Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Kā radās pasaule?
NovemberNövelet
iesūtīt 08.03.2004 16:42
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Es shodien aiz neko dariit panjeemu graamatu un saaku lasiit dazhaadu tautu versijas par pasaules rashanos..Un nonaacu pie secinaajumu, ka man interesanti, kursh pasaules rashanaas veids citiem liekas visticamaakais/ vispienjemamaakais?

Piemeeram, es lasiiju, ka daudzaam tautaam, arii latvieshiem ar pasaules radiishanu asocieejaas..Juuras putas!

Eegjiptieshiem arii super miits- vispirms bija Ra (saules dievs), kas radiija pats sevi, tad vinjam kljuva garlaiciigi, vinjshj nospljaavaas un vinja spljaaviena rezltaataa radaas gaiss un mitrums. (..)

Skandinaavu miits- Kursh man patiik vislabaak- iesaakumaa nebija nekaa, tikai tukshums Ginnugagaps, kas veeleejaas tikt piepildiits. Pa Ginnugagapu saaka rotaljaaties uguns un ledus, uguns ietekmee ledus saaka kust...Vinjdsh ienjeema milzha veidolu. Mizlis Iimirs saaka sviist un no vinja kreisaas paduses izauga viiretis un sieviete, no labaas- veel viens viirietis laughing.gif (..)

Šo rakstu rediģēja Reiki: 08.03.2004 16:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
NovemberNövelet
iesūtīt 09.03.2004 15:18
Raksts #21


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Northwatch, interesanta versija.

Ar sevis rakstiito es gribeeju pateikt tikai to, ka man liekas, ka ir pilniigi vienalga, vai tu tici, ka pasauli radiija milzis, Dievs, trollis vai veel nezin kas. Un taapat ir vienalga, kam cilveeks luudz paliidziibu gruutaa situaacijaa, kas iisti vinjam ir tas "Dievs", ja tas netraucee paareejiem, un pasham cilveekam paliidz, ljauj tikt skaidriibaa ar sevi, tad kaapeec ne? Vai tad pretreakcija nebuus vienkaarshi citaadaa noliegshana?

Šo rakstu rediģēja Reiki: 23.05.2004 12:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 09.03.2004 15:48
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



CITĀTS(Reiki @ 09.03.2004 15:18)
Ar sevis rakstiito es gribeeju pateikt tikai to, ka man liekas, ka ir pilniigi vienalga, vai tu tici, ka pasauli radiija milzis, Dievs, trollis vai veel nezin kas. Un taapat ir vienalga, kam cilveeks luudz paliidziibu gruutaa situaacijaa, kas iisti vinjam ir tas "Dievs", ja tas netraucee paareejiem, un pasham cilveekam paliidz, ljauj tikt skaidriibaa ar sevi, tad kaapeec ne? Vai tad pretreakcija nebuus vienkaarshi citaadaa noliegshana?

Nu ja tik vien kaa luudz paliidziibu gruutaas situaacijaas un tic kaa pasaules radiitaajam, tad, protams, ir vienalga. Tomeer, kaa jau mineeju, religgija ir vesela principu un notiekumu sisteema. Tas ir kas daudz daudz sarezzggitaaks par vienkaarssu pieluudzamaa objekta izveeli. Varbuut ir veerts meegginaat apzinaaties kam un kaadaas situaacijaas tu pati un arii apkaarteejie ir gatavi ticeet? Vai absoluuta tolerance ("kameer vinni man netraucee, lai dara ko grib") nav rada briivpraatiigam aklumam? Kas attiecaas uz ticiibas kritiku, tad neuzskatu to par citaadaa noliegssanu. Arii ticiibu var izveeleeties. Sekojossi, ja man kaada no iespeejamajaam izveeleem sskkiet mullkkiiga, tad man ir visas tiesiibas izteikt savu pamatotu viedokli par sso ticiibas formu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 09.03.2004 16:57
Raksts #23


