Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pasaules Valdnieks
Susuris
iesūtīt 17.09.2006 11:38
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



AttēlsVai jūs zināt, kas ir Pasaules Valdnieks, un kā jūs vērtējat viņa izdarības?



Šo rakstu rediģēja Susuris: 17.09.2006 11:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Grims
iesūtīt 17.09.2006 11:42
Raksts #2


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Pasaulē ir pilns ar valdniekiem un ņemot vidējo vērtību, es viņu izdarības vērtēju negatīvi.

A ja tu gribi runāt par kaut kādu mistisku vienpersonisku būtni, kas pārvalda visu, tad izklāsti sīkāk - a tā, nav pat ko nolikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 17.09.2006 11:54
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Šis vīrs sevi dēvē par Pasaules Valdnieku. Viņš katru dienu iet pie Brīvības pieminekļa un dzied Himnu. Viņš arī vēršas pie deputātiem ar saviem ieteikumiem Latvijas labā.

Var palasīt arī šeit. Par šo personu ir veiktas arī vairākas publikācijas presē.



Pastāv teorija, ka viņš arī izraisīja Latvijas izlases zaudējumu hokejā cīņā pret Kanādu. Tas ir aprasktīts te.

Šo rakstu rediģēja Susuris: 17.09.2006 11:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.09.2006 12:02
Raksts #4


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē, nu izdomāt jau var visu ko! Pa vilcieniem arī staigā sludinātājas, kas visus mēģina atgriezt no reizēm nevar saprast, kā.
Ko var taisīt problēmas ap vienu, kuram tā teikt "visi nav mājās"?

Par hokeju - vo, tas jau ir slikti! Es domāju ne viņš tas sliktais, bet aunu bars, kas spējīgs tādām muļķībām noticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 17.09.2006 12:11
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



Reiz gadījās viņu satikt 24.trolejbusā pie Centrāltirgus. Interesanti jau onkulītis runāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 17.09.2006 12:15
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Mani viņš ļoti interesē. Viņam tāda forša, gara, balta bārda un mati un tas viņa īpašais miets. Tā bija, laikam, vadžra ar ko sliktos garus sist. Ēriks Stendzenieks viņu sarunāja par kaut kāda projekta reklāmas seju. Valdnieks sabiedriskajā transportā nekad nemaksājot par biļeti, jo viņš esot Pasaules valdnieks, un viņam neesot jāmaksā. To vai nu samaksā kāds cits, vai arī viņam ļauj braukt par velti. Labi, vienreiz gan viņam nācās izkāpt no mikroautobusa, jo neviens nesamaksāja viņa vietā.

Valdnieks esot arī kultūras ministrei Helēnai Demakovai iesniedzis projektu ar mērķi pārtaisīt Brīvības pieminekļa Mildas 3 Zvaigznes par 3 auseklīšiem, jo, viņaprāt, 5-staru zvaigznes esot Padomju laika palieka.

Šo rakstu rediģēja Susuris: 17.09.2006 12:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.09.2006 12:20
Raksts #7


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pasaules Valdniekam derētu iepazīties ar Latvijas vēsturi un īpaši Brīvības pieminekļa idejas un izpildījuma vēsturi. Kurā gadā to uzcēla, un kas tolaik bija pie varas.
Mani viņš nefascinē. Man viņa vienkārši ir žēl, bet kamēr mums nav jāsastopas, mani viņš nesatrauc. Bet es nespēju iedomāties, ka viņš man dzīvotu kaimiņos! Brrr.... tādu "prieku" es nenovēlu nevienam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 17.09.2006 12:29
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



ak dievs.. kautkāds nojūdzies pensionārs kuram nav ko darīt laughing.gif
nu neticu ka viņš ir kautkāds khem..pasaules valdnieks grin.gif varbūt sava dzīvoklīša vai kas viņam tur pieder..valdnieks..bet pasaules-kur nu.
izklausās pēc kautkāda ērmīga vecīša kuram nav ko darīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 17.09.2006 12:51
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nezin man viņš patīk. Tāds interesants večuks. Ar savu filozofiju, kura, pāris reizes sastopot, izklausijās tīri sakarīga, lai neteiktu vairāk silent.gif ...
Visnotaļ pozitīvi ...

