Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai cilvēki ir cēlušies no pērtiķiem?
...Zanish...
iesūtīt 25.04.2004 16:22
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Vai juus ticat tam ka cilveeki ir ceelushies no peertikjiem?

Bet kaa tad tie peertikji bija atshkjiriigi? Jo cilveeki tachu ir gan balti, gan sarkani, gan melni, gan dzelteni.

Šo rakstu rediģēja Inx: 02.08.2005 00:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Dinaer
iesūtīt 07.05.2004 17:57
Raksts #41


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



ar koshis viirietis (aadams) bvija tik neapmierinaats?
es labaak juutos ja zinu ka esmu taisiita peec giimja un liidziibas nekaa tad ja mani senki blusas viens otrtam lasiijushi no kazoka aaraa....
nekas jau nevar buut ideaals wink.gif

gadiisim ar nepacietiibu dr. hab. hist. ļ. cien. TAVU teoriju ,kas noteikti buus balstiita uz neapstriidamiem faktiem peec 10gadu lielas pieredzes un materiaalu vaakshanas wink.gif tongue.gif

ja gribi pilniigas garantijas ,tad beernus labaak skolaa nesuuti. gadiijumaa lai buutu pilniigi drosha klusti par skolotaaju un pati vinus maaci. smile.gif (tikai draudziigs ieteikums)
kas tad tajaa evoluucijaa ir tik drausmiigs ,ka negribi lai vini to maacaas? huh.gif

grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.05.2004 11:20
Raksts #42


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Eredia @ 07.05.2004 11:38)
pag, pag, pag, ļ. cien. a. god.  kas nu tur vee TU
kops kura  laika tu esi nosaucies par doktru veel??
un vai tad hab. vispaar vairs pieskir?
man domaat, ka ne.
un tas noziimee, ka savus beernus laidiisu skolaa, kas garantees man to, ka evoluucija maaciibu prgrammaa ieklauta netiks!!!

Paga paga.....kurš te ir pret evolūciju???? :blink: :blink: Kādas tad vēl TICAMAS versijas JŪS varat piedāvāt? Par 6+1 dienu?? Drusku neiebraucu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 12.05.2004 15:36
Raksts #43


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



6+1 diena nav tava evolucijas teorija happy.gif
takaa atgrizies pie darba un mees ceram tuvaakajaa laikaa sagaidit arii kaadu tavu versiju wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 13.05.2004 14:12
Raksts #44


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Zanete @ 12.05.2004 15:36)
6+1 diena nav tava evolucijas teorija  happy.gif
takaa atgrizies pie darba un mees ceram tuvaakajaa laikaa sagaidit arii kaadu tavu versiju  wink.gif

Es jau nesaku ka 6+1 dienu teorija ir MANA!! :blink: 'Istenībā bija tā ka Dies uztaisīja ļaudis no māliem bet vells visu kā parasti pabojā ja laughing.gif vecais viltīgais trixters grin.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 13.05.2004 14:20
Raksts #45


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



pabojaaja gan... laughing.gif
tgad mums ir miesa ar vsu kas pie taas piederaas (mums ir iekshas wink.gif )
shitaa sabojaaja visu muusu eksistenci...
buutu lainiigi dziivojushi dublu vaidolaa... tongue.gif

tur jau taa lieta ka ( 6+1 diena ) nav taveejaa. tapec mees no tevis ceram sagaidiit TAVU teoriju getlost.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 13.05.2004 15:14
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 11:20)
CITĀTS(Eredia @ 07.05.2004 11:38)
pag, pag, pag, ļ. cien. a. god.  kas nu tur vee TU
kops kura  laika tu esi nosaucies par doktru veel??
un vai tad hab. vispaar vairs pieskir?
man domaat, ka ne.
un tas noziimee, ka savus beernus laidiisu skolaa, kas garantees man to, ka evoluucija maaciibu prgrammaa ieklauta netiks!!!

Paga paga.....kurš te ir pret evolūciju???? :blink: :blink: Kādas tad vēl TICAMAS versijas JŪS varat piedāvāt? Par 6+1 dienu?? Drusku neiebraucu!!

runa nebija par evoluuciju vispaar bet par daudzo teoriju siikumainu apguvi skolaa.
pret evoluuciju nekad neesmu bijusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.05.2004 13:46
Raksts #47


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Eredia @ 13.05.2004 15:14)
CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 11:20)
CITĀTS(Eredia @ 07.05.2004 11:38)
pag, pag, pag, ļ. cien. a. god.  kas nu tur vee TU
kops kura  laika tu esi nosaucies par doktru veel??
un vai tad hab. vispaar vairs pieskir?
man domaat, ka ne.
un tas noziimee, ka savus beernus laidiisu skolaa, kas garantees man to, ka evoluucija maaciibu prgrammaa ieklauta netiks!!!

