Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Sātanisms. Kā mēs to saprotam?, dažādas domas, definīcijas un attieksme pret to
Susuris
iesūtīt 21.04.2007 18:54
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Es sāku interesēties par sātanismu, un atradu daudz ko interesantu...

Sātanisms dalās vairākos novirzienos, bet tam par kuru izplatīti šausminoši stāsti par cilvēku upurēšanu un mocīšanu visvairāk atbilst tikai viens novirziens, pie kam interneta lapās tiek noliegta vardarbība šajos rituālos. Man patika La Veja virziens, kas par 4/5 (labi, varbūt 4/6) atbilst maniem uzskatiem un manis izveidotajai reliģijai (tā gan nav oficiāla).

Taču visvairāk man patika zemākminētās adreses saimnieka Timothy rakstītais par moderno sātanismu (laikam citur tas ir arī neosātanisms, katrā gadījumā arī par tādu esmu dzirdējis). Iesaku tiem, kas grib uzreiz izlasīt par sātanismu iet uzreiz uz sadaļu "SATANISM".

www.modernsatanism.com

Attēls



Šo rakstu rediģēja Susuris: 21.04.2007 18:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Eriette
iesūtīt 21.04.2007 19:23
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Vienīgais, par ko es brīnos - kāpēc sātanisti skaitās tik drosmīgi, taču īstenībā ir vienkārši pārāk gļēvi, lai pieņemtu patiesību. Dzīvi.
U re sick.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 21.04.2007 20:49
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Sātanisms ir tikai viens no pasaulē esošajiem -ismiem. Un katra -isma liktenis ir tāds, ka ar laiku būt par -istu kļūst stilīgi. Un tas- tiešām ir "sick".


QUOTE
As a Satanist, I DO ... work, own my own car, pay bills and taxes.

LOL XD
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 21.04.2007 21:03
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Eriette @ 21.04.2007 20:23) [snapback]1134197[/snapback]
Vienīgais, par ko es brīnos - kāpēc sātanisti skaitās tik drosmīgi, taču īstenībā ir vienkārši pārāk gļēvi, lai pieņemtu patiesību. Dzīvi.
Tieši otrādi - cik atceros, tad sātanisti būtībā ir agresīvi ateisti un gluži labi pieņem dzīvi ar visu, kas tajā ir, un māca dzīvot sev.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 22.04.2007 00:27
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Tu saki..?
Ja jau viņi ir tādi kā Tu saki,tad kapēc jāslapstās pa katakombām un jābēg pie katra svešinieka parādīšanās tuvumā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 22.04.2007 09:24
Raksts #6


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Tieši otrādi - cik atceros, tad sātanisti būtībā ir agresīvi ateisti un gluži labi pieņem dzīvi ar visu, kas tajā ir, un māca dzīvot sev.


Sātanisti nav ateisti.
Ateisti ir tie, kas vispār noliedz Dieva esamību, līdz ar to - sātana arī. Gluži labi pieņemt dzīvi ar visu, kas tajā ir, var jebkurš gudrs cilvēks.

Bet tā par sātanistiem neko nevaru pateikt. Sastapusies esmu tikai ar sātanistiem pozeriem.
Bet sātans ir smuki komercializējies. happy.gif Jauniešiem patīk visi tie simboliņi un cipariņi.

Domāju, ka cilvēks, kam sātanisms ir ideoloģija, kuru viņš pārāk nepublisko, varētu būt tīri sakarīgs.

Šo rakstu rediģēja Narciss: 22.04.2007 09:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 22.04.2007 10:02
Raksts #7


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Narciss @ 22.04.2007 10:24) [snapback]1134355[/snapback]
Sātanisti nav ateisti.
Ateisti ir tie, kas vispār noliedz Dieva esamību, līdz ar to - sātana arī.
Ai, da tu neiebrauci.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 22.04.2007 13:11
Raksts #8


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



jā, tas bija sarkasms. labdien. happy.gif

wikipēdija ir tavs draugs.
ļoti labs draugs, pietam.

izrāvu citātu no konteksta: "I am my own god"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 22.04.2007 13:30
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



CITĀTS(Susuris @ 21.04.2007 19:54) [snapback]1134186[/snapback]

Man patika La Veja virziens, kas par 4/5 (labi, varbūt 4/6) atbilst maniem uzskatiem un manis izveidotajai reliģijai (tā gan nav oficiāla).