Šo rakstu rediģēja berserks: 17.09.2006 12:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 17.09.2006 12:52
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Ko jūs visi tik kritiski... Reāls pozitīvs tēls!
Viņam tikai 1-reiz iespēra zibens, un viņš saprata ka ir mīļais Dieviņš. Helēnai Demakovai arī patīk, ka viņš katru dienu iet pie Pieminekļa Himnu dziedāt.
Mans tētis arī uzskata, ka viņš labdabīgs jukušais, bet katram jau var būt viedoklis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 17.09.2006 12:53
Raksts #11


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Tvaika 2 iela organizēja atvērto durvju dienu?
CITĀTS(Susuris @ 17.09.2006 12:54) [snapback]1037710[/snapback]

Var palasīt arī šeit. Par šo personu ir veiktas

Kā es pārrēcos tādu marazmu lasot! happy.gif
CITĀTS(iz apollo.lv)
Es redzēju, ka Repše ir melnais princis un guļ zārkā baltās čībiņās un prezidente ar septiņiem melniem kraukļiem nes viņu projām

Vienkārši šedevrs xD

CITĀTS(iz apollo.lv)
Āreče, man somā Raiņa «Zelta zirgs» — visa mana dzīve tur uzrakstīta


Obligātā litaratūrā slikti ietekmē garīgo veselību getlost.gif

CITĀTS(iz apollo.lv)
Es trolejbusā iekāpju un saku:
«Lai dzīvo tas, kam nav nekas!
Lai dzīvo zirgs un zvirbulis,
Tad sētniekam būs darbs!»
Un biļete nav jāpērk

Man ir džemperis ar uzrakstu "I'm the master of the world", nākamreiz, kad braukšu autobusā likšu konduktorei mani pielūgt, nevis kliegt "vai priekšā visiem biļetītes ir"?



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 17.09.2006 13:10
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



->Ade
CITĀTS(no apollo @ )

— Tu mēdz nest cauri cilvēkus?

— Mī un žē — katru dienu bezgala daudz reižu, un arī milzīgi daudz nesmuki runāju… he-he. Es graudus paslēpju pelavās.


Ja viņš var uzjautrināt citus, padarīt viņu dienu gaišāku un izdarīt to sakarīgi un ar kautkādu funktieri un tik pārliecinoši, kāpec ne?

CITĀTS(turpat no komentāriem @ )

Par himnas dziedāšanu- varbūt katram, kurš to vēl nav izdarījis vajadzētu sekot viņa piemēram.


Vispār palasot tos komentārus, ir bijuši līdzīgi tādi citās pilsētās ar, bet nu ...

Šo rakstu rediģēja berserks: 17.09.2006 13:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.09.2006 14:43
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Susuris @ 17.09.2006 13:52) [snapback]1037761[/snapback]
..Mans tētis arī uzskata, ka viņš labdabīgs jukušais, bet katram jau var būt viedoklis...
Jā, šai teikumā ir viens pareizs vārds - jukušais. Es arī domāju, ka labdabīgi, bet tas nemaina domu, ka viņš ir jucis. Jukušie ir tādi paši invalīdi - kāpēc par viņu būtu jāuzjautrinas? Viņš nav klauns, kas apzināti smīdina citus!
Man sirdsapziņa neļauj smieties par nenormālajiem.
Un es, nez kāpēc atceros vienu parunu - "ja Dievs kādu grib sodīt, viņš tam atņem prātu". Varbūt tā nav paruna, varbūt šim teicienam ir autors, bet rezultāts... nu nē, tas nav smieklīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 17.09.2006 15:01
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nē ... nē ... tā nav ļaunprātīga uzjautrināšanās, tā nav attieksme kā pret klaunu ... vismaz no manas puses ... viņam ir tāds savādāks skats uz lietām ... interesants ... un kāpēc, ja cilvēks uzvedas mazliet savādāk, atšķiras no standarta , viņu uzskata par jukušu, neko ārprātīgu jau viņš nedara ...
...
CITĀTS(no apollo @ )

