Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā izmainījies Harijs...
Vinky
iesūtīt 09.12.2003 22:35
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Dažādās vietās daudzi jau spriedelē par Hariju un par izmaiņām viņa raksturā. Taču viedokļi ir tiiiiiiik dažādi. Vieni saka, ka šim ir piemetusies Zvaigžņu slimība, otri saka, ka vienkārši sagājis sviestā, bet citi viņu saprot...

Grāmatass sākumā mani šokēja tas, kaa Harijs ir izmainījies. Es biju diezgan bēdīga par to, taču jau grāmatas vidū man Harijs atkal sāka iepatikties un es sāku viņu saprast. Harijs palika pašpārliecinātāks, interesantāks un normālāks (nu labi, nekas jau diži normāls nav - ārdīties par pilnīgi visu... rolleyes_a.gif ). Kurš normāls puisis nepaslimotu ar Zvaigžņu slimību, ja viņš būtu slavens kopš 1 gada vecuma?!? Kā man patika tas moments, kad Harijs kliedza uz Cho par to Marietu vai kā-viņ-tur-sauca. Un kā viņš ārdījās Dumidora kabinetā!! Tas gan bija diezgan saprotami... ermm.gif Saprotams kādēļ Harijs kliedza uz Ronu un Hermioni. Padomājiet paši - jums neko neraksta, neko nestāsta un tā tālāk, un tad vēl saka, lai dzīvo laimīgs un smaida pa visu seju! getlost.gif .

Pastāstiet man, ko jūs domājat par Harija izmaiņām...? Es uzrakstīšu vēl kaut ko! thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Vinky
iesūtīt 14.12.2003 20:53
Raksts #21


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



CITĀTS(Vilma @ 14.12.2003 18:14)
nu... nav gluzhi taa, ak vinjsh buutu PILNIIBAA normaals palicis. klaa jau kaac izteicaas - roulinga bishi paarshaavusi paar striipu.

Nezinu gan. Tikko sāku otro reizi lasīt FO (protams, angļu valodā, jo neviens man pagaidām netaisās dot naudu priekš LV versijas! "Neiesi uz visiem tiem koncertiem - dabūsi naudu grāmatai" PHE! getlost.gif ) un arvien vairāk sāku saprast Hariju. Nu COME ON. Tātad te būs uzskaite, kādēļ ir saprotams Harijs/viņa uzvedība:
  • Viņam ir jāslapstās apkārt, lai uzzinātu kas notiek burvju pasaulē
  • Viņa mieru nedod Dērsliji
  • Neviens viņam neraksta sakarīgas vēstules - neuztraucies, nedari neko - paliec mājās, nekusties ne no vietas, tiksimies drīz utt.
  • Viņš ir redzējis Voldemortu atgriežamies un neviens, izņemot Fēniksa Ordeni un vēl dažus, viņam netic.
  • Viņš redzēja sava skolasbiedra nāvi
  • VIŅŠ TAČU IR TIKAI CILVĒKS!
Un šo sarakstu var vēl turpināt. Cik gan normāls/cilvēcīgs Tu vari būt, kad Tu visu šo te esi pieredzējis? Turklāt 15 gadu vecumā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 14.12.2003 21:23
Raksts #22


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Es jauku,es jau saku - ar viņu viss ir oK! wink.gif Es pati viņa vietā arī kārtīgi izpsihotos!Tas taču ir normāli!Vienreiz taču pietiek!!!! :ninja: Drīzāk kāds varētu paskaidrot tieši kas liek domāt,ka viņš ir saslimis ar zvaigžņu slimību,vai viņa vieta ir trako namā!Visa viņa reakcija bija normāla! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 15.12.2003 11:47
Raksts #23


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



bet galu galaa harijs ir galvenais varonis, un vinjsh r taads, kaadu roulinga vinju ir izdomaajusi. nevaram taksh prasiit, lai deersliji vinju visu laiku lamaa un duudijs iekausta. tas laiks ir pagaajis un viss.

