Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Amerikas pirāti [ATD][BP]
Sol Invictus
iesūtīt 18.09.2005 20:02
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pieteikties šai spēlei var te (arī pēc spēles sākuma)
_________________________________

Bija 1960. gada 10. janvāra vakars, Jamaikā Portrojālas ostā kāds pirātu kuģis beidzot taisījās iziet jūrā pēc tam kad ilgās un mokošās cīņās beidzot bija ievēlēts jauns kapteinis - par to bija kļuvis Džordžs Viljams Vengdols. Kaut kur noplukušās barkas dzīlēs atdusējās pirātu pēdējā laika lielākais ieguvums par kuru viņi cerēja iegūt bagātīgu izpirkuma maksu - Havannas gubernatora meita Antonete...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
15 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Miss Doherty
iesūtīt 21.09.2005 19:29
Raksts #21


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Uzmetusi pētošu skatienu Deitērijam, viņa novilka savu vārdu
Žozefīne...
Diezin vai šis noplukušais jūrnieks ir viņu jaunais kapteinis, tomēr labāk nodrošināties, kaut lieki - viegli uzsmaidījusi Deitērijam viņa pievērsās pārējiem šeit esošajiem. Sveicieni un uzrunas - skaistulīt, mazulīt - ak, tas sildīja gluži kā saules stari! Vēl mirkli izbaudījusi sev pievērsto uzmanību, viņa pameta kuģa klāju, lai atkal nozustu savā necilajā kajītē.

Pienāca vakars un, protams, ka Žozefīnei bija jāpagodina viesi ar savu klātbūtni. Jeb citiem vārdiem - nebija izvēles iet vai neiet, jo nebija vēlmes izpelnīties jaunā kapteiņa dusmas un kas vien zin ko vēl ne. Tā nejauši ienāca prātā doma, ka viņa tak nemaz nebija noskaidrojusi, kuram par godu tad viņa šovakar pucējas. Nā, slīkstot paštīksmes jūrā viņa bija palaidusi garā tādu sīkumu!

Dordžij, ak tu tas esi... Kaklā ievigrējās klusa skaņa - viņa pie sevis iesmējās. Nekā smieklīga tajā faktā, ka Džordžs irjaunais kapteinis nebija, un tomēr gribējās mazliet ironiski iesmieties - ak tu, vecais pielūdzēj! Nu, nu!

Nakstauriņš savā pašā labākajā (un ko nu tur liegties - arī piedauzīgākajā) tērpā plivinājās cauri vīru bariem, lai apsveiktu jauno kapteini pa savai modei!

Apķērusies Džordžam ap kaklu viņa iesmējās un smaidīja tik starojuši, cik vien tāds nakstauriņš spēj!
Ak, kaptein, es jūs tik ļoti apsveicu, ka man trūkst vārdu, lai to izteiktu!
Dabai patīk līdzsvars - ja ir izskats, citu spēju nav. Bet nevajadzēja būt Heinem, kas piedzims tikai daudzus gadus vēlāk, lai apsveiktu kapteini, ja Dabas mātebija devusi spēju būt laimīgai pēc pasūtījumaun priecēt arī citus!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reward
iesūtīt 21.09.2005 20:50
Raksts #22


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.04.05
Kur: Pazudis tiimekljos.........



Kaada skaistule,zjeel, ka tadai jadzivo sjaada dziive,vinja noteikti butu pelnijusi ko labaaku........ Vinsh nodomaaja mazliet aizdomadamies pats par savu dziivi......

Vakaraa vinsh atradaas jau uz klaaja,kad sakaas lielaas dziires un atraak vai lenaak jurnieki savacaas kopaa.
Deiteerijs nejutaas seviskji omuliigi sjajaa kompanijaa,jo nevineu iznjemot Kapteini nepazina.

Labaak iepazisjos ar kaut vienu no vinjiem visiem, vismaz vaardus zinaasju.Vinsh, noskatijaas uz Gilbertu un devaas vinja virzienaa.

