Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Runājam par 2. pasaules karu
Kill and Ded
iesūtīt 10.01.2005 20:04
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: Starp četrām sienām



Taa kaa juus domaajat?Kaada stuulbuma peec Hilers saaka karu ja zinaaja ka kaasiis kaaC vinjam no taa labums?Kaa juus domaajat par to?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
zuzee
iesūtīt 28.06.2005 07:54
Raksts #21


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(minerwa* @ 27.06.2005 13:10)
OMG.. mellow.gif

Eeeh, Hitlers bija slims, nu dikti slims.. Un diemžēl viņam ļoti labi padevās iedvesmot un iespaidot cilvēkus...

P.S. Ar slims es nedomāju kādu mākslinieciskās izteiksmes līdzekli, bet tieši faktu, ka viņš bija garīgi slims, šizofrēniķis, personības dalīšanās..
*


OH MY SOCKS...
kur tu dabuuji to ka shis bij shizofreenikis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 28.06.2005 09:46
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Domāju, ka tev vajadzētu palasīt vēstures grāmatas. Vai tad skolā nemācījies. Hitlers, tāpat kā Staļins, Napoleons utt. domāja, ka ir neuzveicams un varens viņš domāja, ka tikai viņam ir taisnība un ka āriešu rasei ir jāuzvar un jāvalda pār pasauli. Diemžēl gandrīz visi šie lielie "imperatori" beigu tomēr "aplaužas".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 03.07.2005 03:40
Raksts #23


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Hmmm...Kāds nav atvēris mācību grāmatu laughing.gif Iesaku atvērt mācibu grāmatu kursu vidusskolai un tur ļoti kārtīgi ir apskaidrot, ka Hitlers bija iecerējis "zibenskaru", bet zibenskarš nozīmē, ka ātri uzvar. Nu nebija viņš vainīgs, ka viņam tas neizdevās. Starp citu paldies dievam arī, ka neizdevās citādi mēs šeit nesēdētu tik mierīgi un nav zināms kāds gadījumā, ja Hitleram viņa plāns izdotos, būtu pasaules vētures ritējums
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minerwa*
iesūtīt 04.07.2005 14:03
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.04



Detaļas par viņa veselības problēmām ļoti labi varēja apskaidrot pēdējie dzīvi palikušie viņa padotie. Viņš varēja būt sakarīgs vadonis, bet reizēm viņš sāka vadīt iedomātas armijas, kuru viņam patiesībā nebija, dot pilnīgi neloģiskas un sviestainas pavēles utt. Uz beigām vnk jumtiņš aizbrauca. Un vispār, kurš NORMĀLS cilvēks slaktētu tos, kuri nav blondi un ar gaišu ādu? ><
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 04.07.2005 14:07
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(minerwa* @ 04.07.2005 16:03)
Detaļas par viņa veselības problēmām ļoti labi varēja apskaidrot pēdējie dzīvi palikušie viņa padotie. Viņš varēja būt sakarīgs vadonis, bet reizēm viņš sāka vadīt iedomātas armijas, kuru viņam patiesībā nebija, dot pilnīgi neloģiskas un sviestainas pavēles utt. Uz beigām vnk jumtiņš aizbrauca. Un vispār, kurš NORMĀLS cilvēks slaktētu tos, kuri nav blondi un ar gaišu ādu? ><
*

mmm es jautaaju no kurienes tu to dabuuji.....
neviens jau neteica, ka shamais bija NORMAALS....vienkaarshi varu kaaroja vairaak nekaa citi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minerwa*
iesūtīt 04.07.2005 14:11
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.04



CITĀTS
Detaļas par viņa veselības problēmām ļoti labi varēja apskaidrot pēdējie dzīvi palikušie viņa padotie.


