Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Saurona vareniibas robezhas
beruthiel
iesūtīt 02.02.2004 01:54
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.04
Kur: at the moment - Fangorn forest



Nimue: Shis pavediens ir no diskusijas par elfu aizieshanu izdaliita diskusija par Saurona un Melkora vareniibas iespejamajaam robezhaam



ja es nekļūdos, ja gredzens nonāktu Saurona rokās, elfi pat Valinorā nebūtu droši...

bet to viņu aiziešanu aiz vienaldzības pret Viduszemes likteni es arī nemaz nesveicinu getlost.gif

Šo rakstu rediģēja Nimue: 02.02.2004 15:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 33)
Elf
iesūtīt 03.02.2004 08:51
Raksts #21


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



Viesi, tikko sakasīšu laiku, paskatīšos vēlreiz, bet man tiešām liekas, ka tik viennozīmīgi viss tur nebija, ne tuvu..

Izšļūcot no pavediena tēmas, Huans bija Oromes vilks, kuru viņš uzdāvināja Kelegormam. Vēlāk vilks kļuva uzticīgs Tinuvielai un ļoti palīdzēja viņiem, līdz viņu nogalināja Karkharots.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 03.02.2004 09:12
Raksts #22


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Ā, un kas tad bija tas vilks ko Saurons uzsūtija Berenam pie Angbandas vārtiem?


Kā redzams kad Melkors tika gāzsts, jau Saurons gribēja ieņemt viņu vietu. Iespējams ka pat ar laiku viņš kļuva vēl varaskārāks un nežēlīgāks nekā Melkors. Un tas arī viņa varu nemazināja, pat tad kad viņu sakaltu veda atpakaļ uz Valinoru
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Andza Arrdh_*
iesūtīt 03.02.2004 16:27
Raksts #23





Viesi




Moshka tagad jaucu, moshka ne, bet vispaar Saurons pats paarveertaas par milzu vilku, lai tiktu galaa ar Berenu un vinja draudzeni, bet rezultaataa atraavaas no sunja Huana, kursh vispaar visus tur grieza pa labi pa kreisi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
beruthiel
iesūtīt 03.02.2004 17:49
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.04
Kur: at the moment - Fangorn forest



Jā... paldies, Nimue, ka izveidoji šo pavedienu manā vārdā ::heh::

Huans bija Orome's suns, un Saurons pārvertās par milzu sīkspārni, nevis par vilku.... manuprāt huh.gif

par to varenību... kā gan Valāri justos, ja Saurons dabūtu gredzenu un uzkundzētos Viduszemei. nu un kas, ka elfu tur vairs nav, palika enti un visi pārējie.

un (!) vai viņi tiešām sēdētu un gaidītu, kāmēr Saurons kļūst spēcīgāks ar katru gadu? Saurons nesātu gredzenu, pēc tam izdomātu izkalt vēl kaut ko, vai atrast kādu dārgakmeni kā Silmarils vai kaut ko vēl...

man vienmēr nodarbināja jautājums: Saurons taču bija maiārs, un Gandalfs bija Istari, un tomēr neuzdrošinājās ar Sauronu duelēties. in fact, Gandalfs pat atklāti necīnās ar nazguliem.

tā kā, pēc kādiem gadu tūkstošiem, ja valāri turpinātu neiejaukties, Saurons dotos iekārot Valinoru getlost.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Andza Arrdh_*
iesūtīt 03.02.2004 19:07
Raksts #25





Viesi




Vienkaarshi manaa interpreteejumaa pusdievu (valaru), ceturtdaljdievu vai engjelju un demonu (maiaru) un visvisaadu citu dziivo buutnju attieciibas ir diezgan dazhaadas speeka sameeros. Piemeeram, savaa zinjaa viens no visdizhenaakajiem kadriem ir Feanors, (kursh ir noldors nevis valars vai maiars) jo shams maaceeja radiit taadu stuff`u kaa neviens (piem. tos pashus Silmarilus). Un viens no vinja peectechiem veel dueleejaas ar Melkoru un zaudeeja, bet tomeer ievainoja shamo un lika vinjam saprast, ka uberkrutaks shams Viduszemee nav un taas iedziivotaaji ciiniisies ar vinju un visiem vinja balrogiem un citiem neshkjiistenjiem. Taapat ne tikai noldoru, bet arii cilveeku viduu visaadi labi kadri bija - tas pats Berens, Earendils un kas tur veel ne. Taa kaa individualitaate te vairaak nosaka noziimiigumu, nevis shkjira vai rase.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 03.02.2004 21:00
Raksts #26


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Nu jā. Saurons nespēja tikt galā ar Šīlobu. Viņu izglāba Balrogi. Žēl, Sauronu pārspēja tas pats Sems.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 03.02.2004 21:23
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



Ummm, ermm.gif šķiet, nedaudz nojaucies.. Tas, kuru izglāba Balrogi bija Melkors/Morgots un paglāba ne no Šīlobas, bet gan no Ungoliantas (Cik es sapratu tās abas nav viens un tas pats, vai es kļūdos? huh.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 03.02.2004 21:27
Raksts #28


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Cik es lasīju, tad tas bija Saurons. Nevis Melkors, bet var jau būt ka es kļūdos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 03.02.2004 21:38
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



Nu vienīgais, kas man nāk prātā ir tā epizode, kad Ungolianta mēģināja nožņaugt Morgotu, tādēļ, ka šamējais bija solījis dot tai visu ar abām rokām, bet kad bija jādod, tad vienā rokā turēja Silmarillus un negribēja atdot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 03.02.2004 21:41
Raksts #30


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Hm njā, acīmredzot kautko ne tā iztulkoju. Un šīloba tad ir Ungoliantas pēctece? Un vispār vai Melkoru var nogalināt? viņš taču bija viens no Ainuriem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 03.02.2004 21:49
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



Šīloba ir pēdējais Ungoliantas "bērns".

Labs jautājums..pat nezinu, ko atbildēt. Pieņemu, ka to varētu izdarīt vienīgi Eru.. bet viņam pat pret Melkoru ir kāds žēlums, jo galu galā, Melkors ir Manwes brālis.
Hmm, Tu esi devis pamatīgu vielu pārdomām. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 03.02.2004 22:23
Raksts #32


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Nu, laikam gan ka viņu tikai var sakalt važās un izmest ārpus pasaules, jo savādāk viņš jau būtu nomušīts. Un vai ar Sauronu varētu būt tāpat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
beruthiel
iesūtīt 04.02.2004 00:36
Raksts #33


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.04
Kur: at the moment - Fangorn forest



gaisma nevar pastāvēt bez tumsas, viņi nekādi neizmetīs Melkoru.

īstenībā man viss sajuka: Melkors, Morgots, Saurons. es galīgi neatceros, kas notika ar Melkoru; zinu, ka Morgotu nogalēja, Saurons izšķībēja. bet kas ar to Melkoru? lasīju krietnu laiku atpakaļ un piemirsu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 04.02.2004 09:19
Raksts #34


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Melkors un Morgots ir viens un tas pats. Viņš nav nogalināts tikai sakalts važās un sēž kautkur ārpasaules tumsā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 11:49