Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Mīlestība no pirmā acu skatiena...
SilverDove
iesūtīt 17.11.2006 18:35
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Vai jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena?Varbūt kāds to jau ir piedzīvojis?smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
anhela
iesūtīt 17.11.2006 18:38
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



neticu. tas nav iespējams. lai cilvēkā iemīlētos, viņš ir jāiepazīst. savādāk var tikai fanot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tassadar
iesūtīt 17.11.2006 18:43
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Aizspogulija



Ja runājam tā tīri tehniski, tad "mīlestība" ir emociju kopums, kas rodas laika gaitā, kad atraisās jūtas pret partneri.

"Pirmajā acu skatienā" nostrādā tikai cilvēka psihē iedzimtie refleksi - vizuālās pievilcības, un potenciālā dzimtas turpinātāja kandidāta statuss (ak, jel, nekur tālu no dzīvniekiem mēs evolucionējuši nēesam..).

Kā pierādījuši zinātnieki, tad cilvēks novērtē potenciālo partneri nieka 2.7 sekundēs - šajā laikā smadzenes milzu ātrumā salīdzina no maņu orgāniem (acīm, ausīm, deguna, varbūt rokas) saņemto vizuāl-grafisko informāciju par attiecīgo objektu. Tiek veikti desmitiem mērījumu, kurus smadzenes zibenīgi salīdzina ar jūsu apziņā eksistējošo "ideālo partneri". Protams, ļoti maz parametru tam tiešām atbilst, taču pietiek ar pāris positīviem novērtējumiem, lai pēc šīm divām ar pus sekundēm cilveks jau zinātu, vai partneris viņu saista vai nē.

Tālāk jau notiek informācijas padziļināšana - ja smadzenes potenciālo parneri atzīst par labu esam, tiek turpināta diskusija, tiek pievērsta objekta uzmanība, utt, utjp.

Vēl viens sīkums, kas liek aizdomāties - statistiski pierādīts ka tikai 1.3% "mīlestību no pirmā acu uzmetiena" kļūst par pastāvīgām attiecībām ar ģimeni, bērniem, etc.. Lielākā daļa ir tikai dēkas vienam vakaram (vai arī naktij, ja viss nonāk līdz intīmām attiecībām un seksam.. (ak, jel, kādi mēs esam jākļi - mūsu vecāsmātes par to šausminās vēl šobaltdien..)).

Šo rakstu rediģēja Tassadar: 17.11.2006 18:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 17.11.2006 18:51
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS(anhela @ 17.11.2006 18:38) [snapback]1063889[/snapback]

neticu. tas nav iespējams. lai cilvēkā iemīlētos, viņš ir jāiepazīst. savādāk var tikai fanot.



bet kurš gan netic tam, ka pirmais, ko cilvēkā ierauga ir ārējais izskats? protams, ja cilvēks simpatizē pēc izskata, tad arī gribēsies viņu iepazīt.
hm. jā, un ir pat piedzīvota. happy.gif
bet nav jau tā - es ieraugu un uzreiz saprotu, ka mīlu viņu. haha. nē, tā gan nevarētu būt. tas nāk ar laiku.

un vienmēr jau var paspēt vilties cilvēkos, lai kāda būtu tā mīlestība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Casandry
iesūtīt 17.11.2006 18:54
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.06
Kur: Tur pat...



Ir Specigas simpatijas no pirma acu skatiena tas gan!
Bet milestibai es vispar neticu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Christina
iesūtīt 17.11.2006 19:53
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



es ticu! Jo domaju,ka ar mani ta ir noticis...vismaz no manas puses...crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 17.11.2006 20:29
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Tātad.
Vispirms : kas ir mīlestība? tā ir dziļa pieķeršanās gan mīļotā cilvēka miesai, gan dvēselei, lielākoties dvēselei. kad tu cilvēku ieraugi pirmo reizi, tu redzi tikai viņa miesu. tu vēl viņu nepazīsti, varbūt viņš ir narkodīleris vai memmesdēliņš, tu to nezini. tātad pirmajā reizē tev var būt tikai fiziska patikšana ( tongue.gif ) vai iekāre.

Mīlestība ir pieķeršanās dvēselei. pirmajā reizē, kad tu cilvēku ieraugi, tu nevari pieķerties viņa dvēselei. tikai vuņa izskatam.

jautājums atrisināts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 17.11.2006 21:13
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



Christina, nu nē, mīlestība tā nav, tas ir vienkāršs stulbums no tavas puses wink.gif neteikšu to ko gribi dzirdēt, bet to, kas tev jādzird. mīlestība no pirmā acu skata? nop. atklāšu noslēpumu- mīlestība nerullē grin.gif sad.gif piekrītu Eriette.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pinku_princis
iesūtīt 17.11.2006 22:16
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.06



wisp neticu tādai patiesai un īstai mīlestībai, Nu tādai kā raksta pasakās, kas paliek uz wisu mūžu un tā.
Ja tas ir uz mūžu, tad jau drīzāk pieradums wienam pie otra, tā teikt drīzāk jau atkarība un bailes palikt wienam.
so, neticu mīlestībai. kur nu wēl no pirmā acu uzmetiena
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 24.11.2006 20:30
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Mīlestība no pirmā acu skatiena - diez vai, bet simpātijas - tās gan. Ir piedzīvots, ka nevari uz kādu vienkārši paskatīties, nesmaidot un nenosarkstot. Vienīgā problēma ir tā, ka šīs "mīlestības no pirmā acu skatiena" tu visbiežāk vienreiz pamani un tad vairs nekad neredzi.smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Christina
iesūtīt 24.11.2006 21:55
Raksts #11


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



CITĀTS(Frozen Cherry @ 17.11.2006 21:13) [snapback]1063979[/snapback]

Christina, nu nē, mīlestība tā nav, tas ir vienkāršs stulbums no tavas puses wink.gif neteikšu to ko gribi dzirdēt, bet to, kas tev jādzird. mīlestība no pirmā acu skata? nop. atklāšu noslēpumu- mīlestība nerullē grin.gif sad.gif piekrītu Eriette.



