Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ko šeit drīkst darīt un ko ne?!
Axefekts
iesūtīt 08.06.2005 16:48
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



sad.gif sad.gif sad.gif Es nekādīgi nevaru saprast par ko ir īsti šis forums?! Nekādus jautājumus uzdot nevaru, jo visi uzreiz sāk psihot un ārdīties!! huh.gif Vienalga lai ko es prasītu, neko man neļauj un visi kliedz... Jūtos kā muļķis, jo te nekā nedrīkst un nedrīkst............................... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 17)
Siri
iesūtīt 08.06.2005 16:49
Raksts #2


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Noteikti izlasi Foruma noteikumus, Axefekt! smile.gif

Tur ir pilnībā viss izklāstīts, ko drīkst darīt, un ko ne. Un šī foruma galvenā tēma ir Harijs Poters un Gredzenu Pavēlnieks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 08.06.2005 16:51
Raksts #3


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



* Izlasi Foruma lietošanas vadlīnijas un noteikumus.
* Izveido savu sasveicināšanās pavedienu Cūkkārpas ekspresī.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axefekts
iesūtīt 08.06.2005 16:51
Raksts #4


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



Nu jā, bet lai ko es prasītu par Hariju Poteru vai Gariju poteru(JOX) uzreiz uz mani visi kliedz!! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 08.06.2005 16:54
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Neviens nekliedza (vismaz konkrētajā, man zināmajā variantā), visi tikai aizrādija, ka aptauja, kuru tu izveidoji (par to, kura no HP grāmatām citiem patīk vislabāk) jau ir lasīta un atbildēta ne vienu reizi vien.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 08.06.2005 16:55
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Neviens īpaši nekliedz, vienkārši tāds pavediens jau ir bijis, un visi mēģināja uz to norādīt - varbūt arī ne īpaši pieklājīgā ceļā.
var un vajag pameklēt.. tongue.gif tad "nekliegs" smile.gif

Šo rakstu rediģēja Siriuss: 08.06.2005 16:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axefekts
iesūtīt 08.06.2005 16:57
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



Ha un es to zināju varbūt?! unsure_a.gif Es mošk esmu jauniņais?! JAUNIŅAIS?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 08.06.2005 17:00
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



nu ja, kas tu to elementāri varēji pārbaudī meklētājā ierakstot atslēgvārdus un apskatoties vai šādi pavedieni, ar tādiem jautājumiem nekur nav bijuši!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 08.06.2005 17:00
Raksts #9


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Redz, šajā forumā jauniņie tiek pieņemti balstoties uz viņu attieksmi pret citiem, un vispār - pret šo forumu. Tas nebija labi no tavas puses - piereģistrēties un uzreiz sākt pieflūdot kaucekļus ar tekstiem:

CITĀTS
Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd  Algebra rullē no otra gala! dxhdffdgdgfd

un lamāties.

Un kad mēs tev mēģinājām aizrādīt, ka tā darīt nedrīkst, tu sāki mums brukt virsū un apsaukāties.
Kaucekļu modam nebija citas iespējas, kā tev uzlikt procentus, un izraidīt no Kaucekļiem.

Šo rakstu rediģēja Siriuss: 08.06.2005 17:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axefekts
iesūtīt 08.06.2005 17:02
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



BET MAN TEICA KA LAI ES KAUCU KAS UZ SIRDS!!!!!!! KAM TAD TIE KAUCEKĻI IR DOMĀTI??!! mad.gif mad.gif mad.gif







OOC: ES NELAMĀJOS!!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 08.06.2005 17:04
Raksts #11


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Axefekts @ 08.06.2005 17:57)
Ha un es to zināju varbūt?!  unsure_a.gif  Es mošk esmu jauniņais?! JAUNIŅAIS?!
Reģistrējoties tu "parakstījies", ka esi izlasījis noteikumus un tiem piekrīti. Tur viss aprakstīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 08.06.2005 17:05
Raksts #12


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Kauc, kas uz sirds, bet tiktāl, cik tas iekļaujas noteikumos. Un ja tev vairāki cilvēki aizraidīja, ka tā darīt nedrīkst - un to viņi darīja tieši tāpēc, ka tu esi jauniņais, un ne visu varēji uzreiz saprast - tev vajadzēja paklausīt, un izbeigt.
Un lamājies gan. Uz modiem - foruma personālu - pie tam vēl. Tas, ka vārdi tika aizklāti ar cenzūru, vēl neko nenozīmē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 08.06.2005 17:06
Raksts #13


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



Vari kaukt tiešām cik vēlies, bet tur ir savi noteikumi!izlasi tos un ievēro tad arī varēsi kaukt, tikai ievērojot noteikumus!piemēram neflūdojot un neiesūtut dubultkaucekļus!Nelamājoties!Ja visi šie noteikumi tiek ievēroti tad arī vari kaukt cik gribi!Pirms reģistrējies šeit, tika taču lūgts lai tu izlasi noteikumus, acīmredot nebiji to darījis, citādi tu visu ļoti labi saprastu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 08.06.2005 17:35
Raksts #14


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(Axefekts @ 08.06.2005 17:57)
Ha un es to zināju varbūt?!  unsure_a.gif  Es mošk esmu jauniņais?! JAUNIŅAIS?!
*


Izlasi šito. Galu galā nav svarīgi, cik ilgi tu uzturies forumā. Noteikumi jāievēro tāpat.

