Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Nauda, Tās nozīme salīdzinājumā ar....
Leldux
iesūtīt 18.08.2005 22:04
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Nauda valda pār... pasauli? Nu negribās tā teikt, tas izklausās vaīrāk pēc tāda kā "naudas rausēja" teikuma. Ir taču tādas vērtības,kas stāv pāri visam (un nevar nopirkt par naudu)- mīlestība, draudzība, veselība, laime, ģimenes siltums.... un tad (ne)gribās teikt "bet" ...un bet nozīmē tomēr pārteikt to,kas ir sacīts pirms tam. Tātad.... (lai kā to nevēlētos) , bet .... un tagad kāds teiciens : "ar mīlestību rēķinus neapmaksāsi". Un tad laikam jāsaka- jācenshas šajā ap naudu grozošajā pasaulē tomēr nezaudēt savu cilvēcību un tomēr- lai vērtības stāv pāri.
Vai tas ir tik viegli izdarāms?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Seila
iesūtīt 18.08.2005 23:10
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nauda? Nauda...Nē nauda nav to vērta. lai ko cilvēki teiktu, lai kā domātu, ka par naudu var nopirkt visu viņi kļūdās. Tie kuri tā domā ir pieraduši pie tā, ka viss pērkas un pārdodas un viņi neredz, ka patiesībā viss tas kas ir pirkts, vairs nav īsts. Cilvēku jūtas nevar nopirkt tā pat kā nevar nopirkt draudzību un mīlestību. Šajā gadījumā es gan nerunāju par to draudzību un mīlestību, kura ir naudas dēļ, bet gan par to, kura ir patiesas draudzības un mīlestības vārdā. Par nožēlu jāatzīst, ka mūsdienās to apzinās ļoti maz cilvēku, bet tie kuri apzinās tiek nolīdzināti līdz ar zemi kā sabiedrībai nederīgi.
Jā vai tas ir tik viegli izdarāms, lai nekļūtu par naudas vergu, nu nezinu, ja cilvēks ir sapratis to, ka ar naudu var panākt visu, tad viņš tā uzskatši, lai kas nāktu pretī un lai kādi argumenti viņam tiktu likti priekšā. Līdz ar to es tomēr uzskatu, ka nauda nevalda pār pasauli un protams jā ar "Mīlestību rēķinus neapmaksāsi" Tikai aizmirst daži to, ka ja ir mīlestība, tad tā jau ir puse no ceļa, lai rēķinus apmaksātu, jo mīlestības dēļ, mēs daram visu. Arī strādājam.
Ceru, ka pareizi izpratu tavu jautājumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 18.08.2005 23:46
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



nu, nauda protams ienjem noziimiigu vietu gandriiz jebkura cilweeka dziiwee, bet es gan nepaziistu nevienu, kursh domaatu, ka par naudu var nopirkt visu. skaidrs, ka par nevar nopirkt ne iistu draudziibu, ne miilestiibu. un gan es, gan visi cilweeki man apkaart to kkaa apzinaas.
gan jau ir taadi cilweeki, kuri naudu nostaada paari visam, tomeer man liekas, ka tik ljoti daudz taadu nemaz nau.
nauda gan ir varena cilveeku sabojaataaja un kaardinaajums, tomeer paarmaakt cilweeciskaas juutas tai nemaz tik biezhi nesanaak smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 19.08.2005 00:01
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



Neatceros ne vārda no pārējā teksta, nezinu pat, kurš nu jau bijušais kolēģis/-e šo pusA4 garo tekstiņu toreiz uzrakstīja, izdrukāja un pameta. Bet atmiņā joprojām ir viens vienīgs teikums, ko sev atgādinu visai atšķirīgās situācijās:

"Rūpēs par saviem pēcnācējiem cilvēks kļūst zemisks un savtīgs."

Šajos vārdos ir ļoti daudz mīlestības un ļoti daudz naudas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 19.08.2005 00:52
Raksts #5


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS(seila @ 19.08.2005 00:10)
Nauda? Nauda...Nē nauda nav to vērta. lai ko cilvēki teiktu, lai kā domātu, ka par naudu var nopirkt visu viņi kļūdās. Tie kuri tā domā ir pieraduši pie tā, ka viss pērkas un pārdodas un viņi neredz, ka patiesībā viss tas kas ir pirkts, vairs nav īsts.

