Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Masku balle Vestdeilā, Raganu Pasaules Kabineta spēle gadumijai par godu
Farliner
iesūtīt 13.11.2006 13:09
Raksts #1


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Masku balle Vestdeilā


Augstajā Hallakā rit 929, Zilās Rozes gada Ledus pūķa mēnesis. Bet šonakt tas dos vietu 930. gadam – Purpura pūķa gadam. Pravietotāji un viedie paredz, ka šis gads nesīs lielas pārmaiņas. Taču vai šīs pārmaiņas būs labas vai sliktas? Vai Gaismas spēki kļūs stiprāki, vai arī Tumsas vara apklās daļu Ieleju? Kas to lai zina...
Pagājušais, Zilās Rozes gads Ielejām ir bijis smags. Pašā gada sākumā nez no kurienes uzradās briesmīgais Sarkanais Kāss, kurš ar baisu nolemtību aizrāva nebūtībā lielu daļu bērnu, jaunatnes un veco cilvēku, nez kāpēc atstājot veselus tikai pieaugušos. Daudzās ielejās skanēja sēru dziesmas, lordiem un lēdijām, kā arī vienkāršajai tautai atvadoties no saviem mīļajiem. Daudzi saderinātie ir palikuši bez saviem izredzētajiem. Bet tā ir tik lieliska iespēja noslēgt jaunas savienības!
Gastendeila, Haverdeila, Fundeila, Innerdeila un Varka ir palikušas bez vadības. Kaimiņu lordi nepacietīgi pēta radu rakstus un strīdas, kam pienāksies bez saimnieka palikušās ielejas. Tā kā lordi un lēdijas laulības noslēdz tikai augstdzimušo starpā, tad visi viens otram ir tuvāki vai tālāki radinieki. Un kur tad vēl ārlaulības bērni! Vēl aizvien visi ir neziņā, vai Gastendeilas lords bija Edeilas, Domdeilas vai Dundeilas vai Rokdeilas lorda dēls? Katram no šiem lordiem ir zināmas pretenzijas uz šo bagāto ieleju, kurā ir sudraba atradnes...
Taču Džorbijas pilsētā par to nedomā. Kur nu! Visiem ir tikai viena doma – gadu mijas naktī, tieši tajā maģiskajā brīdī, kad mijas gadi, brīdī, kad citas pasaules atveras un ir iespējams sarunāties ar aizgājušajiem Dižajiem, Vestdeilas mantinieks tiks iesvētīts pieaugušo kārtā un kļūs par otro personu ielejā tūliņ aiz tēva.
Šim svarīgajam notikumam par godu Džorbijā, Lorda pilsētas rezidencē tiek rīkotas grandiozas svinības. Jautrā un atraktīvā namamāte, rūpēdamās par viesu labsajūtu, ir paziņojusi, ka rīko masku balli. Visneatpazīstamākajai un visskaistākajai maskai ir apsolītas vērtīgas balvas. Visa Ieleju augstākā sabiedrība ir satraukta. Ziņneši bariem traucas no ielejas uz ieleju, dāmas un kungi gatavo savus tērpus vislielākajā slepenībā. Kā nu ne, ja šī būs tik lieliska iespēja slepeni satikties un pārmīt kādu vārdiņu tiem, kas vēlas palikt nepazīti... Cītīgi nomaskētas zīmītes ar norādēm par tērpu valkātāju identitāti ceļo vēstnešu slepenākajās kabatiņās. Intrigas plaukst un zeļ. Kurš ar kuru noslēgs savienību? Kurš kuram mēģinās iegrūst dunci ribās? Ar indēšanu ņemties nav vērts – visi zina, ka Džorbijas lorda rezidence ir Seno adeptu celta, un tajā nedarbojas nekādas indes, kas, starp citu, ne riezi vien ir glābis tas lordu un lēdiju dzīvību...
Turklāt ir tik pat vispārzināms, ka pils cēlāju, Seno Dižo gari mēdz maģiskas naktīs apmeklēt savu bijušo mājvietu. Ja izdosies viņus pielabināt, varbūt viņi palīdzēs mērķu sasniegšanā?

