Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Kļūsti par zvaigzni", [C][BP]
kaca95
iesūtīt 26.10.2006 12:35
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Bija aptuveni 16:35. Uz soliņa nervozi sēdēja Brigita. Viņa berzēja savas vēsās rokas un ļāva grimētājiem vēl uzlikt pēdējos akcentus viņas sejā. Lai gan Brigita vēl bija jauna un skaista (viņai bija tikai 25 gadi) grimētāji uzstāja, ka viņai vajagot uzkrāsoties. Turklāt ne jau pašai, bet to esot jāļaujot to darīt profesionālim. Kad sieviete bija nogrimēta pulkstenis jau rādīja 16:45. Pie šova vadītājas pienāca kāds vīrietis un kaut ko viņai iečukstēja ausī. Brīdi padomājusi sieviete pamāja ar galvu. Vīrietis aizgāja un pēc mirkļa atgriezās. Viņam aiz muguras nāca bariņš apjukušu jauniešu. Brigita piecēlās kājās un klusi noklepojās. Sveiki! Es būšu šī šova vadītāja. Mnai sauc Brigita, un es priecātos ja jūs ieņemtu savas vietas. Ierakstu sāksim tieši 17:00. viņa noteica un norādīja uz augstajiem krēsliem kuri bija paredzēti dalībniekiem. Grimētāji jau noteikti jums visu ir pabeiguši, tādēļ jūs tagad varat savā starpā iepazīties. Kā nekā jums būs kopā jāpavada divi mēneši. Un ticiet man, tas nav maz! sieviete noteica un aizgāja pie režisora lai vēlreiz atkārtotu, kas viņai jādara.

Šo rakstu rediģēja kaca95: 26.10.2006 12:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
TheChosenOne
iesūtīt 03.11.2006 14:10
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Apburoši skaista, taču pēc rakstura vairāk uz Brūsu Vilisu sieviešu dzimtē... pie sevis padomāja Amons - iedomība nebija tā īpašība, kas viņam cilvēkos patiktu. Taču viņš negribēja sabojāt attiecības ar kādu no dalībniekiem jau šova sākumā, tāpēc šo domu izmeta no galvas un vēroja Sonoras reakciju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 03.11.2006 15:20
Raksts #22


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Pie sevis pasmīnējusi par temperamentīgās meitenes raksturiņu, viņa kārtējo reizi pakniksēja.
Sonora, Īriete.
Sonora ievēroja, ka Bernadeta novērtē viņu.
Amizanti. Blondā meitene nodomāja. Sonora uzmeta žiglu skatienu Amonam un uzsmaidīja viņam. Puisis izskatās jauks. Un likās šarmants, iepazīstoties.
Viņi turpināja gaidīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 03.11.2006 15:36
Raksts #23


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Bernadeta īsi uzsmaidīja Sonōrai. Viņa ievēroja spoguli, kas bija atstutēts pret sienu nedaudz tālāk ēnās. Meitene pavirzījās pussolīti pa kreisi un pašķielēja uz savu spoguļattēlu. Skaistums izglābs pasauli. Vai vismaz manu dienu. Viņa pie sevis pasmaidīja, tīksminādamās par sevi. Tad atkal pievērsās blakus esošajiem cilvēkiem. Viņa ievēroja, ka Sonōra uzmeta acis šim... puisim. Būs vēlreiz jāpajautā viņa vārds. Tālāk stāvēja otrs pārītis, ko viņa jau iepriekš bija ievērojusi. Bernadetai acis iegailējās dusmās. Kā viņa uzdrošinās nēsāt tik pat melnus un tik pat garus matus kā es! Nekas. Man nepārprotami izskatās labāk. Neapzināti viņa atmeta matus aiz muguras un piepacēla zodu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 03.11.2006 15:38
Raksts #24


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Ievērojis Sonoras smīnu par Bernadetas uzvedību, viņš jau bija gandrīz pilnīgi drošs, ka šāda pat reakciju uz to būs arī pārējiem spēles dalībniekiem. Ievērojis Sonoras smaidu, viņš tāpat saprata, ka ar šo meiteni tiešām gribētu iepazīties tuvāk, taču arī to, kā jau lielāko daļu pārējo pašreizējo emociju, centās atklāti neizrādīt. Pametis ašu skatienu uz režisoru un Brigitu, viņš turpināja gaidīt, taču šis process jau sāka kļūt neciešams...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 03.11.2006 15:58
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Un kādi ir Jūsu mērķi šeit? Bernadeta pajautāja lūkodamās tālumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 03.11.2006 16:06
Raksts #26


