Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai ir sekta kas nodarbijas ar sātanismu?
Tots
iesūtīt 26.12.2004 22:28
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Manam draugam pagajušgad aizgāja vecvecmāmiņa un viņa ir bijusi savāds cilvēks rakstījusi uz tapetēm latīniski viņai ir bijusi grāmata ku manam draugam Elvim nav bijis ļauts acis mest. Un mans draugs sapratis to ka viņas vecmamiņai bijušais amulets ir sadalījies lidz izgaisis kad izgaisis tad ši vec vecmā.... ir aizgājusi uz amuleta un grāmatas bijusi žīdu zvaigzne kas simbolizē sātenismu. Vai pastāv iespēja tāda ka ir sektakas nodarbojasar sātenismu dzīvē un varbūt arī pēc NĀVES!!!!!! ohmy.gif PALīdziet

Šo rakstu rediģēja Hals_Devins: 26.12.2004 22:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Maxwels
iesūtīt 26.12.2004 23:34
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Umm... unsure.gif Nesaki žīdu zvaigzne, bet ebreju (kādam ebrejam tas var nepatikt whistling.gif grin.gif )! Vispār nezinu, vai tie divi trīsstūri simbolizē sātanu, zinu, ka apgrieztā pentagramma - jā, tātad - ebreju zvaigzne...

apgrieztā pentagramma...
Par to amuleta pazušanu, interesanti, bet no kāda materiāla tas bija. Vienreiz kaut kas mistisks notika ar manu sudraba krustiņu, kad tam pieskārās viens cilvēks, pēc laika tas sadrupa (vispār jau tā arī ir mistika, jo izskaidrot nevar nekā huh.gif ). Bet varbūt, ka vecmāmiņa nodarbojās, nevis ar sātanismu, bet gan ar ko tādu, kas saistīts ar Dievu, jo zināms, ka latīņu valoda bija garīdznieku valoda. Tātad - nevaru spriest pilnīgi objektīvi, ja nezinu par to ebreju zvaigznes nozīmi un amuleta materiālu.

Šo rakstu rediģēja Maxwels: 26.12.2004 23:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 27.12.2004 10:41
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



No kāda materiāla veidots. Es uzprasīšu Elvim kad tiksimies ,bet ja atceros ko viņš teica tad liekas ka no kāda no metāla ,metāla kas rūsē un sūb. Grāmata MELNA AR SUDRABA SIMBOLIEM KATRĀ STŪRĪ. Pēc izskata ļoti veca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 27.12.2004 19:10
Raksts #4


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Ieteikums no manas puses- neizraujieties ar to, ko nevēlaties izprast. Ja jūs tik pārātri izdarat spriedumus, tad nav brīnums, ka vecmāmiņa dod tādus padomus smile.gif
Mierīgi pastāv iespēja iztulkot uzrakstus latīniski uz sienām, tagad pat vārdnīcu nevajag, ieraksti frāzi i-netā un- voila! Pirmais solis uz saprašanu.
Uz ebreju karoga ir attēlota Dāvida zvaignze. Šāda pati zīme bijusi uz ķēniņa Dāvida vairoga, bet simbolam ir ļoti sena vēsture. Augšējais 3-stūris simbolizē Dievu, kamēr 3-stūris, kas atrodas lejā, simbolizē pasauli, kurā dzīvojam mēs.
Šis simbols tika lietots arī Āfrikā un tika ticēts tam, ka tas nes labu veiksmi. Tā kā nerunāsim muļķības un papētīsim kultūras vēsturi, tas ir visai interesanti. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 27.12.2004 19:46
Raksts #5


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Jā, patiesi, nerunājiet muļķības. Ebreju zvaigzne nav nekāds sātana simbols. Tā simbolizē ne tikai visu Reiki minēto bet arī vienkārši vīrišķo un sievišķo... gluži kā iņ un jaņ...

