Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atlantīdas bērni, [C] [PZ] Neparastas spējas, vajāšana un pagātnes noslēpumi.
Elony
iesūtīt 05.01.2010 13:10
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Žeņa Somoļeva, Nika Romānova, Jirži Lada, Rināts Kajumovs un Maikls Demidovs pamodās.

Viņi visi pamodās katrs savā telpā, vieni paši, tiesa, visas šīs telpas bija pilnīgi vienādas, tāpēc arī tiek vienādi aprakstītas.

Atmosties nebija viegli. Likās, ka kāds miegā viņus modina, tāpēc arī pamodās.
Viņi visi gulēja svešā vietā, nelielā telpā, kas atgādināja cietuma - metāla durvis, kas gan bija pavērtas vaļā, neliels, aizrestos lodziņš tuvu griestiem sienā pretī durvīm, lāva uz kuras viņi gulēja un stūrī atejas bedre. Pie griestiem dega nespodra spuldze. No ārpuses skanēja trokšņi it kā tur darbotos kaut kādas mašīnas, vai lidotu lidmašīnās.

Galva sāpēja, likās, ka degunā ir nepatīkama smarža no kaut kā. Atmošanās nebija viegla, viņi konstatēja, ka mugurā ir pelēcīgs kombinezons. Līdzās lāviņai atradās slimnīcas stienis, pie kura karājās plastikāta maisiņš ar caurspīdīgu šķidrumu tajā. No tādiem maisiņiem parasti vēnās ievada kādu šķidrumu, arī šim bija caurule ar adatu galā, tiesa, šobrīd caurule vienkārši nokarājās blakus guļošajam. Tomēr varēja pamanīt, ka uz rokas vēnā ir izdarīti vairāki dūrieni.

Kā nonāca šādā vietā, nevienam nebija atmiņu. Pēdējais ko atcerējās, viņi devās gulēt (savās mājās, vai kur nu tobrīd atradās) Un tikai tāds kā zibsnis - pirms miega vai miegā laikā, kaut kas iekoda vai iedzēla kaklā. Un ja tagad sakustina galvu, tad jūt, ka tajā vietā kakls sāp.

Vienīgā atšķirība bija Maiklam, viņa kamerā, līdzās lāvai, uz kuras viņš gulēja, atradās jauna sieviete, apmēram 25 gadus veca. Liekas, ka viņa arī bija tā, kas modināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
44 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Roviela
iesūtīt 06.01.2010 08:56
Raksts #21


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nikola mazliet nobolīja acis, tikai gaiteņa tumsā to nevarēja redzēt. Viņa šobrīd bija piemirsusi, ka pati zina mazu kripatiņu vairāk par pārējiem. Lai gan, vispār jau, neko nezina no tā, kas būtu būtiski.
- Visu ar uzreiz gribat znati! - beigu beigās Nikolas balsī varēja saklausīt uzjautrinājumu.
- Es esmu no Hrvatska. Doktor ir tur, manā cellē. Guļ. Hloroforms. Aizmidzināju, ključi paņēmu. Tāpēc vaļā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 06.01.2010 09:07
Raksts #22


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Hrvatska? - Rināts izbrīnījās. - Ko tad tu dari te, Kazaņā? Un kas ir aiz tām durvīm, skatījies? - Viņš pamāja ar roku uz tām durvīm, kas veda no gaiteņa uz ārpasauli (respektīvi, uz tām durvīm, kas javna nav kameras durvis - tādām gaitenī principā ir jābūt, vai ne?) un lēnām devās to virzienā. Doktoru apskatīt varēs pagūt arī vēlāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.01.2010 11:16
Raksts #23


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kad meitene izsteidzās ārā, Maikls lēnām piecelās un vēlreiz pametis skatienu apkārt, devās virzienā, kur bija pazudusi viņa jauniegūtā paziņa.
Pabāzies ārā no kameras, puisis noskatīja pārējos ieslodzītos un domīgi klausījās viņu sarunās.
Viņš varēja viņus saprast, lai arī tā pati Nikola runāja dīvainā krievu valodā. Tikai, kad beigās viņa nosauca savu dzimto vietu, vīrietis apjauta, ka laikam tā īsti nebija krievu valoda, kurā viņa runāja, bet gan meitenes dzimtā valoda. Un tomēr... Hrvatska? Kazaņa? Nolaupīšana? par ko ga viņi runā?
Kurš gan vēlētos nolaupīt tādu neveiksminieku kā viņš? Par viņu neviens neko nemaksās. Daudz izdevīgāk būtu bijis šantažēt un izspiest naudu.