Varbuut sjis nebuus tik nodzeries ka tas dzeltenais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 21.09.2005 23:24
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



No kapteiņa dabūjis dunku sānos Kvakou pastreipuļoja pussoli atpakaļ un uzmeta pārsteigtu skatienu kapteinim. Un tad aktīvi pievērsās netīri brūngano klāja dēļu pētīšanai. Nolāpītās bara vadoņa pirmtiesības. Galvassāpes arī lika par sevi manīt. Pie sevis murmulēdams kaut ko par savu grūto dzīvi Kvakou aizvilkās līdz tilpnei, no kuras jau tika lādētas ārā ruma muciņas un, pa kluso savācis pudeli, aizvilkās uz savu lāvu lāpīties. Kad dzīres sākās pa īstam, Kvakou jau atkal bija formā un gatavs vai pašu velnu piebeigt. Un, ja nebija velna, varēja iztikt arī ar rumu.

Drīz vien Kvakou jau bija sasniedzis to stāvokli, kad vārdi paši nāk pār lūpām un ir steidzīgi jāmeklē klausītājs, savādāk var sākties ne tikai fiziskās, bet arī garīgās paģiras a'la "cik grūta dzīve un mani neviens nesaprot".

Kā par nelaimi Kvakou drīz pamanīja izdevīgu upuri- netālu kā jau parasti savrupu sēdēja Gilberts. Pienācis Pie Gilberta, Kvakou tam piegrūda savu ruma pudeli, kuru gan tūlīt atņēma, nosēdās blakus un grūtsirdīgi nopūties sāka: "Eh, vai tu vispār vari iedomāties, kā ir būt par indiāni? Tev jau labi, tava āda ir balta, ko tu vari zināt... Piemēram aizpagājušo reizi, kad piestājām krastā, es devos apciemot sarkano lukturu kvartālu. Ieeju glaunā iestādījumā- sarkani dīvāni, visur maiga gaisma, meitenes visām gaumēm, viss kā vajag... Un madāma, šitā mātes nolādētā m**ka mani sūta prom, pat sauc savus večus: "Mēs tādus kā tu neapkalpojam, atrodi sev kādu netīru indiāņu pada*zu, ko d***t" It kā man naudas nebūtu! Pilnas kabatas! Sasodīts! Un vai es tev stāstīju par to sardzes priekšnieku, kas lika man tīrīt viņa zābakus? Man!! Un ko es varēju darīt, deviņi pērkoni! Kaut pērtiķis viņam galvu norautu un žņaudzējčūskas iekšas izēstu... "

Tādā garā Kvakou turpināja, līdz palika viens, kas gan netraucēja turpināt vien runāties ar sevi. Tomēr pēc kāda laika visu laiku konstanti patērētā ruma daudzums nolika arī viņu pie vietas... t.i. uz klāja blakus virves rituļiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 22.09.2005 08:39
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Redzēdams, kā Kvakou aizvien vairāk iegrimst savos runu plūdos, Gils manījās prom. Viņš ciest nevarēja apdzērušos pirātu meitumāju stāstus. Un vēl visa tā jezga ap Žozefīni. Bija gan uzjautrinoši skatīties kā visi tie muļķi kārstās viņai apkārt - tagad, kad vecais kapteinis baro haizivis, Žozefīnei vēl nebija viņas jaunā favorīta. Tāpat gan skaidrs, ka tas būs jaunais kapteinis. Un vienalga teju vai visa komanda pataisa sevi par muļķiem viņas priekšā. No otras puses - no Žozefīnes bija ko mācīties. Tā izsitīs savu tiesu jebkur tikai actiņas vien pamidžinājusi.
Gilberts uzjautrināts atcerējās, kā reiz divi jauniņie, Žozefīnei garām paejot un šiem ar aci piemiedzot, pamanījās noslīcināt kuģa enkuru. Kas viņiem toreiz bija prātā un kā viņiem tas izdevās neviens pat necentās noskaidrot. Vecais toreiz tā pārskaitās, ka baltajām haizivīm sanāca papildus ēdienreize.
Jā tā mēs pa vienam aizejam, cits pie haizivīm cits pie valga. Gilberts nevilšus aptaustīja kalu. Par tādām lietām uz pirātu kuģa nedrīkstēja domāt. ādomā par zeltu, par dārgakmeņiem un bagātīgi piekrautiem kuģiem.
Gilberts uzkāpa uz klāja. pagājis garām pie virvju rituļiem atlūzušajam Kvakou, Gils uzkāpa masta grozā. Kāp lejā un ej iedzert par jaunokapteini, viņš teica grozā tupošajam saīgušajam pirātam. Es pasēdēšu te
Pirāts aizsteidzās pie ruma mucām bet Gilberts ērti iekārtojies raudzījās jūrā un svilpoja

