Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izdevīgākie "Senlatviešu III" norises laiki
Kura nedēļa šovasar Tev šķiet vispiemērotākā "Senlatviešu spēlei III"?
Kura nedēļa šovasar Tev šķiet vispiemērotākā "Senlatviešu spēlei III"?
1. - 6. jūnijs [ 3 ] ** [9.09%]
7. - 13. jūnijs [ 0 ] ** [0.00%]
14. - 20. jūnijs [ 3 ] ** [9.09%]
21. - 27. jūnijs [ 3 ] ** [9.09%]
28. jūnijs - 4. jūlijs [ 3 ] ** [9.09%]
5. - 11. jūlijs [ 15 ] ** [45.45%]
12. - 18. jūlijs [ 0 ] ** [0.00%]
19. - 25. jūlijs [ 0 ] ** [0.00%]
26. jūlijs - 1. augusts [ 2 ] ** [6.06%]
2. - 8. augusts [ 1 ] ** [3.03%]
9. - 15. augusts [ 1 ] ** [3.03%]
16. - 22. augusts [ 1 ] ** [3.03%]
23. - 29. augusts [ 1 ] ** [3.03%]
Kopā balsis: 33
  
Kedriks
iesūtīt 10.02.2004 09:52
Raksts #1


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Šeit ikviens potenciālais "SLS III" dalībnieks var nobalsot par viņaprāt "Senlatviešu spēlei" piemērotāko nedēļu šajā vasarā. Centīsimies pielāgoties vairākuma vēlmēm un iespējām. Šobrīd šie rezultāti būs protams vēl ļoti aptuveni, bet tas nu tā. Gatavoties jāsāk laicīgi, vasara nemaz nav tik gara! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Nimue
iesūtīt 17.02.2004 16:23
Raksts #41


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Pasaki gan Kedrik grin.gif Nee, nu protams, liivi arii tagad skaitaas, kaa atsevishkja tautiiba - bet tomeer... cik tad vinju ir? Kas vinji nav - vinji nav balti - bet Latvijaa vinji dziivoja - 9.-12. gadsimtaa jeedziena latvietis nebija, taa kaa.....


Klau, jaasaka, ka es no Senlatvieshiem esmu taa kaartiigi atbaidiita... visu ziemu inventaaru gaadaat... brrrr
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.02.2004 16:29
Raksts #42


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ta nu gan daudz vajag tā inventāra! Darba tērpam vajag tikai kreklu, brunčus, kādu lakatu uz galvas, kādu priekšautu un kādu praķi mugurā, ja auksti. Rotas nevajag smile.gif Visu tādu parastu un vienkrāsainu. Mēs jau te par svētku apģērbiem vairāk pārdzīvojam laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 17.02.2004 16:30
Raksts #43


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Nimue @ 17.02.2004 16:23)
Pasaki gan Kedrik grin.gif Nee, nu protams, liivi arii tagad skaitaas, kaa atsevishkja tautiiba - bet tomeer... cik tad vinju ir? Kas vinji nav - vinji nav balti  -  bet Latvijaa vinji dziivoja - 9.-12. gadsimtaa jeedziena latvietis nebija, taa kaa.....


Klau, jaasaka, ka es no Senlatvieshiem esmu taa kaartiigi atbaidiita... visu ziemu inventaaru gaadaat... brrrr

Nu zdrasķi! Liivi ir somugri. Tas pats kas igaunji, somi, ungāri uc mazās Krievijas ziemeļu tautiņas! Bet lielum liels viņu skaits tak vācu valdīšanas laikā asimilējās latviešos!

Vārdiņš "senlatviešu" ir izvēlēts kā kompromisa variants ar ko saprot visas vēlajā dzelzs laikmetā Latvijas teritorijā dzīvojušās baltu un somugru (re kā! wink.gif ) ciltis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 17.02.2004 16:34
Raksts #44


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Citeeju :
"Ņejauciet liivus ar latvieshiem, taa ir atseviskja tauta, kurai ir pilniigi atskjiriiga valoda un kultuura..."
Ko nu, Kedrik?
Un iegaumee, no taa ciesh ne tikai LU.. tongue.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 17.02.2004 16:45
Raksts #45


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Valoda tad varbuut arii ir - bet latvieshi ir daudz gan no liiviem, gan igaunjiem aizguvushi.... Diivains apgalvojums, diivains....