Ne nu viņi kļūdās, ne nu ko. Par naudu VAR nopirkt visu. Un kas tad vispār tavuprāt ir īsts? Tev liekas, ka tev ir īsti draugi, kas nekad nepametīs un vienmēr palīdzēs? Vai tev liekas, ka tāda draudzība vispār ir iespējama? Vai tev liekas, ka, ja tavam draugam būtu iespēja izvēlēties starp tevi un milzīgu kaudzi naudas, viņš tiešām izvēlētos tevi?

CITĀTS
Cilvēku jūtas nevar nopirkt tā pat kā nevar nopirkt draudzību un mīlestību. Šajā gadījumā es gan nerunāju par to draudzību un mīlestību, kura ir naudas dēļ, bet gan par to, kura ir patiesas draudzības un mīlestības vārdā. Par nožēlu jāatzīst, ka mūsdienās to apzinās ļoti maz cilvēku, bet tie, kuri apzinās tiek nolīdzināti līdz ar zemi kā sabiedrībai nederīgi.

Varbūt viņus nolīdzina tieši tāpēc, ka viņi dzīvo ar kaut kādiem savdabīgiem ideāliem par aboslūti neeksistējošām jūtām - īstu mīlestību un draudzību? Varbūt viņus nolīdzina tāpēc, ka viņus VAR nolīdzināt... nu kaut vai ar naudas palīdzību. Un ko iespēj draudzība un mīlestība pret tādu varu, kāda piemīt naudai?

CITĀTS
Jā vai tas ir tik viegli izdarāms, lai nekļūtu par naudas vergu, nu nezinu, ja cilvēks ir sapratis to, ka ar naudu var panākt visu, tad viņš tā uzskatši, lai kas nāktu pretī un lai kādi argumenti viņam tiktu likti priekšā.

Diez vai par naudas vergu var nekļūt.. ja nu vienīgi dzīvojot mežā un nebāžot no turienes degunu ārā.

Nauda pār pasauli tiešām valda. Var nopirkt jebkuru, reizēm vajag tikai pacelt cenu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.08.2005 08:06
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē, par naudu nevar nopirkt visu. Nekādi! Ir cilvēki, kuri nepārdodas (pat ievērojot visus iespējamos ciniskos teicienus šai sakarā). Ja Tu, Inx tādus sev apkārt neredzi, tad, piedod, tā ir Tava problēma! Es tādus cilvēkus pazīstu. Dzīvē. Nē, viņi nav nekādi pa mākoņiem dzīvojošie. Bet viņi nenolaižas tik zemu, lai pirktu "draudzību", un - kaut vai - vienas dienas kompāniju.

Es naudu definēju šādi: "Nauda nav galvenais, bet ir svarīgākā blakus lieta".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 19.08.2005 10:30
Raksts #7


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Roviela, vai tiešām pasaulē nav tik daudz naudas, lai Tu būtu gatava pamest visu, kas tev pieder, un sākt visu no sākuma?

Man protams grūti teikt, vai apkārt ir vai nav cilvēki, kuri nepārdodas. Nekad neesmu nevienu pircis, tomēr man ir sajūta, ka katru būtu iespējams nopirkt. ja ne tieši ar naudu, tad ar lietām vai parādībām, ko par naudu ir iespējams dabūt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 19.08.2005 10:32
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



nu tad jautaajums taads; vai Tu esi naacis shai pasaulee,lai iekraatu naudu?

nedomaju vis!nauda jau nekas nav....tas ir viens liels meesls,atvainojos,bet taa nu tas ir!protams ar to var visu ko izdariit, bet nedomaaju,ka tad Tu jutiisies laimiigaaks...nauda nomierina....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 19.08.2005 10:38
Raksts #9


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Inx @ 19.08.2005 01:52)
Ne nu viņi kļūdās, ne nu ko. Par naudu VAR nopirkt visu. Un kas tad vispār tavuprāt ir īsts? Tev liekas, ka tev ir īsti draugi, kas nekad nepametīs un vienmēr palīdzēs? Vai tev liekas, ka tāda draudzība vispār ir iespējama? Vai tev liekas, ka, ja tavam draugam būtu iespēja izvēlēties starp tevi un milzīgu kaudzi naudas, viņš tiešām izvēlētos tevi?
*

Šķiet, ka tu pats nezini vārda īsta draudzūba nozīmi un jāatzīst, ka man tevis ir patiešām žēl. Un atbildot uz tavu jautājumu? Jā. Ir tādi draugi un man tādi ir. Un jā ir pārbaudīts.