Šo rakstu rediģēja Hareki: 22.09.2005 08:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 22.09.2005 11:12
Raksts #25


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



;Ha! Nu Žozefīne ir sapratusi kas ir jaunais kapteinis. Uzreiz jau cenšas ikarot sev labāku vietiņu uz kuģa.; viņš nodomāja. Kad viņa iekārās Džordžam kaklā viņš ar vienu roku saķēra viņū aiz vidukļa un pievilka klāt.-Nu paldies par tiem pašiem vārdiem, ja citus atrast nevarēji.- viņš noteica skatoties Žozefīnē.-Tev arī derētu svinēt kopā ar mums bet es domāju ka tev rumu dzert nevajadzētu, es tev varu piedāvāt franču vīnu speciāli tev un gūsteknei nopirku bet varbūt gribēsi viskiju tas gan ir manai personīgajai lietošanai bet ar tevi es padalīšos.- viņš viltīgi pasmaidīja, Džordžs isti nezināja kas viņai varētu labāk garšot.:Varbūt tomēr piedāvāšu viņai vietu kapteiņa kajītē: viņš nodomāja. Lai gan vecais kapteinis bija dzīvojis samērā nožēlojamā kajītē, Džordžs tādā negrasījās dzīvot, viņš jau bija licis to savest kārtībā. Un drīzumā derētu uzbrukt kādam lepnākam kuģim lai iegūtu arī pienācīgu iekārtojumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 22.09.2005 13:30
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Bravo, tagad mums būs jauna dieviete. Es smiešos, kad iegūstot jaunu kuģi, to cirtīs nost no mūsu kuģa priekšgala un liks nākošajam.

Savāda sajūta: laikam jaunais kapteinis nejūtas īsti drošs par savu visspēcību uz kuģa. Parasti dzērām kādas salas krastā, droši noenkurojuši kuģi, tagad cik ātri vien iespējams, jūras vidū.
Var uznākt vētra, šie tropu reģioni ar to ir slaveni, var ieraudzīt mūs kāds karakuģis. Galu galā piedzērušies jūrnieki var pārkrist pāri bortam.

'Cook' stāstīja, kapteinis vīnu iepircis arī gūsteknei, lai nosvin viņa iecelšanu amatā. It kā viņai tas būtu priecīgs notikums..

Mani sāk uztraukt kapteiņa nenoteiktība: vēl joprojām nezinām mūsu ceļamērķi. Vai tā ir Havanna, gūsteknes tēva atrašanās vieta, kāda cita vieta? Galu galā, viņš oficiāli ir aristokrāts, vai tik neved mūs slazdā: nododot mūs varas pārstāvju rokās viņš iegūtu lielus pagodinājumus. Tas arī varētu izskaidrot piedzirdīšanu jūras vidū: tad karakuģi mūs 'noplūks' kā augli.
Gājiens pa dēli: krasts tālu, visi noliksim karotes okeānā.


And hell was so cold
All the vases are so broken
And the roses tear our hands all open
Mother marry miscarry
And we pray just like insects
The world is so ugly now

Konrāds

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 22.09.2005 13:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 22.09.2005 13:43
Raksts #27


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Viskiju?! Hmm...
Žozefīne nomurrāja. Ak tikai viņam vienam...
Lai būtu viskijs! Kur to atrast?! Es aiziešu pakaļ!
Žozefīne dudināja un smaidīja, smējās un deva bučas. Pret jauno kapteini savādāk nevar!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 22.09.2005 14:34
Raksts #28


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Viegli varēja ievērot, ka komanda ir sadalījusies divās dalās: pieredzējušākie, kuri ar slēptu skepticismu vēroja šo dzeršanu un pārējie.
Šur, tur jau skanēja 'murdoņa', ko tas kapteinis dara, kādēļ?


