Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> sarunas par tēmu
kaiva
iesūtīt 18.08.2017 13:35
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



mazā omulīgā pačalošana- apakšvirsraksts

varbūt tas drīzāk der gondorai bet gan jau aizvirzīsimies kaut kur arī prom no literatūras

paklau- vai tev tā krāsu tēma arī ir kaut kā pārsūtāma pa e pastu?
man ienāca prātā arī ko tev nosūtīt, gaidi!

nu skaidrs- tu esi ideālā tulkotāja! nopietni. bet tam jābūt baigi grūti ja grib tulkot īstas grāmatas. valoda ir ģeoloģijas slāņi svītas un epohas.
ko tu piemēram lasi lai apgūtu konkrētu stilu? un ko tu piemēram vēlies tulkot?
domāju ir ļoti derīgi ar tulkotāja aci lasīt Zanes Rozenbergas tulkojumus. arī hobits ir viņas darbs. (bail iedomāties par ko to padarītu mūsdienās) un protams lm montgomerija

un loģiski belševicas- arī alise brīnumzemē bet tu to noteikti visu zini pati

vai mācies tikai pati vai attiecīgi studē kaut kur angļu filologos?

man jau liekas ka vajadzētu pieņemt likumu, ka neko nedrīkst tulkot nepārbaudīts tulkotājs. reizumis tas noteikti varētu būt autodidakts bet tam vienalga būtu jānoliek eksāmens kā braukšanas tiesības

lasu pēdējā laikā latvju tekstus. un sajutu pilnīgi literāro procesu kādā mirklī. tagadnes iespaidu. it kā literatūra latvijā notiktu mūsdienās un es tajā būtu iesaistīta. :>> proti gadījās izlasīt pirms dažiem mēn bereļa fragmentu no topošās grāmatas par rakstīšanu- un pēc tam ievas melgalves komentāru par to- viņa pateica tieši to ko es domāju. rādās tiem tajās augstajās sfērās ir vajadzīgs kāds kas atgādina pašsaprotamo. tad vēl recenzija par monstriem un metaforām- droši vien esi lasījusi?- arī gluži manas domas
un dažus vecos karogus- tur izrādās ir visādas interesantas lietas- un daudz vairāk nekā mūsdienās- varbūt tu zini kādu, kam tādus nav kur likt?
vakar piedzīvoju dzīves mācību. lūk kāda tā ir:
klausi savai intuīcijai!
maijā man skolas biblenē lasītavā paziņoja ka viss arhīvs ir izmests laukā un es šokā nezināju ko darīt. gribēju iet pārjautāt biblotekārei, bet ko man tur jautāt- negribēju dzirdēt vēlvienu apstiprinājumu- jā jā vajdzēja atnākt pirms dažām dienām.
un tagad izrādās ka tieši karogi tobrīd vēl nebija izmesti. un neviens neiedomājās arī man pateikt kaut arī es tur gorījos ik pēc nedēļas. tāds rūgtums zini dvēselē...
crying.gif

nu labi :>> bet tu gan tā nedari. mirkli apdomājies un eskrien prom ja iekšējā balss kaut ko saka (protams var gadīties ka tā iesaka lasīties prom- piemēram ja esi nočiepis kādu žurnālu vai tādā garā)
ps- man vnk skolā ir blats

lasu šobrīd čempionu brokastis. varbūt to var pamanīt
vonnegūts visu raksta tādā garā?