Arī piecstaru zvaigzne ir LABS silmbols... un sātanisti to izvēlējušies, lai, apgriežot to otrādi, parādītu sātana būtību... ĻAUNUMU. Viņi apgriež otrādi arī krustus, kas būtībā nozīmē tieši to pašu. Tā ir pavisam vienkārša metafora.

A pričom jums tur latīņu valoda? Sātanistu baznīcas (to dibināja A.S.Lavejs kaut kad sešdesmitajos gados) bībelē liela daļa teksta ir enochian (nezinu kā tas ir latviski blush.gif) valodā... tajā ir rakstīti nelabā vēstījumi un paredzējumi... ķipa tos esot pierakstījis Džons Dī un vēlkaukāds cilvēks. Bet tie ir tikai skribelējumi... tādi kā vēstījumi, tāpēc tiem nav nekādas "taustāmas" varas... Katrā ziņā sātanisti (nu ja mēs ņemam ĪSTOS Laveja sekotājus) neņēmās ar ebreju valodu...

A par to tavu grāmatu... nu nez...vai mēs nevaram dabūt vairāk info...? innocent.gif

Katrā ziņā - ja par to neko nezin, tad nevajag ar to aizrauties... Mums, mazajiem, neiniciētajiem cilvēciņiem tādas lietas labāk neaiztikt!!!

ak, jā... patiesībā ir kaudzēm visādu sektu un grupu, kas nodarbojas ar visādām muļķībām, mēģinot imitēt "īstos" sātanistus, tādējādi par viņiem izplatot visādas muļķīgas baumas un sazin vēl ko... patiesībā sātana baznīca nemaz nav tik melna kā to mālē...

Šo rakstu rediģēja Inx: 27.12.2004 19:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 27.12.2004 19:57
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Nezinu iisti par to ziimi, bet shaadu sektu ir ljoti daudz....
Vieni baigi interesantie ir templieshi ar saviem uzskatiem, dazji vinju krusti- http://foto.inbox.lv/thumb/stouklija_Nothing_temple.jpg
Ne gluzji muusdienu, bet 16.-17.gs..Vinji uzskata, ka Saatans ir visa radiitaajs....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riggi
iesūtīt 27.12.2004 20:01
Raksts #7


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.04



Reiz tusēju ar diviem brāļiem, viens pēc amata kapracis, otrs rakstīja vienai latviešu metāla grupai tekstus. Abi uzskatīja sevi par sātanistiem, es gan domāju, ka vairāk viņiem piedūra tā simbolika, rituāli, noslēpumainība. Katrā ziņā viņiem bija pilna māja ar literatūru, dažādām cilvēku ķermeņa daļām, un vēl visādiem priekšmetiem, kas viņuprāt ļāva paust savu mīlestību pret sātanu. Viņu štellēs es nebāzos, kaut arī likās interesanti, uzskatīju, ka tā nav mana darīšana, tā ka nezinu, cik tālu šī aizraušanās viņiem bija gājusi un arkādiem cilvēkiem viņi vēl ir saistīti. Viss jau būtu ļoti skaisti, tikai drausmīgi nogurdināja uzpasēt to brāli, kurš dzejnieks- jebkurā brīdī varēja iestāties moments, kad šis jāķeksē ārā no cilpas.

Bija dzīvē vēl viens moments, kas apstiprina to, ka ar šīm lietām joki mazi, bet tad baigi gari jāraksta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 27.12.2004 20:06
Raksts #8


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



vobšem visa pasaule pilna ar viltvāržiem.... tas, ka cilvēks piebāž savu māju ar pentagrammām un cilvēku ķermeņa daļām, automātiski nenozīmē, ka viņš ir "sātanists"... vispār šī vārda nozīmi ļooooooti daudz nesaprot... un automātiski saista ar visiem šitajiem prikoļšikiem, kas audzē garus matus, klausās metālu un piebāž savas mājas ar nocirstām rokām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 27.12.2004 20:07
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Īsti nesaprotu par taviem brāļiem Kas tur ar to cilpu vai tad viņš pakārās. Vai arī viņi skatās TV cilpā pakārušies. Un uzraksti to gara darbu ko negribēji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Severina
iesūtīt 27.12.2004 22:15
Raksts #10


