Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Brīvības spēles, Kedrika pasākums...
Vai tu piedalīsies BS "senlatvieši?"
Vai tu piedalīsies BS "senlatvieši?"
[ 9 ] ** [18.75%]
[ 5 ] ** [10.42%]
Vēl nezinu [ 6 ] ** [12.50%]
Kas ir BS? [ 17 ] ** [35.42%]
Laikam jau ne, bet gribētos [ 6 ] ** [12.50%]
Kategoriski ne! [ 0 ] ** [0.00%]
Protams! [ 5 ] ** [10.42%]
Kopā balsis: 48
  
..::Kael::..
iesūtīt 08.04.2004 21:04
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Khemz... tā kā nekas sen jau nav zināms, liekas, ka par Kedrika pasākumu "senlatvieši""nekas nav izlemts un tas nenotiks... tātad gribētu atgriezties pie tās pašas tēmas un uzzināt, vai tad tas būs vai ne? un gribētos zināt, vai kāds cits arī būs, tāpēc uztaisīju aptauju!!


(gribēju pateikt, ka tie kas nezin- BS ir brīvdabas spēles jeb RPG wink.gif sīkāk var palasīt http://www.lffb.org wink.gif mājaslapā

Šo rakstu rediģēja spideratey: 14.04.2004 07:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Roviela
iesūtīt 14.04.2004 14:10
Raksts #41


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(saataninsh @ 14.04.2004 14:32)
Nu jūs tiešām mākat pārliecināt wink.gif happy.gif
Tātad, Rieviel es nezinu cik stipri man tevi jālūdz, bet es gribētu, lai tu man ko pagatavo... ja piekrīti tad caur PZ saštukosim... par apaviem (ko tu stāstīji) tikšu galā es  whistling.gif ieroci varbūt kādu uztaisīšu Un tagad es tiešām saprotu, ka spēle ir drausmīgi interesanta bez kara wink.gif

Hmm.... padomāsim whistling.gif
Tūlīt un tagad gan noteikti nē, man vispirms viens otrs cits jāapšuj un jāapauž, jau tā visus retos brīvos brīžus tam veltu, drusku vēlāk, kaut kur uz maija beigām vai vēl vēlāk, jā, tad varētu runāt, teiksim, par kādu kreklu vai vienkāršām biksēm, vai tuniku. Bet:
1) audums maksā, nu, tik cik tas maksā, tas būtu - 2,6Ls metrā biksēm (vajag ap 1,5m) un kreklam dārgāks - 3,5 līdz 4,7Ls metrā (teorētiski pēc grāmatām vajag 2,5m, bet praksē pietiek ar 1,7m, ja vien Tu neesi briesmīgi resns). Kreklam ļoti labi der kāds jauks balts lina (vēlams, bet ne obligāti) palags. Tad nav jāpērk.
2) Tavi izmēri būtu ļoti noderīgi smile.gif (ja sarunāsim, es vēlāk pa PZ uzrakstīšu, tieši ko vajag un kā jāmērās)
3) par darbu arī būs jāmaksā, par velti nešūšu tongue.gif

Ja nu Tu tuniku gribi... Vilnas auduma cena ir 3,4Ls metrā. Daudzums atkarīgs no Tava garuma un resnuma. Nezinu iepriekš pateikt precizāk kā "2x(no pleca līdz apakšmalai+4cm)+50 cm", ja Tev apkārtmēram pietiek ar 140cm (domāju, ka pietiek, bet ko var zināt! rolleyes_a.gif )

Nav gluži lēti, bet gatavu pirkt ir vēl dārgāk, cik nācies redzēt šur un tur, teiksim, "Senajā Klēti".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 14.04.2004 14:34
Raksts #42


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



CITĀTS(Lia'angia @ 13.04.2004 19:34)
Es negribu pieaugušu meitu, es būšu virsaiša māsa, iepriekšējā virsaiša atraitne, samērā jauns sievišķis. tongue.gif

Pirmām kārtām, Lia'angia, paldies par ieteikumiem tērpu sakarā.
Otrām kārtām, cik nu pieaugušu, man ir 12 gadiņi... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 14.04.2004 14:35
Raksts #43


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Priekš tiem laikiem - gluži pieaugusi, drīz jāsāk precinieki nolūkot smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 14.04.2004 14:38
Raksts #44


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Oi, labāk nevajag, Farliner!!! laughing.gif

Amidala teica, ka tev var jautāt par šito tēmu. Jo es te tā skatos, ka man būtu jāsāk domāt par SLS... Tātad: Vai ir kāds tēls, kam var, kā Amidala izteicās, "pieslieties"? ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 14.04.2004 14:39
Raksts #45


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Earnella!!
Tikai nesatraucies!
Sadomaasim Tev leģendu un viss būs kā nākas.
Arī par tērpiem vari pie manis painteresēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 14.04.2004 14:46
Raksts #46


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Paldies, paldies, Amy! Nu neuztraucos jau, bet ar katru dienu saprotu, ka brīdis, kad uztraukumam būs pamats, arvien vairāk pietuvojas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 14.04.2004 14:48
Raksts #47


