Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā tu kļuvi par HP fanu?
Ka tu kluvi par HP fanu ?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 311
Viesi nevar balsot. 
kenijs
iesūtīt 20.11.2004 12:05
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu es piemeram pirmo ieraudziju filmu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Maxwels
iesūtīt 20.11.2004 13:35
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Derēja pievienot variantu cits. Ar mani bija tā: es dzirdēju par HP lielas atsauksmes vispār, tāpēc uzdāvināju HP un FA draugam dzimenē. Pēc tam nopirku pats, izlasīju FA, NK, AG un noskatījos 1. filmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vaidu_Vairas rad...
iesūtīt 20.11.2004 13:50
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04
Kur: Latvija...Riiga...Purvciems...,bet taalaak lai paliek nosleepums ;]



es biju par poteru dzirdeejusi bet mani tas iipashi nepievilinaaja tad man draudzene iedeva pirmo filmu....man iepatikaas un tad naaca graamata.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 20.11.2004 13:52
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



CITĀTS(kenijs @ 20.11.2004 12:05)
Nu es piemeram pirmo ieraudziju filmu...
*


"Ieraudzīji" vai noskatījies??? huh.gif Kā var ieraudzīt filmu???" :blink:
Oh well, es tā pat neesmu nekāda HP fane, te vnk ir jautri (forumā) un dažreiz var arī kaut ko uzrakstīt grin.gif

Aste
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 20.11.2004 14:21
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Draudzenes mani piespieda noskatities "HP un AG"!agrak es ciest nevareju HP un visu kas,ar to saistits!noskatijos Azkabanas gustekni-un neko nesapratu!Kaut-kads murgs,kaut-kadi atdvesotaji un kaut-kads idiots kas kliedza "Expecto patronum"!noskatijos un aizmirsu!bet vasara bralis man deva palasit Filozofu akmeni un es iepazinos ar HP no pasa sakuma...ta ari izlasiju visas HP gramatas,un sapratu,ka esmu slima ar HP!luk ta! smile.gif smile.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 20.11.2004 14:27
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Pirmo es ieraudzīju Potera saju uz žurnāla vāka. Es uzreiz sapratu, ka maģija ir mana stihija, man noteikti ir jāredz tā filma! Un tā noskatoties filmu 2 reiz pa kino es pamanīju ka tik daudziem arī viņš patīk un ir tik daudzas lietas saistībā ar viņu! Gadu vai ilgāk (apmēram) vēlāk es atradu šo forumu un tagad emu fane te! Man jau ir arī neliela Potera kolekcija (senči saka, ka esmu nojūgusies)!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragainīte
iesūtīt 20.11.2004 14:35
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



rolleyes_a.gif Lasot grāmatas...Kā šī grāmata iznāca, tā arī sāku lasīt. Es jau iepriekš zināju, ka ir tāda grāmata, tāpēc uzreiz ķēros klāt lasīšanai. Man jau pirms HP iznākšanas interesēja tāda veida grāmatas. sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 20.11.2004 14:56
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Pirms iepazinos ar HP es necietu nekādas grāmatas. Man 1 grāmatu uzdāvināja mamma cerot, ka es beidzot sākšu lasīt. Nu es sāku, bet man patiešām nepatika. Kaut kā piespiedu sevi dabūt to cauri. Tad iznāca otrā grāmata un es sapratu, ka vēlos to izlasīt...tad jau nāca trešā un ceturtā, parādījās filmas, līdz beidzot es iesaistījos fankluba darbībā... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 20.11.2004 17:42
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



es lasot grāmatas. pateicoties mammai taas saaku lasiit, bija taa ka es paaraak nelasīju grāmatas un tādēļ man mamma nopirka HP lai kaut ko palasītu un tā man arī iepatikās. tagad viņa pati arī lasa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 20.11.2004 18:22
Raksts #10


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



NU protams ka izlasot gramatas! Taas tak galvenaas!

Jau ar pirmo gramatu iemileju HP, un kljuvu par fani, laika gaita naaca speeles, filmas, shitas foruminjs... grin.gif utt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 20.11.2004 19:02
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Es arī ar grāmatu palīdzību ''saslimu'' smile.gif No filmām esmu redzējusi tikai pirmo, bet toties 2 reizes grin.gif Man joprojām mājās nav nevienas HP grāmatas (naudas nav sad.gif ), pirmo man iedeva draudzene. Īzlasīju un iepatikās. Tagad ņemu un lasu no bibliotēkas. Man gan nekādas HP kolekcijas nav, tikai screensavers un mobilā melodija (polifoniskā Hedvigas tēma, baigi labā rolleyes_a.gif ).