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.11.04
Kur: Drūmkakte 13



Atgriežoties pie vecmāmiņas grāmatas. Tā varēja būt tā sauktā "Melnā grāmata", kas ir dažādu buramvārdu un rituālu sakopojums - gan tautas buramvārdi(līdzīgi kā tautasdziesmas), gan no viduslaikiem vai pat vēl senākiem laikiem nākuši buramvārdi, kurus izmantoja t.s. zāļu večiņas, pesteļotāji, pareģi utml., kas sauca sevi(vai viņus) par burvjiem un raganām. mad.gif Ar sātanismu, kas ir sātana kā pasaules valdnieka pielūgšana Dieva vietā, tai tiešas saistības nav, jo daudzos buramvārdos tika piesaukts Dievs, svētā Trīsvienība, Jaunava Marija, Jēzus utt. Šo saistību ar sātanismu izdomāja kristīgā baznīca, vēršoties pret jebko, kas nepakļāvās tās diktātam(gan katoļu inkvizīcija, gan protestantu sinodes). Latīņu valoda - tā bija katoļu baznīcas valoda dievkalpojumu laikā līdz 1961.-1964.gadam, kad Otrais Vatikāna koncils atļāva baznīcās dievkalpojumu vadīt nacionālajās valodās. Tāpēc vēl tagad Latgales tantuki baznīcā nereti lūgšanas zina latīniski, bet nezina latviski. Mēģināt lietot to grāmatu gan labāk nevajag - var tiešām nodarīt postu sev un citiem - ja rīkojas tikai ziņkāres dēļ, bez PAMATĪGĀM zināšanām. unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 28.12.2004 19:42
Raksts #11


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



es ticu taustaamaam lietaam. jaa - ir dzirdeets par taadaam sektaam. bet nekur neesmu redzeejus to darbiibas sekas - dzirdeets arii nav. varetu teikt ka es to pat neuztveru tiri nopietni.

sbafulo - ja ruunaa par sektaam tad templieshu ordenis gan nebija sekta. tas bija ordenis (viens no riebiigaakajiem) kas piedaliijaas krusta karos, naacaa un gaajaa ciiniities ar pagaaniem. preciizu taa veesturi gan tagad neatceros.

nujaa... principaa, cilveekam ir briiv ticeet kam grib kameer tas neapdraud citus, protams ka pasham tajaa navajag lieki jaukties iekshaa, jo ko gan var zinaat? ir protams shie amuleti un simboli un visi tie cilveeki kas sevi sauc par satanistiem, bet pgidaam tas jau sak kluut smiekliigi tikai ta fakta deel ka par saatanistiem vinji sevi sauc tikai taadel k netic dievam (bet ja ir saatans tad jabuut arii dievam). turklaat tagad tas jau ir stila jautaajums

ja man prasa par sektam - tad to es neuztveru iisti npietni, bet taada gadiijumaa luugshu ar mani par siikumiem nestriideeties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 30.12.2004 22:03
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



