Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Globālā sasilšana
mad
iesūtīt 11.08.2004 10:05
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



es vakar biju uz filmu "diena peec riitdienas'' un tur vis bija par to globaaalo sasilsanu!!! un tejaaa bija taaas viesuljveetras pluudi negais un krusas vai juus ticat ka taaa kaadrez notiks???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Tots
iesūtīt 31.12.2004 09:56
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Cik tas akmens smags? Manliekas ka senattnē cilvēcei tika dota izvēle starp diviem ceļiem un ja skātās pēc faktiem tad liekas ,ka mēs vienmēr esam izvēlējušies ceļu kas atbilst tam ko redzam mums priekša.

Tā tad hesus ūdens. Radioktīvās celtnes. Dabas zināmā piesārņošana. Tie kas redzēja filmu "Diena pets rītdienas" Atceraties ,ka beigās tieca tie kosmonoiti ka gaiss ir bijis tīrāks kā agrāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 31.12.2004 21:57
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Tas butu plana akmens plaksne, kas butu tikai tik liela ka caurums, pa kuru es kanapi varu ielist ieksha pasha izraktaja pazemes bunkuraa!!! Akmens svertu aptuveni kadus 10 kg(ne vairak), luk ta!!!!!!!!! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 01.01.2005 18:22
Raksts #43


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



CITĀTS
Vai esat redzejusi filmu "The Day After Tomorrow"- efektivi sai temai.


Jaa es redzeeju filmu.Man lloti negribeetos lai kautkas taads notiktu iisteniibaa. unsure.gif
Ja arii tas notiks ceru, ka jau buussu dzilli zem zemes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 05.01.2005 16:28
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Mēs un mūsu paaudze pieredzēs globālo sasilšanu un tās posta darbus. Mēs no tā nekā nevaram izvairīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 05.01.2005 16:43
Raksts #45


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Ja globālā sasilšana notiks tad noteikti tālā nākotnē,kad es jau būšu pie eņģeļiem innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 08.01.2005 21:39
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



SLiktaak buutu par maigu teitkt...TAs viss tieshaam kaadreiz notiks...
Jaa cer ka netik aatri kameer es veel satigaashu... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 05.02.2005 12:26
Raksts #47


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Diez vai mēs vairs varam izvairīties no globālās sasilšanas, cilvēki kļūst iedomīgāki un spītīgāki, un tie dabai vairs nepalīdzēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Apa
iesūtīt 05.02.2005 16:17
Raksts #48


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



Redzēju filmu ''Diena pēc rītdienas''. Īsti labi nesapratu to ''happy end'' padarīšanu. It kā Ņujorka ir appludināta, sasalusi. Izglābušies tikai daži tūkstoši cilvēku, bet tik un tā tās, manuprāt, laimīgās beigas. īstenībā ļoti laba filma, tikai pārspīlēta, savādāk par Holivudas grāvēju tai nekļūt. Katrā ziņā kaut kas tāds jau notiek un tā ir globālā sasilšana. Par cilvēka lomu tajā varētu būt strīdi - arī iepriekš uz Zemes ir bijuši vairāki leduslaikmeti un sasilšanas pēc tiem. Kaut gan, tas nenotiktu tādos tempos, kā tas noitiek pašlaik. Mūsu dzīves ilgums, salīdzinot ar visiem dabas procesiem ir tik īss. unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 05.02.2005 17:03
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Skatījos satelītu un uzdūros pārraideie.

Īstenībā ļoti ticami, ka drīz iestāsies ledus laikmets, jo tas iestājas apmēram ar 9000 gadu intervālu, tad Golfa straume pārstāj tecēt un notiek tā kā tanī filmaa, kas tik ļoti šeit ir apspriesta. :blink: Buus fun!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 06.02.2005 13:55
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



diemzel kaa jau rakstiju mes visi mirsim...
pec 20 gadiem globalas sasilsanas rezultata saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas!!! grin.gif pavisam vienkarsi...baudiet dzivi kamer varat!!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 06.02.2005 16:15
Raksts #51


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



tas īstenībā ir šausmīgi unsure.gif tikai tāpēc, ka daudzi miljonāri grib kļūt vēl bagātāki,pasaulei ir jaaiziet bojā unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 08.02.2005 15:28
Raksts #52


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



CITĀTS(dzindzins @ 06.02.2005 13:55)
diemzel kaa jau rakstiju mes visi mirsim...
pec 20 gadiem globalas sasilsanas rezultata saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas!!! grin.gif pavisam vienkarsi...baudiet dzivi kamer varat!!!! grin.gif
*


Bet vai tās nav sākušās jau tagad?
Kā jūs izskaidrosiet milzīgo cunami Indijas okeānā? Vai varbūt to pašu vētru Latvijā? Vai varbūt atminēsimies arī zemestrīci? Un kā ar daudzajām vētrām Floridā? Vai arī uz pirkstiem neskaitāmās viesuļvētras Japānā? Un, protams sniega vētra Ziemeļamerikā, kur temperatūra sasniedza pat -20?
Un vēl ir simtām citu nelaimju, kas notikušas tikai pa 2004. un 2005. gada sākumu... Vai tas neliek aizdomāties? silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 08.02.2005 18:53
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



CITĀTS(Mia Mirra @ 08.02.2005 15:28)
CITĀTS(dzindzins @ 06.02.2005 13:55)
diemzel kaa jau rakstiju mes visi mirsim...
pec 20 gadiem globalas sasilsanas rezultata saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas!!! grin.gif pavisam vienkarsi...baudiet dzivi kamer varat!!!! grin.gif
*


