Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Kā patīk K.S. Luisa grāmatas?, Nārnijas hronikas u.c. darbi
Rosie Cotton
iesūtīt 28.02.2004 10:33
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Kā zināms, rakstnieks K.S.Luiss bija ne tikai Tolkīna labākais draugs, bet arī pats rakstīja i SCF, i Fantasy. Latviski iznākušas viņa Nārnijas hronikas un Skrūvšņores vestules. Angliski vēl ir tāda Space Trilogy un vēl vesela kaudze. Vai esat lasījusī kaut ko no šī rakstnieka un ja jā, tad kā patika?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 16.04.2005 15:29
Raksts #21


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Esmu izlasījusi tikai "Lauva, ragana un drēbju skapis" un "Zirgs un viņa zēns". Pārējās arī gribu izlasīt, meklēju, bet šobrīd tam nav laika.
Runājot par izlasītajām: paralēles starp grāmatām es nemēdzu vilkt, ja arī Tolkīnam un Luisam ir šis tas līdzīgs, neesmu piefiksējusi.
Ja gadījumā kāds var man izlīdzēt un pastāstīt kur varētu būt atrodamas pārējās grāmatas, laprāt uzzināšu.
Starp citu jefeniite grāmatā tiešām bija par drēbju skapi, kurā četri bērni ielīda paslēpties un attapās Nārnijā. Viņi tur itkā nodzīvoja visu mūžu, bet pēc tam attapās skapī tikai pāris mirkļus pēc ielīšanas. Skaists un interesants stāsts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 28.09.2005 17:15
Raksts #22


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Vai kāds zin, kur šīs grāmatas var iegādāties?!
Jau izsenis meklēju, taču nespēju neko atrast mūsu pašu grāmatnīcās...
Man jau it kā ir angliski visas septiņas (PDF) formātā, taču tas mani neapmierina, jo tā man ir ļoti grūti lasīt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kanea
iesūtīt 29.09.2005 17:10
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: Nr.322.
Labākās miniatūras autore



K.S.Luiss - viens no maniem miiljaakajiem rakstniekiem smile.gif . Visu cienju vinjam par "Skruuvshnjores veestuleem"! Un "Naarnijas hronikas" ir pietiekami labas, lai taas lasiitu ne tikai beerni (manupraat). Zheel tikai, ka Latvijaa citas vinja graamatas nav pieejamas sad.gif (cik man zinaams).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rosie Cotton
iesūtīt 21.12.2005 19:10
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Jā, starp citu, noteikti visi jau zina, ka Hronikas tagad sāk izdot no jauna. Taču jautājums - vai kāds ir kaut kur vēl manījis veco izdevumu? Dikti vajadzētu.smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 21.12.2005 20:16
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



man kaut kur meetaajas "Lauva,ragana un drēbjuskapis" mikstajos vaakos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 21.12.2005 21:30
Raksts #26


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ir bijis tas gods iepazīties tikai ar pašu grāmatas sākumu. Kad viņi, ja nemaldos, nokļūst tajā vietā, kur ir tās daudzās vai arī tjip kas līdzīgs peļķēm, tas bija sen, es īsti labi neatceros. Zinu vien to, ka man palika ļoti garlaicīgi un es grāmatu nepabeidzu- nodevu to... blush.gif
Tagad redzēju to visu jaunā iesaiņojumā grāmatnīcā. Tā kā iznākusi arī filma, varbūt es mēģināšu ar visu tikt vēlreiz galā... whistling.gif
Diemžēl vecos izdevumus esmu manījusi tikai grāmatas plauktos bibliotēkā... laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 21.12.2005 21:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.12.2005 01:12
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Izlasīju pirmās divas grāmatas. Ne visai. Kādēļ? Drosi vien tādēļ, ka pārāk bērnišķīgas. Man nav nekas pret tādām bērnu grāmatām kā Harijs Poters, Artēmijs Fauls un Hobits (esmu to fans), taču šī tāda pārlieku vienkārša, mierīga un ticamības momenta zaudējoša.
Es vēl varētu panest visus tos konfekšu koku, bērnus kas satilpst mazu berbu būdiņās un bebrieni kas šuj drēbes, taču kāpēc ellē ratā tādā tempā jāskrien cauri visiem notikumiem. Kur detalizācija? IMO, grāmatai priekš apjoma ir pārāk liels notikumu blīvums, līdz ar to katrs notikums tikpat kā nav aprakstīts, kaut minimālajā plašumā.
Laikam esmu palicis vecs, bet no otras puses Harijs Poters, Artēmijs Fauls, Hobits taču ar ir bērnu grāmatas.

