Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> radošie cilvēki, ir tāda suga
Fantomass
iesūtīt 15.03.2005 11:28
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Nu gan! Es uzraxtu raxtiņu par matrixu, kas nebija domāts tā īsti nopietni un bija domāts kā joks, bet mani jau uzskata ar tele/dator/matrix mānu. mad.gif

Ir tādi cilvēki, kas nodarbojas ar šādu stāstiņu izgudrošanu. Ir cilvēki, kuriem to patīk darīt. Taisīt sazvērestības teorijas... Izsecināt no visa notiekošā ko tādu, kas tā īsti neatbilst īstajai pasaulei. Kuri it kā tic daudz kam neiespējamam. wink.gif

Tie ir radoši cilvēki. smile.gif Kā es. grin.gif Nezinu cik tādu cilvēku ir pasaulē. Manā klasē tādu ir kādi... mmm... trīs.

Re5pektīvi - nenosodiet mūs (mani) par kādu sviestainu postu (kā šis). blush.gif


Vēl viens piemērs - es kādas 3 vai vairāk naktis nejutos izgulējies. Deguns asiņoja. Kaut kur biju dabūjis nejaušas rētas.
Kas to lai zina, vai es biju saaukstējies un dabūjis deguna iekaismu, vai pa nakti piedalījies Fight Clubā. wacko_a.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
Wunderkind
iesūtīt 15.03.2005 12:04
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Jaa, jaa, zinu shito - mani ar meedz taa vienkaarshi nolikt pie malas tikai taapeec, ka esmu bishku savaadaaks (var lasiit arii:brivdomaajoshaaks) cilveecinjsh nekaa paareejie! ---------
rolleyes_a.gif whistling.gif rolleyes_a.gif whistling.gif rolleyes_a.gif
---------------------
nju bet kaada starpiiba - vienmeer jau var atrast kaadu, kas ir kaut nedaudz liidzigaas domaas ar tevi!!!
jaacenshas!!! smile.gif grin.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 15.03.2005 12:48
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Sazvērastības teorijas, man nāk prātā tikai viena, īstenībā čatu un forumu nemaz nav, esmu tikai es un visus pārējos postus ir radījis kāds superdators, speciāli priekš manis, bet tas galīgi neiztur kritiku.

Bet laikam jau stāsts bija par visādiem jokainiem kukaiņiem- fantazētājiem, kuriem šausmīgi gribas noticēt brīnumam, uj, laikam reizēm par mani arī, nu bet nekas traģisks jau tas nav, katrā ziņā, galvenais, nav vērts sūdzēties, ka neviens nesaprot un tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 15.03.2005 12:51
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Nu jaa - nesaprot jau, bet tik tieshaam nav jeegas suudzeeties! Taapat jau visdriizaak neuzklausiis!
Nee, protams, apmaatiiba jau vairs neskaitaas ticeeshana briinumiem (vismaz man taa liekas), bet tomeer.....
nekad nevaig brukt virsuu, ja tu nezini, kam tu bruuc virsuu!
(ceru, ka sapratat) whistling.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 18.03.2005 00:37
Raksts #5


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



radoshiem cilveekiem vajadzeetu savu radosho potenciaalu iegroziit veelamaas sliedees, bet kameer tiek izdomaatas mulkiibas, tikmeert to nesauc par radoshu cilveeku, bet slimu fantazeetaaju smile.gif
un izpausties kaa radosham cilveekam var dazaadi: kaa maakslinieks, ziimeetaasjs, vai arii [olitikis ar iiptneejaam probleemu risinaashanas metodeem, tas viss buus radoshi, bet katrs buus radosh savaadaak smile.gif

daargie cilveeki - neizniekojiet sau radosho potenciaalu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 17:48