Paga paga.....kurš te ir pret evolūciju???? :blink: :blink: Kādas tad vēl TICAMAS versijas JŪS varat piedāvāt? Par 6+1 dienu?? Drusku neiebraucu!!

runa nebija par evoluuciju vispaar bet par daudzo teoriju siikumainu apguvi skolaa.
pret evoluuciju nekad neesmu bijusi.

"Daudzo teoriju"??? :blink: Cik tad viņas vispā`bā ir? Nu...es varu nosaukt pamatā Darvina radīto evolūcijas teoriju...materiālistiskā versija, kurai ar laiku šādas tādas detaļas piekoriģē, atkarībā no zinātnes līmeņa attiecīgajā brīdī....

nu tad vēl protams reliģiskā par 6 +1 dienu...., ko skolā piemin, bet pamatā garāmejot....

Huh?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 19.05.2004 15:39
Raksts #48


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



es mu dzirdeejusi par veelvinu (5.klasee veestures st.)
citplaneetieshu kolonizaacijas teoriju.
atbrau ciplaneetieshi , redz veel neapdziivotu planeetu un paarcelas uz shejieni. muusu senci...

pamat ir shiis triis teorijas.

Šo rakstu rediģēja Zanete: 19.05.2004 15:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.05.2004 12:30
Raksts #49


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu manējā šobrīd tiek aktīvi izstrādāta, tiek apkopoti visādi ciferblakta skaitītāja visuma konstantes mērījumi no pokaiņu zikurāta pakājes. Man ir lielas aizdomas, ka manas teorijas pamatā būs dažas Pokainoloģijas atziņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 24.05.2004 15:06
Raksts #50


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Kedriks @ 19.05.2004 13:46)
CITĀTS(Eredia @ 13.05.2004 15:14)
CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 11:20)
CITĀTS(Eredia @ 07.05.2004 11:38)
pag, pag, pag, ļ. cien. a. god.  kas nu tur vee TU
kops kura  laika tu esi nosaucies par doktru veel??
un vai tad hab. vispaar vairs pieskir?
man domaat, ka ne.
un tas noziimee, ka savus beernus laidiisu skolaa, kas garantees man to, ka evoluucija maaciibu prgrammaa ieklauta netiks!!!

Paga paga.....kurš te ir pret evolūciju???? :blink: :blink: Kādas tad vēl TICAMAS versijas JŪS varat piedāvāt? Par 6+1 dienu?? Drusku neiebraucu!!

runa nebija par evoluuciju vispaar bet par daudzo teoriju siikumainu apguvi skolaa.
pret evoluuciju nekad neesmu bijusi.

"Daudzo teoriju"??? :blink: Cik tad viņas vispā`bā ir? Nu...es varu nosaukt pamatā Darvina radīto evolūcijas teoriju...materiālistiskā versija, kurai ar laiku šādas tādas detaļas piekoriģē, atkarībā no zinātnes līmeņa attiecīgajā brīdī....

nu tad vēl protams reliģiskā par 6 +1 dienu...., ko skolā piemin, bet pamatā garāmejot....

Huh?

Nu, vismaz šogad maniem audzēkņiem bija jāzin 4 teorijas - Evolūcijas (Darvina), Divinisma teorija (dieva piekritēji), Paleokontakta teorija (dzīvība ievesta(jeb ievazāta smile.gif ) no citurienes) un Gaijas teorija (Zeme ir dzīvs organisms).