Man ir tikai viens ko teikt- baigais malacis, ja savos 14 gados ir izveidojis reliģiju, nu riktīgs malacis smile.gif
14 gados interesēties par sātanismu un ja jau tev ir izveidojušies savi uzskati par reliģiju, nu vsp apbrīnojams cilvēks tu esi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 22.04.2007 14:04
Raksts #10


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



tipa 14-gadīgam cilvēkam nevar būt savu uzskatu par reliģiju? un interesēties arī nedrīkst? tad jau man jāiet nošauties.

offtopic.

Šo rakstu rediģēja ColdCrow: 22.04.2007 14:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 22.04.2007 14:16
Raksts #11


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



CITĀTS(_W_ @ 22.04.2007 14:30) [snapback]1134393[/snapback]

Man ir tikai viens ko teikt- baigais malacis, ja savos 14 gados ir izveidojis reliģiju, nu riktīgs malacis smile.gif
14 gados interesēties par sātanismu un ja jau tev ir izveidojušies savi uzskati par reliģiju, nu vsp apbrīnojams cilvēks tu esi...


Paldies smile.gif

Tai modernsatanism.com lapā bija rakstīts, ar ko sātanisms atšķiras no ateisma:

Atheism vs. Modern Satanism - There are also those in life who consider themselves an Atheist. They claim no god, no Satan, no deity what so ever. Ahhhh, so you say, why is Satanism called Satanism and not "Atheism" if they both denounce Satan/god?!?! Both of them are Atheistic in Nature... But, here is where we are not the same... Satanists claim themselves to be their own god, Atheists do NOT. Satanists do NOT have a problem bearing the name Satanist, Atheists refuse to have any label what so ever. Satanists live a certain lifestyle which is outlined in The Satanic Bible, Atheists do NOT. Satanists for the most part do NOT go around looking to cause fights, and put everyone down, they attempt to exercise religious tolerance, and of course, Atheists love to try and blame everyone for the world problems but themselves. Atheists love to argue/debate and create havoc!

La Veja sātanistu filosofija māca pašam sevi uzlūkot kā savu dievu. Es La Veja domā neatradu neko sliktu, vismaz viņa likumi to nemāca. Sātanisms nenoliedz arī mīlestību, tas tikai māca mīlēt tos, kas ir tavas mīlestības vērti. Vēl gan ir Spiritual Satanism, kas uzlūko Sātanu/Luciferu un visus tos dēmonus kā reāli eksistējošas būtnes, ar ko var sazināties un tās tev palīdzēs. Taču arī spirituālais sātanisms ir virzīts uz cilvēka garīgu attīstību, vismaz tā rakstīts šajā lapā

Tur sakaidrots par Spiritual Satanism, tā kā, ja ir vēlēšanās, var aplūkot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 22.04.2007 14:18
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



CITĀTS(ColdCrow @ 22.04.2007 15:04) [snapback]1134402[/snapback]

tipa 14-gadīgam cilvēkam nevar būt savu uzskatu par reliģiju? un interesēties arī nedrīkst? tad jau man jāiet nošauties.

offtopic.


Tu laikam lasīt nemāki? Kas teica, ka nedrīkst ? Tu kautvienu vārdu redzēji kur bija minēts, ka nedrīkst ? Es labāk neko vairs neteikšu savādāk "jaukie" modi teiks, ka atkal apvainoju biedrus ...
Turklāt ja tu patik kko saki par nošaušanos, es labāk klusēšu ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 22.04.2007 14:48
Raksts #13


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




ColdCrow vienkārši patīk kašķēties un izrādīt to cik viņa ir gudra un forša *sarkastiski*. Tas arī viss.