tu noteikti esi labāk pazīstama ar lit klasiku :> apelsīns un skrūves pagrieziens un tādā garā man vēl gaida sarakstā
bet vienlaikus vakar līdz rītam lasīju arī vulfu- uz bāku. pēc satura ļoti līdzīga airisai mērdokai (to gan esmu pavairāk lasījusi. bet taupu un marinēju) pēc stila arī bet ar savu rokrakstu
nesaprotu kāpēc "autors voice" nevar tulkot kā rokraksts. tas jau sen ir tik pašsaptotams vārds
"balss" izklausās de.bīli. (ievēro, ka es nesaku "manuprāt") hahaha

methods of rationality ir bieži citēts tv tropes- to tu arī noteikti zini
es sāku sazināties ar amāliju bet tad viņa kaut kur pazuda- pēdējais ko viņai pajautāju- vai lasi tv tropes?
iespējams ka viņa ir pazudusi tropu džungļos...
lai nu kā- ja tu to iztulkosi būs baigi baigi super! novēlu visu kas tam vajadzīgs!


nu jā krēslā ir tā lieta par mitoloģiju- vairāk tas kas tur nav pateikts bet domāts- uguns un ledus, pūstošie vampīri par nāvi un siltie vilkači par dzīvību. bellas izteiciens- ejiet ieskrieties ar savu dvēseli, man to nevajag. voltūru vēture. vampīru "dzīves spēlēšana" piem alises modīgums. nemirstīgie bērni un izdzimteņi un jaukteņi jeb svētie bērni. viņas gaidību ainas bija visšaušalīgākās un fascinējošākās. tāpēc to tomēr var pieskaitīt pie šausmu lit. un voltūru gļēvulība. īstenībā viņi redzot pretestību nemaz neuzzsāka cīņu. viņi bija pieraduši pie visvarenības. un kur nu vēl pats āro- tas nu tiešām ir literatūras un arī kino gardumiņš. kā viņš viņu notēloja! turklāt filmā vēl bija pielikts klāt un uzlabots. nu tādas lietas
protams daudz kas no tā ir citās grām vnk pie mums tās nav tulkotas


(mājiens ar neuzkrītošu sētas mietu)

ļoti interesanti- man 4. poters tā patīk ka neesmu baigi daudz kļūdu manījusi, kaut arī izlasīts apm 46x
klau- vai e bukā teorētiski var labot? man jau sen interesē

klauss. jā, man šai sakarā nenormāli riebjās tā blondā, aizmirsu kā sauc. tik paštaisnu personu reti gadās redzēt! pat šinī fikšonlandē kur tādas vien mīt. un tas ka viņa beigās saiet ar stefanu! pfffff... vismaz tikpat bezsakarīgi kā Harijs un dž.
jā par boniju tev pilnīgi piekrītu. bet viņa tur ir drausmīgi pazemota. bez viņas tur neviens neizdzīvotu, bet viņa skaitās gandrīz kā 3. plāna tēls
laikam tāpēc ka melnā. un tāpēc ka nenoliedzami visskaistākā persona starp abiem dzimumiem visās sērijās. baltajiem vnk tas skauž. jau gadsimtiem. tas arī visu izskaidro. arī iekšēji visskaistākā- kopā ar savu grandma
arī blondā, nu klausa māsa ir baigi forša un arī ļaunā ketrīna tā neko
bet vnk vnk neatvairāms ir elaidža... rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
tik kārtīgs un godīgs...
ak...

grin.gif nē tiešām
labi esmu rdzējusi tikai 2 sezonas?- 2 un 3? un īsti neiebraucu pamatproblēmā kāpēc viņiem ir tās problēmas. bet zini literatūra tāpec ir literatūra ka simboliska. plus vēl kaut kā izjūtu cieņu pret tiem kam jāsabūvē tik ietilpīgs sižets tik īsā laikā un vēl jāuzfilmē. (tāpat kā once upon time.)
esmu piedalījusies par statisti- laikam ar to pietiek lai izjustu uz savas ādas cik sarežģīta lieta ir filmēšana. jo vairāk tāpēc ka pašai nav jāatskaitās nekādiem termiņiem- kā rakstu tā rakstu. un no otras puses sāku arvien vairāk izjust kāds lāsts rakstniekam ir laiks... :> ka viņam jāiekļauj sava iztēle tomēr realitātē
bet protams faniem ir jāsaredz muļķības
vienīgais domāju ka jāizšķiro par ko vērts besīties vairāk- stulbiem tēliem vai fantastisku sižetu. galu galā pastāv rule of cool.. * čukst* (tropi)

ok
pagaidām

Šo rakstu rediģēja kaiva: 18.08.2017 13:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
28 Lapas V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (180 - 199)
Aiva
iesūtīt 02.08.2019 10:12
Raksts #181


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 02.08.2019 10:02) *
Slavenais Dārta Veidera citāts: “The force is strong with this one.”