Un kedrik - nazinu kas tev nepatika - liivi ir tautiiba, kas pieder pie somugru grupas... vai tad katrreiz viss tik siiki jaapaskaidro smile.gif ?

Reiki - tu veesturi studee LU? zinu ka ne par tematu - bet vienkaarshi interesee...

Senlatvieshos - speele liivi arii ir paredzeeti? jeb tomeer nemaz?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 17.02.2004 16:46
Raksts #46


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu ģēnijs viņš mums ir......smile.gif ko lai saka....ja šis par saviem svētakmeņiem un alām stāstītu, bet te.....NU KURŠ VIŅU ielaida LU???!!!

*plosīdamies skraida pa istabu*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 17.02.2004 16:51
Raksts #47


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Vinju ne tikai LU ielaida, vinjsh maaca arii siikos skolaa, laikam kaut kaadas 5.-7. klases... Nu vismaz taa es sapratu.. Un tie vinju baigi cienot.. Taa es dzirdeeju no nostaastiem..Lai gan man pashai to gruuti izteeloties laughing.gif Pag..A ko vinjsh labu vareetu par akmenjiem pastaastiit? Vinjsh varbuut labi iezhus paarzina? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 17.02.2004 16:52
Raksts #48


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Roviela @ 17.02.2004 16:29)
Ta nu gan daudz vajag tā inventāra! Darba tērpam vajag tikai kreklu, brunčus, kādu lakatu uz galvas, kādu priekšautu un kādu praķi mugurā, ja auksti. Rotas nevajag smile.gif Visu tādu parastu un vienkrāsainu. Mēs jau te par svētku apģērbiem vairāk pārdzīvojam laughing.gif

nemaz ne daudz..... krekla nav, nekaa liidziiga arii nav - taatad, jaashuj (ko es nemaaku dariit) . Brunchu nav, nevienas deriigas segas arii nav -jau paarbaudiiju... Vareetu jau meegjinaat ar ruutainju vafeljraksta segu tikt carui, bet nu.... jaa. Tad veel priekshshauts - nederees jau pukjains - arii nav, veel viena lieta, kas jaashuj..... wink.gif, prakja arii nav - ja nu ir auksti wink.gif

Taa kaa, man tas ir visnotalj daudz... Nav man nekaadu radu, kam kaut kas noderiigs vareetu meetaaties beeninjos......

Tad veel koka bljodinjas.... karote laikam pat kaada maajaas atrastos, zalji-sudrabainaa telts buus ar kaut ko jaamaskee.....

brrr....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 17.02.2004 16:54
Raksts #49


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Nimue @ 17.02.2004 16:23)
Klau, jaasaka, ka es no Senlatvieshiem esmu taa kaartiigi atbaidiita... visu ziemu inventaaru gaadaat... brrrr

Atslābsti un nomierinies. Balts krekls, brūns bruncis un liels vilnas lakats (un vilnas zeķes un kas sakarīgs kājās) ir pamats SL3 sievišķa tērpam. Rotas, bleķotas villaines, zvārguļu vainadziņi un citas ekstras ir pie naudas un vēlēšanās. Man liekas, ka dārgākais ir apavi...