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(Martins @ 09.03.2004 15:48)
Nu ja tik vien kaa luudz paliidziibu gruutaas situaacijaas un tic kaa pasaules radiitaajam, tad, protams, ir vienalga. Tomeer, kaa jau mineeju, religgija ir vesela principu un notiekumu sisteema. Tas ir kas daudz daudz sarezzggitaaks par vienkaarssu pieluudzamaa objekta izveeli. Varbuut ir veerts meegginaat apzinaaties kam un kaadaas situaacijaas tu pati un arii apkaarteejie ir gatavi ticeet? Vai absoluuta tolerance ("kameer vinni man netraucee, lai dara ko grib") nav rada briivpraatiigam aklumam? Kas attiecaas uz ticiibas kritiku, tad neuzskatu to par citaadaa noliegssanu. Arii ticiibu var izveeleeties. Sekojossi, ja man kaada no iespeejamajaam izveeleem sskkiet mullkkiiga, tad man ir visas tiesiibas izteikt savu pamatotu viedokli par sso ticiibas formu.

Martin, tu nejauc ticiibu ar religjisko fanaatismu? Reaali es pati nepiederu iisti nevienai religjijai, bet tas nenoziimee, ka es nosodu tos, kas kaadai pieder.. Padomaa pats, tu saki, ka ticiiba ir principu un noteikumu sisteema..Nu tad..Vai tev pasham nav savi principi, kuriem tu seko? Vai tad tev nav lietas, ko tu nekad nedariitu, un tieshi otraadi, ko buutu gatavs dariit? Un vai tie principi nav radushies sabiedriibas ietekmee?
Vai tu pats nesvini Lieldienas? Vai nesvini Ziemassveetkus? Vai vismaz kaadi no kristieshu sveetkiem jebkad nav padariijushi tavu dziivi jaukaaku? Vai tev nekad nav piemitis neviens ieradums, kuram pats tu tici, ka to nevajag paarkaapt? religjija ne vienmeer izpauzhas ieshanaa uz bazniicu, sludinaashanaa un fanaatismaa.. Palasi kaadreiz, kaados apstaakljos cilveeki pienjeema kristietiibu (es nerunaaju par tiem, kas to pienjeema piespiedu kaartaa)
Un veel- vai tev, Martin, patiktu, ja es pie tevis, kameer tu omuliigi eestu karbonaadi, pienaaktu un teiktu :"Nee, karbonaade nav veseliiga, es uzskatu, ka vajag eest daarzenjus!!" Stulbi, vai ne? Bet tas pats ir ar religjiju..Mees nezinam, kas licis shim cilveekam pieveersties religijai, kas vinjam ir bijs jaapaardziivo, nezinam vinja motiivus, jo neviens nevar ieliist otra aadaa un sajust to, ko sajuut otrs. Taapat, es vareetu mineet daudz piemeeru, kaapec nevajadzeetu eest galju, bet varbuut tev aarsts ir pateicis to eest.. Tas ir vajadziigs tavai veseliibai ..Un tu tachu dariisi toi, ko tu uzskatiisi par pareizu, vai ne?
P.S. Atvaino par banaalo piemeeru ar galju laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 09.03.2004 17:26
Raksts #24