Tās ir teorijas ar šobrīd vislielāko piekritēju skaitu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 01.06.2004 11:20
Raksts #51


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



nu ja, taas pasas jau arii ir...
tikai dazaam paarliecinaataam biolog4em nepietiek ar to vien, ka beernjuki samaacaas tos cetrus nosaukumus - kas radiija kas izdomaaja teoriju, kaa taa attiistiijaas.
uz ieskaiti mees to tiesaam zinaajaam (un spikeros saraxtiijaam biezaa slaanii)
bet iisteniibaa sviesc kaut kaads un sameeraa neatrisinaama probleema.
taaapeec par to nesatraucos un nerisinu vispaar. man pietiek, ka es esmu radusies un man miilie un tuvie arii.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 02.06.2004 16:41
Raksts #52


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



itkaa jav zoologija un geograafijaa visu laiku maagina ieboreet, ka mees esam kaut kaadi peerikeenu peectechi, bet es nemaznesuudzos, ka man ir divas kaajas, divas rokas un mataina galva!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ketchup11(she)
iesūtīt 02.06.2004 18:29
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04



Es domaaju ,ka cilveeki vareetu buut ceelushies no meerkajkiem/peertikjiem. huh.gif Un galu galaa veel taa Luusija... cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 26.06.2004 19:26
Raksts #54


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Cilvēki nenāk no pērteķiem, cilvēks ir kautkas augstāks par pērteķi. Tās ir manas domas grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mērfija
iesūtīt 26.06.2004 21:55
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.04
Kur: latvija,valmiera



drusku bet tikkai maza dallinna no peertikka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 26.06.2004 23:10
Raksts #56


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Es par to īpaši nedomāju, arī nezinu vai ir dievs, jo to nekādi nevar pierādīt. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 27.06.2004 00:44
Raksts #57


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tas ka kaut ko būtu radījis dievs, ir fufelis. Jo dieva, lūk, nav.

Labāk teikt - cilvēks ir attīstijies no mērkaķa, nevis cēlies. Es, piemēram, ceļos no gultas. Tik tiešām, katru rītu! ( nu gandrīz wink.gif ) Attīstība notika evolūcijas ceļā, kur ar laiku atlasijās labāk veidotie indivīdi, kā rezultātā radās saprātīgāku mērkaķu grupa. Un tā tālāk, kamēr tika līdz mūsdienu cilvēkam.

Kāpēc ir cilvēki ar dažādu ādas krāsu? Tāpēc, ka atkarībā no dzīves vietas, notika pielāgošanās apstākļiem. Nēģeri kļuva melni, jo vajadzēja pasargāties no saules kaitīgā starojuma. Katras no šīm izmaiņām radīja pielāgošanās vietējiem apstākļiem. Izņemot manu māsu, kura ir melna, jo ir kārtējo reizi nosmērējusies. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aragorns
iesūtīt 05.07.2004 14:47
Raksts #58


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04



Man tā neliekas. Man liekas ka cilvēkus uz zemi atveda citplanētieši
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 07.07.2004 23:41
Raksts #59


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Kad liekas, tad sasitas. tongue.gif

Visticamāk, mums ar citplanētiešiem nekāda sakara vēl nav bijis, vismaz pārāk nopietna. Žēl. sad.gif Ja nu vienīgi piramīdas, bet tas tā.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 07.07.2004 23:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 08.07.2004 11:02
Raksts #60


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Un kur Tu izrāvi, ka piramīdas ir citplanētiešu "ražojums"? Saskaņā ar Amerikas indiāņu teoriju, mēs esam 4. pasaule. Tīri labi kāda piramīda varētu būt no iepriekšējām civilizācijām pāri palikusi! Vai arī vienkārši uzcelta pirms Ledus Laikmeta... Vai arī pirms Grēku Plūdiem... Ej nu izštuko!

Nu, cik man zināms, tīri ģenētiski primātu (t.i. pērtiķu un mērkaķu) gēnu informācijā ir tikpat būtiskas atšķirības kā suņu un kaķu starpā. Bez tam, jāņem vērā fakts, ka gēni nemaz nav tik ļoti tendēti uz mutācijām. Katrs dzīvais organisms šobrīd ir perfekti pielāgojies tai videi, kurā tas velk savu dzīvību. Perfekti - vai tas neskan aizdomīgi? Nekāda acīmredzama evolūcija pēdējā laikā nav novērota. Arī tā sauktie "evolūcijas starpposmi" tā arī nav atradušies...

Tas tā, drusku pret evolūcijas teoriju. Jā, starp citu, Darvins pats nekad nav apgalvojis, ka cilvēks ir cēlies no pērtiķa. To izdomāja viņa sekotāji.

Manuprāt, cilvēks noteikti NAV attīstījies no pērtiķa, vai pat no kopīga senča. Pārāk perfekts mehānisms. Arī dzīvā daba ir pārāk perfekts un smalks mehānisms, lai varētu būt nejaušības rezultāts. Pat vienkārši loģiski izsecinot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:38