Kaptein, kur tad īsti dodamies?
Šādu jautājumu izteicu mūsu 'dižajam' līderim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 22.09.2005 17:34
Raksts #29


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



--Šobrīd dodamies uz Gibaras ostu lai iegūtu ziņas, un tad jau no turienes dosimies uz Havannu, lai saņemtu izpirkumu no mūsu gūsteknes papucīša.-- daļa komandas ar nakts iestāšanos jau bija apdzērusies. Džordžs zināja ka nav prātīgi dzert atklātā jūrā, bet viņam vajadzēja pārliecināties par to ko domā komanda, viņš gribēja redzēt kāda būs komandas reakcija uz šo visu. Daļa prātīgāko vīru bija skeptiski noskaņota, tagad viņš zināja kuriem varēs uzticēties, kuri prot ieturēt mēru. Viņš pats bija izdzēris vien pāris glāzes viskija un saglabājis pilnīgi skaidru prātu, atlikušo viskiju viņš atdeva Žozefīnei. Viņš nokomandēja stūrmani lai dodas ziemeļu virzienā. Tad vīriem kuri nebija piedzērušies lika savākt piedzērušos zem klāja lai kāds nepārkrīt pār bortu.
Atlikušajiem vīriem viņš teica.--Tātad, nu man ir skaidrs kuri no jums visiem ir īsti jūrnieki, kā jau es teicu mēs dodamies uz Gibaras ostu, bet paša ostā mēs nemaz nebrauksim, plāns ir tāds, mēs iesūtam pilsētā pāris vīrus lai tie izpēta situāciju un iegūst informāciju, ja tur būs droši mēs tomēr iebrauksim ostā, bet droši vien arī bez kavēšanās dosimies tālāk uz Havannu. Nedomāju ka šobrīd būtu prātīgi kautkur uzkavēties ilgāk kā nepieciešams.Vai plāns skaidrs?-- protams tas bija plāns vienīgi lielākajos vilcienos. Bet sīkāk izklāstīt pagaidām nebija nepieciešams. Tad viņš norīkoja naktssargus un stūrmani, un devās uz kajīti nedaudz pasnaust, bija uznācis snaudiens!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 22.09.2005 18:30
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Kapteinis, protams, kā jau kapteinis nodevās saviem kapteiniskajiem kapteiņa pienākumiem. Visā kapteiņa nopietnībā! Plānojot uz priekš trīs gājienus un slaukot četras pēdas atpakaļ, kas palikušas.
Nemaz nebija jautri šādi - piedzerties un tikt pamestai.
Žozefīne atkal pieslēdzās pie notiekošā, kad bija jau tumsa kārtīga iesājusies un lielākā daļa bija kaut kur nozuduši.

Žozefīne pārkrita kaut kam guļošam pāri. Sāpīgi nokrita un sasita plaukstas un kā par nelaimi arī zodu. Mēģinot apgriezties uz otru pusi - t.i. apsēsties uz dibena, viņa apjauta, kas ir tas muļķis, kurš sadomājis šeit atlūst
Dir**!
Nošņācies nakstauriņš mēģināja stutēties uz kājām, kas gan nebija viegli izdarāms ņemot vērā izdzertā viskija daudzumu, kritiena sāpīgumu un klaitas īpašibu pīties pa kājām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 23.09.2005 10:07
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Džordžs kādu stundiņu nosnaudies, izgāja no savas kajītes un uzkāpa uz klāja. Viņš paspēja tieši laikā lai redzētu kā Žozefīne pakrīt pār guļošo Kvakou. Kvakou laikam neviens nebija novilcis lejā. Žozefīne nolamājās un pūlējas piecelties kājās. Tad Džordžs piesteidzās viņai klāt un palīdzēja piecelties.---Nu ko nebija par daudz viskija??--- viņš iesmējās. Un palīdzēja viņai iet uz kajīšu pusi.---Būs labāk ja dosies izgulēsi dzērumu---
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 23.09.2005 10:44
Raksts #32