Spēles noteikumi

1) Slepkavošana spēles laika nenotiek – variet meklet slakterus kas piebeigs „objektu” dodoties majupceļā, bet darot to uz vietas tiks saniknoti Senie – šis pils kadreizējie saimnieki.
2) Vienigais veids kā kādu spelē legāli „piebeigt” – duelis ar visu pavadošo – izsaukums, sekundanti utt. Katram cīnītājam duelī ir veselības pakāpes – vesels, ievainots, smagi ievainots, miris. Visi ieroči samazina veselību par 1 pakāpi. Visās veselības pakāpes līdz „miris” var turpinat cīņu.
3) Karotāju turnīrs – neviens netiek nogalināts, ciņas notiek lidz 3 trāpījumiem. Legālā trāpījumu zona – „pagarinātais T-krekls” (kājas no ceļiem uz augšu, korpuss, rokas lidz elkonim). Aizliegtās zonas – kā parasti (kājstarpe, galva, kakls, locītavas)
4) Prāta ietekmēšana – tiem, kam būs spējas ietekmēt pratu, būs kartiņas ar noradi, cik specīga šī spēja ir, izpildot domu ietekmēšanas mēģinājumu šo kartiņu parāda upurim. Ja „upurim” ir spēja pretoties, tad viņš zinās, cik spēcīgai ietekmei viņš spēj pretoties. Tie, kam ir saistiba ar maģiju sajutīs šādu pret sevi vērstu neveiksmīgu ietekmēšanas mēģinājumu, citi - neko nejutis.
5) Indes – šajā seno miteklī indes neiedarbojas.
6) Tie, kuriem piemīt kādas īpašas prasmes paši to zinas.
7) Minimalās prasības leģendai – vārds, no kuras ielejas nāk, īsas ziņas kuras par tevi zin apkartējie, un norādit cik daudz jūs vēlaties iesaistīties individuālajos vai kopējos kvestos (nav obligāti japiedalās, tas ir lai zinātu kuri vēlēsies to darīt.)
8) Leģendu iesūtīšanas termiņš – 11. decembris


Šo rakstu rediģēja Farliner: 07.12.2006 09:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Lia'angia
iesūtīt 30.11.2006 17:34
Raksts #21


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Aziren @ 30.11.2006 15:45) [snapback]1069570[/snapback]

Labdien!
Šis raksts ir adresēts galveno kārt GM!

Varbūt mans lūgums ir nevietā un iespējams galīgi nepamatots.
Tomēr es lūgtu meistariem apkopot informāciju un ieleju sarakstā atzīmēt, kuras ielejas ir aizņemtas un kuras nav.
Kā arī pierakstīt klāt tos spēlētājus, kas būs doto ieleju Lordi un Lēdijas.
Ielejas Lordi un Lēdijas (un to atvases) ir publiski tēli, tos ir jāzina visiem, tai skaitā arī sūtņi.
Tas būtu lieks apgrūtinājums pirms pašas spēles študiertēt, kas ir kas. Mēs tomēr dzīvojam vienā "valstī", ko dēvē par Augsto Halaku, būtu normāli, ja piemēram es zinātu savus kaimiņu ieleju Lordu un Lēdijas.
Tomēr, ja mans lūgums ir aplams, es lūdzu jau iepriekš piedošanu.

P.S. es neizprotu šo lieko slepenību wink.gif

Aziren


Ta nav pārlieku liela slepenība, bet gan kadru mainība. Turklāt iesākumā mūs stipri mulsināja drakonistu krievisko iesauku latviskojumi. smile.gif
Taču rīt tas tiks izdarīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 01.12.2006 14:42
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Ermm, es labprāt uzspēlētu (un atzīmētu savu vārdadienu šādā veidā)Could anyone take me in their team, please? GL's too tired to come up with something of his own, and he hasn't read any books about the damn universe....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 01.12.2006 14:43
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nedomāju, ka tas ir vajadzīgs.
ja gribi zināt vai konkrēta persona iet uz balli, tad paprasi personigi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 01.12.2006 14:44
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Kwī...bet es negribu ar māti... :/ kurā komandā ir Bondars, ja viņš ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 01.12.2006 14:48
Raksts #25


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(GoldLeader @ 01.12.2006 14:44) [snapback]1069865[/snapback]

Kwī...bet es negribu ar māti... :/ kurā komandā ir Bondars, ja viņš ir?

luudzu izlasi pirmo pavediena postu getlost.gif

šī ir vairak vai mazāk individuāla spēle, nevis pa frakcijām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 01.12.2006 14:53
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Sweet. Beeeet...ermm, es neko par pasauli nezinu... :/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lapsēns
iesūtīt 01.12.2006 14:58
Raksts #27


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.06.05
Kur: Starp sapņiem un realitāti



