Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Clone Wars Adventures, mazā naudas mašīna ^^
Andromeda
iesūtīt 02.04.2013 01:16
Raksts #1


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā




Jau kādu laiciņu šī virtuālā pasaule mani ir ievilinājusi savos nagos.

Principā kaitina visas online spēles un parasti turos no tām pa gabalu. Tomēr šī, pat neatceros vairs kādā veidā, mani atrada pati. Spēle jebkuram Zvaigžņu karu pasaules cienītājam. Vēlējies jebkad kļūt par džedaju? Vai varbūt vēlies būt sits? Klons? Šeit Tev ir visas iespējas! Spēles spēlē - vēlies duelēties ar gaismas zobeniem, lūdzu! Aizstāvēt pasaules no iebrucējiem? Lidot ar zvaigžņu iznīcinātājiem? Viss tas un vēl vairāk!

Kur āķis?

Jā, jā, lai būtu džedajs Tev jāiegādājas membership, un lai būtu patiešām ievērības cienīgs, jāiegādājas savam tēlam pienācīgas lietas un ieroči. Mazā naudas mašīna, kas izmanto absolūtos fanus.

Un tomēr, spēle ir interesanta un so much fun! ^^

Kāds ir spēlējis/spēlē?

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 02.04.2013 01:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 03.04.2013 21:18
Raksts #2


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Nēe.. esmu gan padzenājis SWTOR un pirms tam pāris nedeļas paspēlēju SWG kad tur biaj brīva piekļuve p[irms spēli likvidēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 04.04.2013 09:24
Raksts #3


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Tā kā no E-republikas mani izbanoja un The West jau labu laiku ir paspējis piegriezties, es apdomāšu par iesaistīšanos šajā spēļukā, ibo ar pliku hokejarēnu tomēr ir drusku par īsu.

Cik apmēram laika šis spēļus norij? Pietiek ar to, ka ielogojas un dara lietas kad gribas/ir laiks/iespēja, vai tur jābūt onlainā ±pastajankā, lai kaut ko cik necik sakarīgi izdarītu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 04.04.2013 11:25
Raksts #4


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



CITĀTS(Miervaldis Gotiņš @ 04.04.2013 10:24) *
Cik apmēram laika šis spēļus norij? Pietiek ar to, ka ielogojas un dara lietas kad gribas/ir laiks/iespēja, vai tur jābūt onlainā ±pastajankā, lai kaut ko cik necik sakarīgi izdarītu?


Tur ir daudz ko darīt. Spēļu iekš spēles ir padaudz. Ja neesi member, piekļuve, protams, nav visām spēlēm. Ja esi, tad spēļu ir bezjēgā un ar daudziem līmeņiem (daži ir tādi, ka man nav ne jausmas kā lai to dabū gatavu, lol). Bez tam ir vairākas battle class - sith, bounty hunter, jedi, trooper. Tie kas spēlē tur jau gadiem - pabeidz visas klases un tad cenšās uzdabūt visur high score (tā teikt, mēģina pārspēt paši sevi).

Dažas spēles iespējams varētu šķist muļķīgas (piemēram, šaut gungāņus pēc iespējas tālāk, lol)

Laiku norij atkarībā no tā cik spēle vai spēles aizķers un no tā cik lielā azartā kritīsi (ja kritīsi) un stiprās gribas nolikt malā (kas, manuprāt, Tev netrūkst).

Bet principā, jā, pietiek arī ar to, ka ielogojas un dara lietas kad gribas un ir iespēja.

Principā iesaku izčekot sākumā bez membership, varbūt nemaz nepatiks, varbūt patiks. ;) (tiesa interesantākie geimi ir iekš membership)

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 04.04.2013 11:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 04.04.2013 12:00
Raksts #5


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Nu redz, kāpēc es jautāju - man ir visai slikta pieredze ar to, kā autori salauž labu spēli, un proti - `The West`.

Sākumā tur bija ļoti ģeniāla sistēma - ielogojies no rīta, saliec čaram uzdevumus un tad par viņu aizmirsti līdz pusdienlaikam. Ap pusdienlaiku iečeko rezultu, savāc kas jāsavāc, sadod jaunus uzdevumus un atkal aizmirsti par čaru uz visu pēcpusdienu. Tad pēc tam vēlreiz atkārto šo pēc vajadzības, bet nu pa lielam iztiekot ar 3-5 ielogošanām pa dienu, katru max. uz 5 minūtēm. Īsāk sakot, šāds grafiks ir samērā draudzīgs darbam grin.gif

Pēc tam autori šo sistēmu salauza, uztaisot tā, ka normāli spēlēt var tikai vairāk vai mazāk sēžot onlainā, vai ieskatoties tur reizi pusstundā or so. Nu un šitāds režīms ar darbu vairs īsti nesavietojas, bet tās pāris vakara stundas nosēdēt pie šitāda spēļuka - no go. Tā nu arī šis sākotnēji cerīgais spēļuks ņēma un nomira...

Premiumi/membershipi man diez ko neimponē, tik ļoti šī tipa spēļuki mani neaizrauj. Bet nu free variantu patiešām varētu kaut kad iečekot (ja Tev ir referālis, vari atsūtīt man viņu uz PZ, mosh Tev no tā kāds bonuss sanāks grin.gif ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 04.04.2013 21:55
Raksts #6


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Ar šito pārtaisīšanos izsktās ka arī Renaissance Kingdoms aizies pa pieskari...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 08.04.2013 08:59
Raksts #7


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Pabakstījos drusku vienu vakaru, un iespaidi sekojoši:
1. Es sākumā biju domājis, ka tas ir vienkāršs MMORPG, bet izrādījās kas pavisam savādāks. Nezinu, vai tas ir labi grin.gif
2. Laikam visu to, ko varēja izdarīt vienā vakarā bez memberšipa, es arī izdarīju, un tālāk izskatās, ka neko prātīgu paveikt vairs nevar.
3. Kopumā spēļuks izskatās kvalitatīvs, interesants un atstrādāts, taču, sk. 2. punktu - tās bezmaksas opcijas tur ir pavisam īsas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 08.04.2013 13:00
Raksts #8


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



CITĀTS(Miervaldis Gotiņš @ 08.04.2013 09:59) *
bezmaksas opcijas tur ir pavisam īsas.


Haha, tāpēc es jau kādu laiku esmu memberšipa zvērs. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 08.04.2013 14:59
Raksts #9


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Tātad tu te pēc būtības reklamē maksas pasākumu? Piedevām, vizuāli diezgan draņķīgu. xD.gif

IMAO: Naudas kāstuves. Un taču ir tādi, kas ļauj sevi slaukt. *Nogroza galvu.* Katra paša darīšana, protams, bet ir nopērkamas krietni kvalitatīvākas spēles. Kā arī, viennozīmīgi ir tizli, ja reālās naudas iemaksa ietekmē geimpleju (nevis tikai izskatu vai ar galveno spēles daļu nesaistītas fīčas un papildiespējas). Jo tad, parasti, izliekot gana lielu naudas summu, tu vari vienā rāvienā dabūt visu. Un tas spēlei par labu nenāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:22