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Piedzērušo pirātu trokšņošana jau sen bija noklususi, burās pūta viegls silts vējiņš un mēness spoži iezīmēja kuģa ceļu. Gilberts nožāvājās un pie sevis nopiktojās, ka uzkā```` te augšā. Nomainīt viņu jau nevienam neienāks prātā. Lai arī kuģa kurss bija zināms un nekam īpašam jau nu ceļā gadīties nevajadzēja, sargam grozā allaž jābūt. Un diemžēl nomodā... vēlreiz nožāvājās Gils. Pārliecies pār groza malu viņš pārlaida skatu klājam, pamanīja atlūzušo Kvakou, redzēja, kā kapteinis aizveda Žozefīni, stūrmanis nīka pie stūres. neviena cita nemanīja un nedzirdēja. tikai vējš rāmi pūta burās, viļņi skalojās... Acis pašas lipa ciet, gils arvien biežāk knaibīja sānus, lai neaizmigtu. Līdz beidzot nogurums un viļņu šūpošanās viņu pieveica un viņš iegrima vieglā snaudā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 23.09.2005 14:29
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Mani uzjautrina kapteinis, viņš rupji aizvainoja pusi komandas nosaukdams viņus par neuzticamiem. Vissmieklīgākais ir tas, ka dzēra viņam vispaklausīgākie cilvēki -- tie kuri rīkojās pēc viņa dotajām pavēlēm. Protams, mūsu mazais indiānis bija izņēmums, viņš dzer jebkurā gadījumā.

Beidzot mums ir ceļamērķis, Gibaras osta. Interesanti kādas ziņas tad tur vēlas mūsu kapteinis iegūt? Kādēļ tās svarīgākas par Havannas apmeklēšanu.

Ir skaista nakts, pilnmēness. Zvaigznes klīst pa debess jumu.
Rau, tur viena nokrita! Kā pūķis ar garu, spožu asti.


Es atnācu pateikt,
ka tev viss būs labi.

Nemierinu
un nemāžojos -
"būs labi" ir tas tukšais pūslis,
ar kuru mēs jautrinām
nelaimīgos.

Es zinu -
ap tevi ir tumsa
tā savilkusies,
ka neredzi izstieptu roku.

Man ir ticībai līdzīga
nojauta,
ka viss būs labi.


Šo rakstu rediģēja Moskjis: 23.09.2005 14:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 23.09.2005 16:18
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Nakts jau sniedzās uz rīta pusi, ausa pirmie saules stari.
Neliela saruna ar stūrmani, viņš bija ļoti priecīgs par kompāniju, ļāva nojaust, ka Gibaras osta ir nieka divu stundu attālumā.

Gil, celies! Vairs nav tālu.

Mazpamazām uz klāja sākās rosība. Slāpstošie meklēja kādu 'malku',
tika paceltas buras..
Sākās jauna, vienkārša diena.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 23.09.2005 17:05
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Gulēšanai zem klajām debesīm uz klāja bija arī sliktā puse- vēl pirms rītausmas Kvakou pamodināja kājas spērieni. Tie bija nepieciešami veseli trīs, spēka ziņā pieaugot ģeometriskā progresijā, lai piedabūtu Kvakou piecelties kājās. Bocmanis lamājoties sūtīja rāpties tekelāžā un izlaist buras un veikt citus apkopes darbus.

"Sasodīts- nu kāpēc es nevarēju nolīst gulēt kādā nomaļākā kuģa kaktiņā, nevis te, kur esmu pirmais ko pamana un sūta veikt visus šitos s**us...".

Tomēr gulēšana svaigā gaisā laikam bija palīdzējusi vienā ziņā- galva nesāpēja, tikai rīklē bija tāds kā sausums. Pāris malki stāvokli uzlaboja.

Rāpaļājoties pa takelāžu Kvakou pamanīja jauno kuģa priekšgala statuju. "Kas lai velns mani parauj ir tas?!" nodomāja Kvakou, kurš veiksmīgi bija palaidis garām šo kapteiņa rīcību. "Es saprotu, ja nomaina vecu mīļāko pret jaunu, bet kuģa priekšgala rotājumu?" Pēc brīža, pavadīta brīnoties un grozot galvu, Kvakou galvā atausa patiesība: "Nu ja, kapteinis grib pielabināt ūdens garus. Ha, tad redz kā. Gudrs mums kapteinis tomēr."

Te nu jāsaka, ka Kvakou dzimtajā indiāņu-zvejnieku ciematā ūdens dievi bija visspēcīgākie un svarīgākie, un Kvakou, kas vēl vakar jaunā kapteiņa vadībā bija juties diezgan nemierīgs un par nākotni nedrošs, tagad uz kuģa sajutās kā mājās. Tagad, kad ūdens gari būs mums labvēlīgi, par nākotni varam būt droši kā par to, ka saule lec austrumos.