Man sātanisms nesaista un nepatīk un es cenšos būt neitrālās attiecībās ar visiem Sātana piekritējiem, lai viņi vēl nesadomā mani nomušīt.
Atklāti runājot, man visi viņu rituāli liekas atbaidoši un baisi. Negribētu tur iepīties (bet man liekas, ka mana māsīca gan ir kādā sektā).
Sātanismam, tāpat kā kristietībai jēgu nesaskatu. Tie paši rituāli, tās pašas lūgšanas utt. Tikai pielūgsmes objekts cits.


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 22.04.2007 15:02
Raksts #14


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



nospriedu, ka tas ir sarkasms. dziļi atvainojos. bet kašķēties man patīk gan un par to, cik es gudra un forša spriest tikai man, paldies. smile.gif varbūt arī gudra neesmu, bet tā jau tā kā būtu mana problēma, ne jūsējā, tā kā sēdiet biksēs.

sirds1, pirms izsaki savu viedokli, palasi gan tās iedotās adresītes.
kā izpaužās "atbaidoši un baisi rituāli"? man būtu ļoti interesanti uzzināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 22.04.2007 15:15
Raksts #15


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Hmm. Palasīju to modernā sātanisma lapu.
Vīlos. Gaidīju rituālu aprakstus un tā. Interesanti, bet ne vairāk.
Es , kā neiesvētīta nevienā ticībā, nejūtos sliktāk vai labāk kā sātanisti, LaVeila sātanisti vai kristieši. Ir jauki, ka cilvēkiem patīk sevi iedalīt mazāk vai vairāk ietekmīgos baros. Mkay, jūsu izvēle. happy.gif
Tiksimies ellē grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 22.04.2007 15:49
Raksts #16


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Es jūtu, ka es ar tevi sakašķēšos. grin.gif
Es nespriežu cik tu esi gudra un forša. Es tikai saku, ka tev patīk to izrādīt un spīdēt ar ''gudrībām''.

Takš palasi pavediena sākumu. Tur tā iesācējs teica, ka interneta lapās noliedz vardarbību sātanistu rituālos, bet cik es zinu tāda tur gan ir. Gadījās uzkast kaut kādu lapu ar kaut kāda maniaka - sātanista slepkavību bildēm un tur viņam bija bilžu galerijas un viena no tām bija kaut kāds sātanistu rituāls. Viņš graizīja līķi, bija okultās zīmes, sveces, zārks, kapliča,līķis tika dedzināts, viņš arī ar līķi nu...emm... kā pateikt... paņēma priekšā? huh.gif Pretīgi. Vienkārši pretīgi.

Un es tās adreses jau sen esmu lasījusi. Tā kā nespīdi nu savļīt ar ''gudrībām''. Tāds ir mans viedoklis un es sātanismā nesaskatu neko labu un neviens mani nepiespiedīs manus uzskatus mainīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.04.2007 15:51
Raksts #17


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ja vēlaties rituālu aprakstus, tad meklējiet "The Black Book of Satan" by Conrad Robury.
Internetā atrodama atklātā veidā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 22.04.2007 16:01
Raksts #18


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(sirds1 @ 22.04.2007 16:49) [snapback]1134459[/snapback]

Es jūtu, ka es ar tevi sakašķēšos. grin.gif
Es nespriežu cik tu esi gudra un forša. Es tikai saku, ka tev patīk to izrādīt un spīdēt ar ''gudrībām''.

Takš palasi pavediena sākumu. Tur tā iesācējs teica, ka interneta lapās noliedz vardarbību sātanistu rituālos, bet cik es zinu tāda tur gan ir. Gadījās uzkast kaut kādu lapu ar kaut kāda maniaka - sātanista slepkavību bildēm un tur viņam bija bilžu galerijas un viena no tām bija kaut kāds sātanistu rituāls. Viņš graizīja līķi, bija okultās zīmes, sveces, zārks, kapliča,līķis tika dedzināts, viņš arī ar līķi nu...emm... kā pateikt... paņēma priekšā? huh.gif Pretīgi. Vienkārši pretīgi.

Un es tās adreses jau sen esmu lasījusi. Tā kā nespīdi nu savļīt ar ''gudrībām''. Tāds ir mans viedoklis un es sātanismā nesaskatu neko labu un neviens mani nepiespiedīs manus uzskatus mainīt.