Dokumentālās filmas, intervijas utt..?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 16.10.2005 11:01
Raksts #27


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Amerikānis pret vāciešiem cīnijāš ne jau tāpēc lai būtu k-kādi noteicēji ,bet viņi skatījās ,kas notiek ar karu un saprata ,ka vāciešiem vairs nejiet labi un tad izfiškoja ka janospiežtie vācieši ir un piebiedrojās krievu armijai kuratikai pēts Staļinavārdiem "Ne soli atpakaļ" dēvās masu uzbrukumā dažiem bija ieroči dažiem tikai patronas vai vispār nekā.

Ja kas tad tai pašā laikā Amerikāniem bija japacieš ķīniešu uzbrukumi. Amerikāņi Pērlharbora pakāsa visu savu ūdens un zem ūdens floti. Ķīnieši vandījās tapēc ,ka ja jau kaŗš tad sev k-ko arī gribēja. Pēc laika un pēts kara Amerikāņi šiem atriebas uzmetot Kodol galviņas virsū civilpilsētām Nagasaki un Hirosimai. (nesaprotu kapēc varēja uzmest kautkādām stratēģiskām ēkam)

Pēts World Wār II. sākas augstais kars starp Krieviju un Ameriku.

Pa vidu tam vēl norsinājas Krievu nosalšana Somijā pag tas laikam bija pirms otrā kara untml...tas mans tāds saīsināts stāsts par II karu pasaules... cool.gif

Šo rakstu rediģēja Hals_Devins: 16.10.2005 11:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 16.10.2005 12:01
Raksts #28


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Rādās, ka tev zināšanu bagāža tāda paviegla.

1) Tie bija japāņi
2) Pērlhārborā visu nepakāsa
3) Atombumbas uzmeta pirms kara beigām, piespiežot šķībacainos padoties
4) Aukstajā karā Krievijas nebija, bija PSRS
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kanea
iesūtīt 16.10.2005 12:35
Raksts #29


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: Nr.322.
Labākās miniatūras autore



CITĀTS
Un vispār, kurš NORMĀLS cilvēks slaktētu tos, kuri nav blondi un ar gaišu ādu?

Un vai tad Hitlers pats bija blonds?? Vinjam vajadzeeja tikai ieganstu, lai saaktu karu (kura meerkjis buutu panaakt kundziibu Eiropaa vai pasaulee). Lai saaktu karu, vajag piekriteejus. Piekriteejiem jaabuut saliedeetiem. Vienkaarshaakais panjeemiens, kaa saliedeet cilveekus - atrast kopiigu ienaidnieku (nav svariigi, iists vai iedomaats, galvenais, ka tikai cilveeki notic). Apstaaklji vairaak nekaa ideaali - peec ww1 Vaacijai atnjemtas teritorijas, jaamaksaa reparaacijas... kaads tachu pie taa visa ir vainiigs?! Atliek tikai noraadiit ar pirkstu un pateikt, ka vainiigs ir tas un tas - cilveeki labpraat noticees, labaak tachu, ja vainiigais ir kaads cits.

Offtopic:

Skolotaajs: Kaads bija Hitlera vaards?
Skoleens:Heil!

tas nu taa...

Šo rakstu rediģēja anonymus_II: 16.10.2005 12:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 16.10.2005 13:16
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



par to japāņu būšanu nu jā man vini visi vienādi rādās...
Nu bāc krievija Urla ,PSRS visi viņi vienādi...nu labi es tieši nezinu ,bet teorija kā tādu tad es saprotu... cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 17.10.2005 14:46
Raksts #31


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nevar zinaat, kas buutu, ja Hitleram viss izdotos. Katraa zinjaa, latvieshus vinjsh netaisiijaas izniicinaat pilniibaa.

Kaads te blauj un aizstaav ebrejus, shkiet...
Tad nu taa — peec I pasaules kara vaacieshi gribeeja ebreijiem atriebties. No taa tad arii taa attieksme otraa pasaules kara laikaa.

