Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Sieviete vai vīrietis?Melnais un baltais?, Dieva izskats.
Kā tad izskatās tas dievs?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 104
Viesi nevar balsot. 
Livillas
iesūtīt 01.10.2005 12:02
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.05



Es saku ka taads nepastaav bet juus?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
iMiS™
iesūtīt 13.10.2005 10:41
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



CITĀTS(Shadowstalker @ 02.10.2005 13:22)
Tātad tas ir nekas un tā nav. Cerības un sapņi ir nekas.
*


Un kas tad ir k-kas...??Nauda un Call OF Duty happy.gif ..???esi jau man nobesījies ar savu "visziņa raxturu"

Šo rakstu rediģēja Sindra: 08.01.2006 20:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 14.10.2005 16:04
Raksts #42


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Kā tur bija par Ādama izveidošanu pēc Dieva ģīmja un līdzības?


tātad melnais vīrietis.

bet par tiem nikiem, ja jau pavediens joprojaam nav izdaliits...
Es zinu, kas ir Shadowstalker, un ja vinjsh te kurbijkurnee muljkjiibas sastraadaas, visi zinaas, ka ta bijis vinjsh.
A ja vinjsh te ierakstiis kaut ko, parakstoties ar savu pilno vaardu uzvaardu - cik daudzi zinaas, kursh tas ir bijis?

Niki nav sleepshanaas - tie ir tikai cits liidzeklis personu identificeeshanai. Cits vaards citai sabiedriibai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 15.10.2005 17:25
Raksts #43


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Pirms rakstu, lūgums admiņiem - izlasiet lūdzu, lūdzu no šī pavediena visus postus atsevišķā pavedienā. Tēma manuprāt (un es domāju, ka mani atbalstīs) interesanta, tikai neiederas šajā pavedienā.

CITĀTS
bet par tiem nikiem, ja jau pavediens joprojaam nav izdaliits...
Es zinu, kas ir Shadowstalker, un ja vinjsh te kurbijkurnee muljkjiibas sastraadaas, visi zinaas, ka ta bijis vinjsh.
A ja vinjsh te ierakstiis kaut ko, parakstoties ar savu pilno vaardu uzvaardu - cik daudzi zinaas, kursh tas ir bijis?

Niki nav sleepshanaas - tie ir tikai cits liidzeklis personu identificeeshanai. Cits vaards citai sabiedriibai.


Un tomēr arī slēpšanās. Piekrītu tajā aspektā, ka par daudziem mēs zinām, kas slēpjas aiz nika. rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif Bet kur ir garantija, ka aiz tur tā nika neslēpjas tas tur cilvēls, kurš negrib, ka Tu viņu atpazīsti, jo citādi nerunāsi ar viņu? rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 26.10.2005 19:21
Raksts #44


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



wsp e snobalsoju par visiem viena! cool.gif Jo Dievs ir visur un var buut visos smile.gif (p.s. esmu klristiete! grin.gif tieshaam)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 26.10.2005 19:55
Raksts #45


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



es uzskatu ta; tie kas tic dievam netere laiku domajot kads vins izskatas......vini vnk tic !un neko citu viniem nevajag! bet tie, kas aizdomajas talak......nu tie manuprat katrs dievu iedomajas citadak! katram dievs izskatas[ vai pareizak sakot liekas] tads kads katra cilveka sirdij tuvaks! vai nav vng kads vins izskatas? galvenais-ka ir, un tas vai ticet vai neticet ir katra pasa zinja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 26.10.2005 22:56
Raksts #46


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



protams spriezot par dieva izskatu ir vieglaak pateikt k vinja nav.
bet vispaar tiek uzskatiits, ka dievam - liidziigi ka engeliem nav dzimuma.


protams buut patiikami, ja vinhs izskatiitos, kaa kautkas konkreets, bet tad vinjam vajadzetu buut arii kaadaa konkreetaa vietaa, bet taa visnsh ir visur.

domaaju ka dievs katram ir savaadaaks - daziem veciits ar garu bardu, citiem sexiiga seerfotaaja.

tapeec kaapec gan nelaut valu fantaazijai?

nimue - man iisti skaidrs, kaads tad iisti izskatiijaa pirmais cilveeks, jo nav teikts kur atradaas eedenes daarzs .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 01.11.2005 14:19
Raksts #47


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Visi iepriekšminētie, jo ja Dievs ir (nu kaut kas tamlīdzīgs laikam jau pastāv), tad viņš tik pat labi var parādīties kā melna sieviete, kā balts vīrietis tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
violetcreme
iesūtīt 06.11.2005 15:45
Raksts #48


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.05



Es ticu Dievam, kā būtnei bez noteikta izskata.Man Dievs nav nekāds vecītis ar lielu bārdu, vai daudzām sejām, melns vai balts...tādam Dievam es neticu.

