Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā izmainījies Harijs...
Vinky
iesūtīt 09.12.2003 22:35
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Dažādās vietās daudzi jau spriedelē par Hariju un par izmaiņām viņa raksturā. Taču viedokļi ir tiiiiiiik dažādi. Vieni saka, ka šim ir piemetusies Zvaigžņu slimība, otri saka, ka vienkārši sagājis sviestā, bet citi viņu saprot...

Grāmatass sākumā mani šokēja tas, kaa Harijs ir izmainījies. Es biju diezgan bēdīga par to, taču jau grāmatas vidū man Harijs atkal sāka iepatikties un es sāku viņu saprast. Harijs palika pašpārliecinātāks, interesantāks un normālāks (nu labi, nekas jau diži normāls nav - ārdīties par pilnīgi visu... rolleyes_a.gif ). Kurš normāls puisis nepaslimotu ar Zvaigžņu slimību, ja viņš būtu slavens kopš 1 gada vecuma?!? Kā man patika tas moments, kad Harijs kliedza uz Cho par to Marietu vai kā-viņ-tur-sauca. Un kā viņš ārdījās Dumidora kabinetā!! Tas gan bija diezgan saprotami... ermm.gif Saprotams kādēļ Harijs kliedza uz Ronu un Hermioni. Padomājiet paši - jums neko neraksta, neko nestāsta un tā tālāk, un tad vēl saka, lai dzīvo laimīgs un smaida pa visu seju! getlost.gif .

Pastāstiet man, ko jūs domājat par Harija izmaiņām...? Es uzrakstīšu vēl kaut ko! thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Trusite
iesūtīt 28.12.2003 16:48
Raksts #41


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



Nu ir tas Harijs izmainijies, bet kā mainīto mēs paši, ja četrreiz pa pusei piebeiktu Voldiju, atnestu līķi visu acu priekšā, pēc tam vēl salaistu ar līķa girlfriend, dzīvotu pie tiem plānprātiņiem Dērslijiem utt.?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
!Good_Charlo...
iesūtīt 30.12.2003 12:56
Raksts #42


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



Neievērojāt, ka Harijam bija pievienas vietas, kas notiek ar citiem! Viņš bija naturāli flegmātisks!!! Visi viņam stūma prikšā kā pareizi rīkoties! sick.gif Poters stulbi uzvedās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tonksa
iesūtīt 30.12.2003 13:07
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03



Nu jā .... vinš uzvedās tā jocīgi, bet var jau saprast. Dzīvot neziņā, kas notiek, kad viņam jādzīvo pie kaut kādiem ķertajiem ( drēsliji ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
!Good_Charlo...
iesūtīt 30.12.2003 13:20
Raksts #44


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



Tonksa!!!! Bet šā vai tā, kad visu uzzināja (lab, ne visu, bet diezgan daudz) viņš pret viesiem apmēram izturējās tāpat, pirms viņš vispār uzzināja sīkāk par Fēniksa Ordene! Es uzskatu, ka viņam vajadzēja saprast, ka tik slepenu, kā Fēniksa Ordeni nevarējā uzrakstīt vēstulā un nosūtīt ar pūci! Jo kā jau viņi teica, ka pūces pārtverot!

Vai tad neievēroji, ka veidojot DA grupiņu, nosākuma Harijam bija vienalga vai tādu taisa vai nē!

Pēc visa izlasītā, domāju, ka Harijam Poteram tā viņa varonība ir RIKTĪGI sakāpusi galvā!!! To arī Hermione "caur puķēm" tēca viņam!!!!

Hermiones vārdi (2. daļā 302. lpp) : "... Bet tu tiešām... tā kā... es gribu teikt - vai tev nešķiet, ka tu esi drusku pārņemts no... tādām... cilvēku glābšanas būšanām ?"

Šo rakstu rediģēja !Good_Charlotte_girl!: 30.12.2003 13:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tonksa
iesūtīt 30.12.2003 13:50
Raksts #45


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03



Nu ja uz to paraugas ta nu tad es tev piekritu !Good_Charlotte_girl! . Es nebiju par to padomajusi no taada viedokla. huh.gif

Šo rakstu rediģēja Tonksa: 30.12.2003 13:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 30.12.2003 13:53
Raksts #46


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Poterā vienkārši modās tā daļa no Voldemorta nevis pusaudža agresivitāte.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emma
iesūtīt 16.01.2004 15:19
Raksts #47


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.03
Kur: Uz mākoņa malas



Ieprieksheejaas graamataas Harijs bija laipnaaks un vispaar likaas labsirdiigaaks. 5. graamataa vinsh par daudz uz visiem bljauj un biezi ir dusmiigs. Tad vienu briidi vinsh grib novaakt Dumiju, tad vinjsh nosleepjas istabaa un domaa, ka vinjsh ir chuuska. No saakuma vispaar vinsh visu laiku brauca virsuu Hermionei un Ronam. Ko juus par to domaajat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atprātotājs
iesūtīt 16.01.2004 15:27
Raksts #48


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04



Tas taapeec, ka Voldis taa teikt ir dalja no Harija, un Harijs izjuut Volda emocijas un naidu, bet dusmiigaaks Haris toch ir nekaa parasti, jo piemeeram vinjsh pa vasaru neko nezinaaja, kas notiek, veel peecstundas pie Ambraazhas, sleeppraatiiba pie Strupa, Cho pinkshkjeeshana utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 16.01.2004 15:35
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Jaa.., loogjiski, ka vinjsh ir dusmiigs, tupeedams vasaraa dziivzhogu ielaa, nespeedams izmest no galvas Sedriku, nesaprazdams, kas notiek, neviens vinjam netic, Ambraazhas peecstundas un veeljoprojaam nezin, kas notiek. Un tas naids pret Dumidoru bija pret vinja pasha gribu, vinja praatu kontroleeja Voldemorts, bet graamatas beigaas, Harijs kliedza uz Dumidoru Siriussa deelj, lai gan Dumidors neuzskatiija, ka vinjsh ir pietiekami nikns.
Taa kaa nekas tragjisks, taadam vinjam vajadzeeja buut un taads vinjsh arii ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kjiegjelis
iesūtīt 16.01.2004 18:32
Raksts #50