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 17.02.2004 16:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 17.02.2004 16:54
Raksts #50


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Jap, veesturi maacos..Veel pie taada cilveeka, pilniigi prieks happy.gif
Man palika interesanti, par taam alaam, vinjsh vispaar Kuldiigaa alaas bija? Jo, cik zinu, es prasiiju vinjam par Kurzemi, un vinjsh nifiga nevareeja pateikt.. Varbuut es esmu paaraak zemaas domaas par cilveeku getlost.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 17.02.2004 17:07
Raksts #51


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Lia'angia @ 17.02.2004 16:54)
Atslābsti un nomierinies. Balts krekls, brūns bruncis un liels vilnas lakats (un vilnas zeķes un kas sakarīgs kājās) ir pamats SL3 sievišķa tērpam. Rotas, bleķotas villaines, zvārguļu vainadziņi un citas ekstras ir pie naudas un vēlēšanās. Man liekas, ka dārgākais ir apavi...

Li'angia - paskaties dazhus postus uz augshu zem taa ko citeeji..

Kaa tad ar apaviem? - ja kas neizskataas atbilstoshs, tiek uzskatiits it kaa taa nav => taatad, neviens jau neliedz vasaras laikaa plikaam kaajaam staigaat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 17.02.2004 17:14
Raksts #52


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Es kaut kur dzirdeeju, ka senlatvieshiem baltaa villaine skaitiijaas kaut kas ljoti kruts, ko vinji atljavaas uzlikt tikai sveetkos.. Man interesanti, taa arii bija? Manam veestures pasniedzeejam jautaat nav veerts, pats nezin. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 17.02.2004 17:45
Raksts #53


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Nimue @ 17.02.2004 17:07)
Li'angia - paskaties dazhus postus uz augshu zem taa ko citeeji..

Kaa tad ar apaviem? - ja kas neizskataas atbilstoshs, tiek uzskatiits it kaa taa nav => taatad, neviens jau neliedz vasaras laikaa plikaam kaajaam staigaat?

Uz augšu, uz leju - doma ir viena, ja tu gribi spēlēt bārenīti vai kalpa meitu, tev pietiek ar to, ko es uzskaitīju. Ja gribi būt labieša meita, kas pienu ēd, pienu dzer un vēl pienā muti mazgā, nu tad arī proties zilu villaini, spangu vainagu un visus pārējos liberiņus. Jā, un zilā (mēļā) krāsa esot bijusi vislepnākā, jo mēlenes jau tad esot reti bijušas dabonamas (un tagad pavisam nav) unsure.gif
Par apaviem - vispār jau baigi sit ārā no skata smuks tērps, kam botas galā spīd... sad.gif Bet, ja nu apavi ir vienīgais, kas neatbilst tavam tēlam, varbūt, ka var ar Kedriku sarunāt... Basām kājām tāpat var skraidīt, vismaz es tā darīju (pa dienu), bet, zini, kad uzkrīt rasa, paliek auksts... :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 17.02.2004 17:49
Raksts #54


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Latvieshu Biedriibas namaa tachu nesen (nu teoreetiski nesen) veel bija izstaade, kur vareeja iegaadaaties senlatvieshu teerpus un citus "prichendalus""saliidzinoshi nedaargi laughing.gif Kas neviens tur nebija? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 17.02.2004 17:53
Raksts #55


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Li'angia: runa bija par to, ka arii tas absoluutais minimums (balts krekls, bruuni brunchi) man shaa vai taa ir jaashuj - a shuut galiigi negribaas.... Vainiigs, protams, tikai mans personiigais slinkums smile.gif

Šo rakstu rediģēja Nimue: 17.02.2004 17:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 17.02.2004 17:57
Raksts #56


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



A ar to shuushanu ir taa...
Liidz pat pagaajushaa gada nogalei man ar bij' tāda doma, ka es jau shuut nemaaku un ko nu es..

man piemeeram shii doma par shuut nemaaceeshanu bij' no skolas iedeestiita. Tad kad tur lika shuut visaadus bruncjus un bluuzes man bija maz gadu un es galiigi negribeeju ar to nonjemties. Un laaga nesanaaca arii.

Un tad es pagaajusho gada nogalee vienam pasaakumam piekjeeros pie teerpa gatavoshanas un sanaaca tik smuki un man pashai iepatikaas. Protams, nopietnus ikdienas teerpus es nesashuushu, bet speeles vajadziibaam mieriigi.

