskatos peec tam,kad vecmamma pasaka ko sis sapnis noziimeeja agraakos laikos....Ja tas bija kas slikts es uzreiz esmu klaat pie sapnju tulkoshanas graamatas.... grin.gif Laikam esmu maanjticiiga.... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 25.12.2004 20:50
Raksts #34


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



Patiesībā sapņi ir jātulko tā kā saka jums priekšā jūsu intuīcija...brīžam šie sapņi nenozīmē neko...tās ir tikai atmiņas, kuras saplūdušas ar fantāziju! Brīžam tās vajag tulkot...bet tā kā pats sapņotājs to saprot, bet akli ticēt nevajag!!! Bet par to meiteni un vectēvu nu tas ir tā:

Kad mēs guļam mēs esam 1. vienā no meditācijas stāvokļiem, 2. mēs esam ļoti ievainojami, tātad tuvu nāvei...mūs šķir tikai ļoti šaura robeža ar to un gari to zin tātad izmanto lai kaut ko paziņotu vai lai atvadītos(kā šajā gadījumā!)

Es varu pastāstīt šādu atgadījumu:

Nakts meitene guļ. Viņai parasti ļoti cieš miegs, tāpat kā mātei! Abas nosvinējušas....neatceros ko....bet nu iemigušas un guļ nost. Mātei sapņos parādās mirušais tēvs un dusmīgi raugās viņā...nu ķip sabiedējis viņu un no bailēm tā teikt pamodinājis...Māte pamodusies un pamanījusi ka istabā kaut kā svēlmains, momentāli sapratusi ka māja deg...pateicoties šim sapnim abas izdzīvojušas, bet māja nodegusi!

Tākā principā gari nodod vēsti ierdoties pie mums sapņos jo bieži vien savādāk nemaz nevar!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 25.12.2004 20:53
Raksts #35


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Neticu sapņiem un to tulkotājiem vēl mazāk. Savos sapņos esmu redzējis pietiekami daudz gan kapus,gan mirušos radiniekus un arī kaulaino ir gadījies. Un tas taču nozīmējot nāvi. Līdz šim nekas man nav noticies. Tā kā..Tas ir vienkārši kārtējais līdzeklis lētticīgu ļautiņu mānīšanai
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 27.12.2004 16:14
Raksts #36


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



nu nez...es gan ticu sapņiem, ticu, ka tos var tulkot un esmu 100% pārliecināta, ka var arī kontrolēt...pati esmupārbaudījusi...un jā, tie sapņu skaidrotāji, kurus mēs varam nopirkt katrā grāmatu veikalā nekam neder, pašam sapņi ir j;aizj;ut...jāsaprot tā nozīme...sapņi mums kaut ko vēsta, tikai jāmāk saprast-ko! blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 17:43
Raksts #37


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Es sapniem parsvara ticu tada veida, ka to ko tu redzi sava sapni, tas ar tevi notiks isteniba, tikai varbut citadaka veida, vai vieta. Vienvard sakot sapnos ir paradita kada tavatuvaka laika notikuma doma. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 29.12.2004 22:36
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Man arii ir taa graamata, bet es to neizmantoju, jo tur neko labu nekad man neveesta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 30.12.2004 12:00
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



CITĀTS(Crash @ 20.07.2004 23:02)
CITĀTS(Boņa @ 20.07.2004 22:51)
Pilnībā piekrītu. Tur viss tiek vērtēts galejībās. Turklāt jēgas nekādas, jo tie pareģojumi nekad nepiepildās (tad tev jau vajadzēja būt 5 reizes mirušai un reinkarnējušai.)

CITĀTS
..un tomeer shaada graamatas paliidz saprast dazas lietas...


Nu zini, es ļoti šaubos, ka cilvēks nesaprot, ka sarkanas rozes viņa sapnī saistās ar kaisli vai mīlestību. Vai, teiksim, asiņojošs zobs - ar slimību. Loģiskā domāšana, mīļie. Loģiskā domāšana. Ir laiks, kad nevajag domāt, bet ja jau mēs mēģinam analizēt, tad lūk...

Tais graamataas logjikas ir visai pamaz... Kaadreiz pats paskaties, ta redzeesi wink.gif

Es pats taas sapnju graamatas nelietoju, jo nevaru atrast muusdieniigu versiju, kur buutu iekljauti arii muusdienu tehnologjijas sniegumu redzeeshana sapnjos...
*


laughing.gif tur ir kkads stelles kūtis un vēl kkādi 'tadi >< vienden redzēju sapnī PC un mobilo un kko tādu.un domāju prikola pēc paskatīšos ko tas nozīme.nebija pinch.gif
vispār stulba padarīšana
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita17
iesūtīt 29.06.2005 18:34
Raksts #40


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.05



Ar mani ir taa, ka sapnus, kuri piepildaas, es redzu lloti biezzi. Un mani tas mulsina....Driizaak gan baidos redzeet ko sliktu, jo tad es zinaatu, ka piepildiisies. Viss saakaas ar to, ka redzeeju sapni, kuraa liela lauka viduu atradaas bazniica. Bija nakts. Pie debesiim mirdzeeja zvaigznes. Pataalaak no cella, redzeeju mazu meiteniiti baltaa naktskreklaa. Vinai rokaas bija balts jeerinns. Meiteniite bija nometusies uz celliem un skaitiija luugssanu. No vinnas spiideeja gaisma. So meiteniiti es peec tam redzeeju veel vienaa sapnii. Vina man kaut ko teica, bet neatceros, ko tiesi. Kops taa laika es saaku redzeet sos diivainos sapnnus, kuriem lemts piepildiities.... Taa tas turpinaas jau kaadus divus gadus. Tagad jau redzu vietas, kuraas notiek kaadas paarmainas, piemeeram, piemineklu uzstaadiisana, cellu remonti, cilveeki ar kuriem man naakamajaa dienaa ir kaads kontakts. Man nav ne mazaakaas nojausmas, ko tas viss vareetu noziimeet..... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:13