Šo rakstu rediģēja Jefinjsh: 15.12.2003 11:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy angel
iesūtīt 15.12.2003 15:40
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.03
Kur: visur



Jā Harijam šajā grāmatā nebija ne vainas! Varēja tikai dažreiz novaldīt savas dusmas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 15.12.2003 16:05
Raksts #25


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Esmu iesācis otro daļu un man šķiet, ka Harijs ir jau kļuvis tāds kā savaldīgāks, vismaz jau palika skaidrs, kāpēc Dumidors centās no viņa izvairīties.
Rakstnieka prasmi mēra apstāklī, ka viņa tēli ir spējīgi mainīties. Viss kārtībā ar Roulingu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 16.12.2003 10:11
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Neviens jau nava ideaals, bet kaajau daudzi saka, vinjsh ir TIKAI cilveeks!!! Paarmest neko nevar! Roulinga taadu vinju ir uzrakstiijusi un viss! Bet pashaa saakuma man arii likaas, ka vinjam galvaa zvaigzznju slimiiba, bet veelaak tas bila pashsaprotami! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 16.12.2003 10:44
Raksts #27


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Vēl viens būtisks apstāklis - viņam gandrīz nepārtraukti sāp galva. Ja jums ir sāpējusi galva, kaut vai zobi, iedomājieties, kā jūtas Harijs. Tur jau trakam jāpaliek!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cītīgais lasītāj...
iesūtīt 16.12.2003 19:51
Raksts #28


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



Viņš pret Dūdiju uzvedās kā Džeimss pret Strupu viņa visļaunākajās atmiņās. Viņam nav sakāpis galvā. Viņš vienkārši ir dusmīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 22.12.2003 21:58
Raksts #29


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Atradu vienu interesantu tekstu, ko domāja Harijs pēc strīda ar Šīmusu. Piedodiet - angļu valodā, jo LV variants man vēl joprojām nav pieejams.

CITĀTS
He was sick of it; sick of being the person who is stared at annd talked about all the time. If any of them knew, if any of them had the gaintest idea what it felt like to be the one all these things happened to...


Šis teksts savā ziņā izskaidro Harija uzvedību. Viņam bija smagi izturēt to visu, kas bija ar viņu noticis... Mjā... žēl jau man viņa ir...

Šo rakstu rediģēja aivvv: 28.12.2003 04:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 23.12.2003 16:40
Raksts #30


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Nu, Poteru jau var saprast. Tu redzi kā iet bojā labs cilvēks, bet neviens tev netic un pat negatavojas ķert slepkavu. Turklāt, pat aizdomīgi skatās uz tevi pašu.
Bet kopumā tomēr jāsaka, ka Harijam ir visai spēcigs ego. Viņš īpaši neklausās citu domās. Varbūt, ka līderim tādam ir jābūt? Lai nu kā - nav viegli būt par Hermioni un Ronu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 23.12.2003 18:19
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Man ir žēl Hara tāpēc, ka viņš ir pārcietis visu iespējamo ko vien cilvēks varētu pārciest, bet besī viņa attieksme pret Hermi un Ronu... egoists... Kaut gan, nē, man patīk kāds viņš tagad ir...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cītīgais lasītāj...
iesūtīt 23.12.2003 19:00
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



Aha, uz beigām viņš palika mierīgāks, laipnāks, mazāk dusmīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 23.12.2003 19:43
Raksts #33