shii seshstuuru zvaigzne saakotneeji bijusi Veneeras simbols - taatad simbolizeejusi sievishkiibu. Tad kad radaas kristietiiba, seshtuuru zvaigzne kluva par saatana simbolu, un ne jau saatanisti to pieneema par savu simbolu, bet gan kristieshi to piedeeveeja saatanismam. es reiz pazinu vienu cilveeku, kas bija pamatiigi aizraavies ar okultaam lietaam, un to vinsh man staastiija gari un plashi. diemzheel tas bija pirms ilga laika un nu vairs es vinam nevaru pajautaat. kaimini vinu atrada ar paargrieztaam veenaam. bet iesaku jums izlasiit graamatu Saatana Izdzineejs. pati pagaidaam esmu pusee - kur saatana apseesta 12 gadu veca meiteniite masturbee ar krucifiksu un dara tamliidziigas lietas. lai gan tas viss ir izdomaajums, garaamataa var uzzinaat daudz ko par saatanismu, sektaam, bazniicau apgaaniishanu, saatana apseestajiem un shizofreeniju. nav shaubu ka pastaav sektas, kas nodarbojas ar okultismu - gan latvijaa, gan citur pasaulee.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 30.12.2004 22:07
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Mani vienkārši šīs sektas biedē ar savu brutalitāti un pārējo. Esx esmu uzticīgs kristiešiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 31.12.2004 14:42
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



nu ak diews, saatanisms tachu naw nezin kas...tas ir pilniigi normaali, ja cilweeki pieweershas kkaadai ticiibai, kaut wai tas buutu saatans. taapat wareetu baidiities no kristieshiem pinch.gif

& sektaam arii naw ne wainas. & ne jau tikai saatanisti ir brutaali, hal tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jokermans
iesūtīt 31.12.2004 20:28
Raksts #15


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.04



Saatanisms eksistee...
varbuut esat dzideejushi kas notiek Itaalijaa?
"Sette sataniche"
Jaa tieshi organizaacijas kur tic launajam...=_='''
Briesmiigi...un pie jums?
Ceru ka ne...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 31.12.2004 23:18
Raksts #16


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Protams, ka ir, tās ir kopienas, kuru pārliecība nepatīk Baznīcai, piemēram, netic tādam dievam, kādu to uzdod baznīca!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 01.01.2005 00:47
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



sektas ir naudas izvilinaashans veids no cilveekiem.
man netaalu no maajaam ir kadas sektas eeka...
cilveekus nohipnotizee un izpiezh no vinjiem naudu un visu iipashumu, izskaidrojot to taa-ja tici dievam, tad nav jaabuut nekaadam iipashumam utt.
es nesen skatiijos pa tv5 kaadu raidiijumu, kur kaads krievu tautiibas cilveeks tasiija "dievkalpojumu". vispaar briinos, kaa ko taadu var raadiit pa tv, bet tie cilveeki, kas tur tika radiiti, tie nemaz nebija cilveeki. vinji raudaaja, kaut ko skaitiija.. nesaprotu, kaa var taa cilveeku psihologjiski ietekmeet... getlost.gif
vispaar sektaas apgrozaas taaaaadaaaaa naudaaaa... ka piuniigi traks var palikt... vairaakums sektas naf nekada religiskaas organizaacijas, bet gan nauda nauda nauda nauda un veeureiz nauda
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 01.01.2005 01:02
Raksts #18


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



sektas, nevienmēr ir sātanistiskas, dažreiz tās piedāva alternatīvu Dieva pielūgšanas veidu un tik kāš no cilvēkiem naudu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 11:49
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



emely tev ir taisnība ,bet ne viemēr tev būs taisnība par tādā mēkām kurās nohipnotize un izpiež. Tās ir tās virtuālās ticības kas ir ņemti pēc bībeles gabaliem. Ir emely arī paqtiesas sektas tādap ar to es arī runākju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kill and Ded
iesūtīt 03.01.2005 20:39
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Starp četrām sienām



SVEIKA TAUTA!!Nee,nu,ja tev tas interesee tad intereseejie svien bet varu pateikt veiniigi to ka,pentagramma cik man zinaams ir ljaunuma simbols kraaslavaa kaut kaadi Saatanisti posta kapus!Daugavpilii fiXeeta maajas lapa par Saatanu utt... Vareeshju tev iedod graamatu man tam ir atveelaata 1 magijas graamataa 1 lpp. par to 4dien iedoshju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 12:53