Tad ņem un lasi tongue.gif Tepat bik augstāk bija linki uz visu svarīgāko...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 04.12.2006 09:49
Raksts #28


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Aizņemtās ielejas un lomas: (izlūdzos piedošanu, ja nepareizi uzrakstīšu kādu niku)

3 raganu sūtnes. (Hareki, Ezīc Miglā, Alfirin)
Sulkaru kuģu kapteinis un vietnieks (Areņikuss, Forsakens)
Falkonjeru pulks (Merdoks, Karahs, Soļara, Rands)
Karstenas sūtnis (Arkvens)
Jātnieki vilkači (Edgars, ???)
4. Ulmsdeila.
Lords Kerovans, lēdija, (Faijons, Aija)
5. Langsdeila.
Lorda meita - Anabella, Liesmas klostera pārstāvis Teodīsijs (Etasi, DarkJedi)
8. Itordeila.
Lords, lēdija. (Uldis, Evija)
9. Itdeila.
Lords Randors un lēdija Alisa. (Nadans, Ļuba).
12. Norsdeila
Abatise – Malvīna ieradusies ar pavadoni. (Abatise - Goldberry)
13. Dundeila
(Jēkabs)
14. Harrovdeila
Lords, Lēdija, meita (Elernass, Dvēselīte, Ijara)
18. Vestdeila
Lords, Lēdija, mantinieks. (Ņikita, Marinelli, Lancs)
26. Nordendeila
Nepilngadīga mantiniece ar pavadoni māsīcu, aizbildnis (Žanete, Brūnskaķis, Šakālis)
28. Grimmerdeila
Atraitne ar maziņu meitiņu (Skatītājs no malas)

Cilvēki, kuri ir iesūtījuši pieteikumus, bet nav ieraudzījuši savus vārdus šeit - lūdzu rakstiet man PZ. Droši vien es vienkārši esmu aizmirsusi, uz kuru ieleju jūs pretendējat.
Cilvēki, kuri nav atsūtījusi pieteikumus, vēl jo vairāk rakstiet PZ man, Artim (Farliner) vai Avenalam (Tumšībai - uzgavilējam - viņs atkal ir ar mums! grin.gif tongue.gif ).
Pieteikumus pieņemam līdz 11.12.2006, tobiš, līdz nākamajai pirmdienai. Mums ir jāzina, cik daudz cilvēku būs.
Kam ir jābūt pieteikumā:
1) Ielejas nosaukumam un jūsu tēla vārdam
2) Īsam tēla aprakstam, kas atklāj raksturu, un dažas svarīgākās ziņas, ko par jums zina kaimiņu ieleju lordi. Varbūt visi zina, ka jūs esat kaislīgs kauliņu spēlmanis. Vai dzērājs. Vai ļoti tikumīgs. Vai jūsu zemnieki gatavo fantatiski labus vilnas audumus. Vai jūsu ielejas kalnu apgabalos ir labas dzelzsrūdas atradnes. Tobiš, ir jābūt legendai. Tai NAV jābūt uz 5 lapām. Bet tai ir jāpaskaidro, cik daudz jūs vēlaties iesaistīties aktīvā spēles darbībā. Pāris teikumi liecinās, ka jūs gribat vienkārši patusēt tērpā. Garāka legenda liecinās, ka vēlaties aktīvi spēlēt un gribat pildīt kvestus.

Par dalības maksu - 10 Ls. Tā kā daļa spēlētāju izteica vēlēšanos to apmaksāt elektroniski, lūk, ir mani rekvizīti:
Unibanka
LV81UNLA0050001281345
Gunta Dege
Ka maksājuma mērķi norādiet "Spēlei". Un nosūtiet man vēl vēstulīti vai PZ, ka ir pārskaitīta naudiņa. Ar savu reālo vārdu - dažus no jums es zinu tikai pēc nikiem. tongue.gif
Protams, varat par spēli maksāt pirms tās skaidrā naudā, vai atnākot uz spēli.
p.k.220475-10524


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 04.12.2006 18:12
Raksts #29


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Mani pieci centi:
1. Tērpi? Vienīgais ko šeit var atrast: tā ir masku balle.
2. Balle -- dejas. Kādas?
3. "Duncis mugurā" -- līdzi jāstiepj duncīši, tos drīkstēs izmantot?
4. Būs zināmi šādi, tādi sīkumi par citiem augstmaņiem. Ir palikušas divas nedēļas līdz spēlei, šie sīkumi vēljoprojām nav zināmi. Vai tos sūta katram atsevišķi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 04.12.2006 20:53
Raksts #30


