Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paradumi lasot HP.
mazā peciņa
iesūtīt 22.01.2005 21:51
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Jau kādu laiku iepriekš gribēju šo prasīt. Vai jums ir kādi dīvaini paradumi, ko jūs darat lasot HP grāmatas? Piemēram lasīšanas poza (tikai piemērs!! grin.gif ), vai kas tamlīdzīgs.

Man vienīgais tāds dīvainais paradums ir tāds, kad es lasu trešo HP grāmatu, vienmēr pirms lasīšanas es iegādājos melno šokolādi un lasot ēdu to. Kāpēc? Tāpēc, ka tajā grāmatā Vilksons deva Harijam šokolādi ēst. Un kaut kā, kad pirmo reizi lasīju, man arī sagirbējās un tā arī tas viss aizgāja.

Vēl lasot HP grāmatas, man vienmēr (nu labi, es tagad nezinu, kur viņa ir) ir viena un tā pati grāmatzīme. Tā bija kāda reklāmas kartiņa, bet es viņu tikai izmantoju. Bet pirmajai grāmatai man ir viena grāmatzīme, ko man uzdāvināja viena meitene no klases.

Bez šokolādes un grāmatzīmes neko citu nespēju atcerēties, gan jau, ka vairāk nekas tāds nav, bet kas to lai zin.



Kādi ir Jūsu paradumi? Ja vispār tādi ir.

(lūdzu nepostojiet tādas atbildes kā "man nav nekādi paradumi" utt.. tie raksti automātiski tiks dzēsti neskatoties uz neko, jo te nav jautāts, vai jums ir paradumi, bet gan prasīts kādi tie ir (tātad, atbild tikai tie, kam ir tie paradumi!) un kā arī lūgums raksta garumam ne mazak par >350 zīmēm )

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 22.01.2005 22:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 22.01.2005 21:59
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



*Kad es lasu, man uzreiz gribas sākt ēst un es ēdu, ēdu, ēdu, ēdu... un beigu beigās visā grāmatā ir kāds zupas pleķis, kečupa piliena pēdas... Un tāpec es nevienam nedodu lasīt savas HP grāmatas
*Es vienmēr lasu tikai atrodoties gultā sēžot vai guļot, nevis pie galda ar krēslu
*Un vēl man reizēm sāk gribēties grauzt nagus (pie ļoti airaujošām un briesmīgām vietām grāmatā), bet nēē... to gan es nesākšu darīt...

Šo rakstu rediģēja Nika: 22.01.2005 22:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 22.01.2005 22:11
Raksts #3


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Poza - guļus, es apakšā, grāmata virspusē. Pēc vajadzības es dažreiz saliecu kājas ceļos tā, lai grāmata var pret tiem atbalstīties, kamēr tiek lasīta. grin.gif

Ja reizēm gadās kaut kas ēdams pie rokas, tad to arī notiesāju.

A grāmatzīmju man nav. Es atceros ciparu. Pie tam es vienmēr cenšos pabeigt nodaļu, tad ir jāatceras daudz vieglāk iegaumējamais nodaļas nummurs.

Tas arī viss. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 22.01.2005 22:37
Raksts #4


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Man vienmēr lasot gribās ēst un vispār - gremojot es vieglāk uztveru informāciju laughing.gif Tāpēc es vienmēr ēdu, bet problēma ir tāda, ka tās ir bibliotēkas vai draugu grāmatas un es nedrīkstu tās nosmērēt, tāpēc cenšos ēst kaut ko samērā tīru - riekstus, maizi, saulespuķu sēkliņas vai saldējumu.
Lasu vai nu sēžot pie galda uz krēsla vai gultā, guļot uz vēdera ar pret spilvenu atbalstītu grāmatu priekšā.
Un vēl - cenšos lašit vienatnē, jo parasti visi ar mani grib kaut ko apspriest un es nevaru iedziļināties tekstā.
Un es vienmēr lietoju grāmatzīmi, kādu - tas atkarīgs no tā, kādas firmas riekstiņus esmu ēdusi, jo tukšā paciņa mēdz iegūt grāmatzīmes statusu.