Neesmu skatījusies filmas latviski, šim noteikti ir daudz episkāks tulkojums nekā, piemēram, "Viņu caurstrāvo Spēks", vai ne? cool.gif


Pēc Zelētabakas, kvadrātiskajiem lāzeriem un Debesstaigātāja (iespaidi nāk no T.Zāna triloģijas tulkoiuma, bet filmu tulki no tās ir iespaidojušies), varētu arī nebūt nekas labāks bijis. Apjautājos citiem ZK faniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 02.08.2019 16:29
Raksts #182


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Kvadrātiskie lāzeri - labs. grin.gif (Drīzāk nebija domāti kā tetralāzeri?)

Jauna ideja: Spēks tevī ir varens.
(Aizguvu no epizodes youtubā ar poļu subtitriem. grin.gif)
Varbūt derētu noskatīties kaut kur shortcutā vai kur latvisko versiju, bet netīkas maksāt naudu (un tērēt laiku).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 02.08.2019 19:40
Raksts #183


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 02.08.2019 16:29) *
Kvadrātiskie lāzeri - labs. grin.gif (Drīzāk nebija domāti kā tetralāzeri?)


Domāti bija quad-lasers - tur kur 4 stobri sapāroti, ja atceramies 4.ep Tūkstošgades Piekūnam tādi bija tornīšos. Lūks ar tiem atšaudījās.
https://starwars.fandom.com/wiki/AG-2G_quad..._cannon/Legends
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 03.08.2019 08:10
Raksts #184


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Aiva @ 02.08.2019 20:40) *
Domāti bija quad-lasers - tur kur 4 stobri sapāroti, ja atceramies 4.ep Tūkstošgades Piekūnam tādi bija tornīšos. Lūks ar tiem atšaudījās.


Bet katrā ziņā tā doma ir par skaitli 4, nevis ka tie varētu būt kaut kādā veidā kvadrātiski.
Vai izdevās kaut ko noskaidrot no citiem ZK faniem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 03.08.2019 13:42
Raksts #185


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Hermaine @ 03.08.2019 08:10) *
Bet katrā ziņā tā doma ir par skaitli 4, nevis ka tie varētu būt kaut kādā veidā kvadrātiski.
Vai izdevās kaut ko noskaidrot no citiem ZK faniem?


Pagaidam ne. Bet visi droši vien dzīvo pa Unikonu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 03.08.2019 19:44
Raksts #186


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Aiva @ 02.08.2019 11:12) *
Zelētabakas

Nesenāk, ķinī viņu bija iztulkojuši kā Zelēkli. Vispār pareizāk būtu arī saukt par Čubaku (un īsināt droši vien par Čubiku).

CITĀTS(Aiva @ 02.08.2019 11:12) *
kvadrātiskajiem lāzeriem

Ja vēl tie būtu kvadrāti… Godīgi sakot, mums Latvijā vispār, cik man zināms, nav pieejamas vārdnīcas ar militāro terminoloģiju (izņemot, ja pats esi armijā), un tas… nav pārāk labi. Visļaunāk ir, ka daļa no tiem vārdiem mums ir, un tie ir gana seni, bet cilvēki tos nezina, un vietā lieto internacionālismus, vai latvisko angļu vārdus. Šajā gadījumā mums vajadzētu analogu sapārotiem lāzeriem, tikai nevis pārim (tas ir diviem), bet četriem. Man nav ne jausmas, vai pastāv apzīmējumi grupēšanai pa trīs, pa četri, pa pieci, un tā tālāk, vai arī, varbūt, tā vietā lieto trīskāršs, četrkāršs, pieckāršs, seškārtējs… Es būtu vienkārši teicis lāzeru četrinieks (un visu konstrukciju: lāzertornis, vai lāzeru četrinieka tornis, ja vajag konkretizēt).

