Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dzive pec naves.
Vai tu tici kad ir dzive pec naves?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 158
Viesi nevar balsot. 
nera
iesūtīt 12.09.2004 19:38
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04
Kur: «Голая пионерка»



Njau nekas ipash bet......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Pinsy
iesūtīt 22.04.2005 08:25
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Hmm..dzīve pēc nāves..kko tādu ir baigi grūti iedomāties,jo es pat nezinu kā tas ir - būt mirušam.bet varbūt ka tāda dzīve pastāv, jo kas gan ar mums notiek, kad mēs esam miruši?Mums taču ir dvēsele,un kur tā paliek?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 24.04.2005 10:14
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Gribas ticēt un ticu. smile.gif Nevar būt, ka visas baznīcas, bībeles un daudzas grāmatas visulaiku melo... Daudzi, kuriem ir bijušas klīniskās nāves, ir pierādījuši, ka pēc nāves dzīve vēl turpinās. Nevaru pateikt kāda, bet pats galvenais, ka tāda ir.

Šajā jomā man zināšanu ir ļoti mazs, jo par to neinteresējos, bet savas dzīves laikā šo to esmu dzirdējis. It kā pēc nāves dzīve būs tāda, kāda tev ir bijusi šeit, uz zemes. Jo labāk te esi uzvedies, jo labāka dzīve būs tur. (Ļoti svarīgs faktors ir tieši domas) It kā ir kādi četrdesmit stāvi, jo augstākā nokļūsti, jo dzīve tur būs labāka, jo zemāk, jo dzīve sliktāka. (Ausgtākā nokļūst tad, ja tev ir bijušas gaišākas domas un labāka uzvedība) Pats galvenais īstenībā ir tas, kādas domas tev ir bijušas tieši nāves brīdī. Tas tavu pēc nāves dzīvi izšķir visvairāk. (Neticami, bet tā man stāstīja) (Šo informāciju nevajadzētu ņemt par pilnu. Visu šo man stāstīja pirmajā klasē un, kas zin, cik pareizi atceros stāstīto rolleyes_a.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 24.04.2005 16:06
Raksts #23


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Kad beidzas viena celjla posms,saakas naakoshais...Taa tas ir un taa tas buus...Tapeec es ticu,ka peec naaves saakaas jaunasi celja posms,jeb peecnaaves dziive
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 06.05.2005 12:00
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Negribu shobriid izteikt savas domas vai peecnaaves dziive ir, tachju shaadu domu nenoliedzu. Pastaav iespeeja, ka taada buus..
Kameer neesmu par to paarliecinaajusies, tikmeer uzskatu, ka ikviens piedzimst un agraak vai veelaak mirst. Ikviens nomirs. Domaajams, ka nomirs un taa tas arii paliks. Mirs citi, naaks jauni!.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.05.2005 16:49
Raksts #25


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(orx @ 24.04.2005 11:14)
Jo labāk te esi uzvedies, jo labāka dzīve būs tur.
*


A kas tad ir mēraukla pēc kuras var noteikt vai es šeit uzvedos labi vai slikti? Baušļi?, Bībele? Varbūt sātanistu bībele? Varbūt labi dzīvos tieši tie, kuri šeit dara visādas nejaucības (pēc mana subjektīvā viedokļa)

Kas ir tas pēc kā es varu samērīt vai es uzvedos labi vai nē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 06.05.2005 16:51
Raksts #26


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Sindra @ 06.05.2005 17:49)
A kas tad ir mēraukla pēc kuras var noteikt vai es šeit uzvedos labi vai slikti? Baušļi?, Bībele? Varbūt sātanistu bībele? Varbūt labi dzīvos tieši tie, kuri šeit dara visādas nejaucības (pēc mana subjektīvā viedokļa)

Kas ir tas pēc kā es varu samērīt vai es uzvedos labi vai nē?
*



Neuztraucies.

Pilnīgi noteikti atradīsies paradīze, pēc kuras mērauklas tu uzvedies slikti...
So - don't sweat it.

Šo rakstu rediģēja Nimue: 09.05.2005 06:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 07.05.2005 11:02
Raksts #27


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Nav nekā laba vai slikta, katrs dziivo sev, un peec kaada laika nomirst.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.05.2005 23:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 07.05.2005 11:06
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Mazliet skarbi izstaastiiji, bet savaa zinjaa es tev pilniibaa piekriitu!.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.05.2005 23:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 07.05.2005 22:22
Raksts #29


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Un tad atradīsies kāds trakais zinātnieks, kas gribēs tevi dabūt pie dzīvajiem biggrin.gif . Traki, vai ne? Vai arī kāds tev no tava kapa izzags gredzenu, vai pat kurpes.


