Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par pareģojumu, kurš mirs kurš nē, Šis un tas, galu galā par pareģojumu.
Che
iesūtīt 25.10.2003 11:12
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.09.03



Nu taa..
iespeejams par sho teemu jau ir runaats, bet man slinkums mekleet un skatiities.
Taatad par prof. Trilaakaukaa pargojumiem.
Nedaudz padomaaju un meegjinaaju izdariit kaukaaadus secinaajumus. Ja paregojumaa teikts, ka kaads no abiem mirs, tad mees logjiski varam secinaat, ka ciinja droshi vien notiks 7 graamataa. liidz ar to, visticamaak Harijam naaksies stipori vien papildus apguut burvestiibu maakslas, lai vareetu tureeties pretii vold., jo skjiet ka ar Cukkarpaa ieguutajaam zinaashanaam un Harija veiksmi vien vareetu nepietikt izskiroshajai ciinjai.
es pat iisteniiba pat pielauju varbuutiiba, ka shaada ciinja vareetu pat nenotikt, jo Harijs paarietu tumsas speeku pusee. Dazhas tumsho speeku iipashiibu ieziimes manupraat jau ir redzamas 5 graamataa. un final battle starp Hariju un Dumidoru. domaaju, ka shaads scenaarijs buutu Roulingas cieniigs, paarsteidzot lasiitaajus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 91)
morticia
iesūtīt 10.09.2004 17:51
Raksts #81


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



es gan domaaju ka ja harijs nonaavees voldemortu viņš nebuus slepkava bet gan varonis visu aciis. un tad notix kaarteejaa negodiiba. slepkava nonaax nevis azkabanaa bet gan varoņu kārtā. bet man liekas ka mirs vinji abi un buus miers un nevienam nevajadzees nekaadu turpinaajumu.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.09.2004 11:47
Raksts #82


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



bet atsaucoteis uz iepriekss rakstiito....
nekur nav teikts ka harijs pats spees paardziivot sso speku kas izniicinaas tumsas valdnieku var gadiities ka vinnam jaaupuree sevi lai toizdariitu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Akane
iesūtīt 11.09.2004 12:29
Raksts #83


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.04
Kur: another place :P



njaa...es jau te varu tikai pievienoties dazju viedokljiem...
man jau arii liekas - ja harijs nogalinaas voldi tad vinju uzskatiis par varoni nevis slepkavu...bet nu tas pats notiks arii tad ja vinjsh pats arii tajaa pashaa reizee mirs...taa sakot, upureesies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 11.09.2004 19:52
Raksts #84


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Jau simtiem reižu esmu rakstījusi savu teoriju forumā par to, kādas varētu būt beigas. Bet protams, Roulinga jau visu izlems (un ja rēķinam to, ka beigas jau ir uzrakstītas, tad jau mēs neko mainīt nevaram).
Kāpēc gan nevarētu būt tā, ka Izšķirošās cīņas laikā pret Voldemortu raidītā burvestība viņam trāpa, un viņš pazūd. Visiem liekas, ka viss jau ir beidzes un tad pēc pāris nedēļām Harijs piemožas no miega ar asām sāpēm rētā. Voldemorts ir atgriezies.., bet to vai viņš patiešām ir atgriezies vai nav, to katrs pats var domāt.

Bet vēl viens variants, vai nevarētu būt tā, ka tad, kad (ja nu Harijs izdzīvo un Voldemorts nē) Harijs uzveic Voldemortu, tad viņam rēta izgaist? Ar milzīgām sāpēm, un viņš no sāpēm nomirst (kas man par idejām :blink: ).

Btw -> šādi līdzīgi pavedieni ir jau daudz tongue.gif
CITĀTS(eyedam @ 27.10.2003 16:19 )
Tikai Dumidors vēl to ir dzirdējis, bet kā jau daudzi no jums saka, varētu but, ka viņš visu nepasaka. Kaut vai tāpēc vien, ka arī man likās - un vai tas tiešām bija viss??


Dumidors vēl visu Harijam to stāstot ļoti ilgi runāja un teica, ka jau vajadzēja sen pastāstīt, bet viņš domāja, ka Harijs ir par jaunu kam tādam. Varbūt patiešām ir tā, ka galu galā viņam ir vēl kas slēpjams, ko viņš nepateica Harijam jo bail, ka Harijs varētu nobīties.

[Kamēr vēl bija pavediena sākums posti bija daudz sakarīgāki un lielāks prieks bija lasīt, bet tagad uz beigām vispār. Un vēl viens lūgums!!! Nesauciet Voldemortu par Voldiju! Un Hariju par Harču! Viņiem ir savi vārdi doti. Ak, jā pavediens sapludināts grin.gif ]


skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 14.09.2004 01:05
Raksts #85


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Fū, izrakos gan tam pavedienam cauri un nemanīju, ka kāds būtu ieminējies par ideju (ne manu oriģinālo gan), ko es gatavojos jums piedāvāt.

CITĀTS(Pareģojuma beigas)
Un katram jāmirst no otra rokas, jo neviens nespēs dzīvot, kamēr dzīvs ir otrs... Tas, kam būs spēks sakaut Tumsas pavēlnieku, piedzims, kad norietēs septītais mēness...