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu vismaz man jebkuras formas fanātisms uzdzen šermuļus! Bij mums viena radiniece adventiste...nu ko lai saka, smags gadījums. Bet viņai neizdevās savos tīklos nevienu tā arī ievilkt. Tas īstenībā ir briesmīgi! Ta neracionalitāte, aklais fanātisms...un briesmu lietas, kas rezultātā var sanākt...reliģu pretrunu dēļ tak pasaulē joprojām asinis straumēm plūst...un viss kaut kādu vecu, arhaisku muļķību dēļ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 09.03.2004 17:52
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Piemeers ar galju nav iisti korekts, tak ne jau galjas deelj. Redz' ja es dievkalpojuma laikaa ieietu Doma bazniicaa, nostaatos pie altaara un saaktu skalli saukt, ka "juus visi, kristiessi, esat leetticiigi mullkki! es neredzu nekaada pamata ticeet tam, kas rakstiits juusu Biiibelee! ideja par pasaules radiissanu septinnas dienaas no nekaa jau sen ir tik pat laba kaa ideja par pasaules rassanos no dieva spllaudeklliem!" un taa taalaak, tad man pamatoti vareetu izteikt pretenzijas, ka es jaucos citu llauzzu ticiibas lietaas, trauceeju vinniem svariigu rituaalu norisi un vispaar uzvedos pilniigi nepiennemami. Tak, ja es publiskaa forumaa izsaku savu viedokli par idejaam, kuras man nesskkiet piennemamas, tad situaacija ir pavisam cita. Sekojossi, tu vienkaarssi paarspiilee manu veelmi izklaastiit (vai varbuut pat uzspiest) citiem manu viedokli. Taa nebuut nav tik uzmaaciiga, kaa tev varbuut sskkiet. Tik taalu par to kaa man patiktu, ja man paarmestu karbonaades eessanu.

Kas attiecaas uz Lieldienaam un Ziemassveetkiem, tad es nu gan netiku apgalvojis, ka sso tradiiciju ieveerossana padara cilveeku par piederiigu kaadai no religgijaam. Tik pat labi vareetu apgalvot, ka atziimeejot starptautiskos darba llauzzu solidaritaates sveetkus cilveeks klluust par komunistu. Taa es netiku teicis un arii nedomaaju. Es saprotu, ka briizziem ir gruuti atdaliit ar religgiju saistiitas lietas (kaa regulaara iessana bazniicaa un piedaliissanaas attieciigos rituaalos) no tradicionaalas sveetku noriseeem, kuras netiek (vismaz apzinaati) saistiitas ar kulta lietaam. Tomeer to vajag censties dariit. Nejauc nu visu kopaa. Religgija ir religgija. Un sveetki var buut tikai sveetki.

Taapat es arii netiku teicis, ka religgija vienmeer izpauzzas fanaatismaa. Nepavisam ne. Tu saki, ka religgija neizpauzzas iessanaa bazniicaa? Kas attiecaas uz kristiessiem, tad, cik zinu, gan katolliem gan luteraanniem vismaz laiku pa laikam tiek prassiits piedaliities bazniicas rituaalos. Ideaalaa variantaa kristiessa ikdienas dziive nav atdalaama no vinna ticiibas. Tas noziimee, ka iists katolis vai luterticiigais iet bazniicaa. Saprotams, ka muusdienaas pastaav lloti daudz variaaciju par kristietiibas teemu, tomeer vairumaa gadiijumu ticiigie piedalaas kautkaados kopeejos rituaalos, kuri visdriizaak notiek bazniicaa. Publiska piedaliissanaas draudzes dziivee kristietiibaa ir lloti svariiga religgiozitaates izpausme. Vai gan tos, kuri nekaadi neizraada savu ticiibu citiem ticiigajiem vispaar var saukt par kristiessiem?