Nu Frozzen Cherry ir lietas kuras tu nezini!Es laikam esmu vieniga, kura tic tadam, citprat,mulkibam...Bet kapec, gan lai ar kadu ta nenotiktu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 24.11.2006 22:17
Raksts #12


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Mandomāt, ja mēs dzīvotu intuitīvāk, tad arī pirmo mīlestību būtu vairāk. Paši jau viņas nobremzējam ar savu racionālo prātu. Vai varbūt acumirkļa mīlestības objekts šo īpašo gaisā virmojošo sajūtu nav uzķēris (jo noliedz intuicīju vai arī ir bailīgs) un tāpēc tālāk šīs jūtas neattīstās. Nevar jau zināt, kas būtu, ja būtu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.11.2006 22:56
Raksts #13


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Cik tad bieži nākas iesaistīt racionālu prātu? Uz katru simto mērķa dzimuma un vecuma cilvēku? Tūkstošo? Iespēja, ka acumirkļa mīlestības objekts arī jūt dziļi subjektīvo gaisā virmojošo sajūtu attiecīgi ir 1:10`000 vai 1:1`000`000.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 25.11.2006 01:18
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Ir viena ļoti skaista pasaka (nu vispār daļa no pasaka, bet tas nemaina būtību) -->

Reiz Dievs runāja savā starpā "Kā lai panāk, ka vīrietis satiek tieši to sievieti, ko esmu viņam radījis? Darīsim tā: pateiksim to viņu abu sargenģeļiem, bet viņiem pašiem neteiksim, citādi viņiem nebūs interesanti. Kad viņi abi satiksies, eņģeļi to zinās. Cilvēki jutīs, ka kaut kas it kā norāda uz šo cilvēku, un tālāk viss ir atkarīgs no viņu pašu izvēles."

smile.gif Ticu. Kāpēc gan ne? Visādi brīnumi notiek, un mīlestība no pirmā acu skatiena varētu būt viens no tiem!

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 25.11.2006 02:30
Raksts #15


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



QUOTE(Christina @ 24.11.2006 21:55) [snapback]1066772[/snapback]

Nu Frozzen Cherry ir lietas kuras tu nezini!Es laikam esmu vieniga, kura tic tadam, citprat,mulkibam...Bet kapec, gan lai ar kadu ta nenotiktu?

ja tu patiesi tici tadam "muļķībām", tad tu ticēsi arī šīm- katram dzivē ir sava pusīte un tad kad tu vinju satiksi tu to jutisi UN ari vinjsh to jutis, taka no stress no problems. wink.gif tas nav istais- dzivo talak.

[spoiler]nekad nebutu domajusi, ka es kko tadu varu no sevis dbaut ara blink_a.gif [/spoiler]


es? nē, es neticu. man vispirms jānotic nesavtīgai mīlestībai un tikai tad var kerties pie šitādiem iedalījumiem. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 26.11.2006 17:10
Raksts #16


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Cilvēki ir jāiepazīst, tikai tad var uzzināt ko par šo cilvēku. Mana draudzene ir daudz kļūdijusies,
nav ideālu cilvēku, ir tikai piemēroti un nepiemēroti cilvēki.iespējams mīlestība no pirmā acu skatiena pastāv, bet es tai neticu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_AntiLamur_*
iesūtīt 29.11.2006 22:47
Raksts #17





Viesi




grin.gif milestiba no pirma acu skatiena!xixi!milestiba ir no sakuma simpatijas bet pec tam stiprs pieradums!jebkura gadijuma milestiba no pirma acu skatiena nevar but...tas ir tikai simpatijas......un nekadigi ta nevar but milestiba! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 30.11.2006 13:34
Raksts #18


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Mīlestība no pirmā acu skatiena? Nu kāpēc, gan ne? Droši vien, jau, ka tāda mēdz būt, tikai pēc laika viņa ļoti ātri izplēnē vai pazūd. Neviena mīlestība no pirmā acu skatiena nav noturīga, kaut ganman ir zināmi kādi divi vai trīs gadījumi, kuros vismaz vienpusējas jūtas ir saglabājušās daudzu gadu garumā. Vai es pati esmu ko tādu piedzīvojusi. Šaubos, bet varbūt, ka vienkārši negribu pati sev atzīties. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
StrawBerry69
iesūtīt 12.12.2006 18:09
Raksts #19


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.12.06



ties ticu miilestiibai no pirmaa acu skatiena.
piedziivojusi neesmu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 14.12.2006 20:02
Raksts #20


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



neticu. tā drīzāk ir patika pret cilvēka ārējo izskatu un pirmajā mirklī ievērtojām īpašībām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:52