Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par gramataam ? Kas un kaa ?
da_basketbums
iesūtīt 19.02.2006 17:52
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



sveiki , varbut tas liekas stulbs un pavisam nelogisks jautajums , bet jebkuraa gadiijumaa es gribetu dzirdeet jusu prognoozes , kad rolinga saks raxtiit jauno gramatu un pec cik gadiem vinja doma beigt , jo ir diezgan skumji apzinaties ka vieniiga lasamviela ir hp , un visas gramatas parcilaat man negribas , bet mani mac zinama interese cik gadus es nekam neskarsos klaat ? cik gadus es neprasiisu vecaakiem jauno HP gramatu ?? un vel man rodas jautajums vai ta tiesam buus peedeejaa harija gramata , protams tiek uzskatiits ka 7 ir stiprakais skaitlis burvju pasaulee pec roulingas vardiem , bet vai tiesam vinja neuzrakstiis vel ko aizraujosu no haruca lifa ? izsakiet savas domas sinii jautajumaa smile.gif


ceru ka kas lidziigs jaw nebija unsure_a.gif

Šo rakstu rediģēja da_basketbums: 19.02.2006 18:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 5)
monster
iesūtīt 20.02.2006 21:02
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Nepiekriitu ka HP ir vieniigaa lasaamviela kuru vareetu lasiit! Ir arii daudzas citas graamatas! Bet naakoso graamatu iipasi negaidu jo saa vai taa vinjas pienaak diezgan aatri! Domaaju ka 7 graamata vareetu iznaakt peec ilgaaka laika jo visi to uzskata par peedeejo un tad jau roulinga buus pamatiigi pacentusies lai staasts par HP buutu nobeigts labi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 20.02.2006 22:10
Raksts #3


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Visticamāk, ka septītā grāmata būs pēdējā, un arī pati Roulinga vairākkārt ir apgalvojusi, ka grāmatas būs tikai septiņas. Es Roulingas vietā rīkotos tāpat.

Par grāmatas iznākšanu. Iznākšanas datums nav zināms, bet ļoti iespējams, ka tas notiks kaut kur 2007. gada vidū. Klīst baumas, ka 7. grāmata varētu iznākt 07.07.07. (2007. gada 7. jūlijā). Tā gan varētu būt visai spēcīga maģija, ne? wink.gif

Tomēr Roulinga HP faniem atgādina - pilnīgi droši varat uzticēties tikai informācijai, kas nākusi no manu grāmatu izdevējiem vai manas oficiālās mājaslapas!

Vēl par septīto grāmatu - MuggleNet.com.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
da_basketbums
iesūtīt 20.02.2006 22:33
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



paldies erty , ja ta tiesam buutu speeciga magija blush.gif , bet mazliet skumji tomer , man bus taa iznak 07.07.07 un es 10.07.07 jaw wareetu buut izlasiijis ,, sad.gif nu skumji , skumji , skumji unsure_a.gif bet labi close topic .. viela pardomam , kaut vai tas ka miljoniem fanu buus sashutushi .. taj skaitaa es ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 20.02.2006 22:40
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Hei, varbūt ir laiks padomāt par citu gramāmatu "pašķirstīšanu". Nopietni, ja tu sāksi, tad aizies. Grāmatas paņem savā varā. Un HP beigās būs tikai VIENA NO unikālajām grāmatām. wink.gif

Nez`, nez` vai paspēs tik fiksi Roulinga. Cik saprotu, viņa sākusi ir tikai idejas līmenī? Vai jau top tā reāli? Vispār tās informācijas tik daudz un dažādas, ka jauc galvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
da_basketbums
iesūtīt 20.02.2006 22:59
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



cik es saprotu reoulinga saka darbu pie 7 kaa beidza 6 , respektiivi vinja straadaa jaw pus gadu un liidz julijam vinja ieturees normas un nepagulees vel paris naktis , un latvijaa iznaaks nakam ziemassvetkos ( ja baumas ir preciizas ) .. takaa veiksmi sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 12:40