Lieta bija taada. Savaa laikaa Vaacija pienjeema ebrejus, atlaava tiem nodarboties ar uznjeemeejdarbiibu, banku darbiibu utml., un dziivot vispaar taa, it kaa vinji buutu dzimushi vaacieshi. Un jaasaka, ka ebreji to izmantoja un kluva bezmaz veel bagaataaki un paartikushaaki nekaa pashi Vaacieshi. Taatad, Vaacija bioja ebrejiem paliidzeejusi.

Bet pirmaa pasaules kara laikaa, kad Vaacijai vajadzeeja paliidziibu, Anglija ar Vaacijas ebrejiem nosleedza vienoshanos — ebreji nodod vaacieshus un dabuu sev teritoriju, uz kuras nodibinaat pashiem savu valsti (tagadeejaa Izraeela). Taatad ebreji riikojaas kaa cuukas. Un Vaacija cieta smagu sakaavi ar veel smagaakiem miera noteikumiem.

Nu, taalaak notikushais man liekas logjisks. Es arii gribeetu vinjus visus piebeigt, ja buutu vaacietis.

Tas arii viss iisumaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 17.10.2005 14:53
Raksts #32


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Matias, kur tu tos faktus rāvi par ebreju valsti un pirmo pasaules karu?

Cik atminos, briti pirmajā pasaules karā pamatīgi paplucināja ebrejus tagadējā palestīnā, kad tie tur mēģināja dumpi rīkot. Arābu sabiedrotie pret turkiem britiem tobrīd bija daudz svarīgāki.

Un Vācijas ebreji karoja par Vilhelmu tāpat un tikpat uzcītīgi kā pārējie Vācijas pilsoņi.

Šo rakstu rediģēja Aiva: 17.10.2005 15:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 30.10.2005 09:58
Raksts #33


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



mēs latvji esam sipra tauta un izcīnītu savu brīvību...
Teišu godīgi labāk vačietis nekā krievs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addict
iesūtīt 15.11.2005 21:35
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.05



CITĀTS(Aiva @ 17.10.2005 14:53) *
Matias, kur tu tos faktus rāvi par ebreju valsti un pirmo pasaules karu?

Cik atminos, briti pirmajā pasaules karā pamatīgi paplucināja ebrejus tagadējā palestīnā, kad tie tur mēģināja dumpi rīkot. Arābu sabiedrotie pret turkiem britiem tobrīd bija daudz svarīgāki.

Un Vācijas ebreji karoja par Vilhelmu tāpat un tikpat uzcītīgi kā pārējie Vācijas pilsoņi.


nedrīkst aizmirst arī to, ka žīdiem pirms Hitlera valdīšanas sākuma piederēja milzīgi uzņēmumi, īpašumi, naudas uzkrājumi kā jau talantīgiem tirgotājiem/rūpniekiem. Hitlers bija ieinteresēts visus viņu īpašumus nacionalizēt, tādejādi iegūstot vairāk naudas priekš kara vešanas ar 'zemcilvēkiem'.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 15.11.2005 23:20
Raksts #35


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Vācieši cieta smagu sakavi 1. Pasaules kara.Vāciešiem bija liegtas daudzas privilēģijas,piem. viņi nevarēja turēt armiju.Un viņiem bija jāmaksā lielas naudas tām valstīm kuras Vācieši bija papostījuši 1. Pasaules karā.
Un tad uzradās Hitlers,ļoti gudrs,un labs vadonis.Viņš ar viltu piesaistīja sev Vācu muižniekus.Izveidoja stipru armiju.
Bet tur ar bija vainīgas arī citas valstis ka ļāva Hitleram darīt ko grib.Un tad kad viņš bija savācis pietiekamu lielu armiju.Un visu citu nepieciešamo.Viņš uzsāka karu. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Albuss: 15.11.2005 23:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 16.11.2005 07:20
Raksts #36


