Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spēles, kuras jūs ieteiktu paspēlēt
Canadian
iesūtīt 21.06.2004 10:41
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Šis pavediens ir domāts, lai rakstītu spēles, kuras ieteiktu paspēlēt. Rakstīt var vienalga kādu, izņemot HP&GP spēles wink.gif
Jāmēģina pievienot arī spēles sižetu un veidu wink.gif

Šo rakstu rediģēja orx: 21.06.2004 10:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
mērfija
iesūtīt 21.06.2004 10:48
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.04
Kur: latvija,valmiera



jaunais sims ir forss
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kenijs
iesūtīt 21.06.2004 10:48
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu es ieteiktu:
Tony Hawk's pro Skater Underground
Max Payne 2
NFS Underground
Nu protams HP & GP
Unreal Tornament 2004
(Tas nav visas, shis ir pirmas kuras man ieskreja galva)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 21.06.2004 11:12
Raksts #4


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Max Payne2 nu nekādi neiesaku - tas i marasms kaukāds

Tātad iesaku -
Max Payne (pirmais protams)[TPS] spēle ar sižetu, kas atstāj kaunā vairumu holivudas filmu (un visas man zināmās datorspēles, RPG ieskaitot) un vēl piedāvā labu gameplay.
UT 2004 [FPS] sporta šūteris, labākais tāds, d-žēl aizņem nejēgā daudz vietas uz cietņa, bet katrs baits ir tā vērts
Morrowind [RPG] labākais man zināmais RPG, neaptverami plaša pasaule un chargens par ko es ilgi sapņoju - uzlabojas tās prasmes, ko tu lieto, nevis tās ko tu vnk izvēlies levelupos
Deus ex [FPS-RPG] viens no labākajiem FPS, kādus zinu - lielisks sižets (kaut arī MP nevelk ne tuvu), iespējas to pamatīgi ietekmēt, chargens, kas FPS nav visai bieža parādība.
Half life: Counter strike [FPS] vēl viens sporta šūteris ar minimālu specvienības spēļu pieskaņu. Fakts, ka tā ir visu laiku pārdotākā spēle pasaulē runā pats par sevi.

Pagaidām viss, bet varbūt atcerēšos vēl kaut ko izcili labu.

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 21.06.2004 11:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 21.06.2004 12:18
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Ū, jā, Par Morrowind piekrītu vecajam, labajam Grimam. Spēles sistēma ir labā. thumbsup.gif
Vēl - Neverwinter Nights. Es ir būt neārstējams fans.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 21.06.2004 12:20
Raksts #6


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Nu ja, Neverwinters ir labs... Jāmāk tik spēlēt sakarīgi, tā lai pašam prieks. Morrowinds arī lielisks.
Deus Ex IR spēle ar labāko sižetu. Nelineārs. Max Payne bija klasisks, lineārs sižetiņš... Deus Ex - valda!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yanger
iesūtīt 21.06.2004 12:39
Raksts #7


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04



SW: KOTOR (Knights of the old republic) - RPG pēc Star Wars motiviem. Nekādā gadījumā viņu es nenosauktu par lineāru spēli. Iespēju ir tik daudz, ka galva reibst.

Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Labākā stealth spēle ko es zinu. Tu esi Sam Fisher un strādā Third echalon grupā. Pie spēles sižeta ir piestradajis pats Tom Clancy, tātād ir jācīnās pret teroristiem, bet tas nav kā CS. Ir ļoti labi pārdomāts sižets (marazmu nav), Gameplay aizrauj uz 100%. Esmu totāls fan visam kur ir strādājis Clancy (sum of all fears, Rainbow six, un īpaši Splinter Cell).

Prince of Persia: Sands of Time. Pašam man viņu kompis nevelk, diemžēl, bet es par vinu zinu laikam vairak nekā dažs labs, kas ir spelejis. Tātad adventure spēle senās persijas stilā. Priņča fiziskā sagatavotība ir nepārspējama (Acrobatics ir TĀDS, ka ....).
Sižets ari nav peļams.

Legacy of Kain:Defiance - Kurš tad nav par šitiem dzirdējis. wink.gif Tu spelē pārmaiņus kā vampīrs (Kains) un spektrs (Raziels). Katram savi prikoli (sūkt asinis, izsūkt dvēseli, utt). Samērā asiņaini. Bet pēc kādas stundiņas spelēšanas iestājas absoluts dvēseles miers. Viens mīnuss - piegrižās pēc vienas nedēļas, tapēc iesaku iziet nedēļas laikā.

