Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tu tici,ka pastaav vinjpasaule???
Aliisija
iesūtīt 25.12.2004 20:35
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.12.04



Nju kaa tad ir???Ticat???Es saubos,bet ja nepastaav,tad kur peec naaves nokljuust cilveeka gars???Kaadas ir juusu domas??? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Shadowstalker
iesūtīt 25.12.2004 20:38
Raksts #2


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Viņpasaules iztrūkums nav nekāda problēma, garam nekur nav jāpaliek, jo tāda gara nemaz nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 25.12.2004 20:43
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



es ticu.... un ticu arii tam, ka dveesele i un neku nepazuud!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 25.12.2004 20:54
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



gan jau kaut kas ir!!! Jo kaut kas jau darbina mūsu laika motoriņu!!! Kauc kāda enerģija jau ir! Nekas neiet zūdībā gan jau kaut kas līdzīgs renkarnācijai jau notiek pēc kāda laiciņa kad enerģija atjaunojas...bet varbūt es šovakar par daudz iedzēru!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 25.12.2004 21:19
Raksts #5


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tā enerģija nenāk no dvēseles, bet no tā, ko mēs uzņemama, kā, piemēram, pārtika. Tad mēs to pārstrādājam, izdalām daudz siltuma un vēl nedaudz citu enerģijas paveidu, enerģija nekur nav zudusi, taču entropija ir palielinājusies ( mums zināmā pasaule iet uz galu, citiem vārdiem sakot wink.gif ). Dzert vajag mazāk, tad nenāks muļķības galvā.

Un enerģija neatjaunojas kā tu te iedomājies, tā vismaz māca enerģijas nezūdamības likums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 25.12.2004 21:28
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Nu... ko tur ticēt vai neticēt? Var ticēt un var arī ne, bet zinātniski jau to tāpat nepierādīs (droši vien). Cilvēka gars... nu kā to ņem, vai tas, kas ir mūsos iekšā ir gars? Vispār te ir baigā filozofija. Patiešām, iespējams, ka it kā ķermenis ir miris, nedzīvs, bet "mūsu gars" turpina dzīvot tajā pašā ķermenī, tikai kādā paralēlajā dimensijā, kur viss ir tāds pats, kā tajā, kur tu esi miris. Varbūt, ka šādu "dimensiju" ir bezgalīgi daudz, katram cilvēkam sava. Un savukārt garam paralēlajā dimensijā sava utt. Un jā, enerģija, kas arī tā teikt ir mūsos, nezūd. Lai arī it kā nebūtu enerģijas, tā tomēr ir, kaut nedaudz vai arī, kad nav enerģijas nemaz - tā arī ir kaut kāda enerģija. Tātad mana teorija par cilvēka "garu" pēc nāves - kāda paralēla dimensija, kura pastāv visu laiku un cilvēks, teiksim, vienā dimensijā mirst 49 gadu vecumā, bet citā 59, bet vēl citā 85, protams, var būt viskautkā, bet... kāpēc lai šī nebūtu viena no teorijām? smile.gif

Šo rakstu rediģēja Maxwels: 25.12.2004 21:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 26.12.2004 13:04
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



CITĀTS
Tā enerģija nenāk no dvēseles, bet no tā, ko mēs uzņemama, kā, piemēram, pārtika. Tad mēs to pārstrādājam, izdalām daudz siltuma un vēl nedaudz citu enerģijas paveidu, enerģija nekur nav zudusi, taču entropija ir palielinājusies ( mums zināmā pasaule iet uz galu, citiem vārdiem sakot  ). Dzert vajag mazāk, tad nenāks muļķības galvā.

Un enerģija neatjaunojas kā tu te iedomājies, tā vismaz māca enerģijas nezūdamības likums.



es neiedomājos es vienkārši apsveru domu ka dzīvība ir kas līdzīgs planētām kuras...tā teikt rodas ar magnētisma palīdzību utt.
Citiem vārdiem sakot cilvēks ir musarmašīna kas dzīvo pateicoties visādiem pārpalikumiem kurus savāc.....

un par to dzeršanu....beidz man patīk izvirzīt teoriju, kuru pati neprotu nofurmulēt!

Šo rakstu rediģēja Amy: 26.12.2004 13:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 27.12.2004 13:24
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Nez..manuprāt ar to dvēseļu padarīšanu ir tā- kādam nomirstot, tā paliek te pat uzzemes un gaida...gaida kādu jaunzimušo, kādu, ka nepieciešama dvēselīte...jā, laikam jau izklausās stulbi, bet tā man liekas..heh huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 30.12.2004 18:04
Raksts #9


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Man tuva šķiet kristiešu izvirzītā teorija.

Ka, jā būs dzīve pēc nāves.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 30.12.2004 18:30
Raksts #10


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Teorētiski-visvisādi poltergeisti,rēgi kas apsēduši vecas pilis utml ir mirušu cilvēku gari. Bet praktiski- kāda gan cilvēkam būtu jēga no tāda gara,ja jau sen zināms ka dzīvībai svarīgas funkcijas tas nenodrošina? Es domāju ka tāda lieta kā cilvēka gars nepastāv. Un par tiem gariem neņemos spriest,jo neesu redzējis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 02.01.2005 10:46
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es teiksim ticu tam jo no kurienes mums būtu tāds jautājums kāds taču to nav izzīzis no pirksta. Ja rodas šāds jautājums tad daļacno tā ir pozitīva.