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu to, ka Hitlers bijis "labs" atļaušos apšaubīt! smile.gif Un dzirdot to, ka "gudrs" man nāk smiekli . Ja varam ticēt visām atmiņām, viņam vispār bijušas nopietnas problēmas ar galvu un nervu sistēmas stabilitāti. wink.gif Toties viņam bijusi augsta "harizma", spēja smuki runāt un aizraut līdzi vienkāršo tautu.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 16.11.2005 07:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addict
iesūtīt 16.11.2005 14:55
Raksts #37


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.05



CITĀTS(Kedriks @ 16.11.2005 07:20) *
Nu to, ka Hitlers bijis "labs" atļaušos apšaubīt! smile.gif Un dzirdot to, ka "gudrs" man nāk smiekli . Ja varam ticēt visām atmiņām, viņam vispār bijušas nopietnas problēmas ar galvu un nervu sistēmas stabilitāti. wink.gif Toties viņam bijusi augsta "harizma", spēja smuki runāt un aizraut līdzi vienkāršo tautu.


Hitlers pāris savos pirms-kara valdīšanas gados attīstīja Vācijas ekonomiku līdz nepazīšanai, padarot to par varenāko Eiropas valsti. diemžēl, arī kara rūpniecību viņš attīstīja līdz tā laika un apstākļu pilnībai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 16.11.2005 15:12
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Kedriks @ 16.11.2005 07:20) *
Nu to, ka Hitlers bijis "labs" atļaušos apšaubīt! smile.gif Un dzirdot to, ka "gudrs" man nāk smiekli . Ja varam ticēt visām atmiņām, viņam vispār bijušas nopietnas problēmas ar galvu un nervu sistēmas stabilitāti. wink.gif Toties viņam bijusi augsta "harizma", spēja smuki runāt un aizraut līdzi vienkāršo tautu.
1) Hitleram bija viena ola (jā, jā - sēklinieks, kā mēdz mācīti vīri sacīt.) Ja nespējat noticēt sava elka vīrietības trūkumam - lūgtum, pameklējiet specifiskos vēstures izziņas avotos, ko var meklēt universitāšu vēsturniecības katedrās.

2) Sakarā ar pirmo punktu ir zināms tas - ja cilvekam ir kādas fizioloģiskas problēmas (šajā gadījumā kropla vīrieša mantība un apdalīti debesu zvani), tad viņš mēģina sevi pierādīt kā citādi - šajā gaījuma cenšoties iekarot pus pasauli..

And, so - vēl kas par Hitleru jautājams? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addict
iesūtīt 16.11.2005 18:44
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.05



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 16.11.2005 15:12) *
1) Hitleram bija viena ola (jā, jā - sēklinieks, kā mēdz mācīti vīri sacīt.) Ja nespējat noticēt sava elka vīrietības trūkumam - lūgtum, pameklējiet specifiskos vēstures izziņas avotos, ko var meklēt universitāšu vēsturniecības katedrās.

2) Sakarā ar pirmo punktu ir zināms tas - ja cilvekam ir kādas fizioloģiskas problēmas (šajā gadījumā kropla vīrieša mantība un apdalīti debesu zvani), tad viņš mēģina sevi pierādīt kā citādi - šajā gaījuma cenšoties iekarot pus pasauli..

And, so - vēl kas par Hitleru jautājams? laughing.gif


vēsturē nevar pateikt tā kā tu. iespējams, ka tas viss ir sagudrots.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 16.11.2005 21:21
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(addict @ 16.11.2005 18:44) *
vēsturē nevar pateikt tā kā tu.
Ja jau tu nevari (kas gan nav nekāds pārsteigums), tad tas nenozīmē ka tā nevar arheoloģisko izrakumu veicēji un profesionāli vēsturnieki (no kuriem viens, starp citu, man vēsturi pasniedz, un ir diplomēts vēsturnieks ar milzu stāžu). tongue.gif

CITĀTS
iespējams, ka tas viss ir sagudrots.
Jā, jā, arī Hitlers bija tikai komiksu varonis.. laughing.gif

Šo rakstu rediģēja .: ARTANIS :.: 16.11.2005 21:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 14:05