CITĀTS(Aiva @ 02.08.2019 11:12) *
Debesstaigātāja

Nebija Debesgājējs? (Tas Debesgājējs, manuprāt, nav slikts tulkojums Skaivokeram. Staigātājs gan ir garām.)

CITĀTS(Hermaine @ 02.08.2019 17:29) *
Jauna ideja: Spēks tevī ir varens.

Varens Spēks ir ar tevi.

Tādā pašā garā, kā miers ar tevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 04.08.2019 07:03
Raksts #187


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Mattiass @ 03.08.2019 20:44) *
Varens Spēks ir ar tevi.

Tādā pašā garā, kā miers ar tevi.


O, paldies, Mattiass! Tad jau biju gandrīz tuvu. grin.gif
Intereses pēc novilku to Zāna 1. grāmatu. Tur ir Lūkass Debessbraucējs. Un Hens Solo!?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 05.08.2019 11:40
Raksts #188


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Hermaine @ 04.08.2019 08:03) *
Tad jau biju gandrīz tuvu. grin.gif

Šī nav mīklu minēšana, un man nav ne jausmas, kāds ir LV kanons. Tas bija tikai ieteikums, kā es pats tulkotu. Varens Spēks ir ar viņu. Un tas ir konkrētai Dārta Veidera frāzei, kur viņš to bija visai savdabīgi pateicis. Nav šablona, situācijām jāpieiet individuāli.

Neņem tu to tulkotāju pierē, īpaši par veco labo Hanu. Un Debessbraucējs jau uz kristietību pavelk. Sv. Lūka debesbraukšanas diena. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 05.08.2019 12:28
Raksts #189


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Atbalstu Matiasu - citāts ir slavens, bet latviski turkot varam brīvi šai gadījumā, jo cik Sw ir tulkotāju tik ir variantu. (Egmont izdotajā Sw enciklopēdijas bija džedi un debessgājēji)

Es esmu Džeds : Džeda Kvi Gona Džinna stāsts / Marka Kerazini pārstāsts ; Iaina Morisa noformējums ; latviskojusi Dace Andžāne.
Izdošanas ziņas Rīga : Egmont Latvija, 1999.
Debesgājēji : ģimenes albums / Mārnijas Teredešas "Debesgājēju ģimenes albumu" ... adaptējusi Alise Alfonsi ; latviskojusi Dace Andžāne.
Izdošanas ziņas Rīga : Egmont Latvija, 2002.
Ļaunumu vēstošā vīzija / grām. veidota pēc Džordža Lukasa scenārija šāda paša nos. filmai ; latviskojusi Dace Andžāne
Izdošanas ziņas Rīga : Egmont Latvija, 1999

PS> 12.nodaļā būs atsauksme uz " legendary wandering hero Harold Shea " tīri zināšanai domāts visticamākais Laionsa Sprega de Kampa grāmatu varonis - ceļotājs starp pasaulēm
https://en.wikipedia.org/wiki/Harold_Shea
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 05.08.2019 14:15
Raksts #190


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Mattiass @ 05.08.2019 12:40) *
Šī nav mīklu minēšana, un man nav ne jausmas, kāds ir LV kanons. Tas bija tikai ieteikums, kā es pats tulkotu. Varens Spēks ir ar viņu. Un tas ir konkrētai Dārta Veidera frāzei, kur viņš to bija visai savdabīgi pateicis. Nav šablona, situācijām jāpieiet individuāli.