NOLF 2 (Noone lives for ever). - FPS. Es gan viņu vairāk spēlēju dēl galvenās varones (iztaisīta pat ĻOTI simpātiska). Sizets - nu tā... Pēc idejas tā arī ir stealth spele, bet nu spriediet paši: pirmā misija ir tikt līdz vienai mājiņai neizraisot aizdomas un neatstajot pēdas. Kad misiju biju pabeidzis (100% veiksmīgi), aiz manis bija palikusi līķu taciņa. Tā kā, tas ir tikai nosacīti STEALTH.

Half life 1 & 2: Bez kommentāriem.

FIFA 2004 - Nosaukums visu izsaka grin.gif

UFO aftermath - RPG (laikam). Tu vadi nelielu izdzīvotāju pulciņu, kas ir palikusi dzīvi pēc citplanētiešu uzbrukuma zemei (viņi inficēja visus ar kaut kādā sporām, ka rezultātā lielākā daļa izmira). Lieliska stratēģija. Ļoti grūta, bet sagādā lielu gandarījumu, kad iziets.

UT 2004 - bez kommentāriem.

Tas pagaidām arī viss. Ja atcerēšos tad vēlāk vēl kaut ko pievienošu. grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 21.06.2004 12:41
Raksts #8


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nevewinters ir galīgs mēsls. Counter-Strike var spēlēt, bet tas ka to sūdu ir pārdevuši visvairāk, neko nenozīmē. To pārsvarā spēlē visādi idioti no 5-16 gadiem, kas neko spēlēt nejēdz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yanger
iesūtīt 21.06.2004 13:02
Raksts #9


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04



Galīgs mēsls jau nu nav. Ja spēlē viņu pirmo reizi tad ir tīri normali, bet man uznāca vēmiens, kad es mēģināju uzspēlēt viņa Add-ons (Shadows of Undrentide). Viņs vienkārši ātri piegriežās. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 21.06.2004 13:17
Raksts #10


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(Mastero Jazz @ 21.06.2004 13:20)
Nu ja, Neverwinters ir labs... Jāmāk tik spēlēt sakarīgi, tā lai pašam prieks. Morrowinds arī lielisks.
Deus Ex IR spēle ar labāko sižetu. Nelineārs. Max Payne bija klasisks, lineārs sižetiņš... Deus Ex - valda!

BS!
Deus ex, protams ir vairāk iespēju ietekmēt sižetu, taču ne jau tikai linearitāte vai nelinearitāte nosaka sižeta labumu. Grāmatā vai filmā tu arī meklē nelinearitāti (man zināma tikai viena grāmata kurā iespējams ietekmēt sižetu)?
Max Payne sižets lielā mērā aizrauj arī tāpēc, ka tev pašam tas nav jālemj, nav daudz jādomā, vari to BAUDĪT. Kā labu filmu.

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 21.06.2004 13:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 21.06.2004 13:37
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Par speeleem diskusijaa garaa un smalkaa neiesaistiishosh, taadiem pasaakumiem veltu savu laiku gamez.lv vai apollo speelju sadaljai. Tachu piebildiishu uzskatu, ka labam RPG daudz vairaak veerteeju briiviibu un izveeles iespeejas, sizheta attiistiibas variaacijas, nevis vienkaarshi labu un sarezhgjiitu sizhetu. RPG taa nav prioritaate, jo RPG tik un taa neizbeegami pakaasiis kvestiem sizhetu pamatiigumaa, vinjiem ir jaaspiezh uz, manupraat, RPG galveno prioritaati - lomas izspeeleeshanu, proti, riiciibas dazhaadiibu un improvizaacijas iespeejaam.