Nokā```` no takelāžas Kvakou devās pie stūresrata, lai painteresētos, uz kurieni īsti kuģis dodās, jo šo informāciju saņemt bija liedzis ātri uznākušais snaudiens.

"Sveiki, uz kurieni mēs tagad kuģojam?' Kvakou vērsās pie pie stūresrata stāvošās trijotnes.

Šo rakstu rediģēja Berlog: 23.09.2005 17:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 23.09.2005 17:23
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



/*ooc: Izdzēsu postu, lai notikumi risinātos tālāk*/

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 23.09.2005 17:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 23.09.2005 17:40
Raksts #37


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



[OOC- sasodīts pinch.gif es ka GM atļaušo palūgt neņemt vērā priekšpēdējos divus postus]
Protams uz pirātu kuģa neviens neapjauta, ka viņi tiek izsekoti - par ko gan tie stulbeņi domā ? brīnījās uz spāņu kara kuģa, kuru Havannas gubernators bija sūtījis atbrīvot savu meitu. Tas ko uz kuģa nenojauta bija tas, ka Havannas gubernators ir vecs āzis, kuram patlaban aptrūcies naudas un tas, ka viņa meita bija ragana, kuras dēļ varēja netērēties un vienīgais iemesls, lai mēģinātu viņu atbrīvot bija ģimenes gods būtu viņš zinājis, kas notiks uz pirātu kuģa klāja viņš nebūtu tā steidzies izpildīt savus tēva pienākumus... Puse pirātu apdzērusies ? Smiekli nāk - gandrīz visi pirāti ir alkaholiķi - tie kuri nebija izdzēruši mucu bija izdzēruši pietiekami, lai tas liktu sevi manīt un tie kas nebija nolūzuši nespēkā pretoties uguns dzirai, tie bija visnotaļ jautrā prātā un atklāti sakot doma par kapteiņa doto pienākumu izslīdēja no viņu prātiem drīz arī viņi sapulcējušies bariņā un drīz vien arī viņi bija atlūzuši - novērojumi liecināja, ka pat mastā sēdošais sargs dus saldā miegā uz klāja par kaut kādiem pienākumiem laikam domāja tikai stūrmanis. Tāda veiksme tik ļoti iepriecināja spāņus, ka šķita - viņi drīzāk nomirs no smiekliem nevis cīņā.
Pūta labvēlīgs ceļa vējš un drīz vien spāņu kuģis sāka klusu tuvoties pirātu kuģim nepagāja ilgs laiks kad spāņu kareivji jau laivās tuvojās pirātu kuģim, lai uzkāptu uz tā klāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 23.09.2005 18:02
Raksts #38


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



/*ooc:
CITĀTS
Tas ko uz kuģa nenojauta bija tas, ka Havannas gubernators ir vecs āzis, kuram patlaban aptrūcies naudas

Uz kura kuģa? Pirātu vai Karakuģa?
CITĀTS
Smiekli nāk - gandrīz visi pirāti ir alkaholiķi - tie kuri nebija izdzēruši mucu bija izdzēruši pietiekami, lai tas liktu sevi manīt un tie kas nebija nolūzuši nespēkā pretoties uguns dzirai, tie bija visnotaļ jautrā prātā un atklāti sakot doma par kapteiņa doto pienākumu izslīdēja no viņu prātiem drīz arī viņi sapulcējušies bariņā un drīz vien arī viņi bija atlūzuši

Tādas ir spāņu domas vai dzīves īstenība?

Pieņemu, ka spāņu kuģis tuvojas no mugurpuses: savādāk stūrmanis to būtu ievērojis.
*/

Ar stūrmani pārspriedām kapteiņu maiņas labās un sliktās lietas, kad notika neparedzētais.
Skatiens uz kuģa ķīļūdeni rādīja kuģi ar spāņu karogu mastā, ūdenī nolaistām laivām un daudziem cīnītājiem tajās. Pilnīgi žoklis atkārās no tādiem brīnumiem.

Uztraukums 'saskrēja' dzīslās un pilnā kaklā bļāvu: Pie ieročiem mani brāļi, pie ieročiem, kam dzīvība mīļa!!