Es uzskatu ka viņpasaule existē ,jo kur gan nonāk dvēseles pēc miršanas un kur spoki vēlas nokļut kad viņi to nevar. Tad viņi tik spokojas kur viņiem likts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 05.01.2005 16:56
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



varbūt ir varbūt nav...nu vispār man liekas ka cilvēka gars pēc nāves iemiesojas atkal cilvēkā un piedzimst no jauna..bet neko no iepriekšējaas dzīves neeatceras, tad jau sanāk ka nemaz nepastāv viņpasaule, bet varbūt atkal viņi dziivo tur...nu nez
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 05.01.2005 20:17
Raksts #13


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Neticu gan. Un nez vai arī kas tāds pastāv. Jo, kad cilvēks nomirst viņš taČu pārstāj domāt utt. Vai vispār esat domājuši kādreiz par to, ja tu nomirsti un vēl domā? Tā sajukt prātā varētu.

Un par tiem gariem - es vēl mazāk ticu, ka kaut kas tāds iznāk no ķermeņa.

Un ja tāda vieta pastāvētu - pirmkārt tai vietai vajadzētu būt nenormāli lielai, jo cik gan cilvēki nemirst!
Un vēl - kādā stāvoklī cilvēki tajā vietā nokļūst? Tādi, kādi viņi nomirst? Un ja nomirst sakropļoti tad arī tādi viņi tur aiziet? Nabaga pārējie..




skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 18.01.2005 16:47
Raksts #14


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



CITĀTS(Roze @ 11.01.2005 09:00)
Es domāju ka pastāv!!!! Kā tad savādāk??
*

Zini kā savādāk? Tu nomirsti... tevi apglabā... tu lēnām satrūdi, kā visa dzīvā radība... viss... tur arī dzīve beidzas.
Nav garu, nav dvēseļu un sirds nav orgāns, kas rada mīlestību... Patīk vai nē, kož acīs vai nē, bet tā ir sūrā, grūtā dzīves patiesība. Ir jauki, ka cilvēki kaut kam tic, prāta nostūrī nojaušot, ka tās ir tīrās blēņas. Ticiet tālāk, mīļie un neklausieties tādās neticīgajās kā es! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 18.01.2005 18:36
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



CITĀTS
Zini kā savādāk? Tu nomirsti... tevi apglabā... tu lēnām satrūdi, kā visa dzīvā radība... viss... tur arī dzīve beidzas.
Nav garu, nav dvēseļu un sirds nav orgāns, kas rada mīlestību... Patīk vai nē, kož acīs vai nē, bet tā ir sūrā, grūtā dzīves patiesība.

Pierādījumus, pierādījumus! grin.gif Pašreizējā zinātnes attīstības stadijā dvēseles existenci nevar ne pierādīt, ne noliegt [tas, ka tā nav vēl nav atklāta, nenozīmē, ka to neatklās nekad], tāpēc nav korekti apgalvot, ka "šitā, lūk, ir patiesība".

Ticu es tātad, ka dvēsele [plašā nozīmē] existē, un pēc nāves paiet kāds laiciņš, kurā tā izvēlas mērķus un līdzekļus nākošajai dzīvei, un pēc tam reinkarnējas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jazzy
iesūtīt 18.01.2005 18:46
Raksts #16


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Piepaliidz sargengjeljiem glaabt tumsaa pazudusho...



Nju me laikam tic...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 18.01.2005 23:49
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Neesmu paarliecinaata vai gars vispaar kaut kur nonaak un kaapeec gan, lai tas nonaaktu? Tu piedzimsti, dziivi un mirsti- kaapeec gan, la buutu kaada mateerija, kas nonaak vinjpasaulee?Ir diezgan mulkjiigi tam ticeet tikai taapeec, ka mums gribeetos, lai taa ir!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
I'm My Muse
iesūtīt 21.01.2005 17:56
Raksts #18


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.05



nju jaa pastaav.... a kas ???????????
pastaav viskkas kam netic tongue.gif
es domaaju... ka nekas taapat vien nav bez iemesla...
repektiivi = visam ir savs iemesls, un nekas nevar tapt no nekaa...


Šo rakstu rediģēja I'm My Muse: 21.01.2005 17:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 16.02.2005 13:56
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Es ticu, ka ir, viena iemesla deel - esmu optimiste un tas liek domaat, ka ar beigaam viss nebeidzaas un beigas ir tikai saakums.
TAs vnk lauj dziivi tvert vieglak un no tik daudz kaa nebiities...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elbereth Gilthon...
iesūtīt 16.02.2005 18:29
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.10.04



Jā, ticu gan, jo nedomāju, ka pēc nāves varētu būt mūžīga tumsa un nebūtība. Kā tad tās visas runas par cilvēka nemirstīgo dvēseli??? Tā kaut kur paliek. Daudziem ir bijuši" brīdinājumi" un ziņas no viņpasaules. Kādēļ par turieni vēstīts VISU tautu mitoloģijās? Es tam ticu.

Šo rakstu rediģēja Elbereth Gilthoniel: 16.02.2005 18:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:25