Par to skalu. Kaut kā ļoooti neticami, jo, paskatoties taču uz dzīvi - ja tu atsit kādu pirkstu ļoti sāpīgi. Kādi ir tavi pirmie vārdi? (````, ````, ```` biggrin.gif ui, visus nocenzēja blushing.gif). Un ja nu tu mirsti krītot? Atsitoties? Kā tā? Tad vai ir garantēts, ka tu nokļūsi tajā pirmajā stāvā (vai arī zemāk, ja tas ir iespējams) .

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.05.2005 23:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 07.05.2005 22:57
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



CITĀTS(skowij-snowij @ 07.05.2005 22:22)
Un tad atradīsies kāds trakais zinātnieks, kas gribēs tevi dabūt pie dzīvajiem biggrin.gif . Traki, vai ne? Vai arī kāds tev no tava kapa izzags gredzenu, vai pat kurpes.
Par to skalu. Kaut kā ļoooti neticami, jo, paskatoties taču uz dzīvi - ja tu atsit kādu pirkstu ļoti sāpīgi. Kādi ir tavi pirmie vārdi? (````, ````, ```` biggrin.gif ui, visus nocenzēja blushing.gif). Un ja nu tu mirsti krītot? Atsitoties? Kā tā? Tad vai ir garantēts, ka tu nokļūsi tajā pirmajā stāvā (vai arī zemāk, ja tas ir iespējams) .
*

par gredzenu...no kurienes Tu to nemi? smile.gif viena veca gramata, kuru izlasiju bija tads stastins! wink.gif
bet par sito es domaju, ka nekas ta nebeidzas...turpinasi dzivot, bet vai sito pasu dzivi, nemaku teikt...ja to var nosaukt par pecnaves dzivi, tad tai ticu! tongue.gif

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.05.2005 23:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvekshkjis
iesūtīt 07.05.2005 23:06
Raksts #31


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 08.10.04



Godīgi sakot man ir bail no šīs realitātes beigām. Tā jau ir lielajam vairumam. Bail no nezināmā. Man laikam ir vienalga, vai kaut kas būs vai nebūs vēl pēc nāves. Man ir svarīga tagadne, šis mirklis. Tieši šis. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 08.05.2005 15:24
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



bullshit. taadas peecnaaves dziives nav. paradiize? driizaak utopija..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 08.05.2005 16:21
Raksts #33


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



pēc nāves pavisam noteikti ir Kaut Kas ( paradīze, cita dimensija vai kā kuram labāk patīk), jo tas ir tāpat kā tajā teicienā: " nav dūmu bez uguns" wink.gif ja pēc nāves patiešām nekā nebūtu, tad nebūtu arī šo nebeidzamo diskusiju par to ir pēcnāves dzīve vai nav. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 08.05.2005 17:46
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



...organiskā sadalīšanās

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 08.05.2005 17:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gogijs
iesūtīt 10.05.2005 15:17
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.04.05
Kur: Maaaja



grin.gif VAREETU JAU BUUT TIKAI DEBESIIS JO TAD ES VAREETU BUUT AR TIEM KO ES MIILU!!!!!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 11.05.2005 17:47
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



CITĀTS
pēc nāves pavisam noteikti ir Kaut Kas ( paradīze, cita dimensija vai kā kuram labāk patīk), jo tas ir tāpat kā tajā teicienā: " nav dūmu bez uguns"  ja pēc nāves patiešām nekā nebūtu, tad nebūtu arī šo nebeidzamo diskusiju par to ir pēcnāves dzīve vai nav.

Ja cilveeks tik ljoti negribeetu, lai peec naaves kaut kas buutu, tad nebuutu sho muuzhiigo diskusiju.


Jaa nu Kurbadam tqaisniiba peec naaves noteikti buus jauka smirdosha sadaliishanaas.
Peec naaves buus paradiize? Heh, nu un kaada buutu tava paradiize, nu labi, es jau savu ar nevareetu aprakstiit, bet gan jau Dievs nojaush, ka mani tur vajadzeetu sagaidiit daudz seksa.
Esmu pilniigi paarliecinaats, ka visas biibeles utt. melo. Cilveeki patiik ticeet, ka peec naaves nekas nebeidzas. Ak un daargais biibeles dievs piedaavaa paradiizi, kaads cits ko citu.
Muuzhiigaa bauda, nirvana, vareetu palikt biki apniciiga peec kaada laika, es pat teiktu nepraatiigi mokosha, un luuk mees peec kaada laika paradiizes vietaa ieguustam elli.

Mans mineejums buutu, ka peec naaves tevi sagaida muuzhiigs tavu beidzamo domu, sajuutu sajaukuma turpinaajums vai arii nekas, nu tevi peec naaves sagaidiitu eksistences beigas, tu atrastos aarpus visuma, vai arii tas "gars" nonaaktu antivisumaa, kur paarsvaraa eksistee antimateerija, antidaljinjas un sastopoties ar kaadaam citaam daljinjaam anhilee, bet taa kaa shinii visumaa taas ir paarsvaraa, tad sheit neeksistee visums kuru mees paziistam, bet antivisums vai ...