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Amons, izrauts no savām domām, sākumā mazliet apjuka, taču uzreiz saprata par ko iet runa. Mērķi? Nuuuuuu... Es pats laikam gribētu iegūt iespēju savai grupai ierakstīt albumu. Bagātu vecāku vai mirstošu onkuļu Amerikā nevienam no mums nav, un paši atļauties veikst ierakstu studijā mēs nevaram, tāpēc šovs laikam ir pēdējā un vienīgā iespēja, ja neskaita kredīta ņemšanu. Taču šķiet, ka arī šeit neviens man albumu par brīvu nedos, tāpēc nāksies vien par to pacīnīties. Kā ar tevi pašu? Kādi ir tavi mērķi? viņš jautāja, taču pie sevis nodomāja Nez kāpēc gan mani nepārsteigtu atbilde "modele", "popzvaigzne" vai kas cits, kas dod slavu visā pasaulē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 03.11.2006 16:17
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Es vēlos būt aktrise. Bernadeta īsi atbildēja. Bērnībā neviens manī neklaūsījās, taču es pie saviem mērķiem nonāku. Balva protams man nav svarīgākais, svarīgāka ir pieredze. Bet varbūt es tā domāju tikai tādēļ, ka nepārprotami uzvarēšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 05.11.2006 20:35
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Sonoras kreisā uzacs nedaudz pacēlās.
Es kļūšu par modeli. Vai dziedātāju. Taču neizskatās, ka tevi tas īpaši interesētu.
Viņa vēl joprojām centās izklausīties jauka, jo tas bija viņas dabā, bet melnmates runas veids likās samocīts. Gluži kā nelabprāt runajot ar viņu un Amonu. Tad viņa nevilšus uzsmaidīja savu augstpapēžu kurpīšu purngaliem. Cik dažādus cilvēkus gan šova vadītāji bija pamanījušies šeit savākt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 05.11.2006 20:42
Raksts #29


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Bernadeta viegli sarauca savas perfektās uzacis un viņas acis pārslīdēja Sonōras sejai. Es cenšos būt pieklājīga. Meitene paziņoja un labais lūpas kaktiņš parausās uz augšu nievājošā smīnā. Nav iemesla kļūt rupjai, .... Sūzen?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 05.11.2006 20:55
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Sonora, Bernadet. Netēlo, ka Tev ir tik īsa atmiņa. Meitene nobrauca ar roku pār vēderu, mazliet iztaisnodama korseti, kas vienviet bija sakrunkojusies. Un, galu galā, es nevēlos iegūt šeit ienaidniekus jau pirmajā dienā tādēļ, ka jūties nepamatoti labāka par pārējiem.
Viņa uzmeta skatienu Amonam, kas sarunā neiesaistījās, un tad vēl vienu veltīja Bernadetai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 05.11.2006 20:59
Raksts #31


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Markuss smīkņājot lūkojās meiteņu ķīviņā kas neapšaubāmi nebija tiešs. Puisis piecēlās un piegāja pie abām jaunkundzēm Sonor, Bernadet? Gabriels vaicāja un neviļus nopētīja abu meiteņu augumus. Atļaušos palūgt tik skaistām būtnēm labāk tā nerunāt... Bojā visu skatu no malas.Domāju ka man vajadzētu atkārtoti iepazīstināt ar sevi Gabriels Markuss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 05.11.2006 21:06
Raksts #32


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Bernadetas smīniņš kļuva platāks. Jāsaka, ka Tev diezgan slikti sanāk. Un vai Tev māmiņa nav iemācījusi nespriest par cilvēkiem viņus nepazīstot? Meitene liekulīgi jautāja. Atvaino, bet man nav vēlēšanās šo sarunu turpināt. Bernadeta pievērsās puisim, kas pēkšņi bija nolēmis iesaistīties sarunā. Bernadeta Brodēra. Patīkami. Meitene pasmaidīja un viegli piešķieba galvu sveicienam.

Šo rakstu rediģēja silhouette: 05.11.2006 21:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 05.11.2006 21:11
Raksts #33


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Mans tēvs man to ieteica. Markuss atbildēja skatoties meitenei tieši acīs. Kāds gan bija iemesls jūsu vārdu apmaiņām? Puiša skatiens bija nedaudz pavedinoš, bet tas tāds ir bijis vienmēr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 05.11.2006 21:15
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Nav vērts Amons klusi noteica Sonorai, paņēma viņas roku un aicinoši devās nedaudz nostāk no Bernadetas. Viņa uzskata, ka ir pārāka par visiem pārējiem, taču tāpēc vien nav vērts ar viņu strīdēties. Amons nemanot uzsmaidīja Sonorai Pagaidām centies viekārši viņu ignorēt.

