Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spēles, kuras jūs ieteiktu paspēlēt
Canadian
iesūtīt 21.06.2004 10:41
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Šis pavediens ir domāts, lai rakstītu spēles, kuras ieteiktu paspēlēt. Rakstīt var vienalga kādu, izņemot HP&GP spēles wink.gif
Jāmēģina pievienot arī spēles sižetu un veidu wink.gif

Šo rakstu rediģēja orx: 21.06.2004 10:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 17.05.2006 12:04
Raksts #81


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Ieteiktu paspēlēt UNREAL TOURNAMENT: STRIKE II (2004)

SPēle ir interesanta, laba grafika un lielas iespējas. Vienīgi te ir minimāli čītkodu. Sižets ir labs, interesanti spēlēt. Iespēju daudzum daudz. Nu jā, `hadzilka` ir. Tas ir nereāls tūrnamencs. happy.gif Tev ir jāpieveic daži kroplīši un tad tu izveido savu komandu. Tve ir četri uzdevumi - sargāt karogu, sargāt burtus, iemest bumbu un izpildīt misiju. Katrā uzdevumā ir vairākas istabas. Lūk tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 05.06.2006 16:27
Raksts #82


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Iesaku Tony Hawk`s Underground 2. Labs skeiteris. Labi paņēmieni skeitošanā jaunajiem skeiteriem... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 14.06.2006 09:41
Raksts #83


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



reti kad kko speeleeju bet ja speeleeju tad taa ir Ultima ... smile.gif laba speele Iesaku... ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purpur
iesūtīt 28.07.2006 10:17
Raksts #84


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.06
Kur: ☆



Nu pēdeja laika reti ko spelēju, bet laba spele ir "Need For Speed-Underground" Laba muzika spelējot skan! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 31.07.2006 17:57
Raksts #85


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Es esmu The Elder Scrolls III: Morrowind kaislīga spēlētāja, bet ar līdzīgu degsmi var spēlēt arī Neverwinter Nights un Gothic, Gothic II.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poison Girl
iesūtīt 09.08.2006 18:44
Raksts #86


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.06



Es dodu priekšroku stradēģiskajām spēlēm, kā piemēram Empire Earth (jaunaka versija) u.c.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 24.08.2006 15:36
Raksts #87


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Iesaku Medieval Total War - vnk burvīgs spēļuks, Rome Total War esot labāks, bet nav vēl sanācis paspēlēt. Un protams Fallout II
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 24.08.2006 16:08
Raksts #88


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



Fallout - visas daļas. Interesanta pasaule, sižets un vispār uzskatu šo spēli par žanra klasiku.
Baldurs Gate 2, Icewind dale 1,2 - Forgotten Realms ko te var teikt DnD klasika, par šo pasauli ir uzrakstīts pāri desmitiem grāmatu. Bravo šedevrs visās lomās.

Un WOW - Protams WOW ja daudz brīva laika uz RPG realmu un var droši iejusties tēla ādā. Un tikai uz oficiāla servera.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 14.10.2006 19:10
Raksts #89


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Noteikti ieteiktu paspēlēt:

1) Tomb Raider: Legend . (Tā ir mana mīļākā spēle. Ļoti labs sižets un nepārspējama grafika, vienīgi nedaudz par īsu. Un man patīk arī visas iepriekšējās daļas, tāpēc tās arī iesaku) Tomb Raider: Legend

2) X-Men Legends II: Rise of Apocalypse . (Superīga spēle. Gara, interesanta, ar daudz varoņiem var spēlēt) X-Men Legends II: Rise of Apocalypse

3) Secret Files: Tunguska . (Spēle ejama tikai ar peli, bet ļoti laba. Ir jāatrisina dažādas mīklas, lai tiktu tālāk. Mīklas ir tādas, ka jāsavāc dažādi objekti, jāsakombinē un tad tos var atjautīgi izmantot) Secret Files: Tunguska

4) CSI: Dark Motives. (Var iejusties CSI lomā un vākt pierādījumus, nopratināt noziedzniekus. Aizraujoša spēle ar negaidītu atrisinājumu) CSI: Dark Motives

5) CSI: Dimensions of Murder. (Var iejusties CSI lomā un vākt pierādījumus, nopratināt noziedzniekus. Aizraujoša spēle ar negaidītu atrisinājumu) CSI: Dimensions of Murder

6) CSI: Miami . (Var iejusties CSI lomā un vākt pierādījumus, nopratināt noziedzniekus. Aizraujoša spēle ar negaidītu atrisinājumu) CSI: Miami

7) X-Men: The Official Game . (Var spēlēt, bet par maz varoņu. Ar Iceman spēlēt īpaši stulbi, bet to atsver Nightcrawler, kurš ir ideāls. Arī Wolverine nav ne vainas. Spēle jaunāka par augstāk minēto X-Men spēli, bet ne labāka) X-Men: The Official Game

8) The Sims 2 ar visiem papildinājumiem . (tagad jaunākais papildinājums, kas iznācis ir "Pets", kur ir dzīvnieki) The Sims 2 The Sims 2: Pets

Kaut kā visi spēļu nosaukumi izkrituši no galvas... Bet gan jau vēlāk pievienošu vēl kādu. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Snitch: 14.10.2006 19:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 24.10.2006 01:28
Raksts #90


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



The Sims 2 Pets

mīlīgi, kautgan kvadrātaini zvēri.
nežēlīgi plēš mēbeles un piemēslo māju. XD
bet ir forši.