Izšāvu no vecā kraķa pistoles uz uzbrūkošajiem spāņiem un skriešus devos uz kajīti pēc zobena un pārējām pistolēm.

Buras neuzvilktas, puskomanda 'nelietojami'. Tādas domas šaudījās pa manu prātu.
Šur, tur redzēju skrienam pusapģērbtus pirātus, stūrmans centās uzņemt ātrumu, saucieni, bocmanis, kurš pusi vīru sauca uz mastiem, tad atkal lejā, cīņā.

Nosvilpa pirmās spāņu lodes.
Tikai dīvaini, viņu lielgabali klusēja. Kādēļ, kādēļ?
Tad sapratu: viņi zin par mūsu gūstekni!

Iegāzos savā būcenī, izrāvu ieročus no pagultes un metos uz tilpni. Ja pretinieki nāk pēc gūsteknes, tad tikai gūsteknē ir arī iespēja mums izdzīvot. Viņai ir jāpaliek dzīvai, tādas ir pretinieku vēlmes un tikai draudi darīt pretējo var mums ļaut aiziet dzīviem.

Lēciens lejā tilpnē, tad skriešus uz improvizēto cietuma kabīni.
Pie kabīnes man 'nolaidās rokas'. Sargi gulēja zemē, blakus gulēja ruma muciņa un vīns. Kabīnes durvis bija vaļā un gūstekne aizbēgusi. Kur, visajā plašajā, piebāztajā tilpnē viņa bija noslēpusies, to nebija manos spēkos noteikt.

Ko nu...

Bija skaidri dzirdams, ka spāņi jau ir tikuši uz kuģa klāja un notiek tuvcīņa. Skanēja vaidi, soļu dipoņa, kaujas saucieni un ievainoto lāsti.
Nākotne vairs nerādījās rožaina...

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 23.09.2005 18:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 23.09.2005 19:11
Raksts #39


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Džordžs sadzirdējis rosību uz klāja uzleca kājās. Padzirdējis vārdu Spāņi viņš tūlīt saprata kas noticis. Viņš steigšus uzrāva augšā Žozefīni, viņa izskatījās pietiekoši izgulējusies lai pildītu rīkojumus.--Mums uzbrūk, tūlīt pat ved gūstekni ārā, dunci pie rīkles un liec spāņiem vākties prom vai arī draudi pārgriezt rīkli es tikmēr eju komandēt lielgabalniekus.-- Džordžs aizmetās uz lielgabalu klāju un prasmīgi sāka šķaidīt spāņu laivas kuras tuvojās, viņš taču reiz bija artilērijas virspavēlnieks. Kad viņš bija izšķaidījis visas laivas kas tuvojās tad viņš izskrēja uz klāja un metās tuvcīņā, -Kur tā Žozefīne kavējas- viņš nodomāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 23.09.2005 19:30
Raksts #40


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



/*ooc: tas ir 17.gs vidus, lielgabali ir neprecīzi, lēni lādējami, kuģu aizmugurē ir vidēji tikai 2 lielgabali (mūsu kuģis nav milzīgs, tā ir barka. Ļoti iespējams ka uz tās vispār ir tikai 'mazpadsmit' lielgabali. Jo lielāku skaitu tā tīri fiziski nav spējīga izturēt: lielgabaliem ir baigs atsitiens.)
kuģi pagriezt ar sānu pret pretinieku, ja pretinieks ir tik tuvu kā minēts, ir neiespējami -- rezultāts ko tu iegūtu: spāņu kuģa priekšgals tava kuģa bortā, visa spāņu komanda abordāžā. Un karakuģu komandas bija milzīgas.

Tu vari iznīcināt, augstākais, divas laivas.*/

Pārlādēju vecā kraķa pistoli un metos ārā no tilpnes.
Garām pazibēja Kvakou, kurš gaudodams kā nelabais, cirtās ar milzīgu, noaugušu pretinieku, Gilberts šaudījās no torņa mucas, pa kuru laiku viņš tur bija paguvis uzstiept pistoles un munīciju? Smalkais Deiteerijs, kuru atpakaļ spieda pāris cīkstoņi...

Metos cīņā, cerot, ka izdzīvošu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

15 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:39