Šo rakstu rediģēja TheChosenOne: 05.11.2006 21:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 05.11.2006 21:17
Raksts #35


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Mana māmiņa mācīja, ka cilvēkus var atpazīt ne vien pēc vārdiem, bet arī pēc ķermeņa valodas un acīm. Jāsaka, ka, acīmredzot, man tas lieliski sanāk.
Redzot, ka francūziete pievēršas Gabrielam, Sonora ļāvās Amonam sevi aizvest, un gluži kā atvainodamās sacīja: Parasti es šādi neuzvedos.

Šo rakstu rediģēja Lady Calisto Rose: 05.11.2006 21:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 05.11.2006 21:20
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Bernadeta ar prieku iesaistījās puiša spēlītē un atbildēja ar tādu pašu skatienu. Ak, nudien, nedomāju, ka mūsu dialōgs būtu tādas uzmanības vērts. Meitene teica, aizlikdama matus aiz auss ar garajiem, sarkanajiem nagiem rotāto roku.

OOC:EG, kad atgriezīsies, lūdzu turpinām dialōgu. wink.gif

Šo rakstu rediģēja silhouette: 05.11.2006 21:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 05.11.2006 21:37
Raksts #37


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



OCC esmu atpakaļ... ^^

Markuss atzinīgi pasmaidīja ievērojot, Bernadetas skatienu. Tātad kādi vēji ataicināja tevi iestāties šaj' šovā un par ko tu vēlētos kļūt? Viņš vaicāja lēnā garā soļojot apkārt meitenei nekaunīgi pakavējoties pie viņas dibena.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 05.11.2006 22:44
Raksts #38


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Amons nevarēja saprast par ko jutās vairāk iepriecināts - par to ka atnāca Markuss un līdz ar to Bernadetai parādījās jauns strīdu partneris, vai par to, ka izdevies Sonoru dabūt nostāk no pārējiem. Kā jau teicu, pagaidām centies ar viņu nestrīdēties, jo tas gluži vienkārši nav tā vērts. viņš teica saņēmis arī otru Sonoras roku. Šis būs šovs, un ja tajā vēlēsies ko sasniegt, tad nāksies vien piedomāt pie savas rīcības un kā to varētu uztvert apkārtējie. Ko gan es gvelžu, pats būtu gatavs viņu "nejauši" iesaistīt kādā "nelaimes gadījumā" Pie sevis nodomāja Amons. Taču ja tev tas kā palīdz, man arī viņa jau ir paspējusi izveidot par sevi negatīvu priekšstatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 05.11.2006 23:36
Raksts #39


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Meiteni mazliet pārsteidza Amona draudzīgā uzvedība.
Beidz, Sonora, tas ir jauki. Viņa sev atgādināja, nedaudz saspiežot puiša roku savā nelielajā plaukstiņā.
Bet kā viens cilvēks var būt šitik nejauks! Sonora vīlusies un nedaudz sašutusi teica. Pateikt tik... Tik... Necilus vārdus!
Viņa nopriecājās, ka vismaz viens cilvēks šajā šovā būs uzmanības vērts. Pēkšņi viņa samanīja tā sauktos "taurenīšus" riņķojam vēderā. Mazliet piesarkusi, viņa pameta skatienu pret palikušo pārīti, lai Amons nepamana sārtumu vaigos. Viņa gan nezināja, vai tas izdevās. Toties izskatās, ka tiem abiem sarunas tīri labi vedas.

Šo rakstu rediģēja Lady Calisto Rose: 05.11.2006 23:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 06.11.2006 00:11
Raksts #40


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Amons iesmējās nievājošiem smiekliem Jā, kā redzams, tāds tādu atrod. Taču man viņi abi pašlaik šķiet diezgan tipiski bagātnieku bērni, kas atbraukuši šeit izklaidēties un paspēlēties ar citiem cilvēkiem... Lai vai kā, atšķirībā no pārējiem, nepatīkami cilvēki.
Starp citu - no kuras Īrijas daļas tu esi ?
Amons jautāja, kaut arī viņam šķita, ka viņš jau zin atbildi uz šo jautājumu, jo uz īsu mirkli viņš tomēr bija pamanījis meitenes vaigos sārtumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:20