Kāpēc tu vispār lasi pavedienu, ja tev jau ir savs Viedoklis, kuru Nekas nespēs mainīt?
Ir okultisti, kas sevi sauc par sātanistiem un daļa no viņiem nodarbojas ar visādiem briesmīgiem rituāliem, jo vēlas ē... nu ko nu kurā reizē ar okultu rituālu vēlas panākt. Jā ir. Arī Latvijā.

Bet šis pavediens izskatās vairāk par tiem egoistiskajiem ateistiem, kas ja arī pie tādiem rituāliem ķeras, tad drīzāk tāpēc, lai kārtējo reizi sev nodemonstrētu, kādi idioti ir apkārtējie, kas nesaprot, ka tas viss ir tikai šovs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 22.04.2007 16:08
Raksts #19


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



un es nesaprotu, kāpēc tu sāki kašķēties un, atvainojos, vispār pie````, saulīt. ne jau ar tevi es uzsāku kašķi sava pārpratuma pēc un, ja tev no tā labāk paliek, ej un pabaksti kādu, kam tai apvainojumi šķiet patiešām argumentēti. manuprāt, tā ir piesiešanās vārdiem. kurš te īsti meklē kaški un izrāda savu gudrību?

es gribētu redzēt to adresi. tas, ka viens vecītis, nekrofīlis un sadists, izdomāja "sātana vārdā" uztaisīt vienu rituālu nenozīmē, ka tagad visi sātanisti ir norakstāmi tieši tāpat- kā nekrofīļi un sadisti, un iekšu ķeskātāji. tikpat labi to kāds varēja izdarīt Dieva vārdā, vai Odina vai Zeva vārdā.

hmm, par The Black Book of Satan runājot, to ir sarakstījsi cilvēks, kas uzskata, ka ir sātanists? skatos, tur pieminēts The Temple, un kā ar The Church of Satan?

tāpat kā kristietībai, sātanismam ar ir n-tie paveidi. tagad vēlreiz skatīt otro rindkopu šajā postā.

vsp, tas jau sāk izklausīties smieklīgi. tā kā kkādam blekmetālistam, kam sātanisms ir vnk trve lieta. jautājums, cik daudz viņš pats sajēdz no tā, ko dara? un cik tas ir darīts "jautrības" pēc?

citēju:
I see the horns of Satan
Bleeding for him, bleeding for Hell
Sanctum 666

/Nattefrost - Sanctum 666/


cerams, ka galveno domu uztvērāt, man ir problēmas ar izteikšanos īsi un konkrēti.

pievienojos Nimues teiktajam + sātanisms ir aizliegts. nezinu kā citās valstīs, bet Latvijā noteikti. tas tā, starp citu. daudz ko izskaidro, ne?

Šo rakstu rediģēja ColdCrow: 22.04.2007 16:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 22.04.2007 16:10
Raksts #20


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



huh.gif Vai tad pavedieni nav domāti, lai cilvēki izteiktu savu viedokli?

Es patiešām smalki nezinu kā īsti ir ar sātanistiem, bet savu viedokli esmu izklāstījusi un, ja kādam tas nepatīk, tad, lai iet dir*t. Man pie vienas vietas. Neesmu īpaši interesējusies un liekas, ka neinteresēšos. Mani tas vienkārši nesaista.

Protams, nebūtu slikti, ja pavediena iesācējs kaut ko pastāstītu. Kaut vai par sevis izveidoto reliģiju.

Mmm... Tāpēc, ka uzskatīju par vajadzīgu sākt ar tevi kašķēties, jo tu raksti tā it kā visi cilvēki būtu niecības. Zini, es neko neizrādu. Es vienkārši runāju.

Varbūt, ja tu mani mīļi palūgtu es to adresi par jaunu uzmeklētu.

Es zinu, ka visi nav norakstāmi. Un tomēr tā ir Sātana pielūgšana un tas nav labi (es neesmu svētulīga. esmu saskārusies ar nekromantiju. slikta pieredze un sāpīgs kontakts.) un kā tu vari zināt, ka sātanistu rituāli nav asiņaini?

Šo rakstu rediģēja sirds1: 22.04.2007 16:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:46