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



es taa domaaju, un izdomaaju par to prefektu buushanu. Harijam tomeer drusku taa zvaigzhnju slimiiba ira, galu galaa vinjsh apvainojas par to, ka ronu iecelj par prefektu. un tajaa mirklii harijs galiigi bija aizmirsis, kaa vinji ar ronu 4.graamtaa striidejaas. vai tiehsaam harijs domaa, ka vinjsh ir paaraak iipashs? Jo rons reti kad izceljaas, to nu vaajdzeeja saprast. un prefektiem arii ir pienakaumi, harijam jau taa daudz kas jaadaara, vai vinjsh veel speetu pildiit shos prefektu pienaakumus?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 23.12.2003 20:15
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Paklau... ja Tu esi viena no labākajām skolniecēm klasē, tad Tu vienmēr cerēsi, ka kādu dien Tevi atzīs par labāko. Protams, ka viņš gribēja/cerēja kļūt par prefektu un viņam bija zināma vilšanās... jo viņš ir labāks par Ronu daudzās lietās/priekšmetos. Bet viņš jau pats pēc tam sakaunējās... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
odzina
iesūtīt 23.12.2003 20:20
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Īstenībā es arī mazliet jutos dīvaini, ka Harijs nekļuva par prefektu, bet tad sapratu, ja viņam būtu vēl prefekta pienākumi, tad viņš uzsprāgtu!!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 25.12.2003 00:57
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



saakumaa man shkjit ka harcha i palicis iedomiix.... bet uz beigaam.... man pat asarinja noteceeja ( tikai wiena! ) s tikai neaceros par ko... patiikami ka harcha tieshaam ir taac uzmaniix pret sawiem draugiem... taac winjsh i katraa graamataa.... tad weeel... uz beigaam, peec siriussa naawes winjsh bija tiiik traki beediix sad.gif nabadzinjsh.... ash zheel winja sametaas.... crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 28.12.2003 04:33
Raksts #37


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu varbuut ka bisski ne pa teemu bet godiigi sakot jau pirmajaa graamataa viss biaj pateikts rons buus zeenu vecaakais un visticamaak arii kalambola komandas kapteinis turpmaak

tagad par teemu mesaprotu kas jums nepatiik nevar taccu atdaliit graamatu no graamatas tur tak viss turpinaas taspats vecais harjs vinnss aug un mainaas liidz ar laiku kaa jau mees visi un vinnss pret duudiju neriikojaas kaa dzeimss pret strupu jo vinnss neko nedariija un pat ja buutu dariijis vinnam bija iemesls dzzeimsam nebija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 28.12.2003 10:39
Raksts #38


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Nu moins. Potijs ir pārvērties un kā vēl. Viņš izkliedza visus savus krājumus kurus bija taupījis 4 gadus un varu derēt ka viņš censtos uzkliegt arī uz Voldemorta. Nu viens viņam izdevās- saraudināt Dumidoru
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 28.12.2003 10:45
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Harijam vienkārši iestājies pusaudža vecums - viņš ātri iekarst, visu laiku strīdas un grib pierādīt savu taisnību

Nee man arii besiitu ja man draugi taa rakstiitu!

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 11.09.2004 10:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 28.12.2003 14:36
Raksts #40


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



CITĀTS(aivvv @ 28.12.2003 05:33)
nu varbuut ka bisski ne pa teemu bet godiigi sakot jau pirmajaa graamataa viss biaj pateikts rons buus zeenu vecaakais un visticamaak arii kalambola komandas kapteinis turpmaak

tagad par teemu mesaprotu kas jums nepatiik nevar taccu atdaliit graamatu no graamatas tur tak viss turpinaas taspats vecais harjs vinnss aug un mainaas liidz ar laiku kaa jau mees visi un vinnss pret duudiju neriikojaas kaa dzeimss pret strupu jo vinnss neko nedariija un pat ja buutu dariijis vinnam bija iemesls dzzeimsam nebija

Nebija nekas pateikts. Tās bija tikai Rona vēlēšanās, nekas vairāk.

Jā, tā jau ir, ka viņš aug un mainās. Bet viņš ir vienīgais, kas ir tik ļoti izmainījies šo 5 grāmatu laikā. Un es nesaku, ka tas ir slikti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 23:33