Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atpakaļ laikā... (BP) [C], ....man pirmais mēģinājums....
Sfinx
iesūtīt 20.06.2004 20:13
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



.......mēs esam tie, kas mēs esam. Mēs nevaram būt citādi tikai tāpēc, ka to vēla kāds cits, nevaram sevi izmainīt. Katrā no mums slēpjas kaut kas, ar ko jāsadzīvo........

----------------------------------------
Katram no spēles varoņiem piemīt kāda spēja. Ir mūsdienas 21.gs. 2004.gada augusts.

Tēla vārds, uzvārds:
Izskats (ja iespējams bilde)
Klase kurā mācās jūsu tēls:
Jums piemītošā spēja:
--------------------------------

Tēla vārds, uzvārds: Artea Domingesa (Sudrabbulta)
Izskats:
Klase: iestājās 9
Spēja:Metene spēj ievilkt un izlaist dzelzs nagus (Āmrijs no X-men) un spēj pārbīdīt priekšmetus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Mastero Jazz
iesūtīt 20.06.2004 20:15
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Nedaudz vairāk par norisēm, pasauli un sižetu, lai spēlētāji varētu izvēlēties savus tēlus un izštukot savu spēles stilu.
Uzraksti piemēram:
Vai darbība notiek mūsu pasaulē?
Vai šādas spējas tiek uzskatītas par normālām?
Kas saistīs varoņus un ko viņii darīs (lielos vilcienos)?
Utt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 20.06.2004 20:22
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Thnx Mastero! wink.gif

Well... darbība notiek mūsu pasaulē, par varoņu spējām zin tikai viņi paši, taču ja kāds par tām uzzin tās netiek uzskatītas par normālām.

Kāds cilvēks ir izgudrojis laika mašīnu un vēlas pārņemt pasauli savā varā (ar tās palīdzību). Spēles varoņiem jāatgriežas laikā un jāmēģina novērst draudošais.

nu.. apm. tā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 22.06.2004 17:22
Raksts #4


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Tēla vārds, uzvārds: Evanesa Firelsa (var saukt par Evanu)
Izskats (ja iespējams bilde):

Klase kurā mācās jūsu tēls:
Jums piemītošā spēja: ar skatienu aizdedzināt (taču var arī radīt uguni plaukstās), spēj palikt neredzama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 25.07.2004 16:13
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Tēla vārds, uzvārds: Džesika Roze bet draugi sauc par Džī
Izskats:tumši brūni mati, brūnas acis, patīk staigāt dzeltenos, maigi rozā apģērbos.
Klase, kurā mācās jūsu tēls: tāpat kā Artea Domingesa 9.
Jūsu tēlam piemītošā spēja: Spēj apturēt, sastindzināt kādu lietu, kā arī darbību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 25.07.2004 16:17
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Arte uzkāpa pa skolas kāptnēm. Šī bija viņas pirmā diena jaunajā skolā. meitene jutās visai nobijusies, jo pirms tam bija mācījusies pavisam citā pilsētā un šeit viss bija jauns un svešs. Artea cerēja, ka uzņemšana būs laipnāka, nekā iepriekšējās skolā uz kuru viņa devās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 25.07.2004 16:22
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Džī tikko ieradās skolas pagalmā, kur visur varēja dzirdēt bērnu čalas. Viņa domāja par iepriekšējā mācību gada nogali, kurā skolotāja visai klasei bija teikusi, ka nākamgad klasē macīsies kāda jauna meitene. Džī ar nepacietību gaidīja to brīdi, kad varēs satikt jauno skolnieci.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 25.07.2004 16:25
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Artea stāvēja un nespēja saņemties, lai dotos iwekšā. tad ievilka elpu un pagrūda durvis, kuras veda iekšā skolā. Skola bija tīra, kārtīga un ļoti mājīga ņemot v'werā to, ka tā bija ļoti liela skola. Arte nostājās pašā malā, lai netraucētu jauniešu plūsmai un gaidīja, kad kāds beidzot sapratīs, ka meitene ir jauniņā un palīdzēs atrast klasi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 25.07.2004 16:37
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Džesika uzkāpa pa kāpnēm un iegāja skolā. Cik neparasti likās atkal ienākt skolā! Viss tik pazīstams! Džī bija viena no populārākajām meitenēm skolā, tādēļ katrs ar viņu sasveicinājās, bet tad viņa pamanīja kādu skumju meiteni, kas stāvēja pašā malā un gāja viņai klāt Sveika, kurā klasē tu mācies? Džī smaidoši viņai jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 25.07.2004 16:41
Raksts #10


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Esmu jauniņā.It kā esmu ieskaitīta 9.c klasē, bet diemžēl esmu šeit pirmo dienu un man nav ne jausmas, kurp doties un kā lai sameklē vajadzīgo telpu. Arte piespoieda sevi pasmiadīt. Mani sauc Artea Dominges.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 25.07.2004 16:51
Raksts #11


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Cik jauki! Es arī mācīšos 9.c klasē. Vai gandrīz aizmirsu: Mani sauc Džesika Roze, bet draugiem esmu Džī. Es tev nedaudz pastāstīšu par mūsu klasi. KLase vispār baigi foršā, arī audzinātāja jauka. Starp mums runājot daudzi mani uzskata par vienu no skolas vispopulārākajām meitenēm, bet manuprāt tās jau ir tikai baumas. [COLOR=gray]Džī mazliet pasmaidīja, un tad jautāja vai nevēlies šogad kopā ar mani sēdēt vienā solā?