CITĀTS
Varbūt viņus nolīdzina tieši tāpēc, ka viņi dzīvo ar kaut kādiem savdabīgiem ideāliem par aboslūti neeksistējošām jūtām - īstu mīlestību un draudzību?

Varbūt, ka šie cilvēki dzīvo savā realitātē, kurā viņiem viss tas augstāk minētais ir un viņi nevēlas, lai jaucas iekšā viņu mazajās dzīvītēs. Kādreiz bija labs citāts par šo tēmu. "Tu ar dzelžu zābakiem bradādams pa svešām dzīvēm bieži vien pazaudē savējo"

CITĀTS
Varbūt viņus nolīdzina tāpēc, ka viņus VAR nolīdzināt... nu kaut vai ar naudas palīdzību. Un ko iespēj draudzība un mīlestība pret tādu varu, kāda piemīt naudai?

Daudz, daudz vairāk nekā tu vari iedomāties. Tikai tev vēl nav bijis iespējas kā izskatās par to pārliecināties.

CITĀTS
Man protams grūti teikt, vai apkārt ir vai nav cilvēki, kuri nepārdodas. Nekad neesmu nevienu pircis, tomēr man ir sajūta, ka katru būtu iespējams nopirkt. ja ne tieši ar naudu, tad ar lietām vai parādībām, ko par naudu ir iespējams dabūt.


Tādā gadījumā rodas ļoģisks jautājums. Kāda ir tava cena kuru tu nosaki sev? vai tu uzskati sevi par tādu pašu pērkamu un pārdodamu lietu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 19.08.2005 10:57
Raksts #10


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS
Šķiet, ka tu pats nezini vārda īsta draudzūba nozīmi un jāatzīst, ka man tevis ir patiešām žēl. Un atbildot uz tavu jautājumu? Jā. Ir tādi draugi un man tādi ir. Un jā ir pārbaudīts

Seila, nekļūsim personiski. Šī ir teorētiska diskusija un es nebiju domājis tieši tavus draugus un tevi pašu. Tev man nekas nav jāpierāda.

Bet tomēr - es par visu spriežu tikai pēc savas pieredzes. Ja es kaut ko nezinu, tad es par to neizsakos. Protams, vienmēr pastāv iespēja, ka mana pieredze nav pilnīga un tik daudzveidīga kā vajadzētu. Katrā ziņā - es zinu, kas ir īsta draudzība, bet es uz to skatos citādāk. Es uz īstu draudzību neskatos kā uz upurēšanos tā otra labā. Īstai draudzībai, manuprāt, ir jābūt abpusēji izdevīgai un patīkamai. Un zem šīs tēzes nu nekādi nav pabāžama iespēja, ka es atteiktos no kaut kā, kas man tiešām ļoti būtu vajadzīgs, šajā gadījumā - no naudas.

CITĀTS
Varbūt, ka šie cilvēki dzīvo savā realitātē, kurā viņiem viss tas augstāk minētais ir un viņi nevēlas, lai jaucas iekšā viņu mazajās dzīvītēs. Kādreiz bija labs citāts par šo tēmu. "Tu ar dzelžu zābakiem bradādams pa svešām dzīvēm bieži vien pazaudē savējo"

Es tiktiešām neapšaubu, ka šajās mazajās pasaulītēs varētu būt labi un, ka tur visas mūs iepriekšminētās lietas un parādības pastāv. Tomēr es vairāk sliecos uz to vienīgo un īsto realitāti, kurā pastāv visas šīs mazītiņās realitātes, kuras tādējādi ir atkarīgas no pasaules skarbuma. Un neviens te ne pa ko nebradā. Mēs diskutējam.