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Nu taapeec ka emocijas liek par sevi maniit. Jo, ja tevi visu laiku aprunaatu un veel pie tam nepatiesi, ministrija dara visu lai harijam buutu slitaak, strups turpina neieredzeet hariju, malfojs vienaa laidaa apcelj un ambraaza tevi tiesaa par taadaam lietaam par ko buutu jaasmejaas un rons ar hermioni visu laiku striidas, tad tiesaam gribaas uz kaadu uzbljaut cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 16.01.2004 18:58
Raksts #51


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Jaaa šajaa graamataa Harijs ir diezgan čaabiigaa noskaņojumaa! Lamaajas un tamliidziigi, bet man patiik ka viņš ir tik izturiigs un saliidzinoši neuzņeemiigs pret Umbridžas tiraanu! Man patiik graamatas beigas, jo viņi tur ciinaas kaa velna pleesti, bet man nepatika ka Siirius nomira, jo viņš bija Harija krusteevs un Harijam tagad vairs neviena nav Es raudaaju kad lasiiju to vietu par Siriusa naavi! crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita
iesūtīt 16.01.2004 19:15
Raksts #52


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



nu jaa, kuram tad patika siiriusa naave?
par harija iztureessanos varu piektis ieprieksseejie biedriem(rowzee,kjiegjelim um atlantai)
dusmas bija saprotamas. kurss tad nedusmotos vinna vietaa?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emma
iesūtīt 19.01.2004 15:57
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.03
Kur: Uz mākoņa malas



Nu jaa jums jau visiem protams ir taisniiba, bet vinsh ir paarveerties. Kluvis savaadaaks. Nu ne jau taapeec, ka vinjam iestaajas pubertaate vai vinsh kluust vecaaks.Tur ir cits iemesls.Nezinu kaads tieshi, bet cits.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Che
iesūtīt 24.01.2004 20:41
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.09.03



Viss ko Juus mineejaat par Harija necieshamo dziivi ir pareizi. Tachu man shkjiet, ka ne tikai tas, bet arii fakts, ka Harijs ir saacis apzinaaties savu veertiibu, respektiivi, vinsh saprot, ka kautkaadaa zinjaa vinsh tomeer ir paaraaks par saviem draugiem un skolas biedriem. Vinsh gan domajot to pats it kaa noliedz, bet tas ir redzams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 24.01.2004 23:54
Raksts #55


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



jā, šoreiz šajā grāmatā Harijs izturas dīvaini...gluži kā tāds lielībnieks.varbūt viņam sāk iepatikties sava slava un pēc ikkatra mazākā pāridarījuma sāk psihot...un vienmēr uz tādiem cilvēkiem viņš izgāž savas dusmas, kuri ne pie kā nav vainīgi. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kjiegjelis
iesūtīt 25.01.2004 00:01
Raksts #56


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(sinda @ 24.01.2004 23:54)
jā, šoreiz šajā grāmatā Harijs izturas dīvaini...gluži kā tāds lielībnieks.varbūt viņam sāk iepatikties sava slava

Nu nu... graamata ir rakstiita no Harija redzesloka, tapeec nekaada slava vinja uzvediibaa un arii domaasanaa neizpauzas whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
beruthiel
iesūtīt 25.01.2004 22:03
Raksts #57


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.04
Kur: at the moment - Fangorn forest



es domāju, ka Harijam vienkārši ir pienācis pusaudžu vecums wink.gif
drīz pāries un viņš kļūs gudrāks un nosvērtāks cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 26.01.2004 15:22
Raksts #58


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Man arī kaut kas pamlīdzīgs bija šajā vecumā. likās, ka neviens tevi nesaprot. Pienākumus uzkrauj, bet, kad tu gribi nopietni par tiem parunāt, tad izturas pret tevi kā pret bērnu.
Tagad man Harijs arī liekas pārspīlēti dusmīgs un egoistisks. Grāmatas beigās viņš gan paliek iecietīgāks. Bet viss ir tāpēc, ka lielie izturas tā, it kā viņam nekas nav jāzina (izrādās, ka pareizi izturas!), bet vienaudži, Hermioni un Ronu ieskaitot, neizprot situācijas nopietnību.
Vispār, 5. grāmatu būtu jālasa tūlīt pēc ceturtās grāmatas beigu daļas pārlasīšanas. Tad mēs labāk saprastu Harija izjūtas. Roulinga arī itkā raksta visu uzreiz. Iznāk kaut kāda pretruna. Viņa neņem vērā, ka mēs (daudzi) pirms tam nepārlasīja 4. grāmatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rence
iesūtīt 26.01.2004 17:03
Raksts #59


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.03



Nē, nu var jau puisi saprast - visu laiku tāda spriedze, daudz noslēpumu, utt. Bet mani arī dažreiz nokaitināja tās viņa dusmas pret citiem.
Bet antway - Harijs vienmēr būs tas labais tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 26.01.2004 19:45
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Tās dusmas, tie citi bija pelnījuši. ermm.gif varbūt jau bija tāds paskarbs, bet kāds nu kuram raksturs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:22