Ak jaa kristieshi, iistenam kristietim man liekas ir vairaak bail no naaves un domaam kas notiks peec tam kaa jebkuram citam. Vinjiem tachu visu dziivi ir jaakalpo dievam un jaaluudz piedoshana, lai tikkai nokljuutu paradiizee. Priesteri vai kas tur veel no kaut kaa atsakaas.
Kaa jau Subito teica, nav svariigi kas notiks peec naaves. Jo vairaak tu speesi par to nedomaat, ignoreet sho faktu, jo pilnveertiigaak nodziivosi savu dziivi.

p.s. es gan shaubos vai kaads buutu speejiigs shiis savas bailes, bailes no naaves, pilniibaa izgruust no apzinjas.

Šo rakstu rediģēja Lord Fish: 11.05.2005 18:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 11.05.2005 18:02
Raksts #37


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



CITĀTS(spāre @ 08.05.2005 16:21)
ja pēc nāves patiešām nekā nebūtu, tad nebūtu arī šo nebeidzamo diskusiju par to ir pēcnāves dzīve vai nav.  smile.gif
*


mjaa, runāja arī par Irākas atomieročiem laughing.gif

bet, manuprāt, beigu BEIGĀS ir paradīze..nuu visiem, kas labus darbiņus paveikuši un uzvedušies godīgi. Mjā, un šeitan arī parādās problēma ar to mērauklu..oki tādā gadījumā ir vairākas paralēlas paradīzes ( kāpē gan nea?!?) ar dažādām mērauklām, piemēram, labiem baznīcēniem, vienk sakarīgiem cilv, bik negodīgajiem un zaglīgajiem..un tad vēl tāda, kuru daži bezprāši dēvē par ELLI...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 21.05.2005 15:39
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Peecnaaves dziive- Paradiize? Jaa, iespeejams kautkaadu apsveerumu deelj taada Paradiize, jeb vieta bez saapeem, baileem un noguruma, pastaav, tachju cilveeki tur taapat nenokljuust! Neviens nav tik perfekts, lai tur nokljuutu..
Tiem, kas tic Biibelee teiktajam- Dievs sodiija Aadamu un Ievu liekot tiem dziivot kaa mirstiigajiem. Arii vinju peecnaaceejiem(cilveekiem) naacaas dziivot kaa mirstiigajiem, un kaapeec?- taapeec, ka vinjiem lika maksaat par vecaaku kljuudaam. Tas pieraada to, ka pat nevainiigie nenonaak Paradiizee, bet gan maksaa par citu kljuudaam..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 21.05.2005 16:49
Raksts #39


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Ticu. Pirmkārt, jau tāpēc, ka tas ir cilvēka dabā -- ticēt, ka viņš nekur nepazudīs (jo kā gan varētu nozust tāda īpaša būtne kā cilvēks grin.gif ?), ja arī miesa sairst pīšļos, tad vismaz gars un dvēsele nekur nepazūd.
Par paradīzi runājot -- reizēm šķiet, ka to izdomāja mācītāji, lai cilvēkus iebiedētu, un tie rūpīgāk attiektos pret saviem pienākumiem un ievērotu baušļus.
Un noslēgumā atkārtoju -- es ticu wink.gif. Kāpēc neticēt kaut kam labākam ? Iepriekšējo paaudžu grēku izpirkšana ir uz Zemes virsas, tālāk seko miers un atpestīšana happy.gifwink.gif..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 27.05.2005 20:34
Raksts #40


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Nobalsoju par "varbūt", jo ar to ticēšanu - gan jā, gan nē. It kā neviens jau to nevar zināt, jo nav tur bijis. Bet kāpēc tad kaut kas tāds vispār pastāv kā kaut vai domas par Paradīzi innocent.gif vai Elli devil.gif . Varbūt šādas domas ir tikai loģiskas, bet nu... Tāpēc jau es nezinu, neviens nezina, kā būs. Arī cilvēki, kas kādu periodu (hokeja 20 minūtes vai vēl ilgāk vai basketbola ceturdaļu laughing.gif ) ir atradušies klīniskajā nāvē, pie Paradīzes vai Elles tomēr tikuši nav. Ir 1 000 000 reižu dzirdēti stāsti par tuneļiem ar gaismu galā, bet kāpēc tad neviens neiedomājas, ka varbūt var iet atpakaļ? grin.gif Tad, ja tuneļa galā tumsa, tad gan abloms un saprot, ka jānāk un vēl drusciņ jāpadzīvo, bet, ja gaisma, tad... kāpēc negriezties atpakaļ...? unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 00:37