Šo rakstu rediģēja girl: 25.07.2004 16:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 25.07.2004 16:52
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Tēla vārds, uzvārds: Lii Brestowa
Izskats (ja iespējams bilde):

Klase kurā mācās jūsu tēls: 9. (tajaa pashaa kur Arte & Dzhesika)
Jums piemītošā spēja: ar aciim radiit uguni (arii mest)

Lii iegaaja skolaa. Pamaniijusi tur barinju saweejo (paarswaraa 12. klasnieku) winja aizgaaja saswicinaaties. Taa kaa nozwaniija zwans uz stundu, Lii dewaas uz sawu klasi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 25.07.2004 17:28
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Prieks iepazīties Džesika, atbildēja Artea, vai tu lūdzu neparādītu kur kas atrodas un galvenais, kur atrodas klase. Es nesaprotu kā tik lielā skolā ir iespējams neapmaldīties. Artea uz brīdi pieklusa, bet tad atkal ierunājās, Kāda ir pirmā stunda? Es ceru, ka neizgāzīšos un ... lai nu paliek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 25.07.2004 17:33
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Nāc man līdzi mūsu pirmā stunda ir algebra, es jau redzēju kā Lii aizskrēja uz klasi. Labāk pasteigsimies. Džī bija priecīgi, ka varēja palīdzēt jauniņajai, viņai bija radies labs iespaids par Artea un Džesika klusībā domāju, ka kādreiz viņas kļūs par draudzenēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 25.07.2004 17:37
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Artea centās turēt līdzi Džesikai. Saki, vai tu pazīsti visus cilvēkus kuri šeit mācās? Kur tu dzīvo un piedod, ja uzbāžos ar pārāk daudziem jautājumiem, vienkārši neviens sen nav pret mani laipni izturējies.
mani visās iepriekšējās skolās uzskatīja par nenormālu un tāpēc man nebija draugu, bet es ceru, ka šogad man paveiksies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 25.07.2004 17:42
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Es dzīvoju netālu no skolas. Šeit es visus pazīstu un visi pazīst mani. Čau Fred! viņa uzsauca kādam zēnam, kurš gāja garām.
Bet, saki, no kurienes tu esi? Džī bija ļoti ieinteresēta.

Pastāsti vairāk par sevi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 25.07.2004 18:49
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Esmu dzimusi Spānijā, bet mums nācās pārcelties uz Ameriku. Es nejutos diez ko laimīga, bet nekā nevarēju pasākt. Esmu trīs reiszes mainījusi skolu un galu galā esmu nonākusi šeit, meitene pabeidza un centās neatpalikt no Džesikas. Artea nebija pieradusi iet tik strauji un tādus attālumus, bet viņa to neizrādīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 25.07.2004 18:54
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Mēs tūlīt būsim klāt! Tā, kā mēs esam nedaudz aizkavējušās nāksies paskriet, jo algebras klase ir 4. stāvā. To pateikusi Džī sāka skriet. Ja mēs nokavēsim algebru nāksies atbildēt vielu un mēs riskējam nopelnīt sliktu atzīmi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 26.07.2004 08:06
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Man patīk risks, bet algebru es nesajēdzu, atsaucās Artea turpinādama skriet. Pēc pāris minūtēm viņas nonāca pie klases. Tā bija mājīgi iekātota. Klasei bija baltas sienas kuras bija nesen krāsotas, jauna, spoži melna tāfele un soli kuros sēdēja bērni. Brīvas bija vairs tikai divas vietas pašās klases beigās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 26.07.2004 09:21
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Evana palūkojās uz meitenēm, kas ienāca klasē. viņas sejā parādījās smīns. algebras učene viņām nepiedos pat tik neilgu nokavēšanos.... taču viena no ienākušajām bija jauniņā un klusībā Eva vēlējās, lai viņas pirmā skolas diena būtu jauka. tāpēc....
pasniedzēja bija dziļi iegrimusi žurnāla pētīšanā, un meitenes vēl nepamanīja. Evana izvilka telefonu un tā kā direktors bija viņas tētis, meitene zināja učenes nummuru un nenolaižot skatu no tāfeles veikli spaidīja telefona podziņas... pēc brīža viņa apmierināti atslīga krēslā, dzirdot kā pasniedzējas kabinetā sāk zvanīt učenes telefons, učene ieskrēja kabinetā nepamanot ienācējas un Evana pamiedza meitenēm ar aci.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:22