Bet varbūt es sevi lasīšanas sākumā noskaņoju, ne tādā rakursā, jo man bija radies iespaids, ka būs gadsimta cīņas ar pūķiem, maģiskie kristāli, simtgadīgu burvju armādu cīņas, ugunsbumbu un chain lighting pilns kaujas lauks, taču nekas vairāk par nevienam nevajadzīgas lauvas dziedāšanu ar nebija. Visu gaišu! Latvijā vajag izdot kādu kārtīgu Forgoten Realms grāmatu, neviss šīs puķu un putnu grāmatas.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 22.12.2005 01:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 22.12.2005 12:44
Raksts #28


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



bāc man nāvīgi patīk tās grāmatas. sen neemsu lasījjis, bet vislabāk amn aptika "lauva, ragana un drēbju skapis". ak jel. tās grāmats tik tiešām ir vnk fantastiskas. es viņas vnk dievinu(ja neskaita HP).. smile.gif aizraujošas un interesnatas-tieši tādas kādām tām ir jābūt... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mērija
iesūtīt 25.12.2005 21:15
Raksts #29


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05



Lūgšu Jūs izteikt savu personisko, nevis bara instinkta vadīto, viedokli par šo grāmatu sēriju.

Tātad šādas ir grāmatas lasīšanas secībā ar izdošanas gadu:

*Burvjas māsasdēls (1955)
*Lauva, Ragana un drēbju skapis (1950)
*Zirgs un tā zēns (1954)
*Princis Kaspiāns (1951)
*''Rītausmas ceļinieka'' brauciens (1952)
*Sudraba krēsls (1953)
*Pēdējā cīņa (1956)

Man ļoti patīk šīs grāmatas, un Ziemassvētku vecītis bija tik mīļš ka atnesa man pirmās divas latviski! Domāju ka lielas daļa forumiešu šīs grāmatas ir lasījuši - viņi varētu izteikt savu viedokli par šo grāmatu sējumu!

Šo rakstu rediģēja Roviela: 26.12.2005 10:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 26.12.2005 01:25
Raksts #30


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Jebkurā gadījumā, man Nārnijas hronikas nepatika. piedod, neizlasīju visas, tikai dažas un arī ne līdz galam. Likās garlaicīgas...

Šo rakstu rediģēja Roviela: 26.12.2005 10:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 26.12.2005 09:24
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(angell @ 26.12.2005 01:25) *
Jebkurā gadījumā, man Nārnijas hronikas nepatika. piedod, neizlasīju visas, tikai dažas un arī ne līdz galam.

nu cik mna zinams latvieshu valoda ir izdotas tikai divas... blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 26.12.2005 15:21
Raksts #32


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Pagaidām esmu izlasījusi tikai Nārnijas Hronikas: Lauva, Ragana un drēbju skapis, bet man šī grāmata nepatika. Man grāmata likās saraustīta tajā vietā, kur bija karš starp Aslanu un Sniega karalieni. Gribējās, lai būtu plašāk aprakstīts. Man nepatika bebri tāpēc, ka grāmatā ir visādi savādi tēli (ne dzīvnieki piem. testerāli, nimfas u.c.). Manuprāt, bebri šeit neiederējās. Varbūt pārējās grāmatas man patiks labāk. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rosie Cotton
iesūtīt 26.12.2005 22:37
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Latviski visas Hronikas ir izdotas 1996-2000. tagad iznāk otrs izdevums. vecais noteikti ir bibliotēkās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 26.12.2005 22:42
Raksts #34


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Jā šķiet ka esmu lasījis vienu no Nārnijas hronikām.Man patika, domāju dabūt vēl kadu grāmatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 30.12.2005 23:26
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



wink.gif Es esmu lasijusi Narniju. Ta ir vienkarsi lieliska ramata. Es paslaik lasu Ragana, Lauva un drebju skapis. Si gramata ir vienkarsi leliska.

Man loti patikas si gramata Burvja masasdels. Loti interesanta.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 03.01.2006 09:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 01.01.2006 20:05
Raksts #36


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Es savulaik esmu izlasījusi visas Nārnijas Hroniku daļas, un biju sajūsmā. happy.gif Patika neparastie stāsti, Nārnijas Hronikām ir kaut kāda pievilcība.

Ar pārējiem Luisa darbiem vēl nebija tas gods "iepazīties". smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 02.01.2006 01:37
Raksts #37


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



Izlasīju pirmās divas grāmatas. Tā teikt diezgan normālas, bet esmu pieradusi pie mazāk fantastiskas literatūras...

p.s. Mērij, man tā pat Ziemassvētku večuks atnesa abas pirmās grin.gif

Šo rakstu rediģēja Lauwinja: 02.01.2006 01:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 02.01.2006 17:13
Raksts #38


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Nu decembra sākumā pamanīju "Lauva, Ragana un drēbju skapis" grāmatnīcā. Npirku, izlasīju un tad pamņīju arī otru (kuru pareizāk būtu jālasa pirmo) "Burvja māsasdēls" man ļoti patika! Un noteikti arī uz filmu iešu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 06.01.2006 15:13
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Esmu dzirējis, ka viņam ir 6 grāmatas par Narnijas hronikām. Neesmu nevienu lasijis, ļoti vēlos izlasīt, bet nezinu nevienu draugu kuram būtu. Būs laikam kādu dienu jāizčāpo līdz bibliotēkai!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harijs
iesūtīt 07.01.2006 10:53
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Tuwumaa..:)



Ak dievs kaa es veeleetos siis mazaas jaukaas hronkas. Vieniigi 2 lvl un vairaaak par vienu ir taa visai sherpi. Jums taa neliekas. Vrbuut kaads zin kaadu interneta resursu kur taas kaut krieviski buutu leetaakas!?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:49