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tiešām, vislabāk aprunājies ar Amidalu. Patiesībā, pagaidām pamaz leģendas manītas... nav pat ko ieteikt īsti. A par preciniekiem... gan jau paši atradīsies, ar laiku cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 14.04.2004 14:49
Raksts #48


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



laughing.gif
Mjāāā....
Nu painteresēšos, painteresēšos pie Amidalas... Amy, gaidi manu PZ...
Piedodiet par SPAMu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 14.04.2004 14:51
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Aha nu labs piedāvājums... ta, kad varēsi varēsim sarunāt... ceru, ka vairāk par 10LS nesanāks... wink.gif tāpat jau būs vēl šim tam jāpagatavojas un arī tas ko prasīs wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.04.2004 14:56
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(saataninsh @ 14.04.2004 15:51)
Aha nu labs piedāvājums... ta, kad varēsi varēsim sarunāt... ceru, ka vairāk par 10LS nesanāks... wink.gif tāpat jau būs vēl šim tam jāpagatavojas un arī tas ko prasīs wink.gif

Rēķini, rēķini wink.gif
Audumi vien bikses+krekls pēc mana rēķina ir jau ap 13Ls! Ja vien Tev mājās šis tas neatrodas.
Labi, tad jau sarunāsim, ceru.

Farliner! Vai leģendas var arī Tev sūtīt? Un kaut ko nolēmāt par buršanās iespējām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 14.04.2004 15:01
Raksts #51


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Vari sūtīt`arī man, vislabāk, vienu eksemplāru Kedrikam, otru - man.

Neko par buršanos nenolēmām, Kedriks tā arī neieradās.

"I am most displeased" (© by Darth Vader)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.04.2004 15:10
Raksts #52


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Labi, mēģināšu tā kārtīgi sacerēt leģendu. Un tad būs 2 eksemplāri. Drīz smile.gif
Ja ko kādreiz nolemsiet par buršanu, tad, lūdzu, pasakiet man, man gribas tādu "gudro sievu" tēlot, bet, ja viņas darbībai jēgas nebūs, tad man nebūs jēgas tās burvestības mācīties tongue.gif

"I've got a very bad feeling about this" (© Han. In garbage room) grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 14.04.2004 15:27
Raksts #53


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Ta-dāāāā! Kedriks ir ieradies! laughing.gif

Uff, te nu gan jautājumu pietiek! Atceros, reiz pats izveidoju pavedienu par "SLS" bet tas kaut kā panīka. Laikam laiks dara savu - jo tuvāk pasākums nāk, jo tauta vairāk rosās! Tas labi un priecē!

Pavisam drīz (ar vienu daļu spēlētājiem) - šķiet šo svētdien laikam tikšos vaigu vaigā, tad arī noprecizēsim esošo situāciju ar leģendām.

Visiem pārējiem te būs noderīga info (pagājušo gadu dalībniekiem tā varbūt galīgi sveša nebūs, bet atkārtot nenāks par sliktu) :

Atgādinu - šī gada spēle imitē nosacītu 10. gs. sākuma novada centru - šajā gadījumā zemgaļu Daugmali. Daugavas lejtece jau toreiz etniski bija visai raibi apdzīvota, tāmdēļ leģendās var būt diezgan lielas variācijas - piemēram lībieši, kuru ciemi ir Daugavas otrā krastā, latgaļi - kuri dzīvo pa Daugavu uz augšu un nemaz ne tik tālu utt.

Nekāda sižetiska sakara ar pirmajiem un otrajiem "senlatviešiem" šai spēlei NAV!!!

Priekšnosacījumi dalībai spēlē:

1. Laikus iesniegta un spēles vadītāju saskaņota personāža leģenda;

2. Lomai un laikmeta ietveriem atbilstošs tērps;

3. Lomai atbilstošs ekipējums – vismaz viens priekšmets, kas norādītu uz Jūsu personāža nodarbošanos (darbarīks un / vai bruņojums atkarībā no lomas u.c.).

Ieteicams laikus padomāt par rezerves leģendu personāža nāves gadījumā! Komandām laikus jāizlemj par komandas kapteiņu ievēlēšanu; vienam cilvēkam komandā vēlams būt ar pirmās palīdzības iemaņām kā arī obligāti jāsagādā aptieciņa. Ieteicams savlaicīgi parūpēties par koplietošanas u.c. priekšmetiem, kā katliņi, teltis, darbarīki, u.c.


Prasības personāža leģendai:

1. Vārds, dzimtas vārds, (svarīgu lomu gadījumā (un ne tikai), vēlams izstrādāt savu ciltskoku vismaz par 3 paaudzēm);

2. vecums (cik jūsu personāžam gadu 901. gadā)

3. etniskā piederība (kursis, zemgalis, latgalis zviedrs, dānis, gotlandietis, arābs, russ, grieķis – būtībā viena alga – ja viņš, piemēram, bijis karagūsteknis, iespējami dažādi neparasti varianti).