Šo rakstu rediģēja pelmeniC: 20.11.2004 19:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nera
iesūtīt 21.11.2004 11:39
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04
Kur: «Голая пионерка»



nju es neesmu nekada liela fane.. ber laikam jau ar gramatam grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flo
iesūtīt 21.11.2004 20:40
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: Rīga



Tā nu iepsotošu saīsināto versiju savādāk te nepietiks vietaz tongue.gif
Nu viss sākās kādā lietainā dienbā kad es nācu šajā pasaulē grin.gif . jau tad manī bija daļiņa no Harry Potter literatuuras...Tā nu visu dzīvi es neaprakstīšu, ķeršos pie tā vakara...
Tā nu es sēdēju mājās viena, mamma kārtējo reizi tiesāja sacensības, bet es tikai sēdēju pie kamīna un lasiju kādu pavisam neinteresantu grāmatu...atcerējos ka biju paņēmusi kaut kādas filmas no nomas...un tā kā biju fantasy stila piekritēja (un vēl jo projām esmu rolleyes_a.gif un droshi vien būšu) no visām filmām izvēlējos šo vienīgo...Harijs Poters un Filazofu akmens...Paņēmusi kādu karstu tējas (vai šokaolādes whistling.gif ) tasi es ieslēdzu magnetafonu (kurš meistarīgi bija pievienots televizora) un ar atvērtu muti noskatijos filmu... sorcerer.gif ...Pēc filmas noskatīšanās es momentāli devos uz tuvējo grāmatnīcu un nopirku visas trīs tolaik iznākušās grāmatas...tā nu es kļuvu par HP fani...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
chebureks
iesūtīt 22.11.2004 15:40
Raksts #14


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.04
Kur: cuukaaarpa



nju kjipa man pastaaastija draugs!!! peeec tam izlasiju graaamatas cik uz to mirkli bija latvija!! peeec tam izgaaaju speeeles!!! un visssssssss beidzot noskatijos filmas!!!! two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 22.11.2004 17:21
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Grāmatas... Tās jau tās labākās, pārējie tikai tādi atvasinājumi ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 23.11.2004 15:29
Raksts #16


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



man iepatikaas noskatoties 1 filmu! noskatiijos saaku lasii! tad arii saaku speeleet speeles! taadaa garaa! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kleo
iesūtīt 26.11.2004 17:11
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.04



Es te tā lasu un skatos, ka laikam sanāku tāda kā HP fanošanas veterāne... Labi, pastāstīšu kāpēc! Mani radinieki dzīvo Anglijā un pirms kādiem pieciem gadiem, kad par tādu HP Latvijā vēl vispār neko daudz nezināja, atsūtīja man pirmās divas HP grāmatas. Angliski, protams! Sākumā es nodomāju, ka mani vecie radiņi ir nedaudz sagājuši sviestā. Padomā, viņi iedomājas, ka es izlasīšu tik mežonīgi sarežģītu grāmatu angliski (toreiz vēl nebija tāds vecums, lai pietiekami labi zinātu angļu val.) Tomēr lēnām sāku lasīt. Īstas saprašanas par to, kas tur notiek man tomēr nebija, taču pateicoties atsūtītajām grāmatām man bija kaut kāds priekšstats par to, kas ir HP. Kad latviski iznāca pirmā grāmata, kāri kēros klāt pie lasīšanas, jo beidzot vēlējos noskaidrot, kas īsti tur notiek patiesībā. Nepaspēju pat attapties, kad biju kļuvusi par pilnīgu fani. Vēlāk nāca filnas un citas foršas lietiņas... Man vienmēr ir patikušas grāmatas, bet HP īpaši, nezinu gan kāpēc... Mjā, tā nu es iepazinos ar šīm grāmatām. Jāpiebilst, ka vecāki un draugi joprojam uzskata mani par mazliet ķertu šitā visa dēļ..... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roberts
iesūtīt 26.11.2004 20:33
Raksts #18


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Latvia, Valmiera..



es nekluvu par hp fanu..
kautvai izlasiju 6 gramatas & noskatijos 3 filmas un palasiju fanu gramatu turpinajumus.. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pretender
iesūtīt 08.12.2004 19:29
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04
Kur: Svaa dziivoklii krresla pie kompja netaa DUH



Kad jau nesen bija Latvijā grāmatas parādījušās, es dzirdēju labas atsauxmes no draugiem un vecā labā interneta...!Nu tad es nopirku 1. grāmatu, un man reāli iepatikās...pēc tam arī redzēju filmas...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 10.12.2004 16:27
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



Es lasot gramatas, bet es nefanoju par Hp. Man vienkarsi patik izteikt savas domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:04