CITĀTS
Daudz, daudz vairāk nekā tu vari iedomāties. Tikai tev vēl nav bijis iespējas kā izskatās par to pārliecināties.

Man tieši ir nācies pārliecināties, ka visas šīs jūtas neko nespēj pret naudas varenību. Esmu pārliecinājies, ka tā ir tikai ilūzija. Protams, ne jau katram dzīvē gadās šādas draudzības un naudas konfrontācijas, un tāpēc ne katrs spēj par to spriest objektīvi un apskatīt lietu no visām pusēm.

Bet, kā vienmēr, atzīstu, ka man var arī nebūt taisnība. laipni lūgti oponēt smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.08.2005 11:03
Raksts #11


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Inx @ 19.08.2005 11:30)
Roviela, vai tiešām pasaulē nav tik daudz naudas, lai Tu būtu gatava pamest visu, kas tev pieder, un sākt visu no sākuma?

Man protams grūti teikt, vai apkārt ir vai nav cilvēki, kuri nepārdodas. Nekad neesmu nevienu pircis, tomēr man ir sajūta, ka katru būtu iespējams nopirkt. ja ne tieši ar naudu, tad ar lietām vai parādībām, ko par naudu ir iespējams dabūt.
*
Nē, pasaulē nav tik daudz naudas, lai mani iekārdinātu, teiksim, pat uz tik vienkāršu lietu kā pārcelties uz dzīvi Amerikā, piemēram. Bet tas, varbūt, ir tāpēc, ka man naudas tā pa īstam nekad nav trūcis. Un man nekad nav bijis vajadzības pirkt draudzību - tā vai nu ir vai nav, un vienmēr bezmaksas. Bet no tiem, ko es saucu par draugiem, es neatteikšos naudas dēļ.

Nē, zuzee, tik vienkārši tas gan nav... Bez naudas iztikt nevar, vai arī, ja ne naudas, tad kaut kāda tās ekvivalenta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 19.08.2005 11:04
Raksts #12


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Inx te nav nekāda runa par personisko te ir runa pašlaik par naudu. Un šajā diskusijā es tomēr palikšu pie pozīcijas, ka nauda jau nu nemaz nevalda pār pasauli, kaut gan piekāpšos jautājumā, ka tie, kam ir nauda valda pār pār citiem cilvēkiem. Tomēr mums tā pat nekad nebūtu tik daudz naudas lai spētu to ko spēj augšas.

CITĀTS
Un neviens te ne pa ko nebradā. Mēs diskutējam.

tieši tā meš diskutējam. grin.gif


CITĀTS
Man tieši ir nācies pārliecināties, ka visas šīs jūtas neko nespēj pret naudas varenību. Esmu pārliecinājies, ka tā ir tikai ilūzija. Protams, ne jau katram dzīvē gadās šādas draudzības un naudas konfrontācijas, un tāpēc ne katrs spēj par to spriest objektīvi un apskatīt lietu no visām pusēm.


Man ir nācies apskatīt šo situāciju no abām pusēm un tā draudzība, kura balstījās uz naudas bāzes sen jau ir izjukusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 19.08.2005 11:12
Raksts #13


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Jāsecina, ka esat laimīgi cilvēki... smile.gif

Tātad, nākamais jautājums. Pieņemsim, ka mums būtu DAUDZ naudas un mums apkārt būtu pietiekami visādu cilvēku, kas izturētos kā mūsu draugi. Vai tad jūs spētu nošķirt tos, kas ir jūsu draugi tikai tādēļ, ka viņiem patīk jūsu personība/attieksme/uzskati no tiem, kas ir jūsu draugi naudas dēļ. Un vai vispār būtu jānošķir, jo draudzība būtu vienlīdz cieša no abām draugu pusēm, kamēr vien jums būtu nauda, kura jums būs, pieņemsim, līdz mūža beigām lielos apjomos. Tas, lai izslēgtu iespēju, ka tā kādreiz beigsies un grūtajos laikos atklātos kurš draugs ir īsts.

Kā jums liekas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 19.08.2005 11:15
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(seila @ 19.08.2005 12:04)
Tomēr mums tā pat nekad nebūtu tik daudz naudas lai spētu to ko spēj augšas.

un vai tad vajag?