— Tu mēdz nest cauri cilvēkus?
— Mī un žē — katru dienu bezgala daudz reižu, un arī milzīgi daudz nesmuki runāju… he-he. Es graudus paslēpju pelavās.

Apzināta rīcība?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.09.2006 23:10
Raksts #15


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Grims @ 17.09.2006 12:42) [snapback]1037704[/snapback]
tad izklāsti sīkāk - a tā, nav pat ko nolikt.
Cik atpalicis no sabiedrības tu esi? Kā var Pasaules valdnieku nezināt?

Onka reāls džeks, reiz gāju viņam pretī, kad viņš dziedāja Div` dūjiņas gaisā skrēja, sāku dziedāt līdzi, un viņš man salutēja. Esmu apgarots.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 18.09.2006 11:04
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Pagājušogad pie viņa Jāņus svinēju. Nu neko, reāls čoms tas vecais. Viņš man pilnas ausis piemuldēju ar saviem murgiem par to, ka viņš ir Jēzus Kristus un Antikrists divi vienā, Lāčplēsis, Visuma Valdnieks, Orions un vēl kādas vairākas personības. Atceros, ka viņam kkas piesējās par rupju lamāšanos, tad viņš teica, ka viņš varot lamāties, jo viņš ir runcis zābakos un kaķa lāsti debesīs nekāpj. Forši, es arī gribētu būt Pasaules Valdnieks laughing.gif
ā, un par to jukušo būšanu - viņš teica, ka viņš esot bijis ievietots psihenē, bet viņu palaiduši prom, jo esot bijis pārāk normāls.

Šo rakstu rediģēja Namejs: 18.09.2006 11:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 18.09.2006 14:40
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Manuprāt viņam īstā vieta ir Tvaika ielā . Nojūdzies pensionārs .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 18.09.2006 15:55
Raksts #18


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



esmu drusku dzirdējusi par Šo cilvēku. Ja nemaldos, par viņu pat ir neliela filmiņa.

sieva no viņa izšķīrusies , jo viņš visu savu zemi un māu esot adevis Pasaku namiņam Undīne.

kā persona viņš liekas interesants, bet nekas vairāk no pasaules valdnieka , kā vien paša pašpasludināšanās manuprāt tur nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 19.09.2006 18:28
Raksts #19


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Man viņš šķiet ļoti simpātisks večuks. smile.gif Un šķiet ar fizisko veselību viņam viss ir vislabākajā kārtībā un par garīgo... Nu, nedaudz jucis jau viņš ir, taču neuzskatu, ka viņš būtu jāvietu psihiatriskajā slimnīcā. Labprāt paklausītos viņa runās nedaudz vairāk, citādi pavisam nedaudz gadījies, kādas pāris reizes Vecrīgā staigājoties un vienreiz bildējot klases fotogrāfiju Kanālmalā pretī Bastejkalnam.

Man viņš šķiet tāds, nu, varens. smile.gif Spēcīgs, ar ļoti skaļu balsi un pārliecināts par savu taisnību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 25.10.2006 14:54
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Pasaules valdnieks ir nekaitīgs večuks kura jocīgā uzvedība ir sekas klīniskajai nāvei.Viņš nogulēja morgā vairākas stundas,tad pats atmodās...Un sekas smadzenēm ir redzamas...
Bet varbūt viņam patiešām ir vīzijas no augšas...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:59