Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai jūs apzinaties?
Paip`
iesūtīt 22.11.2004 20:15
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Wai juus pashi apzinaaties cik cilweeku mirst...shajaa briidii...jaa tieshi shajaa... Shajaa, kad juus laimiigi seezhat wai darat wienalga ko citu...
Shito tematu man paswieda literatuuras uchene, kad lika maajaas atrast muusdienu cilweeku atiexmi pret naawi...un es(ar mammas paliidziibu) atradu...jaunajaa nowembra "Santaa" bija raxsts... Dziiwe peec miiljotaa wiiriesha zaudeejuma
Ljoti interesanti palasiit, kaa juutas un ko dara Airita Wirga, peec sawa wiira naawes...kaa paardziiwo... Labpraat ieliktu sheit sho raxtu, bet man nau taadas pacietiibas, lai to wisu drukaatu... Taa, kaa tiem, kam ir pieejama jaunaakaa "Santa" ieteiktu izlasiit sho raxtu(ja jau neesat to izdariijushi).... Un padomaat... Cik lielas sekas war buut wienai neapzinaatai riiciibai..
Pawediens, lai padomaatu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
earnella
iesūtīt 22.11.2004 21:01
Raksts #2


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Jaa, vinji mirst, un mees visi kaut kad mirsim... cilveeki par to nedomaa, pirms tas nenotiek ar vinju miiljajiem cilveekiem, bet mums arii nav daljas gar citiem, lai vinju gari dziivo mieriigi... (Jaa, jaa, es ticu gariem un paraleelajaam pasauleem, varat protesteet)
Neko nedos tas, ka mees augu dienu zjeelosim tos, kas pashlaik mirst - taa mees tikai varam svei liidz depresijas staavoklim novest, nevienam ar to mees nepaliidzeesim.
--Earny
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 22.11.2004 22:48
Raksts #3


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Tieši tā! Kādēļ gan jāuztraucas par to, kas tevi neskar? Tas ir tik pat stulbi kā protestēt pret karu Irākā, pat ja tev neviens radinieks tur nekaro....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aglos
iesūtīt 23.11.2004 11:04
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04



Shis raksts man atgaadina par karali no "Kakiisha Dzirnavaam". Bet cilveeks nevar skumt par katru aizgaajushu dveeseli, jo tad vinam nebuutu veerts dziivot. Un arii tie, kas zaudee tuvus cilveekus, samierinaas ar to kas noticis un dziivo taalaak, pieminot vinus ar labu domu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 23.11.2004 15:09
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Dzimšana un nāve ir šīs pasaules sastāvdaļas. Katrs no mums aizies, katrs savā veidā.

Jā, es pati esmu reizēm aizdomājusies par to, cik daudzi cilvēki mirst, un man ir bijis žēl to, kuru dzīve tiek pārtraukta citu nežēlības, nevērības vai vienaldzības dēļ. Bet tad es sapratu, ka viss pasaulē iet savu nolikto gaitu. Mēs katrs varam ietekmēt tikai to, kas ir mums apkārt, un tas noteikti jādara. Bet pārdzīvot par to, ko tu nevari mainīt, nav vērts. Es nedomāju, ka tas ir jāignorē vai jāattiecas pret to ar vienaldzību. Drīzāk - ņemt to vērā, lai nepieļautu tās pašas kļūdas.

Man prieks, ka tu, paipera, aizdomājies. Tu esi viena no retajiem. Lielākajai daļai pat prātā neienāktu to darīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 23.11.2004 17:22
Raksts #6


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



ir arii reinkarnacij bet ta jau ir novirzishanas no temas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 23.11.2004 17:35
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



jaa un kaa vel, bet arii shaja bridi kads piedzimst!! tas toties ir liels prieks... smile.gif
man ir looti bedigi domat, ja nu kads no manas gimenes nomirtu sad.gif crying.gif
man "blakus" ir pesimists, kursh biezi man atagdina visi tachu mirst, vai a ju mani nobrauktu?! mad.gif nevaru ciest ja man taa saka! liek aizdomaties, ka varam zaudet milu cilveeku ik briidi.... sad.gif

Šo rakstu rediģēja gride: 23.11.2004 17:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 23.11.2004 19:17
Raksts #8


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



jaa.....
.....nu tad ejam visi leekt no jumtiem, jo taapat kaadreiz mirsim!!?? Jaa, es zinu, taa saka daudzi, bet taa arii ir.