Un kaapeec tu uzskati, ka es nosodu tos, kas uzskata sevi par piederiigiem kaadai religgijai? Es tikai izturos kritiski pret vinnu uzskatiem kaadaa noteiktaa jomaa. Es dodu vinniem visas iespeejas sevi aizstaaveet pret maniem (varbuut nepamatotajiem) iebildumiem. Skeptiska attieksme neliecina, ka es kaadu pilniibaa nosodiitu vai veeleetos paaraudzinaat. Es vinnu uzskatiem attieciibaa uz pasaules kaartiibu (kuru religgijas tomeer meeggina izskaidot) vienkaarssi neuzticos. Dazzkaart es ssos uzskatus turu par mullkkiigiem un nepamatotiem. Un piedod, bet arii cilveekus, kuri speej pie tamliidziigiem uzskatiem tureeties es uzskatu ja ne par mullkkiem, tad par slinnkkiem, kuri neviizzo domaat passi ar savu galvu, gan. Kas tur tik sevisskks? Vai tu visam tici, ko tev saka? Man sskkiet, ja reiz tu vispaar aizdomaajies par lietaam, kuras sseit apspriezzam, tad tu nepavisam neesi leetticiiga. Kaapeec tu baidies buut arii pie viena vismaz nedaudz kritiska? Zini, staaveet malinnaa, skatiities uz nejeedziibaam un pie sevis murmuleet "es esmu tik tolerants. tik tolerants. ak, ja es nebuutu tik iecietiigs!" ir stipri vieglaak, nekaa iznaakt priekssaa un pateikt, ko iisti domaa par sso vai to lietu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 09.03.2004 18:05
Raksts #26


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



wacko_a.gif wacko_a.gif

Nu Martin ti dajoš! Respect! Šitādu te sacerēt! Un zini - šoreiz ir tāds ne pārāk biežs gadījums kad mūsu domas par kādu jautājumu puslīdz sakrīt!!! w00t.gif

Šo rakstu rediģēja Reiki: 22.05.2004 16:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 09.03.2004 18:17
Raksts #27


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(Martins @ 09.03.2004 17:52)
Un piedod, bet arii cilveekus, kuri speej pie tamliidziigiem uzskatiem tureeties es uzskatu ja ne par mullkkiem, tad par slinnkkiem, kuri neviizzo domaat passi ar savu galvu, gan. Kas tur tik sevisskks? Vai tu visam tici, ko tev saka? Man sskkiet, ja reiz tu vispaar aizdomaajies par lietaam, kuras sseit apspriezzam, tad tu nepavisam neesi leetticiiga. Kaapeec tu baidies buut arii pie viena vismaz nedaudz kritiska? Zini, staaveet malinnaa, skatiities uz nejeedziibaam un pie sevis murmuleet "es esmu tik tolerants. tik tolerants. ak, ja es nebuutu tik iecietiigs!" ir stipri vieglaak, nekaa iznaakt priekssaa un pateikt, ko iisti domaa par sso vai to lietu.

Hmm..Martin, nu tad mana personiibas dubultoshanaas tagad redzama visaa taas kraasnjumaa, jo citi man te paarmeta tieshi preteejo- ka neesmu pietiekami toleranta. happy.gif
Nee, es neticu visam, ko man saka, tieshi otraadi, man ir tendence apshaubiit pilniigi visu, pat tad, ja es to nesaku skalji.
Es nebaidos buutu kritiska- es zinu, ka daudzas religjijas it kaa aiziet galeejiibaas, deelj taam rodas kari, konflikti utt. Tomeer es arii apzinos, ka cilveeks ir taada buutne, kas nevar iztikt bez konfliktiem, un man ir paarlieciiba, ka, ja tos neizraisiitu religija, tad noteikti izraisiitu kaut kas cits, kaut vai siikums, no kura tas aizietu bezgaliibaa. Un, ja runaajam par visaadaam galeejiibaam, fanaatismiem, tad es pilniigi pieljauju- nebuutu religjijas, buutu kaut kas cits. Katram cilveekam esot sava novirze (pilniigi bez jokiem), un tad visiem buutu iespeeja realizeet taas. Sorry, bet es neticu, ka tieshi religjija ir ceelonis konfliktiem. Likumi jau arii saakumaa bija izdomaati, lai paliidzeetu cilveekiem.. Bet tagad tos saprot kaa bezjeedziigus ierobezhojumus..Kas pie taa vainiigs?- Pats cilveeks.. Likumus nevar atcelt..Un kas pie taa vainiigs-atkal pats cilveeks.
Man nav probleemu pateikt to, ko es domaaju..Cita lieta- vai citiem to, ko saku es vajag?
Manam bijushajam draugam bija taada ljoti jauka tendence apgalvot, ka religija esot domaata vaajiem cilveekiem..Es vinjam pajautaaju- pag, bet ko tu dari, kad tev ir probleemas? Ok, tu neej uz bazniicu, bet tu ej pie kaada labaakaa drauga parunaaties..A varbuut citiem taadu nav.. Un nevar jau pieprasiit, lai visi buutu vienaadi stipras personas, lai ar visu ciiniitos savaa iekshienee, starp citu, shaadas emocijas agri vai veelu izpauzhas kaa agresivitaate...
Varbuut, ka religija kaadam tomeer speej paliidzeet noticeet pasham galvenajam- pasham sev ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 09.03.2004 23:29
Raksts #28