Šo rakstu rediģēja pelmeniC: 22.01.2005 22:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 22.01.2005 22:50
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Es...es arii ēdu un ēdu...vislabāk man HP garšo kopā ar kondensēto pienu...nju to saldo un garšīgo...tā nu es guļu( un vienmēr tikai guļu(tapee, ka man saap mugura, ja seezzu)) un juutos paarlaimiiga...un, jaa, arii smeereeju graamatu(nespeciāl, protams! huh.gif )...!

Vēl man patīk lasīt vannā. ar vai bez ūdens, bet vannā! un visaas paareejaas vietaas...un visu dienu un...nu jā..vispaar mans vislielaakais paradums ir tieši tāds- lasiit visu dinu un nakti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 22.01.2005 22:51
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Bet tagad pie paradumiem:
*Poza: lielajā atpūtas krēslā šķērsām pāri ( kājas pāri vienam roku balstam, mugura pret otru roku balstu) tam. Nekad nelasu guļot: ne uz vēdera, ne uz muguras... varbūt kādreiz, kad Poters tiek pārlasīts varbūt tiek ieņemta sāniska poza uz viena sāna...
* grāmatzīme: kopš 2001. gada maija ( pēdējās mācību dienas) Potera lasīšanai tiek izmantota viena un tā pati grāmatzīme, kuru uzdāvināja sākumskolas audzinātāja 4. klases beigās. Poters kopš tā brīža tiek lasīts tikai ar to ādas grāmatzīmi( grāmatzīme ir uzastādījusi arīdzan rekordu, parasti tās pazaudēju pēc kāda laiciņa vai vispār aizmirstu tās lietot), taču tā nav glābusi grāmatas no stūru ielocīšanas interesantās vai īpašās vietās.
*Partika: Diezgan bieži tiek kaut kas ēsts ( parasti šokolāde, čipsi, kaut kāda sausā barība, maizītes... bet visbiežāk šokolāde un konfektes)... Un to kas ir ēsts var mēģināt uzminēt pāršķirstot grāmatas ( ir pamanīts arī saldējums, par kuru tika aizmirsts līdz tas sāka pilēt.) taču nav ļotui daudz traipu... 5. grāmata pat ir ļoti tīra. Dzerts arī daudzkas , taču parasti tā ir tējavai sula..

TAs laikam arī būtu viss... wink.gif

[tu jau zini, ko aizmāršīgā skow tikko izdarīja]

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 22.01.2005 22:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 23.01.2005 13:23
Raksts #7


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Kad es lasu HP grāmatas, tad pieslēdzos tikai un vienigi grāmatai.

+Mans paradums ir lasīt un klausīties klusu mūziku vai uzlikt paklausīties arī kādu HP dziesmu.

+Tāpat kā Dinnija lasu grāmatu atpūtas krēslā, arī nosēdusies šķersām.

+Ko es ēdu? Hmm, saldumus pārsvarā wink.gif (kādus? nu tikai ne bulciņas, ēdu mīkstās konfektes un ledenes, vēl uzsildu saldējumu un ēdu.)

+Kad draugi mani sauc laukā pastaigaties, tad es parasti saku, ka neiešu, jo esmu kā pielīmēta pie grāmatas. Kad sāku pirmo reizi lasīt HP gramatas, tad es staigāju pa skolu ar grāmatu rokās-to es arī saucu kā paradumu, jo no malas ir smieklīgi noskatīties (vismaz draugi tā teica), kā es eju pa skolas gaiteni, pa slidīgajam trepēm, pilnīgi ieurbusies grāmatā. Es pilnīgi ignorēju apkārtejo vidi grin.gif Bija paradums arī nemācities, jo visu dienu lasīju grāmatu whistling.gif

Šo rakstu rediģēja Aeris: 23.01.2005 13:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 23.01.2005 16:56
Raksts #8


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Vienīgais paradums kas man radies lasot HP tas ir lasīt gultā sēžot atbalstījušamies ar muguru pret sienu
par ēdienu parasti jau neko daudz neēdu ja nu vienīgi kādu ābolu vai mandarīnu.
+ vēl viens paradums klausīties radio kad lasu visbiežāk Star fm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 23.01.2005 17:58
Raksts #9