Btw, tas, ka kaads saak zjeeloties par katru mirstoshu buutni un katru salstoshu un pamestu dziivnieku ir depresijas pirmaa paziime. Nopietni, ta ir depresija - nevis taa, kuru mees reizeem minam, bet pilniibaa iista gariiga saslimshana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 23.11.2004 23:18
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



CITĀTS
jaa.....
.....nu tad ejam visi leekt no jumtiem, jo taapat kaadreiz mirsim!!?? Jaa, es zinu, taa saka daudzi, bet taa arii ir.


nu jaa taa saka daudzi, bet nav arii jāpārspīlē wink.gif , man tas liek domat, ka vajag izbaudit dzivi liidz galam, nevis tagad lekt un beigt dzivot......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 24.11.2004 17:32
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Taa vish dziivee i....
Es tieshaam apzinos, ka kaads shajaa briidii mirst kaa arii to, ka kaads mirst.....protams, tas ir beediigi un taadaa garaa, bet es ticu tik daudzaam lietaamm....
Okey, veelaak , kad atradiishu to jauno numuru, ar ditu uz vaaka , ja ohmy.gif ? tad izlasiishu....
Taa vish i kaadam vienmeer jaamirst , lai paareejiem dotu iespeeju dziivot....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 24.11.2004 17:48
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Protams. Cilvēki mira, mirst, mirs ari turpmāk. Un labāk, lai cilvēki mirst, nevis ir par slogu pašiem sev un citiem. Skan nežēlīgi? Iespējams. Tomēr ne visos gadījumos dzīve ir piepildījums, atrisinājums. Ja tev ir problēmas pašam sevi apkopt, ja tu nespēj pat paēst bez citu palīdzības, ja tu redzi, ka apkārt esošie cilvēki pret tevi vairs izjūt tikai pienākumu, nevis mīlestību, tad ir grūti dzīvi uztvert kā dāvanu.
Protams, var raudāt par cilvēkiem, kas mirst karā. Var raudāt par meitenēm, kas nobadina, novārdzina sevi ar anoreksijas un bulīmijas palīdzību, kamēr cilvēki mirst no vēža, jo tur neko nevar līdzēt. Var mirt. Un var "mirt skaisti". Vai tiešām kāds cilvēks apzinīgā vecumā nevienu reizi nav apsvēris miršanas iespēju? Nedomāju vis. Domāju, ka katrs ir apdomājis "kā tas varētu būt", "vai citi par mani pārdzīvos". Cilvēki mirst arī kādas idejas vārdā. Vai viņus par to var vainot? Vai var noteikt robežu, kur mirt ir cēli? Un varbūt šis cilvēks ir atradis savu dzīves jēgu, tieši pakļaujot savu dzīvi briesmām? Vai paši mēs nekad neesam riskējuši, zinot, ka kaut kas var notikt? Vai mēs pievēršam uzmanību uzrakstiem uz cigarešu paciņas, kad smēķējam? Vai cilvēki nekad nešķērso ielu pie sarkanās gaismas, kaut arī zin, ka kāds trakais var viņus nobraukt, tikpat kā viņus var nobraukt ģimenes tēvs, kurš, iespējams, visu mūžu par to pats cietīs? Vai tāpēc mēs pārtraucam to darīt? Nē, jo bīstamajā ir sava pievilcība. Sava jēga. Sava jēga kā jau visur.
Šķiet, ka arī laikā nomirt mūsdienās ir kļuvusi par mākslu. Nomirt tad, kad vēl neesi kļuvis par nastu citiem, nespējīgu cilvēku, kad vēl spēj priecāties un dot prieku citiem. Kad tev ir kaut kas, par ko esi sapņojis, vai tas būtu mazbērnu bariņš, Remarka grāmatu kolekcija vai kas cits. Kad esi kaut reizi mīlējis, un kad kāds ir mīlējis tevi.
Vispār jau cilvēks ir radīts, lai dzīvotu. Dzīvotu viņam noteikto laiku. Un nevajag bojāt savu dzīvi, lamājot likteni. Liktenis ir pilnīgi bezspēcīgs ļoti stipras gribas priekšā. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 24.11.2004 21:14
Raksts #12


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Reiki - punkts. Taapati vecaa labaa Reiki, visu pasaka tik ideaali, ka nav vaardiem vietas...
Viss. Perfekti.

Njaa, es tikko atcereejos. Ir tie testi "Kad tu mirsi" Un taada garaa, kuri it kaa ir izstraadaati ruupiigi, bet nekad jau neko nevar zinaat.... Es neticu taadaam lietaam, tomeer, kad tev tajaa lapaa izlec logs ar sekundeem, kuras atlikushas dziivot, tu skaties, kaa vinjas skaitaas un kljuust arvien mazaak, un tad vispaar taada diivaina sajuuta.... Tu skaties uz to laiku, ko tu pavadi, blenzjot uz shiem skaitljiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 24.11.2004 21:30
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



jaaaa, pa sho briidi, kameer es rakstu mirst simtiem cilveeku no bada!!! Katraa sekundee, mirst viens(mums to staastiija skolotaaja), turklaat no bada, nerunaasim jau par slepkaviibaam un citu veidu naaveem!!!!
Bet tomeer katraa sekundee arii dzimst cilveeki!!!
es aii lasiiju to santu, un man patika raksts par lieni liepinju! es nezinu, kaa paardziivotu viira pasnaaviibu, uzskatiitu sevi par vainiigu, bet vinja... vinja dziivo taalaak
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 25.11.2004 18:26
Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



jaa es varu iedomaaaties.....man skolaa geograafijas skolotaaja staastiiija ka aafrikaa sekundee nomirst vismaz 1000 beernu no bada (varbuut arii jaucu....mos bija minuutee) shausmas bet aarii nelielaa laika briidii piedzimst kaadi 1500!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 26.11.2004 19:14
Raksts #15