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS
Ideaalaa variantaa kristiessa ikdienas dziive nav atdalaama no vinna ticiibas. Tas noziimee, ka iists katolis vai luterticiigais iet bazniicaa. Publiska piedaliissanaas draudzes dziivee kristietiibaa ir lloti svariiga religgiozitaates izpausme. Vai gan tos, kuri nekaadi neizraada savu ticiibu citiem ticiigajiem vispaar var saukt par kristiessiem?

Jau labu laiciņu neesmu bijusi baznīcā, bet tomēr uzdrošinos apgalvot, ka esmu kristiete. Cik īsta vai neīsta, laba vai slikta - tas ir cits un tikai manai sirdapziņai un Dievam izšķirams jautājums. Piekrītu, ka pie tām priekšzīmīgākajām mani ne tuvu nevar pieskaitīt. smile.gif
Neuzskatu, ka man kādam kristietība būtu jāpierāda. Ticība galu galā ir viena varen intīma padarīšana, kas, manuprāt, ir vairāk domāta diviem - tev un Dievam, kuru tu pielūdz. Un tai nav obligāti nepieciešama piedalīšanās rituālos (lai gan tie stiprina kopības saites un tā tālāk, un ir atzīstami par labiem esam).
CITĀTS
Es dodu vinniem visas iespeejas sevi aizstaaveet pret maniem (varbuut nepamatotajiem) iebildumiem

Bet vai vajag? Varbūt labāk nesākt "ticību karus"? Vēl jo vairāk tāpēc, ka ne viens, ne otrs negrasās no saviem uzskatiem atkāpties... "davaiķe buģem žiķ družno!"
CITĀTS
Un kaapeec tu uzskati, ka es nosodu tos, kas uzskata sevi par piederiigiem kaadai religgijai? Es tikai izturos kritiski pret vinnu uzskatiem kaadaa noteiktaa jomaa

Varbūt tu tā nedomā, bet izsakies gan samērā aizvainojoši. Varbūt varam vienoties, ka tu ne īsti precīzi izteicies, bet mēs ne visai pareizi sapratām. I vilks būs paēdis, i kaza dzīva, i ganiņam vieglas smiltis. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 10.03.2004 00:28
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



CITĀTS(Lia'angia @ 09.03.2004 23:29)
Varbūt varam vienoties, ka tu ne īsti precīzi izteicies, bet mēs ne visai pareizi sapratām. I vilks būs paēdis, i kaza dzīva, i ganiņam vieglas smiltis. tongue.gif