Bet tas jau iisteniibaa bija offtops. Ja kaut kas jaaiesaka no jaunaakajiem gabaliem (jo par vecajiem runaajot, es te vareetu rakstiit stundaam ilgi), tad iesaku jauno strateegjiju Perimeter no krievu firmas KD-LAB. Tieshaam jauns vaards zhanraa, par ko arii priecaajos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 21.06.2004 23:21
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Ja daudz cilvēki, es iesaku spēlēt spēli "Kasdārzā". Noteikumus jau laikam visi zin. "Kas dārzā, kas dārzā? Bitīt rožu darziņā!"... Vēl mēs vēl bieži spēlējam "pakaviņus". Spēles noteikumi ir šādi: zemē tiek iesprausts metāla stienītis, uz kura rindas kārtībā spēlētāji mēģina uzmest pakavus, kurš vairāk uzmet, uzvar. Ceru, ka Jums patiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 22.06.2004 00:00
Raksts #13


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS
Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Labākā stealth spēle ko es zinu. Tu esi Sam Fisher un strādā Third echalon grupā. Pie spēles sižeta ir piestradajis pats Tom Clancy, tātād ir jācīnās pret teroristiem, bet tas nav kā CS. Ir ļoti labi pārdomāts sižets (marazmu nav), Gameplay aizrauj uz 100%. Esmu totāls fan visam kur ir strādājis Clancy (sum of all fears, Rainbow six, un īpaši Splinter Cell).

Viss no viņa izņemot Splinter Cell smird. The Sum Of All Fears izgāju pa 2 stundām! Sviesc. Tikai Splinters no tā visa rullē. Labākais stealth actions!

SW: Knights of the Old Republic - sižets tīri tā neko. Bet ir diezgan lineārs. Vismaz nekur nomaldīties nevarēja, jo uz visām vietām tika i1 ceļš bija.

Prince of Persia arī labs. Tikai vismaz GeForce 4 vajag, lai varētu normāli spēlēt, tipa lai grafikas gļuki nav.

UT 2004 - GODLIKE!!!

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 22.06.2004 00:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 22.06.2004 08:58
Raksts #14


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



A man ir Geforce 4, bet prince of percia vienalga atteicās iet. To videokarti spēle vnk neatbalsta, pieprasa FX vai kauko vēl nežēlīgāku.

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 22.06.2004 08:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 22.06.2004 09:45
Raksts #15


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Baldur's Gate un Baldur's Gate II rullzz 4ever.

Tā ir labākā spēle, kas jebkad ir uztaisīta un nekas labāks nekad nav bijis un diezvai tuvākā laikā būs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yanger
iesūtīt 22.06.2004 11:56
Raksts #16


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04



Prince of Persia prasa Ge Force 4 FX (ja nemaldos, TIKAI). MX viņš pretī neņem. Arī GO sērijas (kā man [man ir laptops]) neņem. UBISOFTS vispār pēdējā laikā neko bez pixel un vertex shader neprasošu neizlaiž. Es kaut kā cenšos iztikt ar 3D analyze. Palīdz arī, bet POP:SOT neaizgāja sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 22.06.2004 14:25
Raksts #17


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Man Prince of Persia gāja arī uz GeForce 3, tikai tur kur jābūt izplūšanas efektiem, tur bilde pārvēršas viendabīgā masā. Tas efekts, ko vajag, uz GF 4 jau nu ir. Nekas, drīz man būs FX.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 22.06.2004 14:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seleborn
iesūtīt 22.06.2004 19:42
Raksts #18


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 11.06.04
Kur: Pie datora



Man personīgi patīks spēlēt Call of Duty interneta serveros. Diezgan interesanti, ka ir daudz kartes (CS jau noriebās), var spēlēt par savu valsti, var uzlikt, ka var nošaut savu komandas biedru. Vispār ĻOTI laba un interesanta spēle.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 22.06.2004 21:38
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



noteikti ieteiktu uzspeeleet aklaas wistinjas.noteikumi taadi-panjem wienu muljkjiiti,aizsien winjam acis,iegriezh winju tik reizes cik gadu un plaukshkjina rokas,sit kaajas un wisaadi citaadi dod par sewi zinju.BRIIDINAAJUMS-nespeeleet wirtuwee,nespeeleet kopaa ar zaudeet nemaakoshiem,iigniem cilweekiem,nespeeleet wienaa telpaa ar no darba nogurushiem,stresa maaktiem wecaakiem!es garanteeju jautriibu.wienigi ja ieweerosiet wisus lietoshanas noteikumus.wink.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.06.2004 11:23
Raksts #20


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Man patīk Sims, diezgan jautra spēle.
Vēl man patīk Heroes of might and magic(ja kāds tādu ir dzirdējis) grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:45