Neņem tu to tulkotāju pierē, īpaši par veco labo Hanu. Un Debessbraucējs jau uz kristietību pavelk. Sv. Lūka debesbraukšanas diena. grin.gif


Skaidrs, tātad katrs pats tulko pa savam. Vienkārši Tavs variants izklausījās tiešām episki, nevis kaut kā, it kā būtu tulkojis kāds, kurš pirmo reizi vispār ir dzirdējis par zvaigžņu kariem. (Es vienu reizi noskatījos filmas, tāpēc galīgi neuzskatu sevi par speciālistu SW jautājumos. Tāpēc paļaujos, ka tev vismaz ir nojausma, kā apmēram tādai frāzei ir jāskan. wink.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 05.08.2019 16:44
Raksts #191


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Jā, man ir aptuvena nojausma.

Bet, ja godīgi, es nevaru ciest SW. xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 06.08.2019 07:28
Raksts #192


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Izklausās apmēram līdzīgi kā tas, ka Bībeli jau arī vislabāk pārzina ateisti. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 07.08.2019 13:00
Raksts #193


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



Sveiks no Kuldīg!
Das ist vien frišššš pilsēt!
Hier võnt ain zēr frišššš fraulen!!

Tschussssss!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 08.08.2019 08:52
Raksts #194


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Prieks, ka tev patika Kuldīga! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 08.08.2019 15:01
Raksts #195


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Runājot par Google tulkotāju, nevarēju neielikt šādu pērli:

Viņš pacēla zizli un nočukstēja: „Blīkšķo!”

Google angliski:
He lifted his wand and whispered, "F u c k!"
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 19.08.2019 13:13
Raksts #196


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



bet ievēroji ka tur nav ne debīlais vārdiņš - viņa- be arī- savu. vnk pacēla zizli. medaļa no manis goglei

tātad
varbūt haurinā ir tā ka viņiem tajos 3 gados ir daži baigie gudrinieki. kādi 10. uz kopējā fona diezgan daudz. kuriem ir savi norm projekti. vienlaikus arī līdzsvaram vesels bariņš ar debīliķēm. taču viņi negrib tam pievērst uzmanību un tās atskaitīt, lai skolas seja mirdz tā pa gabalu. tāpēc viņi vnk laiž tām pāri un piever aci. lai gan ir problēma ar nīgro matemātiķi kuru nekā nevar pierunāt pavilkt atzīmi ne par kripatu, pat tiem kuri būtu pelnījuši kur nu vēl šām. lai nu kā skolu viņas kaut kādā veidā pabeidz. ar visādiem vadības fokusiem.

jā viņiem 2 vai 3 priekšm dienā ar dubultst un parasti arī dubultie praktiņi. kuri gudrajiem ir arī vēlu vakaros.

vaidzētu pracizēt tos novirziemus
1. teiksim pārtikas tehnoloģijas un menedžments?

tālāk kaut kāda inžinierija un kaut kāda mehānika, bet kāda. iekļaujot mērniecību un kadastru

protams šeit neatbildi. drošvien neparādīšos ātrāk pat z sv :>>>>>


//////////////
kurš var pastāstīt kas ir Adisabeba Bebrene un čelsija čiepiņa?
viņu vārdi vienm kaut kāda iemesla dēļ parādās kopā..

čau atkal visiem un Atā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 19.08.2019 16:10
Raksts #197


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Nu google izpaužas. Vēl šad tad Maksūru pārtulko par Wallface, un horkrustu man vienreiz iztulkoja kā horseradish. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 17.09.2019 21:51
Raksts #198


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Kārtējo reizi pārlasu Polenicus darbu "What do you want?" un kaifoju
CITĀTS
Kasumi waited until she heard the sliding door closed, and was certain Ranma was out of earshot. "Nabiki, is everything alright?"

"It's fine." Nabiki mumbled, distracted. "Why do you ask?"

"Because you've been reading the same page of the newspaper for twenty minutes." Kasumi replied, snatching it up as she cleared away the breakfast dishes. "Upside down."