Attieciibaa uz tevi noteikti! Jo man nu gan ir gruuti iedomaaties tevi kaa fanaatikki vai citu miglaino uzskatu apmaatu neko iisti nesaprotossu ticiigo. Taa kaa, tevis deell esmu gatavs parakstam vilkt pentagrammu zem mineetaas vienossanaas ar savaam (vai jebkura cita piemeerota aazza smile.gif) asiniim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 10.03.2004 01:21
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Redz, IMHO, Martin, tu piemirsti vienu momentinju (es gan pats neesmu ticiigais, bet sanaaks nedaudz aizstaaveet kristietiibu), ka taa neobligaati apmiglo praatu un liek domaat neatbilstoshi zinatniskajiem atklaajumiem. Veel jau ir moraalais jautaajums. Piemeeram, njemot veeraa matematiku, varbuutiibas teoriju, un visvisaadus apreekjinus, man vareetu itin izdeviigi sanaakt ruupiigi sagatavojoties panjemt shaujamo vai sitamo atrast kaadu cilveeku, novaakt vinju, ieguut vinja naudu. Par lielaaku naudu, es vareeshu vairaak nopirkt pienjemsim eedamaa un mans kjermenis buus apmierinaataaks. Man ir labaak un viss.(protams, ja visi taa dariitu, no ekonomikas un sociologjijas viedoklja rastos haoss, tachu ne jau par to es domaaju pirmo, kad acumirklii atmetu sho sevis izklaastiito plaanu kaa absurdu un nepienjemamu) Tachu kaut kaadi apsveerumi par to, ka taa nevajadzeetu dariit man neljauj taa riikoties un tie nebuut nav saistiiti ar lielo spraadzienu vai ko tamliidziigu. Religjijas meerkjis taadaa zinjaa IMHO nav pataisiit ikienu par
CITĀTS
neko iisti nesaprotossu ticiigo
, bet dot kaut kaadu veelmi ticeet savas pastaaveeshamas jeegai un citu arii.


Hmz, mees gan nedaudz ar savu dazhaado uzskatu risinaashanu esam aizgaajushi offtop`aa, jo pati pasaules radiishana paarlieku netiek vairs apspriesta.
Anyway, pateicoties maniem agnostiskajiem uzskatiem es buutiibaa varu kaut kaadaa meeraa pienjemt jebkuru pasaules radiishanas variantu vai izdomaat saveejo. Piemeeram, laikam maoru (vai kaa cita, vairs neatceros), ka visumu radiija krauklis diezgan smagi straadaajot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 10.03.2004 08:22
Raksts #31


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Martins @ 10.03.2004 00:28)
Jo man nu gan ir gruuti iedomaaties tevi kaa fanaatikki vai citu miglaino uzskatu apmaatu neko iisti nesaprotossu ticiigo. Taa kaa, tevis deell esmu gatavs parakstam vilkt pentagrammu zem mineetaas vienossanaas ar savaam (vai jebkura cita piemeerota aazza smile.gif) asiniim.

grin.gif smile.gif grin.gif
Nu patiesību sakot, savulaik es savai Bībeles skolotājai pamatīgi apniku i ar pasaules radīšanu, i Ādama un Ievas bērniem un asinsgrēku, i ar daudz ko citu. Un sapratu, ka tie timēr ir sīkumi, Bībeli, sevišķi Veco Derību, var tulkot diezgan dažādi, tā tomēr ir līdzībās rakstīta, bet galvenais ir ideja, ko dod Jaunā Derība, un tā nu, lūk, man patīk un to es pieņemu.
Par to āzi varam vēl padomāt. Man gan te uzreiz radās asociācijas ar "Rasas" vedību dziesmu, kur āzi upurēja ne ta demdībās, ne krustabās. rolleyes_a.gif
Dod, māsiņa, ko dodama,
dod āzim raibus cimdus,
citu gadu šādu laiku
tev āzīti vajadzēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 10.03.2004 19:11
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Cilveeki..Nekad nedomaaju, ka es to teikshu, bet..Mees te riktiigi no teemas nobraucaam, un jaunu pavedienu shai teemai vismaz es neveidoshu, paaraak jau bezjeedziigi striidi un negatiivas emocijas var izveidoties.. Taapeec davai labaak izteiksim savas versijas par miitiem un pasaules radiishanu.

Taa kaa Lia`Angia jau pateica to, ko gribeeju rakstiit, tad uzskatiishu, ka shii teema ir beigusies.