Šo rakstu rediģēja prinz: 24.10.2006 01:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 24.10.2006 17:35
Raksts #91


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Pievienošos visiem tiem, kuri saka, ka jāpamēģina obligāti Sims 2 Pets happy.gif .. es jau domāju, ka bērnu no bēbja ir nenormāli izaudzināt, bet mājās turēt 2 kaķus un 2 suņus ir murgs, īpaši, ja piedzimst divi kucēni vēl.

Vēljoprojām, neko citu nespēlēju, ja vienīgi Stronghold 2.
Jānokačā Stronghold legends.

Šo rakstu rediģēja mazā peciņa: 24.10.2006 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 24.10.2006 18:17
Raksts #92


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(mazā peciņa @ 24.10.2006 18:35) [snapback]1054495[/snapback]

Pievienošos visiem tiem, kuri saka, ka jāpamēģina obligāti Sims 2 Pets happy.gif .. es jau domāju, ka bērnu no bēbja ir nenormāli izaudzināt, bet mājās turēt 2 kaķus un 2 suņus ir murgs, īpaši, ja piedzimst divi kucēni vēl.

Vēljoprojām, neko citu nespēlēju, ja vienīgi Stronghold 2.
Jānokačā Stronghold legends.

Man jau ir Stronghold Legends, bet man dators par sliktu... Spēlēt pašu spēli jau var, tikai ejot spēlē iekšā lādējās apmēram 5 minūtes... Pagaidīšu kamēr būs jauns dators un tad spēlēšu.

Šo rakstu rediģēja Dark Phoenix: 24.10.2006 18:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 13.11.2006 19:17
Raksts #93


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



vispār datorspeles spēlēju reti, nu bet visvairāk iepatikusies man ir "American Mcgees Alice". sižets? iedomājaties to, kas būtu noticis, ja L.Kerols savu leģendāro grāmatu būtu uzrakstījis, lietodams daudz un dažādas halucigēnās zālītes. Alise ir vienkārši burvīga psihopāte happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 11.12.2006 07:11
Raksts #94


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



CITĀTS(joua @ 13.11.2006 19:17) [snapback]1062479[/snapback]

vispār datorspeles spēlēju reti, nu bet visvairāk iepatikusies man ir "American Mcgees Alice". sižets? iedomājaties to, kas būtu noticis, ja L.Kerols savu leģendāro grāmatu būtu uzrakstījis, lietodams daudz un dažādas halucigēnās zālītes. Alise ir vienkārši burvīga psihopāte happy.gif

veca speele. mulsinosja grafika.

Marc Eco's Getting Up.
Visiem kam patiik reperu bubu , graffiti.... un ipod grin.gif jaaspeeelee ar dzheku vaardaa - Vilciens xD
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 29.12.2006 13:46
Raksts #95


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Mīlu Secret Files : Tunguska. Jaunā klasika. Vienīgi žēl, ka tik īsa, un dažreiz bez walktrought'a nevar iztikt, taču superīga grafika un sižets.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kivi
iesūtīt 31.12.2006 17:59
Raksts #96


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.06
Kur: Rīga



The Sims 2 ar visiem papildinājumiem lai arī kompīts daudz ko nepavelk, bet tik un tā-mana mīļākā datorspēle.
A Series of Unfortunate Events Lai arī pašai uz datora nav, laba staigāšanas spēle.

Šo rakstu rediģēja Kivi: 31.12.2006 17:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 10.01.2007 15:05
Raksts #97


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Mana mīļākā spēle ko es asmu spēlējis ir MORROWIND(RPG),bet iesaku uspēlēt Oblivion(RPG),starp citu Oblivion ir nākamā daļa MORROWINDDA (neasmu spēlējis Oblivion jo mans kompis viņu nevalk un piedodiet ja es nepareizi uzrakstiju oblivion īsti nezinu kā viņu pareizi jāraksta.)

Šo rakstu rediģēja Elderons10: 10.01.2007 15:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 14.01.2007 17:51
Raksts #98


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



hmm.. Simsi ir laba lieta, tādēļ ieteiktu The Sims 2
Patīk arī Need For Speed Underground2 (NFSU2) spēlēju tik ilgi, kamēr nokārās daķis un tagad vnk nevelk whistling.gif
bet pagaidām man topā ir CS (Counter Strike). Nekad vēl neesmu tā aizrāvusies ar kādu datorspēli, kā Counter Strike. Ātri izraisa atkarību (ņemot vērā to, ka esmu meitene laughing.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MEDIKS
iesūtīt 01.02.2007 16:32
Raksts #99


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.05
Kur: Minas Tirith



Iesaku uzmočīt NFS-Carbon, Warhammer (tas ir vienalga kuru daļu) un protams Rise & Fall-Civilizations at war.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iGod
iesūtīt 05.02.2007 21:58
Raksts #100


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.12.06
Kur: šeit - varokā



jaaa!!! GOTHIC 43v3r!!!
Nu jā, iesaku runescape (grafika baigi slikta)(rpg), battleon (vnk iepatikās), Tony Hawk underground2, Cs (protams), UT (vienalga kuru...) unnnn moparscape!!!(lol)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:24