Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> spoki internetaa
Sol Invictus
iesūtīt 24.08.2004 21:15
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ik pa briidim kaut kur paraadaas staasti, ka internetaa esot spoki - elektroniskas radiibas, kuras internetaa dziivo. Ir dzirdeets ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 33)
Inx
iesūtīt 15.11.2004 18:20
Raksts #21


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



nee nu varbuut es sirgstu ar paranoju, bet man gan nezkaapeec gribas ticeet ka militaaraam vajadziibaam jau ir uzbuuveets kaut kaads sapraats, tikai nu protams ne tik nekontroleejams kaa skynet terminatoraa... laughing.gif un tas sapraats notekti vel nav sasniedzis self-aware stadiju taapeec nav biistams...

bet kaapeec lai taads nepastaaveetu...? Tas tachu ir tehniski iespeejams radiit vismaz sapraata iluuziju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 16.11.2004 19:31
Raksts #22


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



CITĀTS
Nē, tas bija kaut kāda žurnāla mistikas lapā, it kā no nākotnes sūtītas ziņas bar banku krahu, kas notika, par auto avāriju, kas arī notika un kāds rakstnieks saņēma saiti uz mājas lapu, kurā varēja izlasīt viņa vēl nepabeigto romānu ar visu nobeigumu. Un pēc tam ne sūtītājus, ne mājas lapu nevarēja atrast.

Sakritība. Es arī varu pareģot kāda nākotni. Ja tas nepiepildīsies, par to neviens pat neieminēsies, bet ja piepildīsies, tas par to uzzinās jau plašāka publika. Te tāpat - sakrita pareģojums ar patiesību un to nodrukāja. Bet gan jau bija vēl pārdesmit pareģojumi, kuri nepiepildījās.

Šo rakstu rediģēja pelmeniC: 16.11.2004 19:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hysteria
iesūtīt 23.11.2004 16:56
Raksts #23


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.11.04
Kur: Uz planeetas ko sauc par Zemi...



kaut kaa neizklausaas ticami, ka spoki vareetu buut internetaa :blink: dziivee varbuut bet ne jau internetaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 23.11.2004 18:20
Raksts #24


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



neko me nav dzirdejusi
bet man skit ka ta varetu buut
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fianka
iesūtīt 15.12.2004 22:51
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.04



Nu galiigs murgs. Spoki i-netaa...Ko gan izdomaa..Jaanjirdz,knapi varu noticete ka spoki pastaav dziivee un te veel saka ka i-netaa ;DD
Miss Digory,
CITĀTS
Es biju viena majas lapa/foruma, kur viens dzeks apgalvoja, ka ir miris un ir spoks

Ujj,daudz ko var iegalvot..Ja es pacenstos es vareetu iegalvot ka esmu ragana..Labaak netici taadiem murgiem..:/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 20.12.2004 18:38
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



pirmo reizi par kaut ko tādu dzirdu, bet nu man liekas ka tas nu galīgi nevar būt. internetā spoki. ha! smiekli nāk. varbūt es esmu par dumju bet nu es tiešām nesaprotu kā gan internetā var būt spoki. nu piedodiet tie kuri tam tic, bet nu man tiešām galīgi neticās
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 21.12.2004 11:04
Raksts #27


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



pret visaadaam zurnaalu mistikas lapaam izturos ar lidizigu atieksmiiti kaa tiinju probleemu lapeliiteem - uzjautrinosa un izklaideejosa lasaamviela, bet nekas vairaak.otams, ja sola ko labu, tad labpraat nospriezu, ka avr ticeet. bet citaadi - lai kas arii buutu, kameer mani netraucee (piem nesuuta man saitus ar romaaniem kurus nekad nerakstiisu..) mani tas pat nesaista
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 21.12.2004 11:38
Raksts #28


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



ak... spoki ir viena lieta, bet kaut cik saprātīgas progzas pavisam cita lieta...
jo visa jebkuras programmēšanas valodas programmma (vai tas būtu ar C++ kaukas programmēts, vai tās būtu cilvēka smadzenes ar neatklātu un neizpētītu valodu) taču balstās uz nosacījumiem. Klasiskais IF --> THEN. Teorētiski tas nozīmē, ka ir iespējams radīt saprāta ilūziju... tādu, kas piemēram spēj ar cilvēku runāt sakarīgā tekstā... vajadzīga tikai milzīga datubāze un milzumdaudz nosacījumu... jau šodien internetā ir atrodams psihoterapeits, kas saucas Eliza... tam var mierīgi stāstīt savas problēmas (angliski gan) un tas uzturēs sarunu bez grūtībām... un tur RODAS iespaids, it kā aiz tās programmas otrā galā sēž cilvēks un ar tevi čato... bet tas tomēr ir tikai prasmīgi uzrakstīts kods...

no šī laikam varam secināt, ka tādai valstiņai kā ASV, kas spēj militārajam sektoram atvēlēt miljardus, noteikti ir kāds saprāts, kas spēj arī pieņemt šādus vai tādus lēmumus, balstoties uz kaut kādiem nosacījumiem... kāds mākslīgs saprāts, kas iespējams ir tapšanas stadijā...

tomēr uztraukumam NAV pamata, jo lasīju par to, ka neviens vēl nav iemācījis datoram atšķirt objektus savā redzeslaukā vai uz attēliem... neviens dators tuvākajā simtgadē nespēšot lūkoties uz bildēm un teikt "tas ir pulkstenis" vai "tas ir mazs kalkulators"... lai šī lieta iekustētos, laikam jāgaida vien būs neironi... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 21.12.2004 12:05
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Nu kaut kā man neticās ka internetā būtu kaut kādi tur spoki! :blink: Nu ko viņiem te darīt? huh.gif Varbūt tie ir tie paši virussi! whistling.gif

CITĀTS
Tikko atcerējos, ka reiz gadījās lasīt, ka cilvēki saņem e-pastu no nākotnes ar instrukciju kā rīkoties nākotnē, lai nenonāktu nelaimē

to tak var atsūtīt jebkurš idiots!!!!! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 21.12.2004 14:09
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



bez komentāriem!!!!
Es jau saprotu dzīvē molekulu pārpalikus un t.t., bet netā?!!
laughing.gif

Bez komentāriem un daudz punkts laughing.gif

Bet šito es gribētu piedzīvot!!!:lol:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 21.12.2004 15:18
Raksts #31


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



CITĀTS(Fianka @ 15.12.2004 20:51)
Nu galiigs murgs. Spoki i-netaa...Ko gan izdomaa..Jaanjirdz,knapi varu noticete ka spoki pastaav dziivee un te veel saka ka i-netaa ;DD
Miss Digory,
CITĀTS
Es biju viena majas lapa/foruma, kur viens dzeks apgalvoja, ka ir miris un ir spoks

Ujj,daudz ko var iegalvot..Ja es pacenstos es vareetu iegalvot ka esmu ragana..Labaak netici taadiem murgiem..:/
*



Es jau nesaku, ka ticu, tikai, ka sitadi cilvecini, kuriem nav ko darit un dzive galigi neka nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 21.12.2004 16:03
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Izlasot virsraxtu es nodomāju *ko tik ciuwēki neizdomā*
so nu varbūt mīt & maybe tieši viņi ir tie kas atkodē mūsu kontus .. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hypsus...
iesūtīt 22.12.2004 11:57
Raksts #33


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: Šur un tur starp interesantām personām



Stulbums kaa netaa var buut spoki???? glare.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 30.06.2005 07:40
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



* smejas *
da ne jau spoki, bet viirusi un programmas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 13:36