Paldies visiem, kas izteicaas un visiem par lielo rakstiishanu, bija jauki tik plashi izklaastiitus viedokljus palasiit. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fiona
iesūtīt 14.03.2004 19:15
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.04
Kur: Ulubele



Man vispienjemamaakaa atbilde un taada tipa jautaajumu buutu, ka pasaule radaas savienojoties putekljiem kosmosaa, un nekaadi paardabiski speeki to nav sekmeejushi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 23.03.2004 23:44
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Reiki @ 08.03.2004 16:42)
Skandinaavu miits- Kursh man patiik vislabaak- iesaakumaa nebija nekaa, tikai tukshums Ginnugagaps, kas veeleejaas tikt piepildiits. Pa Ginnugagapu saaka rotaljaaties uguns un ledus, uguns ietekmee ledus saaka kust...Vinjdsh ienjeema milzha veidolu. Mizlis Iimirs saaka sviist un no vinja kreisaas paduses izauga viiretis un sieviete, no labaas- veel viens viirietis  laughing.gif  (..)

Vai nav kas zināms, par ko tālākajā pasaules attīstības gaitā kļuva tas otrais vīrietis??? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.03.2004 14:14
Raksts #35


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Palpatins @ 23.03.2004 23:44)
CITĀTS(Reiki @ 08.03.2004 16:42)
Skandinaavu miits- Kursh man patiik vislabaak- iesaakumaa nebija nekaa, tikai tukshums Ginnugagaps, kas veeleejaas tikt piepildiits. Pa Ginnugagapu saaka rotaljaaties uguns un ledus, uguns ietekmee ledus saaka kust...Vinjdsh ienjeema milzha veidolu. Mizlis Iimirs saaka sviist un no vinja kreisaas paduses izauga viiretis un sieviete, no labaas- veel viens viirietis  laughing.gif  (..)

Vai nav kas zināms, par ko tālākajā pasaules attīstības gaitā kļuva tas otrais vīrietis??? :blink:

Bet vai jūs atcerās, kā pats Imirs radās? Viņu no ledus izlaizīja milzu gotiņa vārdā Buri.... rolleyes_a.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 24.03.2004 16:22
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



varbuut pietiks ar Skandinaavu miitiem?
Starp citu, juus zinaajaat ka kad Imirs nomira vinja kermenis kluva par zemi, bet kaa jau katrs liikiits tas saaka daliities un to saaka eest taarpi, kas palika par ruukiem... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saules1
iesūtīt 25.03.2004 18:03
Raksts #37


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Duh?? pie datora,kur citur?



itkā pasaule esot radusies lielā sprādzienā.... wink.gif

Šo rakstu rediģēja Reiki: 23.05.2004 13:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morgion
iesūtīt 25.03.2004 19:41
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Geju aplis



Varētu būt dažādi minējumi............no leilā sprādziena, no Dieva, no ciplanētiešiem un daudziem citiem variantiem...............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 28.03.2004 21:01
Raksts #39


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(Kedriks @ 24.03.2004 14:14)
Bet vai jūs atcerās, kā pats Imirs radās? Viņu no ledus izlaizīja milzu gotiņa vārdā Buri.... rolleyes_a.gif laughing.gif

Kedrik, tu kaut ko nejauc? huh.gif
Imirs veidojaas kuustot ledum, un jaa, govs laiziija saaljos ledus blukjus un uzgaaja cilveeka galvas virsu, bet ne Imira...Treshajaa dienaa atsedza visu cilveeku. Un tieshi vinja vaards, nevis govis getlost.gif bija Buri. Buri piedzima deels, vaardaa Bors, kas appreceeja milzha meitu. Vinjiem bija 3 beerni- Odins, Villijs un Vee.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dana
iesūtīt 29.03.2004 11:57
Raksts #40


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04



Nu, nezin kā jūs, es ir ticēt, ka visas paralēles no seno tautu teikām ved pie viena feina avota, kur tas ir visprecīzāk aprakstīts - pie Bībeles. Tas arī viss, ko gribu teikt par pasaules rašanos - tai grāmatā viss ir smalki aprakstīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 12:09