Varbuut Tu arii pameegjini.
Varbuut iepatiikas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 17.02.2004 18:01
Raksts #57


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Nimue @ 17.02.2004 17:53)
Li'angia: runa bija par to, ka arii tas absoluutais minimums (balts krekls, bruuni brunchi) man shaa vai taa ir jaashuj - a shuut galiigi negribaas....  Vainiigs, protams, tikai mans personiigais slinkums smile.gif

Jā, bet zini, es tev pateikšu vienu labu lietu - tās piegrieztnes ir tik vienkāršas, ka aizņem maz laika... Nu, protams, ja noslinko, un vīļu malas nevis apmētā, bet nošuj ar dubulto vīli... Principā viena vakara laikā var brunčus un kreklu uzšūt. kaut gan piekrītu, ka vajag vēl saņemties... :blink: Man arī stāv prātā doma par vilnas jaku un darba brunčiem... Nu lai jau stāv, vietas daudz neaizņem... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 18.02.2004 09:34
Raksts #58


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Ahaaa! Skatos tauta jau ņemas! Tas priecē un iesilda sirdi! Jā, par apaviem var mēģināt ko sarunāt ar mani.... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.02.2004 09:38
Raksts #59


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS
Ahaaa! Skatos tauta jau ņemas! Tas priecē un iesilda sirdi! Jā, par apaviem var mēģināt ko sarunāt ar mani....  whistling.gif

Svilpo vien, putniņ! Kur ir mani zābaciņi un kurpītes? mad.gif laughing.gif laughing.gif whistling.gif
Un kur ir jostas zīmējums? Es tak nevaru ar meistaru par cenām runāt, pirms viņš neredz, ko Tu gribi! Pateikšana, cik tas maksās, ir par velti wink.gif
CITĀTS(Reiki @ 17.02.2004 17:14)
Es kaut kur dzirdeeju, ka senlatvieshiem baltaa villaine skaitiijaas kaut kas ljoti kruts, ko vinji atljavaas uzlikt tikai sveetkos.. Man interesanti, taa arii bija? Manam veestures pasniedzeejam jautaat nav veerts, pats nezin.  tongue.gif

Ļoti krutas jau bija arī mēlenes. Krāsa grūti dabūjama, kā jau Lia'angia rakstīja. Un kur tad nu vēl krāsošana. Ja kāds te ir pamēģinājis ar augu krāsām krāsot, tad tas sapratīs, ko es ar to domāju smile.gif
Bet, ja kādai meitai ap 9. gs bija baltas, tiešām baltas vilnas villaine, tad tas ir vēl dižāk, jo, cik man zināms, tajā laikā Latvijas teritorijā baltu aitu vispār nebija. Bija tādas brūnas ar vairāk vai mazāk melnām galvām vai gandrīz melnu vilnu. Un melnas bija. Tātad, ja baltas vilnas villaine, tad vilna ir no tālienes dārgi pirkta.
Parastas ikdienas darba seģenes bija brūnganas, varbūt nedaudz tonētas.
CITĀTS
Nu, protams, ja noslinko, un vīļu malas nevis apmētā, bet nošuj ar dubulto vīli...
Ehē! Visus kreklus šuj tikai un vienīgi ar dubulto veļas vīli grin.gif Gan senos, gan etnogrāfiskos. Bet tas tāpat nav sarežģīti cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 18.02.2004 09:54
Raksts #60


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Roviela @ 18.02.2004 09:38)
CITĀTS
Ahaaa! Skatos tauta jau ņemas! Tas priecē un iesilda sirdi! Jā, par apaviem var mēģināt ko sarunāt ar mani....  whistling.gif

Svilpo vien, putniņ! Kur ir mani zābaciņi un kurpītes? mad.gif laughing.gif laughing.gif whistling.gif

Jaa jaa un kur Urdrunir'a zaabaciņi?
vai tik Tu atkal neuzņemies lietas, kauras nespēsi pēčāk izpildīt.

Un vēl tak man bruņukreklu solījies....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 00:14