Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Septembra LS tēlu konkurss!, 2010
Kalevale
iesūtīt 20.08.2010 23:43
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



LS tēlu konkurss septembrim!

Tātad klāt ir septembris un arī septembra tēlu konkurss! smile.gif
Kādu laiku konkursi nav notikuši, bet šoreiz, atsaucoties uz Pūķēna Sāras ideju, mēģināsim atdzīvināt konkursus!
Šoreiz konkurss ir nedaudz citāds kā ierasti…

Konkursantu uzdevums ir aizpildīt tēla anketu, ņemot vērā (situācija nav jāiekļauj, tā tikai jāņem vērā) konkrēto situāciju, kas dota:

QUOTE
"Gaišās matu šķipsnas krita pāri sejai, trūka gaisa… Kur… kur? aizžņaugtā balss izdvesa un skatiens kaut ko meklēja. Kur tas ir? domas drudžaini vēlās cauri galvai, tā arī neaizķeroties ne pie kā, šķita, ka viss ir dūmakā tīts, ka viss kaut kur pazūd.
Vai tā bija roka, kas pieskārās mugurai? Varbūt tikai izlikās? Taču ar šo īsti mānīgo mirkli pietika, lai jau pēc mirkļa blondā galva sasistu stiklu savā priekšā. Kur…? vēlreiz žēli izskanēja, pirms stāvs sāka savu garo lidojumu pretim zemei. Šaubu vairs nebija, blondā ērkuļa īpašnieks nekad vairs nemodīsies. Tas nenoskaidros, vai prāta miglainība, vai palīdzīga roka ir vainīga pie tā, ka plaušās nekad vairs netiks ievilkts svaigs gaiss, tas tikai dusēs sarkanā paltī, gaidot kādu, kurš aizvedīs un paslēps šīs sakropļotās miesas."



Tātad anketā iekļaujam šo situāciju. Anketas sūtām man PZ līdz 24. septembrim (24.09.2010) ar norādi: „Septembra LS tēlu konkursam” (ja mana PZ kastīte ir pilna, esiet pacietīgi, mēģiniet vēlāk. Ja neesat pacietīgi, varat rakstīt uz ēpastu (man profilā), norādot savu lietotājvārdu, sazināšos ar jums pati.
Anketa, kas jāsūta:

CODE
1) [b]Vārds[/b]:
2) [b]Izcelsme, ģimene[/b]:
3) [b]Izskata apraksts [/b](max 150 vārdi):
4) [b]Pasaule[/b] (max 100 vārdi):
5) [b]Raksturs[/b] (max 100 vārdi):
6) [b]Biogrāfija[/b] (max 300 vārdi):
7) [b]Dotā notikuma apraksts[/b] (max 300 vārdi):

Labu veiksmi!

Protams, ka jums tas var būt cilvēks, elfs, vienradzis vai jebkas cits, kas nāk prātā. Tas ir brīvs jūsu domu lidojums. Ceru, ka apraksts jums neliksies nepieņemams un neiedvesmojošs.
Ja ir kādi jautājumi - droši - PZ vai ēpasts!
+ Būtu jauki, ja jūs neatliktu visu uz pēdējo mirkli - ja kaut kas nebūs kārtībā, es varu jums to pateikt un jūs iesniegt labojumu. smile.gif
Viens biedrs (cilvēks) drīkst iesniegt max 3 anketas.

Visas anketas tiks publicētas vienā pavedienā, vienā reizē, pēc konkursa termiņa beigām.


Kalevalīte. sorcerer.gif

Šo rakstu rediģēja Kalevale: 30.08.2010 17:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Pūķēns Sāra
iesūtīt 15.10.2010 14:47
Raksts #2


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Varu sabiedriski atzīties, ka pavedienu aizslēdzu es, jo balsošanas termiņš bija iztecējis iepriekšējā dienā [pavediens tika aizslēgts 11. oktobrī], un tas nav korekti pret dalībniekiem, ka termiņi tiek pārkāpti. Ja bija kāds, kurš vēlējās nobalsot pēc noteiktā termiņa [10. oktobra] un secināja, ka pavediens slēgts, tad to var norakstīt uz paša aušību, jo es, piemēram, arī vēlējos piedalīties šajā konkursā, bet pati savas nolaidības dēļ neaizsūtīju anketu laicīgi un atjēdzos, kad bija par vēlu. Tātad - pati vainīga, ja neiekļāvos termiņos. Datumi tiek norādīti, lai sabiedrība rēķinātos ar tiem un zinātu cik ilgs laika posms ir to rīcībā.

Otrkārt, arī citās reizēs mēdz būt neliela balsu atšķirība. Kāda jēga ir no biedru balsošanas, ja tā rezultātus neņem vērā?


Ar cieņu
Pūķēns Sāra

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 15.10.2010 14:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 22:09