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



nu bet iespejams ka peec dzives ir kas labaaks, un mees te velti serojam....
lai gan tas nav pieradiits. Nu jaa, varbut ja tu ta piedoma, ir stulbi, tu izklaidejies, kamer kaut kas tur mirst, bet mes taks nevaram visu dzivi serot! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 30.11.2004 14:14
Raksts #16


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(mad @ 25.11.2004 18:26)
jaa es varu iedomaaaties.....man skolaa geograafijas skolotaaja staastiiija ka aafrikaa sekundee nomirst vismaz 1000 beernu no bada (varbuut arii jaucu....mos bija minuutee) shausmas bet aarii nelielaa laika briidii piedzimst kaadi 1500!!!
*


Runājot par Āfriku. Tiešām šausmīgi, lai gan es labi apzinos, ka mani vārdi tagad skan banāli. Varbūt kāds ir redzējis fotogrāfiju "Mirstošs bērns Sudānas dienvidos un lija". Fotogrāfijas uzņēmējs Kevins Kārters pāris dienas pēc šī uzņēmuma izdarīšanas izdarīja pašnāvību, bet šī fotogrāfija kļuva slavena (aptuveni 1993. g, ja atceros pareizi).
Var jau teikt, ka viss šai dzīvē notiek caur salīdzinājumu- neesam spiesti ciest badu, mūsu valstī nav augsnes degradācija, kas to veicina, nav milzīgu ekoloģisku problēmu, mēs nedzīvojam kādā "trešās pasaules valstī".
Cits jautājums- vai tāpēc vairumam pateikts slikts vārds, piemēram, kļūst mazāk sāpīgs? Nē, jo tā ir katra cilvēka pasaule, un katra personīgās problēmas liekas ne nesvarīgākas par globālajām. Es godīgi varu pasmaidīt par problēmām, kas pašai agrāk likās aktuālas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 30.11.2004 14:19
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Neviens nevar zināt, kas ar viņu notiks pēc gada, mēneša, dienas, galu galā - pēc piecām minūtēm..Tāpēc ir jābauda to mirkli, kurā tu esi. Un jāmēģina darīt kaut ko citu labā. Un vēl - jāsaka saviem mīļajiem, ka viņi jums ir mīļi, jo vienmēr var būt par vēlu..un tad jau atliek tikai nožēlot..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 02.12.2004 18:54
Raksts #18


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Es to apzinos parasti algebrā, kad darīt nav ko, vēl apdomāju dzīves jēgu, dzīves un nāves jautājumu, nāves jēgu, domāju par to, vai citi tajā pašā brīdī sēž algebrā vai literatūrā un domā to pašu tajā pašā mirklī, un ne tikai to vien. Vienīgais ko varu ietekt - mazāk domājiet par cilvēkiem visā pasaulē, izdzīvojiet savu dzīvi pilnīgi un mirstiet piepildīti un laimīgi, lai TUR uz kurieni jūs obligāti, agrāk vai vēlāk, dosieties, nebūtu jānožēlo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 05.12.2004 19:12
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Dabiski .. un cilvēki mirst it visur pat no rīta kad mēs guļam.. kādam jātvadās no life.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 05.12.2004 23:46
Raksts #20


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



tishi ta mirst...
bet muus tas galigi neskar, jo atrodamies shiet, savaas iltajaa vietinjaas norobezojusies no visas pasuales..
un vismaz man ir gandriiz dzili vienaa vietaa ka ir citiem - jo es negribu par to domaat, utraukties vai veel paardziivot.
taata nu ri mana atieksme ko es arii paudu tajaa domrastaa ko man lika arkastiit literatuuraa par "muusdinu cilveeka atieksme, pret dziivi, naavi, liidzjuutiibu"...
man negribas par to domaat, negribas sajaukt savu ideologiju un veel jo varaak apzinaaties ka tas ko es izdziivoju ir pupu mizas artshkiriiba no taa ko citi dara... es negribu par to domaat !!!

katram ir savas probleemas - kaapeec citu pataisiit par saveejaam?
pietiek jau beedu - vai gribi un njemtie sveshas?
tieshi ytas ir tas ka citus nomoka vai nomaac liidz peedeejam kad nespedami domaat par neko citu vinji sevi gandriiz vai nomeerdee - negribeedmi dariit citiem paari, nespeej arii sevi aiztaaveet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 12:19