Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Starpplānu Krogs II (Dubls otrais), Rīkojam kabineta spēli
Sindra
iesūtīt 30.01.2004 11:10
Raksts #1


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu jā. Tā kā mūsu pirmais pavediens par šo tēmu ir pazudis bez pēdām. Daram visu ko spējam, lai tomēr noturētu jūsu interesanti par šo briestošo un strauji tuvojošos pasākumu.

Kabineta spēle par Starpplānu krogu ir iecerēta LFFB februāra pasākuma otrajā daļā. Jums tiek dota iespēja pamēģināt kā tas ir spēlēt lomu LARP'ā.

Kas nepieciešams, lai ņemtu dalību?

1. Jums jāizdomā ko jūs vēlaties spēlēt.
a) Tas varētu būt jebkuras rases pārstāvis no fantasy spēļu sistēmas D&D. Piemēram: elfs, rūķis, cilvēks, halflings u.c.
b)Tad ir jāizdomā kādas klases pārstāvis būs jūsu tēls.
Piemēram: mags, bards, barbars, blēdis u.c.

NEDRĪKST izmantot tēlus no grāmatām un filmām!!!! Tas ir, jūs nevarat būt Harijs Poters, Gendalfs, Imperators Palpatins u.c.

2. Jums ir jāuzraksta sava tēla leģenda un tā jānosūta uz PZ vai Epastu FARLINER'am. Leģenda būs apraksts, kurš ietver sekojošu informāciju: Jūsu tēla vārdu, vecumu, no kurienes viņš nācis. Kas viņš ir un ko viņš ir darījis līdz brīdim, kad nonācis uz ikgadējo avantūristu un piedzīvojumu meklētāju saietu Starpplānu Krogā.

3. Jūsu tēlam būs nepieciešams tērps. Padomājiet kādu tērpu jūs varat sagādāt. Ja nav vēlmes šūt varat izmantot teātru tērpu īres pakalpojumus.

Kas īsti notiks Krogā... Nu tātad spēles tēma ir Avantūristu un piedzīvojumu meklētāju saiets Starpplānu Krogā. Dzirdētas baumas, ka būs magu dueļi. Varēsiet slēgt veiksmīgus darījumus ar savas profesijas kolēģiem. Izspiegot nevēlamās personas. Par intrigām un misijām būs parūpējušies spēles vadītāji.

Nav nozīme tam, ka nekad neesat piedalījušies līdzīgos pasākumos. Galvenais ir gribēšana!!!! Ja pat nekādi nespējat izdomāt, ko vēlaties spēlēt, bet ir lielu lielā gribēšana, droši dodat ziņu Farliner'am, viņš palīdzēs ar tēla izveidošanu.

Jautājumi?
Labprāt atbildēsim un paskaidrosim visu neskaidro.

Uz tikšanos Starpplānu Krogā!
w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 30.01.2004 14:10
Raksts #2


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



jap jap me buus maajas elfs un noteikti speelees
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 30.01.2004 14:34
Raksts #3


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(aivvv @ 30.01.2004 14:10)
jap jap me buus maajas elfs un noteikti speelees

Jaa tikai luudzu pirms tam iesniegt Farliner'am leģendu. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 30.01.2004 15:07
Raksts #4


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(aivvv @ 30.01.2004 14:10)
jap jap me buus maajas elfs un noteikti speelees

Kā jau minēju, tādu personāzu būs grūti notēlot - kur tu tādu izskatu sev noorganizēsi, nezinu. Tur jau ar masku vien nepietiks...
(Lieta, ko neavru piedot Roulingai - ka viņa tos neradījumus bija par elfiem nosaukusi mad.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 30.01.2004 15:09
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Farliner - ir jau elfi (mājas gariņi) - tie ir pat klasiskāki bērnu pasaku varoņi nekā skandināvu laumiņelfi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 30.01.2004 15:12
Raksts #6


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Nu, mitoloģijā gan tos par elfiem nesauc... ir brownies un visādas tādas versijas, bet elfi parasti NAV mājas gariņi. Tie vairāk mitinās kaut kur tālāk no cilvēkiem, bet laiku pa laikam nomaina šūpuļos bērnus pret savējiem utt. Bet tas jau offtops. Un ja par skandināvu elfiem runājam, tad alfi, no kuriem Tolkiens aizguva savu elfu versiju nu ar laumiņām gan īsti neasociējas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 30.01.2004 15:13
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



/Mastero jūt, ka ir iebraucis svešā lauciņā un atkāpjas/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 30.01.2004 15:15
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Maajas elfa teelossanai vareetu izmatot uz galvas maucamu kkeemiigu masku ar lielaam ausiim un garu degunu! Paaraak eerti nav, bet vismaz kaut kaads tuvinaajums sanaaks. Nu un atbilstossi veel vajag kautkaadas zekkubikses, smailas kurpiites (vai basas kaajas) un ne paaraak bagaatu un sarezzgiitu apggeerbu. Taadu kaa maisu. Manupraat vajadzeetu sanaakt. Beigu beigaas neviens tak neprasa, lai Tolkiina elfu teelotaaji buutu ideaali apgaroti skaisti vai arii piraatu teelotaaji obligaati smirdeetu peec darvas un viskija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 30.01.2004 15:19
Raksts #9