Viņš stāvēja klusēdams pie kameras, atspiedies pret sienu un vēroja.
Ko lai viņš jautā? Un arī negribējās pāriet uz krievu valodu. Savā ziņā, visu, kas Maiklu saistīja ar Krieviju, viņš bija atstājis pagātnē.
Un tik viegli vis doties atpakaļ nebija vēlmes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.01.2010 11:34
Raksts #24


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Kazaņa? - tagad bija Nikolas kārta brīnīties.
- Kā es tur varēju tikt? Nē, aiz tām durvīm no gledati. Zinu, tur sargs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.01.2010 14:27
Raksts #25


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Alīna atmodās lēnām un brīdi gulēja vienkārši acīm ciet. Izdzirdējusi gaitenī saucienu, jauniete lēnām piecēlās, lēnām izstaipījās, ignorējot nepatīkamo sajūtu uz kakla. Viņa jutās pārāk apjukusi, lai domātu ko konkrētu un cerēja, ka ikdienišķās darbības ļaus ieviest kādu skaidrību.

Balsis gaitenī tā kā pieklusa un jauniete riskēja palūkoties laukā no cietumam līdzīgās telpas. Viņa pagājas uz cilvēku pusi, kuri bija tērpti tāpat kā Alīna un izskatījās ne vairāk zinoši kā viņa.
— Labdien, — viņa klusām noteica, nopētot gaitenī esošos.
Nevar taču būt, ka uzrāvos, jaunietes skatienā iezagās piesardzība vērojot abu Niku un Rināta sarunas.
Pamazām Alīnas prātā sāka viesties kāda skaidrība.
— Kā tu zini, ka esam Kazaņā? — viņa klusām noprasīja Rinātam, kurš jau bija devies pa gaiteni tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 06.01.2010 14:56
Raksts #26


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Gaitenī parādījās aizvien jauni un jauni cilvēki, tāpēc Rināts pārtrauca gājienu uz durvīm un atkal pievērsās likteņa biedriem.

Kad es aizmigu, es atrados Kazaņā, - puisis paziņoja, - nedomāju, ka pa miegam mani kāds pārvietoja nezin kur prom.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.01.2010 15:02
Raksts #27


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Bet es biju Omišā, - Nikola paziņoja. Tad, piegājusi pie Kazaņas puiša, jo viņa vārdu vēl nezināja, ar pirkstu norādīja uz viņa kakla pusi.
- Un kas tas? Man arī tāds uz kakla.
- Ejam, prasām tam doktor, ko tas znači!
Viņa pagriezās un gāja uz savas ieslodzījumu vietas pusi, lai apskatītos, vai ārsts nav nomiris. Tas nebūtu labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 06.01.2010 15:11
Raksts #28


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Jirži izspērās gaitenī un gandrīz uzskrēja kādam no cilvēkiem, kas staigāja šeit. Viņš bija neapmierināts, ka šis sapnis turpinājās, tāpēc atkal kaut ko čehiski nobubināja - Velns parāvis, kas te notiek, tam visma tak vajadzēja beigties!
Pēc tam Jirži ieklasījās, ko teica citi un atļāvās izteikties - Es gan domāju, ka šis ir viens sasodīts sapnis un joprojām saldi guļu savā dzīvoklī Karlovi Varos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.01.2010 15:25
Raksts #29


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Ārsts Nikolas kamerā bija turpat, kur viņš atstāts, ar lupatu uz sejas un bezsamaņā.

Tie, kas bija gaitenī, labi dzirdēja ārpus ēkas skaļu troksni, kas nepārprotami atgādināja lielas lidmašīnas nosēšanos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.01.2010 15:32
Raksts #30


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Alīna vairs neteica neko. Acīmredzot Maskavā viņas vairs nebija. Vai varbūt laimīgas likteņa sagadīšanās pēc viņas nolaupītāji bija jauki iekārtojušies tieši kaut kur Maskavā.
Nekas, viņai tik vajadzēja tikt laukā no šejienes un aizkļūt mājās tad būtu mazākā bēda. Kāpēc gan cilvēkiem ir tāda necieņa pret otru, lai savu ambīciju dēļ pamanītos citiem sagandēt dzīvi! Alīna kaut ko tādu ienīda un centās apvaldīt savas fantāzijas, kurās viņa saskrāpē nolaupītājiem sejas.
— Varbūt mēs varētu mēģināt tikt no šejienes laukā? Varbūt kāds jau pamanījis, ka dakteris ilgi nerādās?

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 06.01.2010 15:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.01.2010 15:37
Raksts #31


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nikola nopētīja ārstu. Dzīvs ir. Kur viņi vispār atrodas? Lidostā kādā? Tādas domas neviļus nāca prātā, kad ēku atkal satricināja kaut kas līdzīgs lidmāšīnu trokšņiem.
Sieviete, kā nu prata, mēģināja sasiet ārstam rokas un kājas arī, un tad noņēma hloroforma masku no deguna. Mosties! Eu! Mēs gribam zināt, kas te notiek!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 06.01.2010 15:42
Raksts #32


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Rināts aptaustīja savu kaklu un aplūkoja arī likteņbiedru kaklus, censdamies ieraudzīt/atrast/saprast, kas gan tur tāds varētu būt.