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Man ir paradums skaļi smieties par visiem smieklīgajiem tekstiņiem. (Man šķiet, ka ļoti daudz tur tādu) Un, kad lasu (vai pareizāk pagātnes formā - lasīju) kalambola spēles aprakstus skaļā balsī dažādi izsaucieni ( grin.gif ) Nu īsāk - ļoti dzīvi just visam līdzi. Nezinu gan vai tas ir paradums, bet HP ir viena no retajām grāmatām, kurām tiešām ļoti, ļoti dzīvi līdz jūtu. Tas gan visai ļoti kaitina citas istabā atrodošās personas (parasti māsu grin.gif )

Un kas vēl? ermm.gif Ā, nu jā poza - gultā ar muguru pret sienu.

Un man ir paradums NEĒST lasot HP grāmatas (žēl noķēpāt)

Pārlasīt grāmatas vairākkārt. (tas IR paradums) Vai šinī gadījumā - pārlasīt vienu vietu vairākas reizes pēc kārtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 24.01.2005 16:50
Raksts #10


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Tagad paradumu vairs nav, izņemot to, ka jācenšas izvēlēties tāda vieta, kur neviens cits mani netraucētu. Ja esi aizrāvies ar lasīšanu, traucēklis ir briesmīga lieta. Bērnībā es mēdzu kaut kur nolīst: zem galda, ārā - aiz krūmiem, kur mani neviens neredz. Obligāta piedeva - desu maize.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 24.01.2005 17:18
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Mjaa, arii man ir dazhi paradumi izveidojushies graamatu (gan HP, gan arii citu) lasiishanas laikaa. smile.gif
Ierastaa poza lasot ir liidziiga, kaa citi jau mineejushi, - seezhot gultaa ar muguru pret sienu un kaajas saliektas uz gultas. Un HP es vienmeer lasu tikai savaa istabaa, savaa gultinjaa. rolleyes_a.gif Lasiishanas laikaa arii parasti kaut ko grauzhu/eedu, un tie parasti ir cepumi vai kaada baltmaizes shkjeele. Neko taukainu censhos neeest, jo HP graamatas njemu no draudzenes un taadu saspekjotu atpakalj iisti dot negribeetos. grin.gif Nu jaa... Tad veel pie HP lasiishanas nekad neklausos muuziku, jo pie shiis graamatas tas kaut kaadiigi traucee man nokoncentreeties. Nu tas tad laikam arii viss! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reksa
iesūtīt 24.01.2005 17:30
Raksts #12


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.05



Man ir līdzīgi paradumi kā jums!
1. Lasot man parasti Gribas ēst!
2.Es bieži mainu pozu, bet tomēr doma tā pati;jābut grāmatai uz manis nevis uz gultas vai kā tamlīdzīgi!
3.Parasti lasot mani tracina ja kāds man aizmuguras kaut ko darīs/traucēs! It sevišķi lasot kādu man ļoti mīlu grāmatu kā šajā gadījumā- HP!
4.Lasot HP man agrāk bija viena noteikta grāmatzīme, tikai tagad man viņa ir pazudusi blush.gif !
5.Lasot HP es nevaru izturēt ja man aiz muguras skan mūzika(pat ja man viņa drausmīgi patīk), itsevišķi ja ir kādas cīņas fragments! Kur HP piem. cīnās ar Vol.......(Pats-Zini-Kas)!

ņaaaaaa... mani paradumiņi....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 26.01.2005 20:33
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



1. HP grāmatas lasot arī es visu laiku kautko grauzu, pārsvarā ķirbju sēklas vai kautkādas paskābas ledenes (citronu (laikam FA Dumidora iespaidā), vai apelsīnu)
2. Poza - mājās guļus gultā vai uz paklāja, kojās (UB) sēdus gultā ar muguru pret sienu un visu laiku gatavībā grāmatu kautkur nogrūst, ja nu gadījumā kāds ciemos uzrodās (tak tā jau 2 ļaudis uz UB bija rindā pieteikušies....)
3. Visu laiku bija "nu labi vēl vienu lappusīti...nodaļiņu....u.t.t. un tad šodien pietiks" sindroms
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.01.2005 19:05
Raksts #14


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



nju kad lasu 1. reizi, ta vienalga kada stavoklii, bet kad pec tam, ta guljus, un tikai, ari vakaraa, un reti dienaa.