Bet vai tās nav sākušās jau tagad?
Kā jūs izskaidrosiet milzīgo cunami Indijas okeānā? Vai varbūt to pašu vētru Latvijā? Vai varbūt atminēsimies arī zemestrīci? Un kā ar daudzajām vētrām Floridā? Vai arī uz pirkstiem neskaitāmās viesuļvētras Japānā? Un, protams sniega vētra Ziemeļamerikā, kur temperatūra sasniedza pat -20?
Un vēl ir simtām citu nelaimju, kas notikušas tikai pa 2004. un 2005. gada sākumu... Vai tas neliek aizdomāties? silent.gif
*


njaa...es esmu par to domajis un es domaju, ka musu paaudze piedzivos pasaules galu! sad.gif zel, bet neko darit, ja vien varetu mes parcelties dzivot uz Mēness...
viss jau ir sacies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 09.02.2005 15:00
Raksts #54


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



Diezgan interesantu raxtu par tēmu var izlasīt šeit -

Raxts iekš anomalia.narod.ru [krieviski]

Vēl -
Earthfiles.com [Enviroment sadaļā]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 11.02.2005 22:08
Raksts #55


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Tagad lasot man paliek tīri bail... unsure.gif Es vienmēr esmu ticējusi globālajai sasilšanai,esmu zinājusi,ka kūst ledāji un notiek arvien vairāk katastrofu,bet uz to raudzijos kaut kā savādāk. It kā to visu noveļot uz valstsvīriem,kuri domā tikai par sevi,liekot izcirst mežus un piesārņot upes ar mazajiem hesiem un ķimikālijām. Bet pēkšņi saprotu,ka man ir pilnīgi vienalga,kas izraisa globālo sasilšanu,vai kas pie tā vainīgs,jo saprotu,ka tas notiek. Neatgriezeniski,un es esmu tik maza,un nespēju neko mainīt. Un varbūt tā pat nav cilvēces vaina,varbūt tas ir dabisks proces,un tā tam vienkārši jānotiek,bet es neko nevaru mainīt. Es varu cerēt,ka kaut kas mainīsies,ka,ja tā ir cilvēces vaina,cilvēki attapsies un kaut ko darīs lietas labā,bet janu nē. Janu nekas nelīdzēs,un tas vienkārši notiks,un notiks ar mani... Un tad paliek tik ļoti bail,jo neko skaidri nevar zināt... Varbūt jā un varbūt nē... Varbūt tās visas dabas katastrofas ir dabiskas parādības,bet varbūt tas ir pasaules gals... Un tad tik ļoti gribas ticēt tiem,kas saka,ka nekas briesmīgs nenotiks,vai ka mēs to nepiedzīvosim. Bet ja nu?? Un no šitādas neziņas un minējumiem man ir baigi bail,jo varbūt nekas mana mūža laikā nenotiks,bet varbūt es piedzīvošu milzīgu traģēdiju... unsure.gif Vai vēl trakāk,tas jau notiek...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 28.02.2005 17:32
Raksts #56





Viesi




CITĀTS(grapefruit @ 17.09.2004 16:21)
Baisi vai ne, tā jau ir, ka dara, nedomājot par sekām. Arī es biju uz filmu "The day after tomorrow" man bija interesanti to noskatīties, kaut arī apzinājos draudīgo stāvokli jau pirms tam. Par to, ka mēs to nepiedzīvosim piekrist nevaru, jo neviens nevar īsti paredzēt notikumu gaitu, galu galā, nekas tāds vēl nav pieredzēts. Ja valstis nebeigs bruņoties tā vietā, lai taupītu neatjaunojamos resursus un nepiesārņotu dabu, tad sekas var būt neatgriezeniskas un briesmīgas...
Nedomāju, ka globālā sasilšana izpaudīsies tikai kā gaisa temperatūras krasa paaugstināšanās noteikti arī plūdi un klimata maiņa visā Pasaulē.  crying.gif
*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 28.02.2005 17:54
Raksts #57


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Jā. Amerikāņi dažreiz var būt tādi huiņas, ka vnk riebjās. huh.gif Es domāju par kioto protokolu. Jā, nekāds dižais spriedējs jau neesmu, bet cerams, ka vismaz šis pasākums k-ko līdzēs.
Lai gan īstenībā jau viss ir tīri normāli, jo it kā kādu laiku atpakaļ (kādus gadsimtus unsure.gif) anglijā ir audzējuši vīnogas, kas norāda uz to, ka tur ir bijis diezgan silts klimats (ja tā vispār var izteikties). Tad jau it kā tīri normāli, ka klimats mainās, bet tās katastrofas - vētras, plūdi... Besī arā nedaudz, ka pa ziemu lietus līst (lai gan nekas īpašs tas nav?), ka +5 un vairak grādi.
Dzīvosim - redzēsim. Kā būs, tā būs - mēs neko daudz nevaram mainīt. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.02.2005 20:14
Raksts #58


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(uFly @ 28.02.2005 17:54)
Besī arā nedaudz, ka pa ziemu lietus līst (lai gan nekas īpašs tas nav?), ka +5 un vairak grādi.
Dzīvosim - redzēsim. Kā būs, tā būs - mēs neko daudz nevaram mainīt. silent.gif
BS. Man šorīt bija -20, Rīgā - -13. Un uz pavasari jau sāk vilkt, ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 09:21
Raksts #59


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Par to, kas bija tajaa filmaa es neticu, bet vispaar kaut kaadas klimata mainjas droshi vien notiek...
Manupraat, taa filma bija bishki paarspiileeta, tomeer man patika wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 14.03.2005 11:20
Raksts #60


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(wEbberly @ 14.03.2005 09:21)
bet vispaar kaut kaadas klimata mainjas droshi vien notiek...
Tas tiesa, tikai - klimata maiņas ir notikušas nepārtraukti un vienmēr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:15