Doma, ka viņš varētu arī nebūt Kazaņā, bija diezgan satraucoša. Arī lidmašīnas nolaišanās visdrīzāk ka neko labu nesolīja.

Puisis sekoja Nikolai nolūkā ieraudzīt dakteri un būt klāt brīdī, kad tas sāk runāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.01.2010 16:05
Raksts #33


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Pēc kārtīgiem centieniem, dakteris, apmēram 50 gadīgs tipiņš ar apaļīgu vēderu, netīru džemperi zem baltā halāta un ģīmi, kura maisiņi zem acīm un apsārtušais deguns liecināja par ciešu draudzēšanos ar grādīgajiem dzērieniem, pamodās, lai gan negribīgi, tāpat kā viņi paši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.01.2010 16:09
Raksts #34


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nikola šamo mazlietiņ iebukņīja, lai atjēdzas ātrāk. Pat pavicināja plaukstu šim acu priekšā, lai redzētu, vai acis jau spēj koordinēties uz kaut ko.
- Klusu! Ja kliegsi, labi nebūs! Stāsti! - viņa klusi un skaidrā balsī pavēlēja, neko vairāk nepaskaidrojot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.01.2010 17:02
Raksts #35


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Divi aktīvisti, viena, kura runāja ar akcentu, čehu akcentu, otrs — vīrietis, kurš bija lavījies uz izejas durvīm, aizgāja pratināt jauko dakteri, kuru jauniete nebija ne acīs redzējusi.
Lai nebūtu pēc tam viss jāklausās no trešajām personām, viņa arīdzan aizdevās uz to telpu. Neuzkrītoši nostājās blakus durvīm un klausījās, ar skatienu veroties uz to pusi, kur bija durvis uz "ārpasauli", ja nu kāds sadomā negaidot nākt iekšā, varēs pabrīdināt.
Roka pati pusneapzināti aizceļoja līdz kaklam beidzot aptaustot sāpošo vietu.
Kur gan tu iekūlies, Aļa, ko?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 06.01.2010 17:20
Raksts #36


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Tas viss bija pārāk nesaprotami. Lai zinātu ko vairāk, sieviete bija izgājusi gaitenī, kur kā rādās bija līdzīgi kā viņa pati. Tikai kas lika viņiem visiem būt šeit? Katrā ziņā. Tā bija realitāte. To noliegt nevarēja. Un tas viss bija pārāk īsts.
Kā tas nākas ka tu tik daudz zini?
Skatiens uz sievieti kura sēja tam tā saucamajam doktor rokas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 06.01.2010 17:29
Raksts #37


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Jirži sekoja straumei līdz kādam noslēpumainajam dakterim. Nostājies pie durvīm blakus kādai meitenei viņš jautāja - Kas te īsti notiek? Tas taču ir tik kāds nepatīkams sapnis, kaut gan viss šķiet tik reāls.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.01.2010 18:03
Raksts #38


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Ārsts aptvēris, ka atrodas nepatīkamā situācijā, likās visai sabijies.
"Es neko nezinu! Man maksā, es izpildu darbu. Es te esmu tikai tāpēc, lai uzmanītu, lai jūs guļat, kamēr sagatavo lidmašīnu!" viņš ātri teica. "Es jums neko sliktu nedarīju, tie ir tie kareivji, kaut kāda specvienība."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 06.01.2010 18:37
Raksts #39


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Nika bija sekojusi bariņam līdzi uzdakterīša guļvietu un palikusi starp celles iekšpusi un ārpusi, atbalstījusies pret durvīm. Lidmašīnas nolaišanās vai pacelšanās skaņa darību Niku nedaudz tramīgu. Galvenokārt tāpēc, ka viņa bija pārliecināta,ka katrs no klātesošajiem vienkārši fiziski nevarēja atrasties savā dzimtajā pilsētā, tāpēc tas lika domāt par patiešām nopietnu iemeslu, lai savāktu viņus visus kopā un aizvestu kaut kur. Tikai kāpēc? Ar ko viņi atšķīrās no citiem cilvēkiem? Ko viņi tādu bija izdarījuši vai kas viņos bija tāds, lai veiktu nolaupīšanu?
Nika nopētīja tuvāk stāvošos. Bez tā, ka visiem bija neparastās pēdas uz kakla, viņus nekas nesaistīja.
-Un kam viņiem to lidmašīnu vajag? Mūsu transportēšanai? Uz kurieni?-Nika isi vaicāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.01.2010 18:49
Raksts #40


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Es nezinu, viss ir slepeni!" ārsts atsaucās. "Jūs tikai pirms dažām stundām vienu pēc otra atveda, dažus ar mašīnām, citus ar lidmašīnām. Man neteica neko, varbūt otrs ārsts zina ko vairāk, vai sargi, bet neko nezinu, man vispār te nevajadzēja atrasties, es tikai... man naudu apsolīja, tāpēc piekritu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

44 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:46