Es lasot pirmoreizi visas gramatas noteikti edu vakarinjas lasot, tape, akd biju maza, 1 un 2 gramata ir sausmigi wink.gif sakjezitas! laughing.gif blush.gif

Es neklausos muziku. Neklausos ko citi saka. Nemaccos (ja tas jadara) , neskatos tv, utt. - bet tas parsvara lasot pirmo vai 2. reizi! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
YeenY
iesūtīt 29.01.2005 12:28
Raksts #15


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.04



#kaut kaa vienmeer sanaak taa ka es HP graamatas lasu pa naktiim...un tad smejos viena pati pa visu maju...

#mums ar draudzeneem ir tada kkediite HPgraamatiu lasiisana...
vispirms es, tad mana draudzene, tad klasesbiedrene, otra draudzene un atkal es...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 29.01.2005 12:43
Raksts #16


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



esmu mazliet liidziiga Siriuss_girl smile.gif dazhreiz esmu tik satraukta lasot graamatu, ka par jocinjiem saaku skalji (mazliet histeeriski) smieties wink.gif) un protams, skumjajaas vietaas es raudu.... innocent.gif
kaut kaadas baigi svariigas vietas, es uzreiz shkjiru atpakalj, veelreiz paarlasu, lai neko nepalaistu garaam. piemeeram Siriusa naavi es kaadas piecas reizes izlasiiju...

parasti neeedu es lasot. visbiezhzaak gulju gultaa uz veedera, graamata atveeerta priekshaa staav. shad tad arii gulju gultaa uz muguras, kaajas ssaliektas celjos un graamata atbalstiita.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 12.02.2005 12:16
Raksts #17


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nu man ir tāds ieradums ,ka es visu laiku kaut ko ēdu. grin.gif Bumbierus ,ābolus,Mandarīnus ,apelsīnus ,halvu u.t.t -Kā kuro reizi esmu nopirkusi.
Lasot sēžu ar muguru atbalstījusies pret sienu, kamēr notirpst dibens .Pēctam jāmaina poza ,jo vairs nevaru nosēdēt.Tad seko gulēšana uz vēdera līdz notirpst rokas.Tad seko lasīšana uz muguras....Un tā visu laiku uz riņķi. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 16.08.2005 15:42
Raksts #18


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu es vienmeer lasot HP seezhu vai gulu uz savas gultas(uz citas nelasu) un vienmeer knibu to kas man ir rokaa(laikam uztraukums).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 16.08.2005 15:44
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nezinu, man laikam paradusm lasīt HP ir virtuvē līdz sešiem rītā un ne uzbrīdi neatstāt tukšu tējas krūzi...Brīžiem pieiet pie loga un uzzmēķēt kād cigareti tajā brīdī, kad man kaut kas nepatīk,kas notiek grāmatā...Lūk arī viss paradums laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princesīte
iesūtīt 16.08.2005 18:15
Raksts #20


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Šur tur



Man nav nekādi īpašie paradumiņi, bet nu daži ir. wink.gif Tādad:
+Lasot HP es ēdu. whistling.gif
+Skolas laikā es HP grāmatu lasīju līdz 4.rītā, būtu lasījusi ilgāk, ja vien tētis neliktu iet gulēt (it kā es būt kāds bēbis), bet es tik lasu un lasu. laughing.gif
+Cenšos lasīt viena. tongue.gif
+Ja lasīju citur nekā savā gultiņā, tad nekādi neiznāca. ohmy.gif
+Mamma ar tēti saka grāmatu rijēja... Jo es tiko kā jauna grāmata dienā vai divās jau izlasīta. lasa_a.gif
+Grāmat zīmes nelietoju. Atceros skaitļus, vai parasti cenšos izlasīt līdz nodaļas beigām. rolleyes_a.gif
+Mūziku nekad neklausos... walkman_a.gif Traucē
Ir jau arī daži vēl citi, bet šie ir tādi slavenāki. smartass.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 06:30