"Hey…!" Nabiki protested, then blushed as she got called out. "Okay, fine! I just didn't want to try and carry on an awkward conversation. I've got a lot on my mind." She stood up, brushing her dress off unnecessarily.

"Nabiki." Kasumi paused, incidentally right in the path of any easy escape out the front door. "How do you feel about Ranma?"

"Oh my GOD!" Nabiki rolled her eyes. "Can we not have this conversation please, Kasumi?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 19.09.2019 14:06
Raksts #199


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Šis tev labi iesēdies prātā, vai ne? smile.gif

Man tagad visas iedvesmas aiziet stundu rakstīšanai. Stundu vadīšana pati ir interesanta; astotie man vispār ir kadri. grin.gif
Bet pašā izglītības sistēmā gan ir drausmīgākais bardaks. Ujj.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 05.10.2019 20:31
Raksts #200


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Šodien uzzināju ka mirusi Džoanna Hedža, viena no agrīnajām anime fanu sacerējumu autorēm.

Viņa sāka savu darbību 90to gadu vidū, un visvairāk pievērsās anime Bubblegum Crisis. Populārākais viņas darbs ir "Into the Shadows" - uz dažādos materiālos, intervijās, papildziņās redzēto informāciju bāzēts stāsts par to, kā izveidojās vienība 'Knight Sabers', kas darbojas BGC anime.

CITĀTS
Firelight.
Warming. Comforting.
Consuming. Destroying.
Obscuring.
The truth does not live in the light. Light is not truth. Light can be manipulated to conceal the truth. To blind us. To trick us. To divert our eyes away from what is really going on.
For me, the truth lives in the shadows.
To expose the truth, I must place my trembling hands into dark corners, and step into the blackness wearing armor made from knowledge, and a helm to shade my eyes from the light.
Like an unpolished sword still blackened by the forge, I will fight the sun, and not shine.
Come what may....


Otrs slavenākais būtu "Dear mom." Kāda jauna sieviete ierodas Megatokijā 2035tajā gadā, un raksta vēstules mātei par to kā viņai iet. Tad viņa sāk ievērot šo to dīvainu ēkā otrpus ielai, modes preču veikalā "Lady's 633"...
CITĀTS
Dear Mom,

Ever since they boarded up Ladys633 (renovations, I hear), things have quieted down at night, so don't worry about me getting my sleep. I heard that a lot of the tenants were upset to have their business shut down on such short notice, but Mrs. Yomura said that Mr. Gonsalves (and before you ask, he's Japanese and is already married) told her that the owner paid all the tenants for their trouble while the building's being remodeled.


Džoanna tāpat ir apkopojusi savā lapā daudzus agrīno fanfiku autoru darbus, kas citādi būtu pazuduši bez pēdām. Piemēram "Piedāvājums"

CITĀTS
Jyrnwyn the ghost looked around, and down at his mortal remains. Death had been right, his remains were a large bloody mess spread over a wide area. Worst was that he was standing amongst it and could see it and how it really *did* lower the tone of the entire valley. The bloodstains alone would reduce the tourist trade to half its considerable size. And him falling on the Sacred Boulder of the Inshakari tribe only made things worse.

He watched as the vulture finally reached the bottom of the valley and just managed to pull out of its long dive in a large swoop. It settled down among what had been his stomach and looked at his remains with the practiced eye of an experienced vulture.

Some black dots in the sky suggested that a few more vultures and a couple of crows were on the way. The vulture looked at them worriedly and begin to peck around Jyrnwyn's remains. While his ghost was watching.

And then, for Jyrnwyn Riesall, ex-wizard and current ghost and ````ed as hell about this state of affairs, there were a great many things to say, about life, death, Death, and the afterlife. All of it was unprintable and extremely obscene. Considering that Death is a sexless skeleton, some of it was anatomically incorrect too.


http://www.jhedge.com/
https://www.fanfiction.net/u/781818/JHedge
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

28 Lapas V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
5 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
1 biedri: Aiva

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:45