Varbūt jūs kaut ko stipri jaucat ar pirmatnējo cilvēku, kas iespējams bija melns ( nu es par to nešaubos).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 18.11.2005 18:15
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Es balsoju par ''tāds nepastāv'', bet vakar filmā ''Žanna D'Arka'' Dievs Žannas vīzijās bija mazs,tumsnējs puisītis un vēlāk nenosakāma vecuma baltais vīrietis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 22.11.2005 15:58
Raksts #50


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Bībelē tak rakstīts vīriešu dzimtē... Bet tā kā tas ir svētais gars, tad viņam dzimums ir nenosakāms grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 28.11.2005 16:35
Raksts #51


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Nobalsoju par variantu - Visi iepriekš minētie.
Uzskatu, ka Dievs ir tas, kam mēs ticam, kā pasaules radītājam un visu pasaulē notiekošo procesu vadītājam, bet seju un visu pārējo mēs izdomājam paši.
Priekšstats, ka dievs ir vīrietis radās laikā, kad visās cilvēku veidotajās sabiedrības grupās valdīja patriarhāts - viņiem pat cilšu galvas, prezidenti, karaļi un vēl sazin kas bija vīrieši... par Dievu nemaz nerunājot. (un atcerēsimies arī to, ka baltie paverdzināja melnos - neies taču Dievam piedēvēt izkalpināmo ādas krāsu.)
Ja nu ir tā, ka tomēr ticēšana tam dievam pastāv, tad es ticu savam dievam, kas izskatās, ja ne gluži pēc mana ģīmja un līdzības, bet ir izveidots tā kā labpatiktos man pašai!!! whistling.gif

Šo rakstu rediģēja bluish_eyes: 28.11.2005 16:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 28.11.2005 16:44
Raksts #52


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



man vienmēr ir šķitis mazliet absurdi mēģināt Dievam veidot kādu vispārīgu tēlu...katrā reliģijām viņam ir sava, jo cilvēkam ir tendence veidot arī dievības sev līdzīgas...mani ieskati būtu drīzāk, ka, ja pat tāds vispārīgs Dievs pastāvētu, tad viņš būtu pietiekoši spējīgs mainīt savu ārējo tēlu pēc saviem ieskatiem, savādāk jau viņš nebūtu visu-varens rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 29.11.2005 14:46
Raksts #53


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Es Dievam ticu. Ticu kā enerģijai vai kkam tamlīdzīgam, nevis kā kkam taustāmam. Grūti paskaidrot, bet nu katrs viņu iedomājas citādu&katram ir tiesības uz savu viedokli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 04.01.2006 15:52
Raksts #54


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Nevaru nobalsot par nevienu, jo Dieva izskatu nevar tik vienkārši aprakstīt. Bībelē Dievs vissvairāk personificēts ar gaismu, zemesstrīci. Dievam ir 7 zvaigznes, zobens, un gaismas lukturis, ādaskrāsa nav minēta, jo tai nav nekādas nozīmes!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 29.05.2006 16:23
Raksts #55


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



parasti pirmais ko iedomājos ir vīrietis - baltais protams, vēlāk tā sāku aizdomāties, un domas man nonāk līdz abltajai sievietai, tādai kā jaunava Marija, bet ja tā loģiski domāt - tad jau laikam viss kopā- varbūt un vissdrīzāk ne cilvēka veidolā!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 05.06.2006 17:20
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



Es saku, ka tomēr Dievs (ja tāds vispār ir) varētu būt baltais vīrietis - turklāt mazliet aizvēsturisks. Galu galā, cik tad ilgi viņš tur debesīs (vai arī kur citur - sen neesmu pie viņa ciemojusies) tupējis?? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
IronBird
iesūtīt 05.06.2006 17:38
Raksts #57


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.05.06
Stāstnieks 2008



Katrā gadījumā, lai ko arī citi teiktu - Dieva nav. Un neviens man neiestāstīs pretējo. Neticu tādām muļķībām. Un neticēšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 06.06.2006 16:35
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Manuprāt Dievs nepastāv.vismaz kā cilvēks noteikti nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 07.06.2006 09:29
Raksts #59


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Es ticu Dieva, bet neatbildēju ne uz vienu variantu, jo es tiešām nevaru iedomāties. Varbūt kā lielu večukiņu, ar mīļu un laipnu sejas izteiksmi un garu, sirmu bārdu. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 08.06.2006 11:28
Raksts #60


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Balts vīrietis, tā ir!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 08:55