Ideja ir tāda, ka, iespējams, šie "otri" nemaz nav domāti Harijs ar Voldemortu. Iespējams, ka šis "otrs" ir kāds pavisam cits cilvēks (būtne) vai ka šāds "otrs" ir katram savs. Piemēram, Harijs varētu būt kaut kādā īpašā veidā saistīts ar Dumidoru (kāpēc gan Dumidors nemēģina nogalināt Voldemortu?) vai Nevilu, un Voldemorts ar vēl kādu citu (vai jauktasiņu princi?), kuriem arī ir kaut kāda svarīga loma šajā kopējā noslēpumā.

Pareģojumi vienmēr bijuši ļoti nenoteikti un mīklaini. Vai tiešām varētu būt tā, ka Trilonijas pareģojums nenozīmē neko vairāk, kā vien to, ko mēs it kā tik skaidri varam saskatīt?

Minēto domu pastiprina arī pareģojuma angļu (tas ir, oriģinālais) variants, kurā patiesībā nemaz nav vārda "otrs" (kas ticamāk norādītu tieši uz diviem darboņiem), bet tiek lietots vārds "other" – "cits".

CITĀTS
and either must die at the hand of the other for neither can live while the other survives...


eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy200
iesūtīt 14.09.2004 07:12
Raksts #86


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Apmaldījies... (atkal)



bet eyedam tavs ieskats nav pilniigs, ja vinjus var novaakt kaads otrs tad tam jaabuut dzimusham 7meenesii..... A tagad iedomaajos varbuut izraddisies ka Harijs ciinaas ar Voldemortu un kaut kur pa vidu izshaujas nevils un netiishaam traapa voldemortam un novaac vinju. Un tas ka Harijs ir izredzeetais nemaz nav taisniiba. Kaut gan domaaju ka tavs veids ka vinji vareetu buut saistiiiti vareetu buut paties, bet to jau mees uzzinaasim naakamajaas graamataas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minta
iesūtīt 10.10.2004 17:26
Raksts #87


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.10.04



es domaaju ka harijs ciiniisies ar voldi 7 graamataa, jo ja vinji ciiniisies 6 un kaads no vinjiem uzvarees ko tad rouling rakstiis 7 graamataa. protams vinji ciiniisies liidz 7 graamatai visu laiku un graamatas beigaas buus rakstiits kursh tad iisti buus vinneejis, tachu iespeeja, ka harijs paariet voldemorta pusee ir neiespeejama. voldemorta deelj nomira harija vecaaki un krustteevsun vinjsh vinju naavi gribees atriebt par katru cenu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 31.05.2005 12:46
Raksts #88


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Par Harija paariesanu tumsajos speekos es stipri saubos! Man liekas ka driizaak vinjs ciiniisies pret Voldemortu un uzvarees vinju! Ja vinjs zaudeetu Voldemortam tad sanaaktu taa ka visaam iepriekseejaam graamataam nebija jeega! Jebkuraa gadiijumaa ja tas paregojums bija pareizs es lloti gribu uzzinaat par so kauju! Taa vareetu buut visai interesanta!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 04.06.2005 11:21
Raksts #89


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Galu galā nav jau teikts, ka viss beigsies ar 7. grāmatu. Pasen lasīju, ka Roulinga apdomājot arī 8. grāmatas izdošanu. Tā būšot par Harija piedzīvojumiem Maģiskajā akadēmijā. Vai tāda jau kaut kur ir minēta? Tā jau laikam ir ka kāds no viņiem beigās mirs. Harijs??? Neticās.... Voldemorts??? Laikam jau..... Bet ko var zināt gan jau būs kārtējais pārsteigums par kuru neviens pat nenojauš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 11.01.2007 17:15
Raksts #90


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Njaa................Dumidors mirs-wai juus to zinat????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 11.01.2007 17:30
Raksts #91


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



aha vins nomira HP un Jauktasinu Princis beigaas..(Strups viņu nogalināja.. sad.gif )Ehh nu es nezinu..
tongue.gif Wiss war buut..Īsteniibaa Arii Harijam vajadzeetu mirt,,jo Roulinga ir saciijusi,ka nobeigs graamatu taa,ka neviens to nespees turpinaat sad.gif žeel..protams,bet tas viss atkariigs no Roulingas.. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 04.05.2007 19:32
Raksts #92


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



mana teorija -->

Izškirošā kauja starp Hariju un Lordu Voldemortu, risināsies ap saulgriežiem [pēc diviem pieminētajiem pareģojumiem,5 gr. beigas], un notiks godrika gravā[pēc ilustrācijas uz 7 gŗāmatas vāka]. Uzreiz pēc tam, kad harijs būs iznīcinājis atlikušos horkruksus.

Visticamāk, ka tajā visā būs aktīvi iejaukts atī Strups, fēniksa ordenis, un iespējams, ka Dumidora armija arī.

Harijs ļoti vēlēsies viens pats izcīnīt šo pēdējo kauju, bet visticamāk, ka viņam atkal kāds palīdzēs.

Lai Harijam rastos iespēja patēlot lielo varoni kārtējo reizi, tad iespējams, ka voldemorts varētu nolaupīt Džinniju, lai paātrinātu notikumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 21:35