Šo rakstu rediģēja Siriuss: 08.06.2005 17:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 08.06.2005 18:48
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Ei, nupatās jau man gribās uzrakt pavedienu ''NEIZNĪCINĀT jaunos biedrus'' silent.gif

Es arī neizlasīju noteikumus, kad te reģistrējos. Tos es izlasīju tikai kaut kad novembrī, arī SPAM skaidrojumu un visu pārējo.
Nav viegli ienākt forumā, kurā domājams ir kaut kas interesants un uzreiz saņemt pārmetumu šalti sejā. Labi, varbūt, ka Axefektam vispirms vajadzēja papētīt forumu, pirms protestēšanas un pavediena veidošanas, taču vairums jauniņo (tai skaitā es) vienkārši nezin, kā darbojas Kurbijkurne. Un daudzi, arī es, izveido pavedienus, kuri jau ir. Tāpēc vien nevajag uzbrukt.

Ja reiz ir uzradies šāds ''briesmīgi neaudzināts jauniņais, kuram noteikti vajag sadot pa pakaļu, lai saprot, ka mēs esam kulturāli cilvēki'', tad nebrēciet, bet mierīgi un pacietīgi paskaidrojiet, kāpēc. Varbūt, ka noteikumos rakstīto dažkārt nevar saprast un cilvēkam rodas jautājums, bet pēkšņi vesels bars pieredzējušo metās virsū, sadod procentus un vēl noaurojas, lai beidz tēlot stulbeni.

Man ļoti jauki pašā reģistrēšanās sākumā atsūtīja PZ ar visu informāciju, laipni paskaidroja, kas un kā, tad kur ir palikuši tie daži cilvēki, kuri māk paskaidrot, ne tikai uzbraukt?

Es vairs neatceros kurš, bet kāds no biedriem pats man atsūtīja PZ, kurā paskaidroja daudz maz man nesaprastās lietas, atbildēja uz jautājumiem un laipni atvēlēja uzdot jautājumus, kādus vien es vēlos.

Manuprāt, ja reiz parādās šāds pavediens, tad būtu ļoti jauki, ka kāds pa PZ aizsūtītu miermīlīgu, saprotošu un paskaidrojošu ziņu. Nav nemaz ar tik grūti kādu saprast, vai zinies.
Jo ātrāk un jaukāk visu paskaidros, jo labāk sapratīs. Tas ir tāpat kā uzbrēk bērnam ''ĒD!!!'' - skaidrs, ka šis aizmetīs bļodu pa gaisu. VAJAG mierīgi, saprotoši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 09.06.2005 09:17
Raksts #16


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Klau, klau, nevajag tikai.

Man šķiet, ka jau kopš zināma laika jaunie biedri saņem skaidrojošu ziņu no Goldberry - vismaz vēl nesen to novēroju savu paziņu tikko atvērtajos kontos.

Ziniet, man tikko pieslēdza internetu mājās, kad es piereģistrējos šeit. Līdz tam vienīgais, ko biju darījusi internetā, bija spēlīšu spēlēšana. Es te visu daudz maz sapratu, bet to, ko nesapratu, man paskaidroja tajos pašos te aprunātajos kaucekļos, kad es pieklājīgi un neatkārtojot ziņu uzdevu jautājumu.

Noteikumus vēl arvien neesmu izlasījusi un netaisos lasīt, jo sabiedrībā pastāv tāda lieta kā ētikas normas. Un labi, ja - tikai nevajag arī, ka neviens neatbild, par SPAMu un parakstiem, un aviem utt. es uzzināju no citiem, vecākiem biedriem un modiem.

Tiešām neesmu lasījusi noteikumus, un procentu nekad nav bijis, kā varat apskatīt manā tukšajā brīdinājumu žurnālā.

Man šķiet, ka arī attieksmei no jaunā biedra puses ir liela nozīme. Nu nevar te atnākt un paziņot, ka nesaproti, kas ir galvenā tēma, par ko kur jārunā - zem katra foruma tomēr ir paskaidrojums, kam tas domāts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axefekts
iesūtīt 10.06.2005 14:35
Raksts #17


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



Ai nu kāds nevar izdzēst vai aizslēgt šo tēmu?! sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 10.06.2005 14:36
Raksts #18


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Pavediens slēgts pēc tā autora lūguma.



Siriuss,
HP & GP komanda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 25.04.2024 00:42