CITĀTS
Tātad, nākamais jautājums. Pieņemsim, ka mums būtu DAUDZ naudas un mums apkārt būtu pietiekami visādu cilvēku, kas izturētos kā mūsu draugi. Vai tad jūs spētu nošķirt tos, kas ir jūsu draugi tikai tādēļ, ka viņiem patīk jūsu personība/attieksme/uzskati no tiem, kas ir jūsu draugi naudas dēļ. Un vai vispār būtu jānošķir, jo draudzība būtu vienlīdz cieša no abām draugu pusēm, kamēr vien jums būtu nauda, kura jums būs, pieņemsim, līdz mūža beigām lielos apjomos. Tas, lai izslēgtu iespēju, ka tā kādreiz beigsies un grūtajos laikos atklātos kurš draugs ir īsts


Jaa,es piemeeram speetu!njaa,varbuut veelaak man man nebuus shii lielaa naudas apjoma, dazsh labs arii pazudiis no redzesloka btw-jautaajums mazliet nelogisks![ tas nav uzbrauciens]!
Tu taksh pats redzi kuri ir iisti draugi n kuri draudzeejas tikai stila/naudas utt..peec...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 19.08.2005 11:18
Raksts #15


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Protams, ka to atklāt (gandrīz) nebūtu reāli. Un es nedomāju tādā gadījumā, ja būtu tik daudz naudas vispār tāds jautājums kā draudzība naudas dēļ, vai ne naudas dēļ nepavīdētu. Tajā pašā laikā pārbaudīt būtu diezgan vienkārši, pat ja tev būtu daudz naudas. Var jau lietā likt visādas viltības un pateikt ka esi nonācis finansiālās grūtībās un tu gribētu no saviem tā saucamajiem draugiem aizņemties naudu, tad bieži vien uzreiz kļūtu skaidrs kuri ir īsti draugi, bet nu tā ir pārāk nereāla lieta un es šaubos, vai kādam kādreiz ienāktu prātā tā pārbaudīt draudzību. Tāpēc jāsaka vien, ka nē praktiski tevis minētajā gadījumā nav iespējams pārbaudīt vai draudzība ir īsta, vai nē
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.08.2005 11:20
Raksts #16


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Inx @ 19.08.2005 12:12)
Jāsecina, ka esat laimīgi cilvēki... smile.gif

Tātad, nākamais jautājums. Pieņemsim, ka mums būtu DAUDZ naudas un mums apkārt būtu pietiekami visādu cilvēku, kas izturētos kā mūsu draugi. Vai tad jūs spētu nošķirt tos, kas ir jūsu draugi tikai tādēļ, ka viņiem patīk jūsu personība/attieksme/uzskati no tiem, kas ir jūsu draugi naudas dēļ. Un vai vispār būtu jānošķir, jo draudzība būtu vienlīdz cieša no abām draugu pusēm, kamēr vien jums būtu nauda, kura jums būs, pieņemsim, līdz mūža beigām lielos apjomos. Tas, lai izslēgtu iespēju, ka tā kādreiz beigsies un grūtajos laikos atklātos kurš draugs ir īsts.

Kā jums liekas?
*

Tā ir problēma, bez šaubām. Filmās to parasti atrisina, izliekoties, ka naudas vairs nav. Žurciņas aizmūk ātri! Ko es darītu dzīvē, to es nezinu. Pagaidām iztieku ar to, ka nevienam nesaku, cik tad tās naudas man īsti ir. Iztieku bez plātīšanās, vārdu sakot. Tiem, kas nodomāja ka tas nozīmē - daudz, varu uzreiz pateikt, ka nē, nav daudz, tikai tik, lai nejustu trūkumu un nebūtu katru dienu par to jādomā.
Ja ir ārkārtīgi daudz naudas, tad ir diva veida bagātnieki. Vieni ir tie, kam tā nauda ir bijusi vienmēr - aristokrātija, tā sacīt. Viņi nepielūdz naudu. Viņi reāli zin, kas kur un par cik, bet viņi nepielūdz un nesaka, ka nauda ir galvenā. Otri ir jaunbagātnieki. Tie, kam naudas sākumā nav bijis - jā, tie gan pielūdz naudu. Tas tā, vispārīgi, ir izņēmumi abās frontēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 19.08.2005 11:31
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