4. sociālais statuss, izcelsme, nodarbošanās (vergs (drellis), zemnieks, tirgotājs, amatnieks, karakalps, priesteris, zintnieks u.c.)

5. ticības piederība ("pagāns", kristietis, aprakstīt sīkāk)

6. ģimenes stāvoklis, bērni (arī ja ir tikai aizdomas par tādu esamību)

7. ko viņš ellē ratā dara Daugmalē?! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 14.04.2004 18:50
Raksts #54


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



ā un es gribēju zināt, ja gadījumā mēs esam kompānija... pieņemsim, ka mūki... melnie mūki, tad taču leģenda (kopēja) ir mums visiem vai ne? Bet, ja tagad esam tik divi, bet tur atrodas vēl kāds, ko tad darīt... vai var apvienoties? Vēl ir jautājums par to, vai varēs dabūt speciālu vietu t.i., ja esam tie paši mūki (sirotāji un klejotāji, kam nav noteikta vieta, bet šajā leģendā it kā viņi būtu pārvākušies uz Latviju, jo uzzinājuši, ka svētais Darimors ir nodevis slepenus rakstus, kurus mēs kā piedevēm vēl Tomb Rideri meklējam) wink.gif un tātad... vai ir iespējams sarunāt tieši mums kādu vietu, kur pēc leģendas varētu būt mūsu templis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 14.04.2004 19:30
Raksts #55


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



Varu iedomaaties ko par shoto te teiks Kedriks. Pat man izklausiijaas sameera baisi wink.gif

Bet galvenais ir straadaat un biidiit to vius uz priekshu. Veiksmi wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 14.04.2004 23:15
Raksts #56


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(saataninsh @ 14.04.2004 18:50)
ja esam tie paši mūki (sirotāji un klejotāji,

Paga, paga? Mūki - sirotāji? :blink: Man liekas, ka tu kaut ko jauc...
Labākajā gadījumā domāju, ka tu varēsi tēlot kādu mazizglītotu (ja latīņu valodu neproti un par kristietību pārāk daudz nezini) mūku, kurš devies savu ticību sludināt. Ja tev piemīt pārliecināšanas spējas, šis tēls piedāvā lielas iespējas un pamatīgu izspēlēšanos. Iedomājies, kāda jautrība būs, kad tu šito mēģināsi mums, kārtīgiem pagāniem izskaidrot! grin.gif (tas nav uzbrauciens, bet patīkamu sarunu apcerējums)
Un tērps iznāk lētāk - tikai talārs. Pie manis ir Aivara kinostudijā īrētais, es nozīmēšu piegrieztni, kas gan nav pārāk sarežģīta, pāris metri auduma, kāds latiņš man par šūšanu, atliks sagādāt sandales vai zābakus un striķi ap vidu, un tēls gatavs! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 15.04.2004 07:28
Raksts #57


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



eheheh kas ir BS???? ohmy.gif
es te tiiiik whistling.gif daudz esmu palaidusi garām getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.04.2004 07:57
Raksts #58


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Mnjā, mūki - sirotāji, tas skan visai skarbi... un kāda velna pēc lai svētais Darimors (labi ka ne Berimors smile.gif ) būtu svētos rakstus kaut kur galīgās pagānu zemēs nolicis??? Labāk kārtīgi padomājiet, jo, ja mūku tēlot gribi, nāksies arī šo to latīniski iemācīties.

Morticia - BS nozīmē Brīvdabas Spēles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 15.04.2004 11:04
Raksts #59


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Lia'angia @ 14.04.2004 23:15)
CITĀTS(saataninsh @ 14.04.2004 18:50)
ja esam tie paši mūki (sirotāji un klejotāji,

Paga, paga? Mūki - sirotāji? :blink: Man liekas, ka tu kaut ko jauc...
Labākajā gadījumā domāju, ka tu varēsi tēlot kādu mazizglītotu (ja latīņu valodu neproti un par kristietību pārāk daudz nezini) mūku, kurš devies savu ticību sludināt. Ja tev piemīt pārliecināšanas spējas, šis tēls piedāvā lielas iespējas un pamatīgu izspēlēšanos. Iedomājies, kāda jautrība būs, kad tu šito mēģināsi mums, kārtīgiem pagāniem izskaidrot! grin.gif (tas nav uzbrauciens, bet patīkamu sarunu apcerējums)
Un tērps iznāk lētāk - tikai talārs. Pie manis ir Aivara kinostudijā īrētais, es nozīmēšu piegrieztni, kas gan nav pārāk sarežģīta, pāris metri auduma, kāds latiņš man par šūšanu, atliks sagādāt sandales vai zābakus un striķi ap vidu, un tēls gatavs! smile.gif

laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

Mwahahahahahaha!

Es tiko iztēlojos bariņu tēvu Tuku, kas zobus griezdami un siekalas šķiezdami dodas "sirojumā" uz kaimiņu pieliekamo grin.gif


laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 15.04.2004 11:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 15.04.2004 15:05
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



nav ko teikt, kedrik, tev izteele straadaa.
man piemetaas smieklu radiitas konvulsijas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 11:25