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Mārtiņ, es tā jūtu, ka Starpplānu Kroga saimniekam būs antipātija pret "mājas elfiem" smile.gif Šitādu neradījumu, un pie pieklājīgas publikas laist??? Viņš tak visus apmeklētājus izbiedēs!!! Bez tam, kāds no mājas elfa avantūrists sanāk, es gan nezinu... neliekas pārliecinoši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 30.01.2004 15:37
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Cik atceros no Poterpasaules, tad maajas elfi kalpo kaadai noteiktai burvju dzimtai un vieni passi uz savu roku apkaart parasti neblandaas. Tik taalu viss pareizi. Taccu, gadiijumaa, ja krogaa ir ieradies burvis no Poterpasaules, tad taccu vinnss vareeja pakkert liidzi arii savu maajas elfu? Vai arii elfs vinnam tik lloti piekkeeries, ka izluudzaas iespeeju sekot liidzi saimniekam. Vai arii kaads no krogaa klaatneesossu burvju ggimenes ir atsuutiijis maajas elfu nokaartot kaut ko. Iespeejas kaapeec maajas elfs vareetu buut ieradies starpplaanu krogaa pastaav un ne mazums. Man, personiigi, maajas elfi ir simpaatiski. Galvenokaart jau Dobija deell, bet arii taapat vinniem nav ne vainas. Nu un kas, ka vinni nav diezin cik skaisti?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 30.01.2004 15:59
Raksts #11


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Martiņ, tāpēc jau es ar rakstīju, ka vajag atbilstošu tērpu, kas nav viegli, un leģendu... tāpat vien, ar apgalvojumu "es būšu mājas elfs!" nepietiek. Bet iespēja, protams, pastāv.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 30.01.2004 19:48
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Mjaa, Farliner'am ir stipri sakrālas jūtas pret elfiem, tādēļ viņš slimīgi uztver anomālus, netolkieniskus elfus. rolleyes_a.gif

Es tomēr domāju, ka šoreiz nevajadzētu liegt tam radījumam ieeju Starpplānu krogā. Es taču pieņemu, ka spēlētājs, kas piesakās uz šādu lomu, apzinās, ka var ierasties Malfoju tipa burvis, kurš iespējams gribēs tādu mājas elfu nedaudz iekaustīt. laughing.gif

Katrā gadījumā gribēju aktivizēt magu dueļos piedalīties gribētājus. Nu, visi DnD geimmasteri, mančkini, powergeimeri un vispār noteikumu zinātāji?! Kurš uzdrošināsies izveidot personāžu un pamēroties spēkiem ar citiem tādiem pašiem? sorcerer.gif Zinu, zinu, te vairāki tādi pa forumu klaiņā! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 30.01.2004 19:49
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Wiz20/Acm5??? Vai kaut ko spēcīgāku?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 30.01.2004 19:51
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



vareet jau vareetu, bet kaa buus ar noteeloshanu? noteikumus paarzinu, bet nezinu vai vareeshu uubermagu noteelot... un kaa izpauzhaas magu duelji?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 31.01.2004 12:36
Raksts #15


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Tas par to maajas elfu atgaadina man kaada whistling.gif soliijumu uz decembra vai novembra pasaakumu ierasties caurspiidiigaa triko...buutu varbuut iistais laiks wink.gif?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 01.02.2004 12:14
Raksts #16


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



CITĀTS
Wiz20/Acm5??? Vai kaut ko spēcīgāku?


Ja es pareizi sapratu Farliner'u, tad duelantam vajadzētu būt vispirms (!) ar saprātīgu leģendu un tad aptuveni 6.-10. līmeņa personāžam, iespējams multiklasei vai prestižklasei, visticamāk veidotam pēc WotC izdoto materiālu noteikumiem.

Citādi duelis izklausīsies aptuveni tā:
Duelants1: "Es vēlos, lai es uzvarētu!"
Duelants2: "Es vēlos, lai tas otrais to nevēlētos!"
Duelants1: "Bet es vēlos, lai es vienmer vēlētos pirmais!"
utt. :blink:

Un ubermagu nevajadzētu būt problēmas notēlot. Kurš ir teicis, ka ubermagiem ir kaut kā noteikti jāuzvedas? Mēs ubermagi mēdzam būt tik dažādi! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 04.02.2004 17:50
Raksts #17


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu un kaa mums veicas ar leģendu iesūtīšanu?
Vai neesat jau piemirsuši par šo pasākumu, a?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 04.02.2004 17:52
Raksts #18


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



es neesmu, bet nu jau vienreiz aizsūtīju...

bet nu man tas tēls tāds gana pastulbs sanāca... obligāti jābūt no GP vai D&D rasei ?... Es nevaru būt vienkārši CILVĒKS ??? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 04.02.2004 17:58
Raksts #19


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Bet d&d tach arii ir rase cilveeks.
Protams, ka var buut vienkaarshi cilveeks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 04.02.2004 18:04
Raksts #20


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



nu tad es iesūtīšu citu apraxtu.. kam tad bija īsti jāsūta ? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 12:50