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Duncis mugurā šoreiz nebūs aktuāli - spēles laikā tik prastām metodēm novākšana nenotiks.. mēģinot kādu šādi nobeigt tiks sadusmoti senie, kas šo pilo kādreiz cēluši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 05.12.2006 08:36
Raksts #31


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



33. Bohdeila

es taa kaa uzskatu ka es pieteicos..... bet var jau arii biku ciitiigaak.....


pagaidaam esmu pazinnojis ka ballee ieradiissos viens pats (ja buus izmainnas pazinnossu laiciigi un pompozi)



Bohdeilas graafu Valteru Strengu jeb virvju graafu zina vai par vinnu ir dzirdeejussi gandriiz ikkatrs un visi kaa viens ir vienspraatis ka tas ka vinnam mazinnam pa galvu traapiija kkieggelis vinnam par labu nav naacis....

pilniigi paarnnemts tikai un vieniigi ar virvju razzossanu saistiitiem dariijumiem un diivainu lietu kolekcioneessanu kuras vinnss meedz iegaadaateis savos lloti biezzajos dariijumu braucienos pa dazzaadiem zemes nostuuriem

vinnss ir neticami pedantisks un izveiciigs saistiibaa ar dariijumiem taccu tikpat neticam naivs ja runaajam par cilveeku attieciibaam un sadziivi nav speejiigs uztvert nekaada veida zemtekstus vai maajienus ...diez vai kaadreiz appreceesies....

...miillaakais zivju eediens sutinaats plaudis...


...neciess dzeltenas hortenzijas....

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 05.12.2006 08:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 05.12.2006 19:01
Raksts #32


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Viena korekcija, Aivv... nav tur grāfa titula, ielejas valdniekam ir tikai vienas tituls - Lords.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 06.12.2006 00:12
Raksts #33


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



ups sorry ok lords Valters Strenga
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 06.12.2006 00:53
Raksts #34


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Kamēr tiku skaidrībā, kas kur dzīvo, uzcepu šādu te ķēpu, ko atļaušos ielikt:
Attēls
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 06.12.2006 01:06
Raksts #35


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Paldies, BC! Šitā uzreiz tā kopaina daudz uztveramāka kļūst! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 06.12.2006 01:08
Raksts #36


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Paldies BC par beidzot saprotamas kartes izveidi. taga es inu vairāk grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 06.12.2006 05:02
Raksts #37


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



izraadaas veel ka es esmu arii visdienvidnieciskaakais lol
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 06.12.2006 09:24
Raksts #38


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Par tērpiem. Ļoti vēlamas ir maskas, kas aizsedz seju. Vai nu uz kociņa, kā brilles pie acīm liekamas, vai aiz ausīm aizkabināmas, vai kā savādāk. Venēcijas stilā. Tērpi a ļa fantasy viduslaiki, ar nelielām karnevāla pazīmēm. Teiksim, basas kājas un bruņu bikini akceptēts netiks - jūs tomēr esat augstdzimušas personas. Aksesuāri pie balles tērpa - kaut kādi spāniņi ("esmu taurenītis"), vai noteiktas krāsas tēŗps ("Esmu šķīstības iemiesojums") gan der. Atgādinu, ka Augstajā Hallakā līgavas parasti gērbjas gaiši zilā.
Par sīkumiem par tēliem - kā mēs varam ielikt aprakstus, ja neesam saņēmuši legendas? Raksturus, attiecības radu starpā jums jāizdomā pašiem. Aptuveni tāds apraksts, ko ielika Aivv (tikai, lūdzams, rakstiet ar garumzīmēm, labi? lielākajai daļai datoru tak tas ir pieejams), tikai vēlams saskaņot ar GMiem. Varbūt jums ir kāda ideja kvestiem - sūtiet PZ!
Tas, ko ielika Aivv, tulkojumā nozīmē: "Uz balli ieradīšos, ja ar mani spēlēs, spēlēšu pretī, bet kvestus sev negribu". Gribat kvestus - sūtiet detalizēkas legendas, uz kuru pamata šos kvestus var radīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.12.2006 10:51
Raksts #39


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kādi ieteikumi sakarā ar vārdu veidošanu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 06.12.2006 11:55
Raksts #40


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Angliski aptuveni. Man liekas, ka tajā linkā, kuru es liku sākumā, bija arī dažādi vaŗdi - izejot no tiem, cepiet augšā savus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 04:15