Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Bans no kaucekļiem
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 23:06
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu man karochi uzlika banu par nelabu runaashanos kaucekljos jau vairaak kaa pirms nedeeljas, bet nav veel nonjemts (kautgan bans uz nedeelju bija...)! Nu saprotu ka mani daudzas vecenes tur ieniist jo redzi vinjaam nebija gariigaa tajaa dienaa un man virsuu saaka ...! Par to ka es pretii devu man metaas virsuu draudzenes...taa mees tur visu laiku runaajaam visaadas sliktas lietas, bet izbanoja mani...vareeja vismaz situaaciju apskatiit...! Vispaar veelos lai man nonjem banu, kuru es uzskatu par nepamatotu, jo es aizstaavejos, nekad neesu nevienam 1. uzbrucis (Beerniibaa nodariitais neskaitaas esu jau izaudzis), atskaitot Kinky par ko jau atvainojos un tagad veirs neesam naidaa...! Esu lasiijis arii kaucekljus pie draugiem, un veel peec mana bana paaridariitaajas turpinaaja mani ciitiigi nod***t un neesu dzirdeejis ka ir izbanotas...! Nesaprotu, neizprotu sho dziljo netaisniibu...kapee mani bano tikai taapeec ka aizstaavos... kaa jums patiktu un ko juus dariitu ja nemitiigi kaads jums di.. virsuu? Vai juus neaizstaaveetos? Paliidzat man luudzu sad.gif crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 14.08.2005 00:36
Raksts #2


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=15949
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:00