1. Ja par diskusiju sauc kopiigu galvas maashanu uz "pareizo" viedokli, prieksh kam vispaar taads forums.

2. Sajutu, atvainojiet, zivi. Sanaak kaa - ja draugs nemetas aizdot naudu, vinjsh nav draugs???? Taatad nauda tomeer svariigaaka???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 19.08.2005 11:33
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(vargr @ 19.08.2005 12:31)
Sanaak kaa - ja draugs nemetas aizdot naudu, vinjsh nav draugs???? Taatad nauda tomeer svariigaaka???
*

Nu Tev varbuut nav draugs.... man piemeeram buutu.Nu jaa,te jaanem veeraa, ka man taa nauda dziivee veel tik ljoti,lai par to shuustiitu visus apkaarteejos nav, bet es zinu,ka neesmu taads cilveeks.
Pasham jaapelna!Tad pats arii sev aizdosi/piedosi,nebuus jaadomaa par citiem,un nebuus probleemu,buus jau lab'! smartass.gif

Šo rakstu rediģēja zuzee: 19.08.2005 11:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 19.08.2005 11:35
Raksts #19


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Vargr, tad māj ar galvu uz otru pusi wink.gif We want to hear you!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 19.08.2005 11:56
Raksts #20


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



diskussija ne vaina - glavnije maņovri

Un par ko galu galā te būtu jāskaidrojas, ja jau tā pat viss ir skaidrs.

nauda jau tāpēc nepazudīs, ja mēs nolemsim, ka viņa nav vajadzīga.Nauda varbūt arī nav galvenais, tikai kā uz to skatās. Nauda ir vajadzīga, gandrīz vai primārais, kas cilvēkam ir nepieciešams. Un nebūtu naudas, nebūtu arī mīlestības.



Kā jums liekas? Kā mums leikas? Man liekas, ka tā arī būtu - kad ēs iekļūtu grūtībās atklātos, kas ir patiesi draugi un kuri tie, kas mani tikai izmanto. Pie situācijas, kad iedomājamies, ka man ir daudz naudas, es uzskatu par vērtīgu padomāt kā tā nauda ir ienākusies, no tā kaut nedaudz varētu spriest par to, kā cilvēki pret mani izturētos. Ja, piemēram, es šo naudu laimētu loterijā, man pašai būtu uzskats - kas viegli nāk, viegli iet. Un tā visdrīzāk domātu arī pārējie. sarastos neliels bariņš, kam tieši uz to mirkli nez kāpēc ir vajadzīgs atjaunot ar mani kontaktu un tieši uz to brīdi, kā izrādās ir saslimusi viņa māsa vai kaķis un viņam noteikti ir vajadzīgs aizdevums. Es kā dāsns cilvēks naudu iedotu. Un tā tas turpinātos līdz krājumi izbeigtos. Otrais gadījums varētu būt, kad naudu esmu mantojusi no paaudzes paaudzē, teiksim, kopā ar kādu titulu. Tad tas ir mazliet vienkāršāk. draugi nāk līdz ar naudu un dzimtas vārdu. Un visdrīzāk viņi ir tādi paši dīkdieņi kā es, kas laiku nosit dārgos restorānos, klubos un skaistumkopšanas salonos dāsni šķiežot naudiņu uz visām pusēm, pa laikam iedomājoties nomaksāt kādu mistisku parādu sabiedrībai ar pāris ziedojumiem labdarībai. Un, manu prāt, trešais gadījums ir sūri grūti sapelnīts un sakrāts kapitāls. Palēnām vien, plecu pie pleca ar draugiem, kas iespējams ir mani darba kolēģi es izraujos uz augšu. Tikeu paaugstināta amatā, pēc tam atveru savu firmu, tad filiāles utt utt. Līdz kamēr esmu ietekmīga darījumu sieviete ar plāsu paziņu loku un stabiliem gada ienākumiem. Draugi ir tikuši tik pat augstu, viņi nepamet, atbalst viens otru, jo ir kopā jau no pirmsākumiem.
Tāda lūk ir mazliet idializēta aina par trīs variantiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 17:50